Oooooo pateticaru neprevazidjeniFudo387 wrote:Ma nema toliko, a sve i da ima boli me djon za njima.Dozer wrote:Fudo387 wrote: Pa eto, kad je ova jadna i ratom razorena uspjela nekako napraviti 80 km autoputa, a ona tvoja sjajna i nikad ti prezaljena ni metra, onda je jasno u kakvom se budalastom sistemu nekad zivjelo.![]()
![]()
![]()
Beograd - Zagreb, Zagreb - Ljubljana (djelimicno), a onda i Beograd - Nis, pravili su valjda vanzemaljci![]()
![]()
![]()
To ti je nekih 700+ km
I danas se vozis tim putem ako ides u tim pravcima
Mene zanima koliko su napravili u Bosni, jebe me se za Nis.
Ima 740, ako te bas zanima, a to je predaleko od tvojih "ni metra"

@piupiu
Deder nam zrakni da ovaj Fudo i Burgeras nisu jedan te isti sreco
