Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- pici
- Posts: 46367
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16276 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
U seriji su to stavili da pravi zmaj tj targerijan, mora prihvatiti to sto je, zmaj u ljudskom obliciju jer ih veze drevna magija koju se ni oni ne mogu osloboditi jedino da je ne prihvate i tako gube tu moc... Jona zmajevi prihvataju radi njegove magije u krvi sad kad je saznao ko je on mora da i on njih u potpunosti prihvati il ce najebat... ovo je cista fantazija tako da mozemo naglabati do sutra 
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#16277 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ma Jon ce najebat ako jos jednom kresne Dany pred Drogom
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#16278 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Imaju samo lagano vecu toleranciju na toplinu, znam da se spominje da se Dany kupala u jako vrucoj vodi
Martin je objasnio da je to sa rođenjem zmajeva one time thing
Ali otpornost na vatru je ocito nesto sto su ovi scenaristi prepoznali kao efektno pa su izmislili da je otporna
Jeste primjetili da nijedan Lannister vise nije zlatokos
Martin je objasnio da je to sa rođenjem zmajeva one time thing
Ali otpornost na vatru je ocito nesto sto su ovi scenaristi prepoznali kao efektno pa su izmislili da je otporna
Jeste primjetili da nijedan Lannister vise nije zlatokos
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65982
- Joined: 03/08/2010 19:04
#16279 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
annoy wrote:Imaju samo lagano vecu toleranciju na toplinu, znam da se spominje da se Dany kupala u jako vrucoj vodi
Martin je objasnio da je to sa rođenjem zmajeva one time thing
Ali otpornost na vatru je ocito nesto sto su ovi scenaristi prepoznali kao efektno pa su izmislili da je otporna
Jeste primjetili da nijedan Lannister vise nije zlatokos
da,dobro si
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65982
- Joined: 03/08/2010 19:04
#16280 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
što bi bio fazon,da u stilu LOTR u bici za helms deep se ovde nekim cudom pojavi cersei sa svojom vojskom i onaj zombi clegane
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#16281 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pa ja evo danima ovdje pisem da bi GC mogli uletit u Winterfell xdkakavdanakneiskustvu wrote:što bi bio fazon,da u stilu LOTR u bici za helms deep se ovde nekim cudom pojavi cersei sa svojom vojskom i onaj zombi clegane
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#16282 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sta mislite jel Cersei stvarno trudna? Ja mislim da je izgubila dijete
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65982
- Joined: 03/08/2010 19:04
#16283 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
drogon2 wrote:Pa ja evo danima ovdje pisem da bi GC mogli uletit u Winterfell xdkakavdanakneiskustvu wrote:što bi bio fazon,da u stilu LOTR u bici za helms deep se ovde nekim cudom pojavi cersei sa svojom vojskom i onaj zombi clegane
ne vidjeh to,bih u banovicima 7 dana,da im nije winterfell predaleko?
-
Ramsey8
- Posts: 657
- Joined: 04/11/2018 11:23
#16284 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
fico sto su te to banovali
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65982
- Joined: 03/08/2010 19:04
#16285 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
off topic na slicicama dana,isto što i upravo sad radim,pa bih da stanem sa tom pricom,da ne bi i ovde opet fasovao pred ovu epizodu
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#16286 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ne znam, meni je sumnjivo sto nikako nismo vidjeli KL u prosloj epizodi. Moglo bi se tu nesto smutit.kakavdanakneiskustvu wrote:drogon2 wrote:Pa ja evo danima ovdje pisem da bi GC mogli uletit u Winterfell xdkakavdanakneiskustvu wrote:što bi bio fazon,da u stilu LOTR u bici za helms deep se ovde nekim cudom pojavi cersei sa svojom vojskom i onaj zombi clegane
ne vidjeh to,bih u banovicima 7 dana,da im nije winterfell predaleko?
- pici
- Posts: 46367
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16287 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ne vjeruje da ce cersei ikoga poslati, ona je Jamieu rekla u onom posljednjem razgovoru s njim da je nije briga ko ce pobijediti, da su cudovista stvarna, WW, Dothrakiji, Zmajevi, Neokaljani i nek se pokolju izmedju se jer ce ih ona docekati i pobijediti... Bronn kad je mislio da mu Qyburn nalaze da ubije Dany je zastao i da sve sto ima veze sa zmajevima odbija, nasta mu je ovaj rekao da za Targerijanku Cersei sprema nesta drugo... tako da nista od pomoci gore nego klopka za prezivjele... u prosloj sezoni je bio spin da ce u zadnjoj epizodi (7 sezona) se Cersei probuditi u lokvi krvi i izgubiti dijete... vjestica joj je rekla troje djece... tako da...
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#16288 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Konto sam da ce Bron spasit onu iz Dornea dole u tamnici..( onu sto mu je pokazala nesto)..
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#16289 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pa i ne pricam o pomoci. Pricam o tome da ce GC doc i cekat da prodje ta bitka gore da bi onda uletili. No kad vide vojsku mrtvih vjv ce prec na stranu ovih iz Winterfella i tako prekrsit ugovor po prvi put u njihovoj historiji.A sto se Cersei tice ja msm da je treba lagala za to, nema apsolutno nikakvih naznaka da je trudna. Eno je i pije u prvoj epizodi xdpici wrote:ne vjeruje da ce cersei ikoga poslati, ona je Jamieu rekla u onom posljednjem razgovoru s njim da je nije briga ko ce pobijediti, da su cudovista stvarna, WW, Dothrakiji, Zmajevi, Neokaljani i nek se pokolju izmedju se jer ce ih ona docekati i pobijediti... Bronn kad je mislio da mu Qyburn nalaze da ubije Dany je zastao i da sve sto ima veze sa zmajevima odbija, nasta mu je ovaj rekao da za Targerijanku Cersei sprema nesta drugo... tako da nista od pomoci gore nego klopka za prezivjele... u prosloj sezoni je bio spin da ce u zadnjoj epizodi (7 sezona) se Cersei probuditi u lokvi krvi i izgubiti dijete... vjestica joj je rekla troje djece... tako da...
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#16290 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pa ta treba je odmah umrla. Cersei ju je otrovala isto kao sto je Ellaria onu njenu kcerku Myrcellu. Poljubila ju je i tako otrovala a Ellaria je morala gledat kcer kako umire.bunk wrote:Konto sam da ce Bron spasit onu iz Dornea dole u tamnici..( onu sto mu je pokazala nesto)..
- pici
- Posts: 46367
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16291 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ma jok GC ceka pobjednike... nece oni maknut od KL... 5 epizoda oni ce se pojaviti, jer Miguel rezira u to sam siguran...drogon2 wrote:Pa i ne pricam o pomoci. Pricam o tome da ce GC doc i cekat da prodje ta bitka gore da bi onda uletili. No kad vide vojsku mrtvih vjv ce prec na stranu ovih iz Winterfella i tako prekrsit ugovor po prvi put u njihovoj historiji.A sto se Cersei tice ja msm da je treba lagala za to, nema apsolutno nikakvih naznaka da je trudna. Eno je i pije u prvoj epizodi xdpici wrote:ne vjeruje da ce cersei ikoga poslati, ona je Jamieu rekla u onom posljednjem razgovoru s njim da je nije briga ko ce pobijediti, da su cudovista stvarna, WW, Dothrakiji, Zmajevi, Neokaljani i nek se pokolju izmedju se jer ce ih ona docekati i pobijediti... Bronn kad je mislio da mu Qyburn nalaze da ubije Dany je zastao i da sve sto ima veze sa zmajevima odbija, nasta mu je ovaj rekao da za Targerijanku Cersei sprema nesta drugo... tako da nista od pomoci gore nego klopka za prezivjele... u prosloj sezoni je bio spin da ce u zadnjoj epizodi (7 sezona) se Cersei probuditi u lokvi krvi i izgubiti dijete... vjestica joj je rekla troje djece... tako da...
- karanana
- Posts: 50767
- Joined: 26/02/2004 00:00
#16292 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Uh jest dobra ona dornjaka bila kad je zavodila brona u tamnici.bunk wrote:Konto sam da ce Bron spasit onu iz Dornea dole u tamnici..( onu sto mu je pokazala nesto)..
Nista ljudi, iz predostroznosti se do ponedjeljka iskljucujem sa teme i idem u samostan i na kruh i vodu.
Pricamo se u ponedjeljak.
Sta reci? Samo starkovim i ostalim na sjeveru pozeliti sve najbolje, puno pameti, hrabrosti i dragon glassa. Pa sta bog dadne. Sretno!
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#16293 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Malo nam može biti žao Dany, došla je nošena ljubavlju sa vojskom i zmajevima da spasi Sjever i Westeros (a realno nije morala uopšte, mogla se samo vratiti na Essos). A sada kada je na Northu ljudi je potpuno isključuju, ne poštuju, mrze, ne osjeća nimalo ljubavi, čak i ono malo ljubavi kod Jona sada pada u vodu a došla spremna da žrtvuje sve što je postigla i izgradila da bi ih spasila. Sve ono zbog čega je došla više ne postoji jer realno nju je uvijek bolila ona stvar za NK i WW.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65982
- Joined: 03/08/2010 19:04
#16294 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
U predzadnjoj epizodi prošle sezone kad je njih 8-9 se borilo protiv zombija ubili su lupam 30-40 zombija,mogu valjda i sad većina ubiti po 4-5 ,neki i možda desetak
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#16295 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pa nije bas da mos pobjec na Essos i ne razmisljat nikad vise o WW, tko kaze da ne bi postali prijetnja i za ostatak svijetatuzlak1212 wrote:Malo nam može biti žao Dany, došla je nošena ljubavlju sa vojskom i zmajevima da spasi Sjever i Westeros (a realno nije morala uopšte, mogla se samo vratiti na Essos). A sada kada je na Northu ljudi je potpuno isključuju, ne poštuju, mrze, ne osjeća nimalo ljubavi, čak i ono malo ljubavi kod Jona sada pada u vodu a došla spremna da žrtvuje sve što je postigla i izgradila da bi ih spasila. Sve ono zbog čega je došla više ne postoji jer realno nju je uvijek bolila ona stvar za NK i WW.
Oni su neprijatelji cijele ljudske vrste
Jedino do cega je njoj ultimativno stalo je prijestolje, pa vidimo samo kako je reagirala na mogucnost da Jon ima vece pravo na prijestolje od nje
-
Coconut
- Posts: 175
- Joined: 25/06/2012 19:16
- Location: Sarajevo
#16296 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
NK ima zmaja kojim moze otici i na Esos. Nigdje vise nisu sigurnituzlak1212 wrote:Malo nam može biti žao Dany, došla je nošena ljubavlju sa vojskom i zmajevima da spasi Sjever i Westeros (a realno nije morala uopšte, mogla se samo vratiti na Essos). A sada kada je na Northu ljudi je potpuno isključuju, ne poštuju, mrze, ne osjeća nimalo ljubavi, čak i ono malo ljubavi kod Jona sada pada u vodu a došla spremna da žrtvuje sve što je postigla i izgradila da bi ih spasila. Sve ono zbog čega je došla više ne postoji jer realno nju je uvijek bolila ona stvar za NK i WW.
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#16297 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Da nije odlucila pomoc ne bi NK ni dobio zmaja nit bi srusio zid. Do ovog jos ne bi doslo da su zmajevi u miru prozivjeli i umrli bez prelijetanja zida. A do ovog je dovela ljubav a ne pohlepa za tronom, jer da je stvarno htjela tron do sad bi Cersei davno pojedena bila, ona tu pohlepu iznosi da ljudi ne vide slabosti, a dovelo je do tog da je niko ne voli i da izgubi jednog zmaja.annoy wrote:Pa nije bas da mos pobjec na Essos i ne razmisljat nikad vise o WW, tko kaze da ne bi postali prijetnja i za ostatak svijetatuzlak1212 wrote:Malo nam može biti žao Dany, došla je nošena ljubavlju sa vojskom i zmajevima da spasi Sjever i Westeros (a realno nije morala uopšte, mogla se samo vratiti na Essos). A sada kada je na Northu ljudi je potpuno isključuju, ne poštuju, mrze, ne osjeća nimalo ljubavi, čak i ono malo ljubavi kod Jona sada pada u vodu a došla spremna da žrtvuje sve što je postigla i izgradila da bi ih spasila. Sve ono zbog čega je došla više ne postoji jer realno nju je uvijek bolila ona stvar za NK i WW.
Oni su neprijatelji cijele ljudske vrste
Jedino do cega je njoj ultimativno stalo je prijestolje, pa vidimo samo kako je reagirala na mogucnost da Jon ima vece pravo na prijestolje od nje
Mislim ovo su moje teorije u nekom citanju inner Dany, kompleksan je ona karakter
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#16298 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
WW su bili opasnost i prije ice dragona i bili bi i bez njegatuzlak1212 wrote: Da nije odlucila pomoc ne bi NK ni dobio zmaja nit bi srusio zid. Do ovog jos ne bi doslo da su zmajevi u miru prozivjeli i umrli bez prelijetanja zida. A do ovog je dovela ljubav a ne pohlepa za tronom, jer da je stvarno htjela tron do sad bi Cersei davno pojedena bila, ona tu pohlepu iznosi da ljudi ne vide slabosti, a dovelo je do tog da je niko ne voli i da izgubi jednog zmaja.
Mislim ovo su moje teorije u nekom citanju inner Dany, kompleksan je ona karakter
Ona zeli vladati nad Sedam kraljevstva sto znaci da joj je stalo obraniti Westeros
Ne moze se pravit da se ta sranja ne događaju, sjedit u KL i jest kolacice od limuna
Meni je ona naporan lik i nadam se da nece sjedit na tronu
Zapravo bilo bi joj i bolje da se vrati u Essos i pocisti sva sranja koja je tamo napravila
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#16299 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Samo luga i u oči gađati,jebo valirijski čelikkaranana wrote:Uh jest dobra ona dornjaka bila kad je zavodila brona u tamnici.bunk wrote:Konto sam da ce Bron spasit onu iz Dornea dole u tamnici..( onu sto mu je pokazala nesto)..
Nista ljudi, iz predostroznosti se do ponedjeljka iskljucujem sa teme i idem u samostan i na kruh i vodu.
Pricamo se u ponedjeljak.
Sta reci? Samo starkovim i ostalim na sjeveru pozeliti sve najbolje, puno pameti, hrabrosti i dragon glassa. Pa sta bog dadne. Sretno!
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#16300 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ako Dany bude na prijestolju da hoće kojim slučajem Jamie postati njen Kingsguard ili Queensguard
Ne podnosim je... samo volim zmajeve
Ne podnosim je... samo volim zmajeve
