Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
1Dante1
Posts: 4226
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#16226 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 1Dante1 »

r_faruk wrote:
Coconut wrote:
karanana wrote:sta konkretno znaci "brisanje sjecanja na ljude" ako ubije trookog gavrana?
pa mislim ako mrtvi pobjede ionako nece biti nikog da se sjeca tako da ne znam sta u realnosti to znaci.
Mozda zeli da izbrise o sebi svu historiju jer Bran zna sta je on bio prije. Mozda je to neka njegova slabost i nacin da ga ubiju :-? Da mu izvade onak dragonglass iz prsa.
more'l bran to nekom ispricati, pa ako bran umre ko ga *ebe, znace neko drugi. ne kontam sta ima brisat'. eto ako ubije brana niko drugi nece znati nista o ovoj hordi koja se sprema da pregazi preko zida....

ne kontam zasto je brann prijetnja NK i WW, zato sto nesto zna o njima?
Nek im izdiktira. :D
User avatar
pici
Posts: 46372
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16227 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Image
:thumbup:
User avatar
pici
Posts: 46372
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16228 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Miguel Sapochnik

Game of Thrones (TV Series) (6 episodes)
- Episode #8.5 (2019)
- Episode #8.3 (2019)
- The Winds of Winter (2016)
- Battle of the Bastards (2016)
- Hardhome (2015)
- The Gift (2015)


Nadam se da ce biti na nivou prijasnih epizoda i podarit nam spektakl
User avatar
BarbaDue
Posts: 65072
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#16230 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by BarbaDue »

Na kojim TV kanalima se mogu gledati nove epizode GoT?
Alminjo
Posts: 44
Joined: 27/05/2017 11:02

#16231 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Alminjo »

BarbaDue wrote:Na kojim TV kanalima se mogu gledati nove epizode GoT?
HBO
User avatar
TheWatcher
Posts: 2661
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#16232 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by TheWatcher »

ja gledam na net-u :-D
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#16234 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Pandakonda wrote:Ipak su pustili kao zvanicnu pjesmu :-D

Prekrasno!
Ned, Catelyn :srce:
User avatar
pici
Posts: 46372
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16235 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Image

kad se Theon nalozi na NK :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46372
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16236 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

jedna od teorija... mada meni izgleda besmisleno al nekako mi Miguel rezira 5 epizodu a on je poznad po tim epic bitkama, tako da i ovo ne treba odbaciti... moguce da ih NK sa zmajem i glavninom snaga zaobidje i krene direktno na KL...

Image
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#16237 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Bila sam lagano ravnodusna prema svemu i nekako samo cekala da zavrsi da mozemo konacno dobiti knjigu, ako ikada :roll:
Ali kad gledam taj plan borbe... i te sve grbove na jednom mjestu, bas sam se najezila i ipak mi je stalo :oops:

Nego, gdje su Reedovi?

I sta mislite jel ima sanse da Dany na kraju prosvika kao caca? Nekako mi se to uvijek cinilo najzanimljivijim zavrsetkom za nju, mad queen :D
User avatar
pici
Posts: 46372
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16238 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

ima toliko teorija da meni glOva puca :mrgreen: ... jedna se odnosi da je Dany trudna sa Jonom a druga da pogiba u ovoj bitci i da ce se pojaviti crvena vjestica i oziviti je... i nju i dijete u utrobi :mrgreen:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#16239 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Bas me zanima sta ce biti s Mel, hoce li se pojaviti
I hoce li na kraju nesto vise pojasniti u vezi Rhllora i The great other-a i koju oni tocno ulogu imaju u svemu tome
Mozda ako se ona pojavi
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#16240 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kokuz_sa »

Uuu zadnji klip sada na FB oficijelnoj stranici :shock: :shock: :shock:

Zamak sav pod snijegom..tijela u snijegu..puhnu vjetar..podize snijeg kad Jonov mac..
User avatar
pici
Posts: 46372
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16241 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

annoy wrote:Bas me zanima sta ce biti s Mel, hoce li se pojaviti
I hoce li na kraju nesto vise pojasniti u vezi Rhllora i The great other-a i koju oni tocno ulogu imaju u svemu tome
Mozda ako se ona pojavi

nasao sam na jednoj o stranica postere glumaca u najavi za zadnju sezonu kako jedan po jedan sjede na zeljeznom prijestolju i ona je bila medju njima, e sad...
User avatar
pici
Posts: 46372
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16242 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

kokuz_sa wrote:Uuu zadnji klip sada na FB oficijelnoj stranici :shock: :shock: :shock:

Zamak sav pod snijegom..tijela u snijegu..puhnu vjetar..podize snijeg kad Jonov mac..
mislis ovaj... ima mjesec izasao

User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#16243 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kokuz_sa »

Gdje sam ja bio :lol:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#16244 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Bila sam uvjerena da ce bar netko od njih prokomentirat cinjenicu da Jon jase zmaja, pa nije bas da to svatko moze, da bas nitko nije pomislio da je to sumnjivo, cak ni Dany :D
Concord
Posts: 956
Joined: 14/12/2017 15:51

#16245 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Concord »

kokuz_sa wrote:Zamak sav pod snijegom..tijela u snijegu..puhnu vjetar..podize snijeg kad Jonov mac..
0:19 - Tyrionova znacka
0:22 - Aryin mac
0:28 - pero koje je Robert ostavio u grobnici Layanne
0:33 - Branova kolica
0:36 - Jamieva zlatna saka
0:40 - Daenerysin lanac
0:43 - Jonov mac
Iza Jonovog maca neko je na ulazu (nema ko drugi osim NK)

Sudeci po ovom videu svi ce biti mrtvi. Na minutu sam bio sjeban skroz ali ovo je samo bio teaser prije nego je pocela sezona, ne mora biti tacan.
User avatar
pici
Posts: 46372
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16246 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

annoy wrote:Bila sam uvjerena da ce bar netko od njih prokomentirat cinjenicu da Jon jase zmaja, pa nije bas da to svatko moze, da bas nitko nije pomislio da je to sumnjivo, cak ni Dany :D
pa nekom pravilu samo targerijani mogu jahati zmaja jer su vezani starom krvnom magijom... e sad kolko ostali su skontali ne znam, jer bi bilo tu jos scena oko naglabanja kako, kad, gdje, zasto itd... D&D su objasnili da su u prvoj epizodi namjerno naglasili to Jonovo jahanja zmaja ko neki trening za predstojecu uvertiru tj bitku da nebi bilo prvi put zajaho zmaja i vid ga ko kauboj jase :mrgreen:
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#16247 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by tuzlak1212 »

Concord wrote:
kokuz_sa wrote:Zamak sav pod snijegom..tijela u snijegu..puhnu vjetar..podize snijeg kad Jonov mac..
0:19 - Tyrionova znacka
0:22 - Aryin mac
0:28 - pero koje je Robert ostavio u grobnici Layanne
0:33 - Branova kolica
0:36 - Jamieva zlatna saka
0:40 - Daenerysin lanac
0:43 - Jonov mac
Iza Jonovog maca neko je na ulazu (nema ko drugi osim NK)

Sudeci po ovom videu svi ce biti mrtvi. Na minutu sam bio sjeban skroz ali ovo je samo bio teaser prije nego je pocela sezona, ne mora biti tacan.
Optimizam gajim u izjavi D&D da su izbacili djelimično lažne trailere i teasere, tj. da ne moramo ništa viđeno u njima nužno očekivati da se desi :D
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#16248 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

znaci lyanina grobnica se otvara. hmm, znaci mozda fakat king digne ove dole u kriptama. mada nije logicno da kosturi imaju snagu da izadju iz betonirane kripte.
koji je kingov domet dizanja?
User avatar
pici
Posts: 46372
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16249 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

karanana wrote:znaci lyanina grobnica se otvara. hmm, znaci mozda fakat king digne ove dole u kriptama. mada nije logicno da kosturi imaju snagu da izadju iz betonirane kripte.
koji je kingov domet dizanja?
pa u hardhomu vidimo koji kilometar
User avatar
pici
Posts: 46372
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16250 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Image

ocekujem Hodora i benjena i kompletnu fHemiliju Starkova iz kripti :mrgreen:
Post Reply