FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#1626 Re: FK Sarajevo - Europa League
DOŠTAMPAVAJ!!!
- Salah ad-Din
- Posts: 1324
- Joined: 05/05/2012 15:08
#1627 Re: FK Sarajevo - Europa League
A šta ćete ljudi, utakmica visokog rizika, ne smiju biti pune tribine, 12-13 hiljada maksimum, požurite sa kartama, kupite i koju viška, mogli bi se opariti 
Moglo bi biti nekome zanimljivo:
Moglo bi biti nekome zanimljivo:
Last edited by Salah ad-Din on 24/07/2012 21:29, edited 2 times in total.
-
klixo
- Posts: 2020
- Joined: 09/07/2012 03:28
#1628 Re: FK Sarajevo - Europa League
Zaboravili ste na godisnje , pozivnice i jos oni koji udju dzabaluka 
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#1629 Re: FK Sarajevo - Europa League
Nema godišnjih. Za pozivnice ne znam.klixo wrote:Zaboravili ste na godisnje , pozivnice i jos oni koji udju dzabaluka
A oni džabaluka bi trebali platiti, ne igra im babuka.
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#1630 Re: FK Sarajevo - Europa League
Sta vam je ba,ovo je takticka igra nase uprave.Prijave 11,prodaju 13-14.Ne plate porez na par hiljada karata. 
-
Pitari-CHWIILA
- Posts: 323
- Joined: 24/08/2011 16:18
#1631 Re: FK Sarajevo - Europa League
svaki ama bas svaki klub u bih tako radiarshavin wrote:Sta vam je ba,ovo je takticka igra nase uprave.Prijave 11,prodaju 13-14.Ne plate porez na par hiljada karata.
sakriju nesto para..jbg uvijek para treba
a da radi zapad stampalo bi se 25-27 milja i bilo bi prodato 90% (da ne pretjerujem pa kazem 100%)
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#1632 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ne može biti 13-14 hiljada karata, nema teorije, kad je ukupni kapacitet istoka i sjevera 12.660 sjedećih mjesta (Istok - 7.084, sjever 5.576).arshavin wrote:Sta vam je ba,ovo je takticka igra nase uprave.Prijave 11,prodaju 13-14.Ne plate porez na par hiljada karata.
Kad se uzme u obzir da UEFA kažnjava stajanje na stepenicama, to znači da je to i maksimalan broj gledalaca koji se može naći na stadionu. Ako je suditi po Dininom intervjuu za klix, u prodaju je pušteno više od 11.000 karata, dakle recimo da je razlika nekih 1.500.
Eh sad u tih 1.500 uračunajte besplatne karte koje se podijele sponzorima, karte koje se podijele portalima i novinama za nagradnu igru, "luft" koji se uvijek ostavlja radi djece i dobijete da je ustvari to maksimalna cifra karata koja se i mogla pustiti u prodaju, mozda koja stoja gore-dole.
-
pOZz
- Posts: 1865
- Joined: 22/10/2007 18:01
- Location: Sarajevo
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#1634 Re: FK Sarajevo - Europa League
Comor igra u cetvrtak, divno
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#1635 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ocekujem goltodd_smith wrote:Comor igra u cetvrtak, divno
-
frngla
- Posts: 3347
- Joined: 30/05/2009 14:29
- Location: Manila
#1636 Re: FK Sarajevo - Europa League
ma čoma spreman k'o nato, jedan od najspremnijih igrača (još samo da to malo uobliči da ne bude k'o bez glave na terenu
)
-
pOZz
- Posts: 1865
- Joined: 22/10/2007 18:01
- Location: Sarajevo
#1637 Re: FK Sarajevo - Europa League
Svi iščekujemo gol, jer svaku utakmicu šuta... ili pokušava ošutati?!rashtiman wrote:Ocekujem goltodd_smith wrote:Comor igra u cetvrtak, divno
- Tayyip
- Posts: 620
- Joined: 22/07/2012 19:49
- Location: Sumbuluša - između Kovača i Vratnika
#1638 Re: FK Sarajevo - Europa League
ja kad gledam čomora sve kontam presaugat će momak, hitna će mu trebati. trudi se, daje se do krajnjih granica al fudbalski učinak nula. pokupi on i neke lopte al već u sljedećem momentu sve usere. čudan igrač.
-
kowalski1
- Posts: 328
- Joined: 09/04/2012 00:05
#1639 Re: FK Sarajevo - Europa League
meni je nevjerovatno koliko smo mi glup narod. bilo kakvo sranje da se desi slijedi suspenzija na bar godinu dana , a da ne govorim medijsku harangu o "muslimanskim huliganima, ekstremistima, divljacima" itd.Salah ad-Din wrote:A šta ćete ljudi, utakmica visokog rizika, ne smiju biti pune tribine, 12-13 hiljada maksimum, požurite sa kartama, kupite i koju viška, mogli bi se opariti
Moglo bi biti nekome zanimljivo:
ovdje postoji jedan ozbiljan psihološki problem koji moramo prevladati.
kada srpski i hrvatski klubovi igraju redovono se čuje "vukovar" ili "jasenovac i gradiška stara" i to je postala normalna pojava i niko to ne iznosi izvan stadiona i dodatno ubija u pojam narod. radi se o navijačima koji su najgori socijalni šljam i svi znaju gdje im je mjesto.
u našem slučaju srebrenicu su političari do te mjere zloupotrijebili i ubacili u političku sveru da smo svi postali njeni zarobljenici. i kad je već oni zloupotrebljavaju, naći će se neki fanatik i na stadionu da zloupotrijebi i provocira. ali, to isto. suštinski je isto kada tihić spominje srebrenicu u predizbornoj kampanji i kada to rade ovi huligani. dakle, emocijonalno se iživljavati nad nesretnim narodom, a narod je, nažalost, stoka koja nije u stanju da shvati šta se ovde dešava.
ja se samo nadam da u četvrtak nećemo biti ponovo na naslovnim stranama i da ćemo jednom u životu biti pametni.
izvinjavam se na malom offtopiku.
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#1640 Re: FK Sarajevo - Europa League
U cetvrtak Comor pise historijupOZz wrote:Svi iščekujemo gol, jer svaku utakmicu šuta... ili pokušava ošutati?!rashtiman wrote:Ocekujem goltodd_smith wrote:Comor igra u cetvrtak, divno
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#1641 Re: FK Sarajevo - Europa League
mogu samo zamisliti, 1-0 za nas...94ta minuta Suljic ubacuje, Haskic sutira golman sa linije, njihov iz odbrane da je nabije Xomor prileti za pobjednicki

-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
#1642 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ne bi me čudilo kada bi Čomor sutra zabio500 godina wrote:ja kad gledam čomora sve kontam presaugat će momak, hitna će mu trebati. trudi se, daje se do krajnjih granica al fudbalski učinak nula. pokupi on i neke lopte al već u sljedećem momentu sve usere. čudan igrač.
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#1643 Re: FK Sarajevo - Europa League
kad bi comor zabio sutra..kemica bi o njemu hit napisao 
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#1644 Re: FK Sarajevo - Europa League
joj vas pedanta, kontam šta pričate, kada sutra
meni je sutra tek sutra kada se probudim oko 12-1 
a kada bi ga xomor zabio, to bi bio opći lom, mislim da bi raja voljela najviše da on zabije
hajde xoma!
a kada bi ga xomor zabio, to bi bio opći lom, mislim da bi raja voljela najviše da on zabije
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79547
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1645 Re: FK Sarajevo - Europa League
JEBAT ĆEMO IM MAJKU KROZ MAJKU !!

- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#1646 Re: FK Sarajevo - Europa League
leet wrote:JEBAT ĆEMO IM MAJKU KROZ MAJKU !!![]()
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
#1647 Re: FK Sarajevo - Europa League
Kemica dok se razbudi, on to takoKemal Malovčić wrote:joj vas pedanta, kontam šta pričate, kada sutrameni je sutra tek sutra kada se probudim oko 12-1
a kada bi ga xomor zabio, to bi bio opći lom, mislim da bi raja voljela najviše da on zabijehajde xoma!
treba se čuvati da Čomor auto-gol ne zabije
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#1648 Re: FK Sarajevo - Europa League
steta za Zapad, jer sam ubjedjen da bi bilo minimum 20 ooo.. Ovako gubimo i pare i prolaz, na kraju steta za oboje
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#1649 Re: FK Sarajevo - Europa League
Jutros oko 9h na Skenderiji kupio 5 komada! Kaze prodavac da je vec 2000 karata prodano!
Bice spica samo takva...
Bice spica samo takva...
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#1650 Re: FK Sarajevo - Europa League
Samo da se bakljade ostave van tribina, ionako ce nas sigurno jedva docekati kazniti za nesto sutra 
