nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1626 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

a vjerujem...mozda sam glup.ali jbga ako mu napisu kaznu,morace je platit nekad....
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#1627 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by 530i »

Bandera je tu najbolja opcija.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#1628 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by johntra »

punosvega wrote:veceras u tz, lik se na pola zabio pod autobus do sajbe, ne vidi se najbolje na slici, nije ispod stoje vozio, a sudeci prema polozaju vozila iz trake za lijevo ubacivao se u traku za pravo pred semaforom i zahefto se u autobus.
Image
žali Bože autobusa...
azdralovic
Posts: 5113
Joined: 29/05/2010 21:46

#1629 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by azdralovic »

Vidim jutros i stub izvaljen preko puta shidija prema uniticu... nekome je bio buran vikend :run:
User avatar
Danguba
Posts: 15908
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#1631 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Danguba »

:shock: :shock:

sta ljudi rade od svojih zivota. :(
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1632 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

zalosno.... :-? :sad: izgleda jos jedan mlad zivot ugasen ...
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#1633 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mirzet87sa »

Poginuo, rahmet mu dusi..
User avatar
hopi
Posts: 7259
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#1634 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by hopi »

a jest se razbio :| rip
ona kiša samo skvasila cestu, klizavo bilo
User avatar
Truba
Posts: 93824
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#1635 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Truba »

moro je za ono 150 mislim furati
jbt auto je bukvalno prepolovljeno
User avatar
Danguba
Posts: 15908
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#1636 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Danguba »

hopi wrote:a jest se razbio :| rip
ona kiša samo skvasila cestu, klizavo bilo
brzina i nista drugo... :cry:
promaha
Posts: 601
Joined: 04/01/2011 21:11

#1637 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by promaha »

jucer u branilaca grada od hotel centrala prema domu armije degenerik sa plavim golfom 7 prestize komplet kolonu s desne strane i u jednom trenutku je naletio na saht nakon kojeg je jedva kreten uspio da ustabili auto...

a naravno dok je tako prolazio pored je bilo minimalno 10tak ljudi na stanici koje je mogao "pokupiti" ...

imbecil, kreten, debil, mislim stvarno ne znam sta bi mu covjek rekao ...

ah da ...

jbg u traci za obavezno lijevo sam zaboravio zmigavac dati pa je to sasvim opravdan razlog da mene policija 15 minuta maltretira ;)
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#1638 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by gnjev »

Black swan wrote:moro je za ono 150 mislim furati
jbt auto je bukvalno prepolovljeno
rekose da je ubacio neki sportski motor a gume vjerovatno celave . rahmet mu dusi , sreca da je nije povuko jos nekog u smrt sa sobom .
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1639 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insomnia78 »

Joj trkaca s autima od sto godina
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#1640 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by johntra »

Šta je ovo zeleno na cesti, što je ispalo iz auta?
emko1234
Posts: 5069
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#1641 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by emko1234 »

Ubacio sportski motor u neispravnu karinu od auta staru 25 godina i poginuo?
Baš nevjerovatno.
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#1642 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by direstraits0078 »

emko1234 wrote:Ubacio sportski motor u neispravnu karinu od auta staru 25 godina i poginuo?
Baš nevjerovatno.
Tvoj stručni nalaz, kao vještaka mašinske i saobraćajne struke? :roll:
emko1234
Posts: 5069
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#1644 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by emko1234 »

direstraits0078 wrote:
emko1234 wrote:Ubacio sportski motor u neispravnu karinu od auta staru 25 godina i poginuo?
Baš nevjerovatno.
Tvoj stručni nalaz, kao vještaka mašinske i saobraćajne struke? :roll:
Ne, nego moje objektivno zapažanje kao stanovnika i vozača u istom gradu u kojem se navedeno desilo.
Nijednog mi nije žao. Sreća je samo pa ova bandera nije bila u sklopu autobuske ili tramvajske stanice, i umjesto noćne nije bila dnevno vožnja.
Ovo nije ni zalužilo da živi.
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#1645 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by 530i »

Priča se da su se trkali...
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#1646 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by iTo »

golf 1 i 2 omiljeni kod trkaca zbog male tezine. Ubace 1.8T ili eventualno nataknu turbo na VR6 i lete...
sve super dok ne dodje do nesrece...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1647 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vješalica »

kad kojekakvi tuning govnari budu ovako sređivali kola neka ih izvode na cestu,a ne odvaljene barake,kofol napola urađene sa truhlim podovima i dijelovima
a nabavka dijelova ide obavezno na koridama i piljarama po trnovu

Image

Image

Image

Image
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#1648 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Seyfo »

530i wrote:Bandera je tu najbolja opcija.
Podsjetilo me, prije par godina na Dolac Malti se audi a8 (ili s8) zabio u stub pri brzini (kažu)preko 200 km/h i oborio isti ovakav stub! Auto se raspalo, bilo je dijelova stotinjama metara okolo, a stub se prostro preko ceste
User avatar
gnjev
Posts: 3358
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#1649 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by gnjev »

I opet to nije to jer su sigurnosni testovi za auta od prije 20,30 godina bili sega za danasnje
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1650 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vješalica »

Seyfo wrote:
530i wrote:Bandera je tu najbolja opcija.
Podsjetilo me, prije par godina na Dolac Malti se audi a8 (ili s8) zabio u stub pri brzini (kažu)preko 200 km/h i oborio isti ovakav stub! Auto se raspalo, bilo je dijelova stotinjama metara okolo, a stub se prostro preko ceste

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... 00728001#3
Post Reply