Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16251 Re: Liverpool FC
Ma znam, nego mislim na ove što su između Citya i nas.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16252 Re: Liverpool FC
Pa jel City cetvrtiAmiĐa_Idriz wrote:Ma znam, nego mislim na ove što su između Citya i nas.
- luckylaka
- Posts: 26226
- Joined: 15/01/2010 06:28
#16254 Re: Liverpool FC
Sa utakmicom manje ali i eventualnom pobjedom ostaje na cetvrtom.missko wrote:Pa jel City cetvrtiAmiĐa_Idriz wrote:Ma znam, nego mislim na ove što su između Citya i nas.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#16255 Re: Liverpool FC
drago mi je da je Liverpool proradio
nadam se i konstantnosti
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#16256 Re: Liverpool FC
Tesko, ipak je previse taraba u ekipi. Trebaju im bekovi, stoper, krilo i napadac da budu konkuretni.JoseMujica wrote:drago mi je da je Liverpool proradionadam se i konstantnosti
Ako nista imaju dobrog trenera, ako budu imali strpljenja sa njim bice i rezultata.
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#16257 Re: Liverpool FC
Jedino konstantno u vezi Liverpula je nekonstantnost.JoseMujica wrote:drago mi je da je Liverpool proradionadam se i konstantnosti
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16258 Re: Liverpool FC
Revanš sa Unitedom pomjeren sa 19:05 na 21:00...hvala qrcu 
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16259 Re: Liverpool FC
Hoćeš to ići, pa ti odgovara?AmiĐa_Idriz wrote:Revanš sa Unitedom pomjeren sa 19:05 na 21:00...hvala qrcu
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#16260 Re: Liverpool FC
Logovan wrote:Hoćeš to ići, pa ti odgovara?AmiĐa_Idriz wrote:Revanš sa Unitedom pomjeren sa 19:05 na 21:00...hvala qrcu![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16261 Re: Liverpool FC
City od Mansourovog dolaska nije pobjedio samo na Anfieldu 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16262 Re: Liverpool FC

Markec došao u Liverpool u vizitu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16263 Re: Liverpool FC
Opala, izgleda da je Feghouli gotova stvar, i to free. Neće da produži ugovor sa Valencijom, imao ponude od Uniteda, Intera i Liverpoola, a njegov agent izjavio da želi raditi sa Kloppom. Ćemo vidimo.
- Edin H.
- Posts: 53620
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16264 Re: Liverpool FC
Kakva je sad to prica?Logovan wrote:Hoćeš to ići, pa ti odgovara?AmiĐa_Idriz wrote:Revanš sa Unitedom pomjeren sa 19:05 na 21:00...hvala qrcu![]()
- insaneinthebrain
- Posts: 25532
- Joined: 12/08/2013 12:51
#16265 Re: Liverpool FC
nikog nema a luzerpool igra, jos milner dobi crveni 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16266 Re: Liverpool FC
De majstore odaj nam tajnu koliko ti je trebalo da skontaš tako pametnu i inteligentnu riječ. Da si je barem pravilno napisaoinsaneinthebrain wrote:nikog nema a luzerpool igra, jos milner dobi crveni
Opet ubleha Firmino
- insaneinthebrain
- Posts: 25532
- Joined: 12/08/2013 12:51
#16267 Re: Liverpool FC
sad ce oni da preokrenu 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16268 Re: Liverpool FC
Moreno što si tako glup 
- insaneinthebrain
- Posts: 25532
- Joined: 12/08/2013 12:51
#16269 Re: Liverpool FC
eto ga, jucer nagovijestih preokret west hama, danas luzerpoola. krenulo meinsaneinthebrain wrote:sad ce oni da preokrenu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16270 Re: Liverpool FC
Kako mrzim ovaj Palas, fute futave
neka, nije moglo slađe...
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16271 Re: Liverpool FC
Ovi Palaci treba da se roknu kolektivno kad ti pomocni dosudi nepostojeci penal jos po isteku sudijske nadoknade
- Edin H.
- Posts: 53620
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16272 Re: Liverpool FC
AmiĐa_Idriz wrote:Kako mrzim ovaj Palas, fute futaveneka, nije moglo slađe...
Djubrad ona pokvarena, izjednace sa 3 - 0 na 3 - 3, kad je trebalo Liverpoolu da ih zvekne sedam, osam razlike
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#16273 Re: Liverpool FC
Benteke opet sve sam mora da spasava 
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16274 Re: Liverpool FC
Da mi je doziviti da ovo stavim na ovu temu ali bez sarkazma 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16275 Re: Liverpool FC
Vidjeti Pardewa kako ljutito skače...heheheEdin H. wrote:AmiĐa_Idriz wrote:Kako mrzim ovaj Palas, fute futaveneka, nije moglo slađe...
Djubrad ona pokvarena, izjednace sa 3 - 0 na 3 - 3, kad je trebalo Liverpoolu da ih zvekne sedam, osam razlike
