Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#1626 Re: Horde Zla

Post by Cossack »

jalijas74 wrote:a konzerva pive ?
a godinu dan kasnjije izbaceni sa ovog ruznog stadiona i novcano kaznjeni ?
Poenta je da se inatom ništa ne postiže osim što se direktno nanosi šteta Klubu. Bakljama se kao prkosi pravilima seveza i dokazuje ta "ultras nota" a realnost je takva da svakom upaljenom bakljom sjever klupskim parama časti savez!
User avatar
ZV Keli
Posts: 517
Joined: 17/08/2012 18:28
Location: Nikad Jugoslavija!

#1627 Re: Horde Zla

Post by ZV Keli »

Na temi se javljaju neki novi nick-ovi, kao ne smije se vise sa djetetom na utakmicu :lol: Sta ima, kako ste mi vi ? Kada je to neko bio ugrozen na stadionu Asim Ferhatovic-Hase od strane navijaca ?
sarajvosa
Posts: 177
Joined: 07/04/2012 09:02

#1628 Re: Horde Zla

Post by sarajvosa »

Neki "navijaci" Sarajeva kao da su jedva cekali da se ovo desi pa da po Hordama udare...
Pa ja mislim da nema nigdje drugo osim na istoku onoliko psovanja majki,sestara,kcerki,zena i mnogo toga.
Nije ni vase,a ni nase maslo za ramazana,samo mi Hz dajemo najvise za Sarajevo
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#1629 Re: Horde Zla

Post by Pitarrr82 »

sarajvosa wrote:Neki "navijaci" Sarajeva kao da su jedva cekali da se ovo desi pa da po Hordama udare...
Pa ja mislim da nema nigdje drugo osim na istoku onoliko psovanja majki,sestara,kcerki,zena i mnogo toga.
Nije ni vase,a ni nase maslo za ramazana, samo mi Hz dajemo najvise za Sarajevo

Ovo u sredini sto si rekao nije nista novo iako nakupilo se svega i svacega, samo razlika je navijanje na sjeveru i gledanje s istoka, ako i kad predjes na istok shvatices razliku.

A ovo sto sam boldirao... Ne znam kakva ti je to podjela, nema potrebe za tim.
User avatar
Steph
Posts: 3205
Joined: 02/05/2013 19:37
Location: A cornered fox is more dangerous than a jackal!

#1630 Re: Horde Zla

Post by Steph »

Fakat, šta je to najviše? :D
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#1631 Re: Horde Zla

Post by KPNCTNJAH »

Daju najvise, ali najvise i uzimaju :mrgreen: Meni je bilo daleko lakse gledati tekmu sa sjevera... ne gledati utakmicu, jer se nista ne vidi s te tribine, nego je puno lakse podnijeti ono sto se desava na terenu... skaces, navijas, dobro ti, pa i ne obracas previse paznju na teren... ali zato kad gledas s istoka ili zapada izgubis 3 godine zivota svaku utakmicu...
Mr Hiccup
Posts: 273
Joined: 05/01/2009 23:54

#1632 Re: Horde Zla

Post by Mr Hiccup »

sabur ljudi. podvukla se crta nakon srijede i nemile situacije koja je nastala. svi su svjesni da je ucinjena velika steta od strane pojedinaca, te ce se neke stvari popraviti. samo sabur.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#1633 Re: Horde Zla

Post by Cossack »

Mr Hiccup wrote:sabur ljudi. podvukla se crta nakon srijede i nemile situacije koja je nastala. svi su svjesni da je ucinjena velika steta od strane pojedinaca, te ce se neke stvari popraviti. samo sabur.
:thumbup:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#1634 Re: Horde Zla

Post by north »

Mr Hiccup wrote:sabur ljudi. podvukla se crta nakon srijede i nemile situacije koja je nastala. svi su svjesni da je ucinjena velika steta od strane pojedinaca, te ce se neke stvari popraviti. samo sabur.
Ovo me jako raduje ako je tako :thumbup:
User avatar
KARDASIJAN
Posts: 454
Joined: 30/08/2013 16:22

#1635 Re: Horde Zla

Post by KARDASIJAN »

bi sta bi,idemo dalje
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1636 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

north wrote:
Mr Hiccup wrote:sabur ljudi. podvukla se crta nakon srijede i nemile situacije koja je nastala. svi su svjesni da je ucinjena velika steta od strane pojedinaca, te ce se neke stvari popraviti. samo sabur.
Ovo me jako raduje ako je tako :thumbup:
A mene jako raduje da je ovakav komentar dosao od covjeka koji stoji iza ovog nika. Sada znam da se zaista radi na popravci situacije. :D :thumbup:
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#1637 Re: Horde Zla

Post by Opetja033 »

NAŠA STVAR

Nije nam namjera da ovo obavještenje iskoristimo da se branimo od bilo kakvih otpužbi, jer smo sigurni, da svi koji su nas imali priliku upoznati, znaju da smo kroz 25. godina sa našim klubom dijelili dobre i loše stvari, uspone i padove, a nerijetko smo bili i jedina publika u trenucima kada su drugi dizali ruke od našeg voljenog Sarajeva.

Nismo se namjeravali oglašavati o slučaju "Borac", jer nakon utakmice protiv Leotara i “afere ARMIJA RBIH”, odlučili smo da se više nećemo obraćati ovim putem, ali za ovaj slučaj možemo napraviti iznimku, pri tome da ćemo se ograničiti na informacije koje mi smatramo za bitne i relevantne.

Na utakmici protiv Borca, par naših pripadnika je, samoinicijativno preskočilo ogradu, te na taj način izazvali prekid utakmice, o čijem je ishodom naknadno odlučeno za zelenim stolom. To su činjenice. Svojim postupkom oštetili su klub i grupu, i oni su kao i svi mi toga svjesni. Ono što mi nećemo dopustiti jeste „razapinjanje“ tih momaka, koji su bez obzira na sve dio nas, i na njima iskaljivati sve loše stvari koje su se dešavale godinama iza, a za koje su ponajmanje krivi navijači.

Na zabrane i „engleski model“ pogotovo nemaju pravo da pozivaju polupismeni kvazi novinari raznoraznih portala koji ne bi imali o čemu da pišu da se sa vremena na vrijeme ne stvori vještački problem, s posebnim akcentom na Klub I navijače bordo boje. Mi ne živimo u Engleskoj, naši igrači ne igraju fudbal kao što se igra u Engleskoj, niti imamo engleske stadione... Smatramo da trenutna uprava FK Sarajevo, kojoj su isti ovi navijači omogućili da bude tu gdje jeste, radi dobar posao u administraciji kluba, ali isto tako smatramo da rezultati to ne prate. Fer i prijateljski odnos pojedinih članova uprave kluba sa nama, ne treba zloupotrebljavati, jer to se neće dopustiti.

Na kraju, ukoliko nekome ne trebaju „Horde zla“, onda treba jasno i glasno to poručiti, kao što bi i mi poručili „uprava napolje“ da smo protiv sadašnje uprave kluba.
http://www.hordezla.ba/index.php/177-nasa-stvar
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#1638 Re: Horde Zla

Post by van helsing »

Cuj 25 godina. Grohotom se smijem . Ne znam da je ijedan stariji od 20 godina koji je utrcao na teren.
Niste vi osnovali HZ,niti su neki nisu bili rodzeni kada su nastajale HZ.
Proveo sam na Sjeveru i gostovanjima sa HZ vise od 10 godina,i ne znam odakle vam pravo da me trpate u isti koš sa vama? Vi koji ste sada na sjeveru možda ste na toj tribini par zadnjih godina,čast izuzetcima. Dalje,ja se ogradjujem od bilo koga ko je uspio nanijeti 240000 km štete klubu,pa da mi je brat rodzeni.


Tapatalk 2
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#1639 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Misli se na 25 godina HZ, ne razumijem u čemu je problem?
Niste vi osnovali HZ,niti su neki nisu bili rodzeni kada su nastajale HZ.
Je li ovo glavna referenca, da neko ko tad nije bio rođen nema pravo pričati?


I kad već spominješ tih 240.000 KM kazni, jedno hiljadu puta se provlačila ta tema i mislio sam da smo napokon utvrdili da sjever nije jedini krivac za to, na evropske utakmice mislim.
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#1640 Re: Horde Zla

Post by van helsing »

Butmiran wrote:Misli se na 25 godina HZ, ne razumijem u čemu je problem?
Niste vi osnovali HZ,niti su neki nisu bili rodzeni kada su nastajale HZ.
Je li ovo glavna referenca, da neko ko tad nije bio rođen nema pravo pričati?


I kad već spominješ tih 240.000 KM kazni, jedno hiljadu puta se provlačila ta tema i mislio sam da smo napokon utvrdili da sjever nije jedini krivac za to, na evropske utakmice mislim.
Gdje sam napisao da neko nema pravo pricat?
Drugo,procitaj saopstenje od pocetka,sa razumijevanjem,bez strasti,sto bi rekao @libero hladne glave.
Trece,ne vadite se vise na kazne za evropske utakmice.
I dalje se smijem..
Cuj 25 godina :mrgreen:

Tapatalk 2
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#1641 Re: Horde Zla

Post by Cafe Camargue »

Opetja033 wrote:
NAŠA STVAR

Nije nam namjera da ovo obavještenje iskoristimo da se branimo od bilo kakvih otpužbi, jer smo sigurni, da svi koji su nas imali priliku upoznati, znaju da smo kroz 25. godina sa našim klubom dijelili dobre i loše stvari, uspone i padove, a nerijetko smo bili i jedina publika u trenucima kada su drugi dizali ruke od našeg voljenog Sarajeva.

Nismo se namjeravali oglašavati o slučaju "Borac", jer nakon utakmice protiv Leotara i “afere ARMIJA RBIH”, odlučili smo da se više nećemo obraćati ovim putem, ali za ovaj slučaj možemo napraviti iznimku, pri tome da ćemo se ograničiti na informacije koje mi smatramo za bitne i relevantne.

Na utakmici protiv Borca, par naših pripadnika je, samoinicijativno preskočilo ogradu, te na taj način izazvali prekid utakmice, o čijem je ishodom naknadno odlučeno za zelenim stolom. To su činjenice. Svojim postupkom oštetili su klub i grupu, i oni su kao i svi mi toga svjesni. Ono što mi nećemo dopustiti jeste „razapinjanje“ tih momaka, koji su bez obzira na sve dio nas, i na njima iskaljivati sve loše stvari koje su se dešavale godinama iza, a za koje su ponajmanje krivi navijači.

Na zabrane i „engleski model“ pogotovo nemaju pravo da pozivaju polupismeni kvazi novinari raznoraznih portala koji ne bi imali o čemu da pišu da se sa vremena na vrijeme ne stvori vještački problem, s posebnim akcentom na Klub I navijače bordo boje. Mi ne živimo u Engleskoj, naši igrači ne igraju fudbal kao što se igra u Engleskoj, niti imamo engleske stadione... Smatramo da trenutna uprava FK Sarajevo, kojoj su isti ovi navijači omogućili da bude tu gdje jeste, radi dobar posao u administraciji kluba, ali isto tako smatramo da rezultati to ne prate. Fer i prijateljski odnos pojedinih članova uprave kluba sa nama, ne treba zloupotrebljavati, jer to se neće dopustiti.

Na kraju, ukoliko nekome ne trebaju „Horde zla“, onda treba jasno i glasno to poručiti, kao što bi i mi poručili „uprava napolje“ da smo protiv sadašnje uprave kluba.
http://www.hordezla.ba/index.php/177-nasa-stvar
Iskreno, jako mi je drago da se, hladne glave, sastavilo jedno ovakvo saopštenje.
Svim prijateljima, ljubiteljima, navijačima, bolesnicima SARAJ'VA, nije u interesu bilo kakvo natezanje odnosa.
Pogotovo u ovim trenucima, kada klub ide pravim putem (samo još da rezultati dođu).
Zajedno, u nove velike večeri ! :thumbup:
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#1642 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

van helsing wrote:
Butmiran wrote:Misli se na 25 godina HZ, ne razumijem u čemu je problem?
Niste vi osnovali HZ,niti su neki nisu bili rodzeni kada su nastajale HZ.
Je li ovo glavna referenca, da neko ko tad nije bio rođen nema pravo pričati?


I kad već spominješ tih 240.000 KM kazni, jedno hiljadu puta se provlačila ta tema i mislio sam da smo napokon utvrdili da sjever nije jedini krivac za to, na evropske utakmice mislim.
Gdje sam napisao da neko nema pravo pricat?
Drugo,procitaj saopstenje od pocetka,sa razumijevanjem,bez strasti,sto bi rekao @libero hladne glave.
Trece,ne vadite se vise na kazne za evropske utakmice.
I dalje se smijem..
Cuj 25 godina :mrgreen:

Tapatalk 2
Spominješ 240 000 KM kazni. U tu sumu su uračunate i kazne od Evrope i ti opet sve pripisuješ HZ.
Ja sam saopštenje pročitao i meni je ono vrlo jasno. To što ti i mnogi drugi dajete sebi za pravo da puno pametujete i mislite da sve znate to je vaša stvar. Meni i dalje nije jasno šta je tebi smiješno, al' eto budi lud.
I da, nit' sam dio sjevera nit' HZ nego mi je dokurčilo više svačije pametovanje o tome šta treba, kako treba, jedva ste dočekali da se nešto desi da možete popljuvat' sve živo.
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#1643 Re: Horde Zla

Post by emigrazione »

Prestanite paliti baklje i koristiti pirotehniku u onolikim kolicinama, bolje vam je da lovu koju potrosite za to preusmjerite haveru koji je zbog iste ostao bez oka i sake, na toj istoj tribini :-)
Jebo saopstenja, koga to zanima
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#1644 Re: Horde Zla

Post by van helsing »

Butmiran wrote:
van helsing wrote:
Butmiran wrote:Misli se na 25 godina HZ, ne razumijem u čemu je problem? Je li ovo glavna referenca, da neko ko tad nije bio rođen nema pravo pričati?


I kad već spominješ tih 240.000 KM kazni, jedno hiljadu puta se provlačila ta tema i mislio sam da smo napokon utvrdili da sjever nije jedini krivac za to, na evropske utakmice mislim.
Gdje sam napisao da neko nema pravo pricat?
Drugo,procitaj saopstenje od pocetka,sa razumijevanjem,bez strasti,sto bi rekao @libero hladne glave.
Trece,ne vadite se vise na kazne za evropske utakmice.
I dalje se smijem..
Cuj 25 godina :mrgreen:

Tapatalk 2
Spominješ 240 000 KM kazni. U tu sumu su uračunate i kazne od Evrope i ti opet sve pripisuješ HZ.
Ja sam saopštenje pročitao i meni je ono vrlo jasno. To što ti i mnogi drugi dajete sebi za pravo da puno pametujete i mislite da sve znate to je vaša stvar. Meni i dalje nije jasno šta je tebi smiješno, al' eto budi lud.
I da, nit' sam dio sjevera nit' HZ nego mi je dokurčilo više svačije pametovanje o tome šta treba, kako treba, jedva ste dočekali da se nešto desi da možete popljuvat' sve živo.
Nisam blesav ako sam lud.
Niti sam najpametniji niti sve znam.
Imam pravo iznijeti svoj stav,isto kao i ti može ti se svidjeti a i ne,i obrnuto. Smiješno je šta su sebi umislili. FKS je bilo prije HZ. Svi koji misle da su iznad kluba i da isti postoji radi njih,varaju se.
Smiješno je da stavljaju sve HZ u isti koš,a to su uradili na početku saopstenja. E ne ide to tako momci.
Tebi ako smeta nečije "pametovanje" i "pljuvanje",stavis na ignore listu.
A možda smo trebali aplaudirati na forumu potezima tipa nepotrebnih baklji,ulijetanjima na teren i slično,kojima se prazni kasa kluba,gubitak bodova,utakmicama bez publike itd itd ??
Previše se furaju na raznorazne delije,Torcide i sl.
Očigledno ne vidimo drvo od šume .
Nisam imao namjeru nikoga pljuvati i pametovati,imam pravo iznijeti svoje mišljenje. Sve dok ne koristim neprimjeren riječnik i ne krsim pravila foruma,nastavit cu da pišem .


Tapatalk 2
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#1645 Re: Horde Zla

Post by north »

.
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#1646 Re: Horde Zla

Post by Maharadza »

Čuj neće dozvoliti 'razapinjanje' a oni oštetili DIREKTNO klub za 8 hiljada, 2 tekme bez domaće publike i 3 VRLO BITNA BODA, 6 ako uzmemo u obzir da nam je borac direktni konkurent za vrh. Bagra jedna narkomanska, i kakve veze ima engleska u pm?! Da li su oni bili trijezni ili pod 'dozom' dok su pisali ovo obavještenje gore?! I treba zabraniti da prismrdi stadionu svakome ko god misli SVJESNO oštetiti klub bilo kroz baklje ili onakva retardirana ulijetanja! Pa dosta je više pubertetlijske 'furke' i 'bodrenja' voljenog' kluba ako mu to direktno šteti! Ako im je do furke neka pale baklje kod kuće i na ulici pa im starci mogu plaćati kazne a ne liječiti komplekse preko leđa 'voljenog' FKS-a!!! THINK IDIOTS!!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#1647 Re: Horde Zla

Post by biske »

Opetja033 wrote:
NAŠA STVAR

Nije nam namjera da ovo obavještenje iskoristimo da se branimo od bilo kakvih otpužbi, jer smo sigurni, da svi koji su nas imali priliku upoznati, znaju da smo kroz 25. godina sa našim klubom dijelili dobre i loše stvari, uspone i padove, a nerijetko smo bili i jedina publika u trenucima kada su drugi dizali ruke od našeg voljenog Sarajeva.

Nismo se namjeravali oglašavati o slučaju "Borac", jer nakon utakmice protiv Leotara i “afere ARMIJA RBIH”, odlučili smo da se više nećemo obraćati ovim putem, ali za ovaj slučaj možemo napraviti iznimku, pri tome da ćemo se ograničiti na informacije koje mi smatramo za bitne i relevantne.

Na utakmici protiv Borca, par naših pripadnika je, samoinicijativno preskočilo ogradu, te na taj način izazvali prekid utakmice, o čijem je ishodom naknadno odlučeno za zelenim stolom. To su činjenice. Svojim postupkom oštetili su klub i grupu, i oni su kao i svi mi toga svjesni. Ono što mi nećemo dopustiti jeste „razapinjanje“ tih momaka, koji su bez obzira na sve dio nas, i na njima iskaljivati sve loše stvari koje su se dešavale godinama iza, a za koje su ponajmanje krivi navijači.

Na zabrane i „engleski model“ pogotovo nemaju pravo da pozivaju polupismeni kvazi novinari raznoraznih portala koji ne bi imali o čemu da pišu da se sa vremena na vrijeme ne stvori vještački problem, s posebnim akcentom na Klub I navijače bordo boje. Mi ne živimo u Engleskoj, naši igrači ne igraju fudbal kao što se igra u Engleskoj, niti imamo engleske stadione... Smatramo da trenutna uprava FK Sarajevo, kojoj su isti ovi navijači omogućili da bude tu gdje jeste, radi dobar posao u administraciji kluba, ali isto tako smatramo da rezultati to ne prate. Fer i prijateljski odnos pojedinih članova uprave kluba sa nama, ne treba zloupotrebljavati, jer to se neće dopustiti.

Na kraju, ukoliko nekome ne trebaju „Horde zla“, onda treba jasno i glasno to poručiti, kao što bi i mi poručili „uprava napolje“ da smo protiv sadašnje uprave kluba.
http://www.hordezla.ba/index.php/177-nasa-stvar
Ne, nije "vaša stvar", nego je i moja stvar. I mnogih drugih hordaša koji su bili i prije i poslije mene. Stvar je svih nas, istinskih zaljubljenika u FK Sarajevo. Moja je lična stvar jer sam, uz masu drugih doprinio tome da vi danas budete na Sjeveru. Kada ste otišli na Zapad, ukazujući djelom na loše stvari u vrhu tadašnjih Hordi, masa ljudi vas je podržala prelaskom na Istok i distanciranjem od tadašnjeg vodstva. Tada, i dugo vremena nakon toga, ste imali naše pune simpatije i podršku. Sad ih, definitivno, više nemate. Da ne bih papagajski ponavljao opravdane argumente koje uporno odbijate, zapitajte se sami "zašto?" A do vas je!
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#1648 Re: Horde Zla

Post by van helsing »

Maharadza i Biske
+1
Potpis za svako slovo sto ste napisali .


Tapatalk 2
rookfash
Posts: 555
Joined: 29/04/2012 00:18

#1649 Re: Horde Zla

Post by rookfash »

biske wrote:
Ne, nije "vaša stvar", nego je i moja stvar. I mnogih drugih hordaša koji su bili i prije i poslije mene. Stvar je svih nas, istinskih zaljubljenika u FK Sarajevo. Moja je lična stvar jer sam, uz masu drugih doprinio tome da vi danas budete na Sjeveru. Kada ste otišli na Zapad, ukazujući djelom na loše stvari u vrhu tadašnjih Hordi, masa ljudi vas je podržala prelaskom na Istok i distanciranjem od tadašnjeg vodstva. Tada, i dugo vremena nakon toga, ste imali naše pune simpatije i podršku. Sad ih, definitivno, više nemate. Da ne bih papagajski ponavljao opravdane argumente koje uporno odbijate, zapitajte se sami "zašto?" A do vas je!
:thumbup:

nije vasa stvar! vec je stvar svih zaljubljenika bordo boje. ako je dio grupe (nebitno jesu li to 4 momka, 1 momak ili 400 momaka nase voljenom klubu zabila het trik u korist borca na domacem terenu, onemogucila ostale navijace da slijedece utakmice dodju i bodre svoj klub, ostetile klupsku kasu za par hiljada maraka, ako se ne ogradjuje od tih momaka, od poteza tih momaka, vec ih se podrzava, znaci da podrzava se i njihov postupak, onda to nije vasa stvar!
sarajvosa
Posts: 177
Joined: 07/04/2012 09:02

#1650 Re: Horde Zla

Post by sarajvosa »

jesu vas jeba** Horde zla,sta viste serete,organizujte se,skupite se i porucite da ne zelite Hz ili dodjite na sjever uradite nesto korisno a ne ovako da jedva cekate na forumu da nesto proserete sa vremena na vrijeme...
Post Reply