FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#1626 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Kemal Malovčić »

DOŠTAMPAVAJ!!!
User avatar
Salah ad-Din
Posts: 1324
Joined: 05/05/2012 15:08

#1627 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Salah ad-Din »

A šta ćete ljudi, utakmica visokog rizika, ne smiju biti pune tribine, 12-13 hiljada maksimum, požurite sa kartama, kupite i koju viška, mogli bi se opariti :D

Moglo bi biti nekome zanimljivo:
Last edited by Salah ad-Din on 24/07/2012 21:29, edited 2 times in total.
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#1628 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by klixo »

Zaboravili ste na godisnje , pozivnice i jos oni koji udju dzabaluka :)
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#1629 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Kemal Malovčić »

klixo wrote:Zaboravili ste na godisnje , pozivnice i jos oni koji udju dzabaluka :)
Nema godišnjih. Za pozivnice ne znam.

A oni džabaluka bi trebali platiti, ne igra im babuka.
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#1630 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Reglan »

Sta vam je ba,ovo je takticka igra nase uprave.Prijave 11,prodaju 13-14.Ne plate porez na par hiljada karata. :D
Pitari-CHWIILA
Posts: 323
Joined: 24/08/2011 16:18

#1631 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Pitari-CHWIILA »

arshavin wrote:Sta vam je ba,ovo je takticka igra nase uprave.Prijave 11,prodaju 13-14.Ne plate porez na par hiljada karata. :D
svaki ama bas svaki klub u bih tako radi
sakriju nesto para..jbg uvijek para treba
a da radi zapad stampalo bi se 25-27 milja i bilo bi prodato 90% (da ne pretjerujem pa kazem 100%)
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#1632 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Obuca9 »

arshavin wrote:Sta vam je ba,ovo je takticka igra nase uprave.Prijave 11,prodaju 13-14.Ne plate porez na par hiljada karata. :D
Ne može biti 13-14 hiljada karata, nema teorije, kad je ukupni kapacitet istoka i sjevera 12.660 sjedećih mjesta (Istok - 7.084, sjever 5.576).

Kad se uzme u obzir da UEFA kažnjava stajanje na stepenicama, to znači da je to i maksimalan broj gledalaca koji se može naći na stadionu. Ako je suditi po Dininom intervjuu za klix, u prodaju je pušteno više od 11.000 karata, dakle recimo da je razlika nekih 1.500.

Eh sad u tih 1.500 uračunajte besplatne karte koje se podijele sponzorima, karte koje se podijele portalima i novinama za nagradnu igru, "luft" koji se uvijek ostavlja radi djece i dobijete da je ustvari to maksimalna cifra karata koja se i mogla pustiti u prodaju, mozda koja stoja gore-dole.
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#1633 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by pOZz »

todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#1634 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by todd_smith »

Comor igra u cetvrtak, divno
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#1635 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by bordo gandalf »

todd_smith wrote:Comor igra u cetvrtak, divno
Ocekujem gol 8-)
frngla
Posts: 3347
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#1636 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by frngla »

ma čoma spreman k'o nato, jedan od najspremnijih igrača (još samo da to malo uobliči da ne bude k'o bez glave na terenu :lol: )
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#1637 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by pOZz »

rashtiman wrote:
todd_smith wrote:Comor igra u cetvrtak, divno
Ocekujem gol 8-)
Svi iščekujemo gol, jer svaku utakmicu šuta... ili pokušava ošutati?! :zoka:
User avatar
Tayyip
Posts: 620
Joined: 22/07/2012 19:49
Location: Sumbuluša - između Kovača i Vratnika

#1638 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Tayyip »

ja kad gledam čomora sve kontam presaugat će momak, hitna će mu trebati. trudi se, daje se do krajnjih granica al fudbalski učinak nula. pokupi on i neke lopte al već u sljedećem momentu sve usere. čudan igrač.
kowalski1
Posts: 328
Joined: 09/04/2012 00:05

#1639 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by kowalski1 »

Salah ad-Din wrote:A šta ćete ljudi, utakmica visokog rizika, ne smiju biti pune tribine, 12-13 hiljada maksimum, požurite sa kartama, kupite i koju viška, mogli bi se opariti :D

Moglo bi biti nekome zanimljivo:
meni je nevjerovatno koliko smo mi glup narod. bilo kakvo sranje da se desi slijedi suspenzija na bar godinu dana , a da ne govorim medijsku harangu o "muslimanskim huliganima, ekstremistima, divljacima" itd.

ovdje postoji jedan ozbiljan psihološki problem koji moramo prevladati.
kada srpski i hrvatski klubovi igraju redovono se čuje "vukovar" ili "jasenovac i gradiška stara" i to je postala normalna pojava i niko to ne iznosi izvan stadiona i dodatno ubija u pojam narod. radi se o navijačima koji su najgori socijalni šljam i svi znaju gdje im je mjesto.
u našem slučaju srebrenicu su političari do te mjere zloupotrijebili i ubacili u političku sveru da smo svi postali njeni zarobljenici. i kad je već oni zloupotrebljavaju, naći će se neki fanatik i na stadionu da zloupotrijebi i provocira. ali, to isto. suštinski je isto kada tihić spominje srebrenicu u predizbornoj kampanji i kada to rade ovi huligani. dakle, emocijonalno se iživljavati nad nesretnim narodom, a narod je, nažalost, stoka koja nije u stanju da shvati šta se ovde dešava.
ja se samo nadam da u četvrtak nećemo biti ponovo na naslovnim stranama i da ćemo jednom u životu biti pametni.

izvinjavam se na malom offtopiku.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#1640 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by bordo gandalf »

pOZz wrote:
rashtiman wrote:
todd_smith wrote:Comor igra u cetvrtak, divno
Ocekujem gol 8-)
Svi iščekujemo gol, jer svaku utakmicu šuta... ili pokušava ošutati?! :zoka:
U cetvrtak Comor pise historiju :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#1641 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by todd_smith »

mogu samo zamisliti, 1-0 za nas...94ta minuta Suljic ubacuje, Haskic sutira golman sa linije, njihov iz odbrane da je nabije Xomor prileti za pobjednicki :lol: :lol:
Hedg
Posts: 871
Joined: 24/07/2012 03:27
Location: Sarajevo

#1642 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Hedg »

500 godina wrote:ja kad gledam čomora sve kontam presaugat će momak, hitna će mu trebati. trudi se, daje se do krajnjih granica al fudbalski učinak nula. pokupi on i neke lopte al već u sljedećem momentu sve usere. čudan igrač.
Ne bi me čudilo kada bi Čomor sutra zabio :lol:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#1643 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by kokuz_sa »

kad bi comor zabio sutra..kemica bi o njemu hit napisao :D
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#1644 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Kemal Malovčić »

joj vas pedanta, kontam šta pričate, kada sutra :mrgreen: meni je sutra tek sutra kada se probudim oko 12-1 :mrgreen:

a kada bi ga xomor zabio, to bi bio opći lom, mislim da bi raja voljela najviše da on zabije :) hajde xoma!
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79547
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1645 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

JEBAT ĆEMO IM MAJKU KROZ MAJKU !! :dance: :mrgreen:
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#1646 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Kemal Malovčić »

leet wrote:JEBAT ĆEMO IM MAJKU KROZ MAJKU !! :dance: :mrgreen:
:mrgreen:
Hedg
Posts: 871
Joined: 24/07/2012 03:27
Location: Sarajevo

#1647 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Hedg »

Kemal Malovčić wrote:joj vas pedanta, kontam šta pričate, kada sutra :mrgreen: meni je sutra tek sutra kada se probudim oko 12-1 :mrgreen:

a kada bi ga xomor zabio, to bi bio opći lom, mislim da bi raja voljela najviše da on zabije :) hajde xoma!
Kemica dok se razbudi, on to tako :D
treba se čuvati da Čomor auto-gol ne zabije :lol:
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#1648 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by just principe »

steta za Zapad, jer sam ubjedjen da bi bilo minimum 20 ooo.. Ovako gubimo i pare i prolaz, na kraju steta za oboje
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#1649 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Cossack »

Jutros oko 9h na Skenderiji kupio 5 komada! Kaze prodavac da je vec 2000 karata prodano! 8-)

Bice spica samo takva... :dance:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#1650 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by todd_smith »

Samo da se bakljade ostave van tribina, ionako ce nas sigurno jedva docekati kazniti za nesto sutra :roll:
Post Reply