Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...
Moderator: _BataZiv_0809
Pera Trta
Posts: 5420 Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.
Post
by Pera Trta » 14/08/2010 12:36
dzemmo wrote: Blow Up
Blow Out je preko tona mislim (ne sjecam se radnje tacno)
O jest...taj prvi nisam nikad ni gledao...počeo i bilo mi glupo
Ali, tad mi je bilo 19
Atticus Finch
Posts: 3156 Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour
Post
by Atticus Finch » 14/08/2010 12:51
koji poznati glumac je i povijesničar umjetnosti?
neću više ni odgovarati dok ne smislim par pitanja
Pera Trta
Posts: 5420 Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.
Post
by Pera Trta » 14/08/2010 13:01
Atticus Finch wrote: koji poznati glumac je i povijesničar umjetnosti?
neću više ni odgovarati dok ne smislim par pitanja
Peter Weller (onaj iz Robocopa)?
Atticus Finch
Posts: 3156 Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour
Post
by Atticus Finch » 14/08/2010 13:07
prema wikipediji Weller se bavio historijom teatra, mada kad čovjek nema inspiracije postavlja bezveze pitanja, ne razmišljajući da mnogi možda imaju isto zvanje
predlažem da se prizna!
mislio sam na Edwarda Nortona
Last edited by
Atticus Finch on 15/08/2010 00:49, edited 1 time in total.
joeaziz
Posts: 472 Joined: 30/08/2008 20:46
Post
by joeaziz » 15/08/2010 00:44
a jel vi stvarno izguglavate odgovore?
Pera Trta
Posts: 5420 Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.
Post
by Pera Trta » 19/08/2010 20:02
dzemmo wrote: idemo dalje...
najpoznatiji cameo "glumac"
Hičkok?
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580 Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban
Post
by Bloo » 20/08/2010 11:29
u kojem filmu se pojavljuje karakter sa dvije glave
Pera Trta
Posts: 5420 Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.
Post
by Pera Trta » 20/08/2010 11:32
Bloo wrote: u kojem filmu se pojavljuje karakter sa dvije glave
To mora biti nešto Sinbadova putovanja, argonauti, grčka mitologija,ovo-ono...nešta od toga
nellington
Posts: 10761 Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.
Post
by nellington » 20/08/2010 11:33
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580 Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban
Post
by Bloo » 20/08/2010 11:33
neeeeeeeee
film snimljeni prema knjizi i dozivio neodusevljenost fanova knjige
lik sa dvije glave je naporan i prepotentan
Pera Trta
Posts: 5420 Joined: 06/02/2009 00:20
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.
Post
by Pera Trta » 20/08/2010 11:34
Ja mislim da je taj
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580 Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban
Post
by Bloo » 20/08/2010 11:35
u filmu najbitnija stvar koju mozete imati je peskir
nellington
Posts: 10761 Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.
Post
by nellington » 20/08/2010 11:36
h2g2
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580 Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban
Post
by Bloo » 20/08/2010 11:36
darius_maximus wrote: Autostoperski vodic kroz galaksiju...
inace moja omiljena knjiga
darius_maximus
Posts: 4485 Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo
Post
by darius_maximus » 20/08/2010 11:39
Bloo wrote: darius_maximus wrote: Autostoperski vodic kroz galaksiju...
inace moja omiljena knjiga
Likewise...
Skroz drugacije gledam na delfine od ove knjige...
A i svako malo bacim pogled prema nebu...
Sad ce pitanje, samo da se malo saberem.
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580 Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban
Post
by Bloo » 20/08/2010 11:40
ja na peškire
darius_maximus
Posts: 4485 Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo
Post
by darius_maximus » 20/08/2010 11:49
Evo i pitanja:
Koji glumac posjeduje prava na jedan odredjeni azijski triler koji je snimljen u ovom desetljecu? Htio je napraviti remake u kojem bi on glumio,ali je na kraju taj film prije koju godinu uradjen bez njega, a on je bio samo producent filma.
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580 Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban
Post
by Bloo » 20/08/2010 11:50
oj bolje bi bilo da si se oduzeo umjesto sabrao
pretesko pitanje za mamurne
darius_maximus
Posts: 4485 Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo
Post
by darius_maximus » 20/08/2010 11:52
Remake je hollywoodski, naravno...
Btw. razmak izmedju originala i remakea je 4 godine...
Last edited by
darius_maximus on 20/08/2010 11:54, edited 1 time in total.
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580 Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban
Post
by Bloo » 20/08/2010 11:54
the ring? the grudge= shutter?
darius_maximus
Posts: 4485 Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo
Post
by darius_maximus » 20/08/2010 11:55
Ne, remake se nalazi u top 100 imdb-ove liste najfilmova, hajd' tako...
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580 Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban
Post
by Bloo » 20/08/2010 12:06
oldboy uz sumnju da se provaljujem?