Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102829
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16301 Re: Liverpool FC
Predobar je Liverpool bio večeras, daleko su bili bolji od gostiju.
Mogli su i treći gol uvaliti.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#16302 Re: Liverpool FC
Realno jos 5-6 najmanjeLogovan wrote:Predobar je Liverpool bio večeras, daleko su bili bolji od gostiju.Mogli su i treći gol uvaliti.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16303 Re: Liverpool FC
Realnoo jos 5-6 najmanje al da nema golmana na golu pa da daju kad zamisle.todd_smith wrote:Realno jos 5-6 najmanjeLogovan wrote:Predobar je Liverpool bio večeras, daleko su bili bolji od gostiju.Mogli su i treći gol uvaliti.
Pa realnije bi bilo da im nije na vrijeme sviran penal ne bi ga nikad dali usrali bi se do za vrat
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16304 Re: Liverpool FC
De Gea je vadio sto bi malo koji golman izvadio. Brani jebo ga otac sto nije otisao u Real 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#16305 Re: Liverpool FC
Da je bio Romero na golu fasovali bi jos 2-3 na tih 5-6missko wrote:Realnoo jos 5-6 najmanje al da nema golmana na golu pa da daju kad zamisle.todd_smith wrote:Realno jos 5-6 najmanjeLogovan wrote:Predobar je Liverpool bio večeras, daleko su bili bolji od gostiju.Mogli su i treći gol uvaliti.
Pa realnije bi bilo da im nije na vrijeme sviran penal ne bi ga nikad dali usrali bi se do za vrat
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#16306 Re: Liverpool FC
Auu oba gola sumLJiva...
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16308 Re: Liverpool FC
Jbg... za neke "strucnjake" ako nije Messi ili Ronaldo, odma je kurac od igraca
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#16309 Re: Liverpool FC
Oni nisu čuli za njega => karna je. 
- Edin H.
- Posts: 53627
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16312 Re: Liverpool FC
Sastali su se čelni ljudi Uniteda sa predstavnicima navijača upravo zbog toga.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#16313 Re: Liverpool FC
Pa ovo se svaku utakmicu desava.
Unitedovci njima pjevaju da su ubice, a Liverpoolovi njima pjesme o Minhenu.
Gamad i jedni i drugi.
Unitedovci njima pjevaju da su ubice, a Liverpoolovi njima pjesme o Minhenu.
Gamad i jedni i drugi.
- Logovan
- Posts: 102829
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16315 Re: Liverpool FC
Bolestan narod, u glavu udaren.todd_smith wrote:Pa ovo se svaku utakmicu desava.
Unitedovci njima pjevaju da su ubice, a Liverpoolovi njima pjesme o Minhenu.
Gamad i jedni i drugi.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16316 Re: Liverpool FC
Konacno neko ko ide redovono na utakmice Liverpoo-United da nam objasni sta se ustvari desava... znaci svi to rade, a ovi pogani novinari samo o jednim navijacima pisu.

- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16317 Re: Liverpool FC
Ayre stupa sa funkcije u maju, ali 2017-te godine 
-
frontmen
- Posts: 188
- Joined: 07/03/2013 13:58
#16318 Re: Liverpool FC
Da je živ dočekatiAmiĐa_Idriz wrote:Ayre stupa sa funkcije u maju, ali 2017-te godine
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16319 Re: Liverpool FC
Kad će više svanuti taj četvrtak

- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16320 Re: Liverpool FC
Onaj Unitedov španski veznjak kaže da imaju bolji teren, bolju travu i bolju ekipu. Zaboravio je dodati: i boljeg trenera. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16321 Re: Liverpool FC
King_Eric wrote:Onaj Unitedov španski veznjak kaže da imaju bolji teren, bolju travu i bolju ekipu. Zaboravio je dodati: i boljeg trenera.
Nego Moreno izgleda zajebo zadnju ložu na treningu večeras. Flano nije registrovan, znači...Smith..?
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#16322 Re: Liverpool FC
Mozda je mislio na drugaciju vrstu trave.King_Eric wrote:Onaj Unitedov španski veznjak kaže da imaju bolji teren, bolju travu i bolju ekipu. Zaboravio je dodati: i boljeg trenera.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16323 Re: Liverpool FC
Vjerovatno Smith, ako Moreno ne bude spreman.AmiĐa_Idriz wrote:King_Eric wrote:Onaj Unitedov španski veznjak kaže da imaju bolji teren, bolju travu i bolju ekipu. Zaboravio je dodati: i boljeg trenera.![]()
Nego Moreno izgleda zajebo zadnju ložu na treningu večeras. Flano nije registrovan, znači...Smith..?
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16324 Re: Liverpool FC
Prica je da ce MIlner igrati beka.AmiĐa_Idriz wrote:King_Eric wrote:Onaj Unitedov španski veznjak kaže da imaju bolji teren, bolju travu i bolju ekipu. Zaboravio je dodati: i boljeg trenera.![]()
Nego Moreno izgleda zajebo zadnju ložu na treningu večeras. Flano nije registrovan, znači...Smith..?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16325 Re: Liverpool FC
Možda i Can bude desno a Clyne lijevo, ali opet čisto sumnjam u to. Najprije Smith, gurnut ga u vatru
pokazao je u Kupu da ima nešto...a večeras, iskreno se nadam da Klopp neće postaviti igrače da brane rezultat. Što reče Fowler, treba igrati na pobjedu, stisnuti baš kao na Anfieldu.


