nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1626 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
a vjerujem...mozda sam glup.ali jbga ako mu napisu kaznu,morace je platit nekad....
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#1627 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Bandera je tu najbolja opcija.
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#1628 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
žali Bože autobusa...punosvega wrote:veceras u tz, lik se na pola zabio pod autobus do sajbe, ne vidi se najbolje na slici, nije ispod stoje vozio, a sudeci prema polozaju vozila iz trake za lijevo ubacivao se u traku za pravo pred semaforom i zahefto se u autobus.
-
azdralovic
- Posts: 5113
- Joined: 29/05/2010 21:46
#1629 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Vidim jutros i stub izvaljen preko puta shidija prema uniticu... nekome je bio buran vikend 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Danguba
- Posts: 15908
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#1631 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
sta ljudi rade od svojih zivota.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1632 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
zalosno....
izgleda jos jedan mlad zivot ugasen ...
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#1633 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Poginuo, rahmet mu dusi..
- hopi
- Posts: 7259
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#1634 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
a jest se razbio
rip
ona kiša samo skvasila cestu, klizavo bilo
ona kiša samo skvasila cestu, klizavo bilo
- Truba
- Posts: 93824
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#1635 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
moro je za ono 150 mislim furati
jbt auto je bukvalno prepolovljeno
jbt auto je bukvalno prepolovljeno
- Danguba
- Posts: 15908
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#1636 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
brzina i nista drugo...hopi wrote:a jest se razbiorip
ona kiša samo skvasila cestu, klizavo bilo
-
promaha
- Posts: 601
- Joined: 04/01/2011 21:11
#1637 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
jucer u branilaca grada od hotel centrala prema domu armije degenerik sa plavim golfom 7 prestize komplet kolonu s desne strane i u jednom trenutku je naletio na saht nakon kojeg je jedva kreten uspio da ustabili auto...
a naravno dok je tako prolazio pored je bilo minimalno 10tak ljudi na stanici koje je mogao "pokupiti" ...
imbecil, kreten, debil, mislim stvarno ne znam sta bi mu covjek rekao ...
ah da ...
jbg u traci za obavezno lijevo sam zaboravio zmigavac dati pa je to sasvim opravdan razlog da mene policija 15 minuta maltretira
a naravno dok je tako prolazio pored je bilo minimalno 10tak ljudi na stanici koje je mogao "pokupiti" ...
imbecil, kreten, debil, mislim stvarno ne znam sta bi mu covjek rekao ...
ah da ...
jbg u traci za obavezno lijevo sam zaboravio zmigavac dati pa je to sasvim opravdan razlog da mene policija 15 minuta maltretira
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#1638 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
rekose da je ubacio neki sportski motor a gume vjerovatno celave . rahmet mu dusi , sreca da je nije povuko jos nekog u smrt sa sobom .Black swan wrote:moro je za ono 150 mislim furati
jbt auto je bukvalno prepolovljeno
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#1639 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Joj trkaca s autima od sto godina
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#1640 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Šta je ovo zeleno na cesti, što je ispalo iz auta?
-
emko1234
- Posts: 5069
- Joined: 23/06/2009 21:57
- Location: sarajevo
#1641 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ubacio sportski motor u neispravnu karinu od auta staru 25 godina i poginuo?
Baš nevjerovatno.
Baš nevjerovatno.
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#1642 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Tvoj stručni nalaz, kao vještaka mašinske i saobraćajne struke?emko1234 wrote:Ubacio sportski motor u neispravnu karinu od auta staru 25 godina i poginuo?
Baš nevjerovatno.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
-
emko1234
- Posts: 5069
- Joined: 23/06/2009 21:57
- Location: sarajevo
#1644 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ne, nego moje objektivno zapažanje kao stanovnika i vozača u istom gradu u kojem se navedeno desilo.direstraits0078 wrote:Tvoj stručni nalaz, kao vještaka mašinske i saobraćajne struke?emko1234 wrote:Ubacio sportski motor u neispravnu karinu od auta staru 25 godina i poginuo?
Baš nevjerovatno.
Nijednog mi nije žao. Sreća je samo pa ova bandera nije bila u sklopu autobuske ili tramvajske stanice, i umjesto noćne nije bila dnevno vožnja.
Ovo nije ni zalužilo da živi.
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#1645 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Priča se da su se trkali...
-
iTo
- Posts: 923
- Joined: 06/06/2013 14:37
#1646 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
golf 1 i 2 omiljeni kod trkaca zbog male tezine. Ubace 1.8T ili eventualno nataknu turbo na VR6 i lete...
sve super dok ne dodje do nesrece...
sve super dok ne dodje do nesrece...
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#1648 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Podsjetilo me, prije par godina na Dolac Malti se audi a8 (ili s8) zabio u stub pri brzini (kažu)preko 200 km/h i oborio isti ovakav stub! Auto se raspalo, bilo je dijelova stotinjama metara okolo, a stub se prostro preko ceste530i wrote:Bandera je tu najbolja opcija.
- gnjev
- Posts: 3358
- Joined: 02/04/2013 11:56
- Location: Sarajevo
- Contact:
#1649 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
I opet to nije to jer su sigurnosni testovi za auta od prije 20,30 godina bili sega za danasnje
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#1650 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Seyfo wrote:Podsjetilo me, prije par godina na Dolac Malti se audi a8 (ili s8) zabio u stub pri brzini (kažu)preko 200 km/h i oborio isti ovakav stub! Auto se raspalo, bilo je dijelova stotinjama metara okolo, a stub se prostro preko ceste530i wrote:Bandera je tu najbolja opcija.
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... 00728001#3





