SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#16251 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

pozvali je na kafu i tufahije
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16252 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

treba ružica da se javi i da praćenje i komentarisanje označi kao pritisak na pravosuđe...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#16253 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by amar1994 »

holowey wrote:sutati osinjak i misliti da te nece ose napasti... sasvim ocekivano... zalosno ali tako nam je
e zato bi meni kurac bio sud i demokratija , ubio si/silovao nekoga , ides na vjesanje majmune i to na glavni trg(boli nas kao narod q jesi li lud ili nis , patis li od nekih poremecaja) , ovo je nakarada teska :run:

za lakse prekrsaje tipa kradje i sl. ides na prisilan rad , za dobrobit drzave da otplatis taj dug tj. kradju :izet:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16254 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

u toj varijanti, a sa ovim istim ljudima na čelu - memići bi bili ti koji bi otišli na vješanje...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#16255 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by amar1994 »

JThomas wrote:u toj varijanti, a sa ovim istim ljudima na čelu - memići bi bili ti koji bi otišli na vješanje...
znam jbga :run:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#16256 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

jao_situacije wrote:pozvali je na kafu i tufahije
Ja tufahije nikad nism spomenuo
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#16257 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

amar1994 wrote:
holowey wrote:sutati osinjak i misliti da te nece ose napasti... sasvim ocekivano... zalosno ali tako nam je
e zato bi meni kurac bio sud i demokratija , ubio si/silovao nekoga , ides na vjesanje majmune i to na glavni trg(boli nas kao narod q jesi li lud ili nis , patis li od nekih poremecaja) , ovo je nakarada teska :run:

za lakse prekrsaje tipa kradje i sl. ides na prisilan rad , za dobrobit drzave da otplatis taj dug tj. kradju :izet:
Da su htjeli da se radi i izgradjuje drzava bilo bi za svakoga posla ovako sto vise uhljebara neradnika i reziltat kriminalci
Drzavi trebaju kriminalci i besposlicari a ne normalan narod
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#16258 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by julisiz es grant »

vješalica wrote:
julisiz es grant wrote:Ne znamo na koje okolnosti se sumnjiči, kao što ni ona ne zna, samo pretpostavlja. To će joj biti predočeno na saslušanju.

Više se čudim vama koji imate slobodnog vremena napretek da pratite ovu sapunicu, u tolikoj mjeri da instantno prepoznajete imena učesnika. Ja sam se bio pitao šta je čudno, jer pojma nemam ko je Arijana Memić (niti treba da imam, ako ćemo pravo).
Pise u pozivu jer je obaveza da se napise u kojem svojstvu i razlozi poziva
Ali ne citas....
Ne piše da je pozivaju zato što je nekom prijetila, piše za koje djelo je sumnjiče, a ne i okolnosti. Gdje piše da je prijetila xy licu?
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#16259 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by julisiz es grant »

JThomas wrote:a pratio si kad si govorio da su "ciganska posla" u pitanju...

moj doktore, ko je slabijeg sjećanja skupo bi te platio...
Nisam pratio, nego kao i sada došao na all-ecompasing temu, koju su zatrpale žalopojke raznih vidžilentija i ostalih betmena, pa sam rekao šta mislim, kao i sada.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#16260 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by amar1994 »

vješalica wrote:
amar1994 wrote:
holowey wrote:sutati osinjak i misliti da te nece ose napasti... sasvim ocekivano... zalosno ali tako nam je
e zato bi meni kurac bio sud i demokratija , ubio si/silovao nekoga , ides na vjesanje majmune i to na glavni trg(boli nas kao narod q jesi li lud ili nis , patis li od nekih poremecaja) , ovo je nakarada teska :run:

za lakse prekrsaje tipa kradje i sl. ides na prisilan rad , za dobrobit drzave da otplatis taj dug tj. kradju :izet:
Da su htjeli da se radi i izgradjuje drzava bilo bi za svakoga posla ovako sto vise uhljebara neradnika i reziltat kriminalci
Drzavi trebaju kriminalci i besposlicari
a ne normalan narod
utopija za njih :thumbup: :run:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16261 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

i da "niko nije čist" i da je ubijeni "sumnjive pozadine". a sad ne pratiš i čudno ti što raja prate. jer vam je malo izmaklo kontroli...
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#16262 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by julisiz es grant »

JThomas wrote:i da "niko nije čist" i da je ubijeni "sumnjive pozadine". a sad ne pratiš i čudno ti što raja prate. jer vam je malo izmaklo kontroli...
Pa naravno da je sve tačno. Petljao se s takvim društvom, tražio belaja. Što mene niko ne napadne, onako, iz čista mira?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#16263 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

Pazi sada ti upoznas alisu i vezu s njom zapocnes
Jesi li trazio belaja ako te napadne taj neki sa ilidze ako je on u nju zaljubljen?
User avatar
Truba
Posts: 93779
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#16264 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

mene bi bilo strah stajati pored te alise :D
ali ima ona neka doza adrenalina :D u svemu tome

opet neki dan vidim onaj grafit u mutmiru
alisa je hladokrvni ubica

eto koliko im je bitno tuđe mišljenje kad se niko nije potrudio ni obrisati
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#16265 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Mala napomena postoji tema vezana za slučaj rahmetli Dženana Memića i sve ostalo što se veže uz njega. Otvorena je baš zbog toga da se ne "začatava" Crna hronika. Hvala

slucaj-dzenan-memic-t147262s1275.html
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16266 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

ne pratiš slučaj, čudno ti kako iko prati, a znaš i u kakvom se društvu petljao.

ima ovdje kvarnih likova koliko ti duša hoće, ali ti si u samom vrhu...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#16267 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

julisiz es grant wrote:
JThomas wrote:i da "niko nije čist" i da je ubijeni "sumnjive pozadine". a sad ne pratiš i čudno ti što raja prate. jer vam je malo izmaklo kontroli...
Pa naravno da je sve tačno. Petljao se s takvim društvom, tražio belaja. Što mene niko ne napadne, onako, iz čista mira?
nigdje ne znači da nekome nećeš dati povoda,a i dalje ćeš živjeti u zabludi da je iz čista mira
de mensure odvadi
dosadan postaješ
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#16268 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by julisiz es grant »

JThomas wrote:ne pratiš slučaj, čudno ti kako iko prati, a znaš i u kakvom se društvu petljao.

ima ovdje kvarnih likova koliko ti duša hoće, ali ti si u samom vrhu...
Nosio utoku, ima oca kabadahiju...uzorit dečko, neJma šta.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16269 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

Više se čudim vama koji imate slobodnog vremena napretek da pratite ovu sapunicu, u tolikoj mjeri da instantno prepoznajete imena učesnika. Ja sam se bio pitao šta je čudno, jer pojma nemam ko je Arijana Memić (niti treba da imam, ako ćemo pravo).
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#16270 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by orinoco »

O'zone wrote:https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/cr ... gao/278475

Jel ovo frajko preticao tri vozila koja su stala na pješačkom da propuste pješake ili?..

Ako jeste ne trebaju ga ni hapsiti bolje neka ga smaknu da se ne razmnožava...

Je li pronađen ovaj trkač?
User avatar
Romeo 80
Posts: 4627
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#16271 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Romeo 80 »

User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#16273 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Romeo 80 wrote:http://ba.n1info.com/a221699/Vijesti/Vi ... avici.html

Ima li kakvih novosti?!
Sto bi trebalo da bude?
Mora li svaki prdez kriminalaca biti u medijima propracen?
Nek rade ljudi svoj posao sa srecom i gotovo
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#16274 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Not My Idea »

JThomas wrote:ne pratiš slučaj, čudno ti kako iko prati, a znaš i u kakvom se društvu petljao.

ima ovdje kvarnih likova koliko ti duša hoće, ali ti si u samom vrhu...
Sta ti je čudno, lik koristi svaku priliku da optuzi kurtyja za prevaru,zbog "haram im bilo" afere.
Plus sto je blatio pokojne alisu i dubravka, na sva zvona. Uvijek je na onoj drugoj strani.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#16275 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

slučaj ga zanimao dok je mislio da će i ovaj otvoriti i zatvoriti, i prikazati da je mali revolveraš, otac kabadahija, a slučaj "ciganska posla". sad kad su se malo zapetljali - on ne može da shvati koga to zanima, zašto to ljudi prate, ne zna ko je sestra, a zna da je otac kabadahija...
Post Reply