Nek im izdiktira.r_faruk wrote:more'l bran to nekom ispricati, pa ako bran umre ko ga *ebe, znace neko drugi. ne kontam sta ima brisat'. eto ako ubije brana niko drugi nece znati nista o ovoj hordi koja se sprema da pregazi preko zida....Coconut wrote:Mozda zeli da izbrise o sebi svu historiju jer Bran zna sta je on bio prije. Mozda je to neka njegova slabost i nacin da ga ubijukaranana wrote:sta konkretno znaci "brisanje sjecanja na ljude" ako ubije trookog gavrana?
pa mislim ako mrtvi pobjede ionako nece biti nikog da se sjeca tako da ne znam sta u realnosti to znaci.Da mu izvade onak dragonglass iz prsa.
ne kontam zasto je brann prijetnja NK i WW, zato sto nesto zna o njima?
Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
-
1Dante1
- Posts: 4226
- Joined: 21/07/2012 20:09
- Location: GB
- Contact:
#16226 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
- pici
- Posts: 46372
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- pici
- Posts: 46372
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16228 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Miguel Sapochnik
Game of Thrones (TV Series) (6 episodes)
- Episode #8.5 (2019)
- Episode #8.3 (2019)
- The Winds of Winter (2016)
- Battle of the Bastards (2016)
- Hardhome (2015)
- The Gift (2015)
Nadam se da ce biti na nivou prijasnih epizoda i podarit nam spektakl
Game of Thrones (TV Series) (6 episodes)
- Episode #8.5 (2019)
- Episode #8.3 (2019)
- The Winds of Winter (2016)
- Battle of the Bastards (2016)
- Hardhome (2015)
- The Gift (2015)
Nadam se da ce biti na nivou prijasnih epizoda i podarit nam spektakl
- harisoni
- Posts: 298
- Joined: 31/05/2010 09:22
- BarbaDue
- Posts: 65072
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#16230 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Na kojim TV kanalima se mogu gledati nove epizode GoT?
-
Alminjo
- Posts: 44
- Joined: 27/05/2017 11:02
#16231 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
HBOBarbaDue wrote:Na kojim TV kanalima se mogu gledati nove epizode GoT?
- TheWatcher
- Posts: 2661
- Joined: 08/03/2007 12:09
- Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***
#16232 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ja gledam na net-u 
-
defender46
- Posts: 261
- Joined: 05/11/2009 15:33
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#16234 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Prekrasno!Pandakonda wrote:Ipak su pustili kao zvanicnu pjesmu![]()
Ned, Catelyn
- pici
- Posts: 46372
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16235 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

kad se Theon nalozi na NK
- pici
- Posts: 46372
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16236 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
jedna od teorija... mada meni izgleda besmisleno al nekako mi Miguel rezira 5 epizodu a on je poznad po tim epic bitkama, tako da i ovo ne treba odbaciti... moguce da ih NK sa zmajem i glavninom snaga zaobidje i krene direktno na KL...


- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#16237 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Bila sam lagano ravnodusna prema svemu i nekako samo cekala da zavrsi da mozemo konacno dobiti knjigu, ako ikada
Ali kad gledam taj plan borbe... i te sve grbove na jednom mjestu, bas sam se najezila i ipak mi je stalo
Nego, gdje su Reedovi?
I sta mislite jel ima sanse da Dany na kraju prosvika kao caca? Nekako mi se to uvijek cinilo najzanimljivijim zavrsetkom za nju, mad queen
Ali kad gledam taj plan borbe... i te sve grbove na jednom mjestu, bas sam se najezila i ipak mi je stalo
Nego, gdje su Reedovi?
I sta mislite jel ima sanse da Dany na kraju prosvika kao caca? Nekako mi se to uvijek cinilo najzanimljivijim zavrsetkom za nju, mad queen
- pici
- Posts: 46372
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16238 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ima toliko teorija da meni glOva puca
... jedna se odnosi da je Dany trudna sa Jonom a druga da pogiba u ovoj bitci i da ce se pojaviti crvena vjestica i oziviti je... i nju i dijete u utrobi 
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#16239 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Bas me zanima sta ce biti s Mel, hoce li se pojaviti
I hoce li na kraju nesto vise pojasniti u vezi Rhllora i The great other-a i koju oni tocno ulogu imaju u svemu tome
Mozda ako se ona pojavi
I hoce li na kraju nesto vise pojasniti u vezi Rhllora i The great other-a i koju oni tocno ulogu imaju u svemu tome
Mozda ako se ona pojavi
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#16240 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Uuu zadnji klip sada na FB oficijelnoj stranici
Zamak sav pod snijegom..tijela u snijegu..puhnu vjetar..podize snijeg kad Jonov mac..
Zamak sav pod snijegom..tijela u snijegu..puhnu vjetar..podize snijeg kad Jonov mac..
- pici
- Posts: 46372
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16241 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
annoy wrote:Bas me zanima sta ce biti s Mel, hoce li se pojaviti
I hoce li na kraju nesto vise pojasniti u vezi Rhllora i The great other-a i koju oni tocno ulogu imaju u svemu tome
Mozda ako se ona pojavi
nasao sam na jednoj o stranica postere glumaca u najavi za zadnju sezonu kako jedan po jedan sjede na zeljeznom prijestolju i ona je bila medju njima, e sad...
- pici
- Posts: 46372
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16242 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
mislis ovaj... ima mjesec izasaokokuz_sa wrote:Uuu zadnji klip sada na FB oficijelnoj stranici![]()
![]()
![]()
Zamak sav pod snijegom..tijela u snijegu..puhnu vjetar..podize snijeg kad Jonov mac..
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#16243 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Gdje sam ja bio 
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#16244 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Bila sam uvjerena da ce bar netko od njih prokomentirat cinjenicu da Jon jase zmaja, pa nije bas da to svatko moze, da bas nitko nije pomislio da je to sumnjivo, cak ni Dany 
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#16245 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
0:19 - Tyrionova znackakokuz_sa wrote:Zamak sav pod snijegom..tijela u snijegu..puhnu vjetar..podize snijeg kad Jonov mac..
0:22 - Aryin mac
0:28 - pero koje je Robert ostavio u grobnici Layanne
0:33 - Branova kolica
0:36 - Jamieva zlatna saka
0:40 - Daenerysin lanac
0:43 - Jonov mac
Iza Jonovog maca neko je na ulazu (nema ko drugi osim NK)
Sudeci po ovom videu svi ce biti mrtvi. Na minutu sam bio sjeban skroz ali ovo je samo bio teaser prije nego je pocela sezona, ne mora biti tacan.
- pici
- Posts: 46372
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16246 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pa nekom pravilu samo targerijani mogu jahati zmaja jer su vezani starom krvnom magijom... e sad kolko ostali su skontali ne znam, jer bi bilo tu jos scena oko naglabanja kako, kad, gdje, zasto itd... D&D su objasnili da su u prvoj epizodi namjerno naglasili to Jonovo jahanja zmaja ko neki trening za predstojecu uvertiru tj bitku da nebi bilo prvi put zajaho zmaja i vid ga ko kauboj jaseannoy wrote:Bila sam uvjerena da ce bar netko od njih prokomentirat cinjenicu da Jon jase zmaja, pa nije bas da to svatko moze, da bas nitko nije pomislio da je to sumnjivo, cak ni Dany
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#16247 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Optimizam gajim u izjavi D&D da su izbacili djelimično lažne trailere i teasere, tj. da ne moramo ništa viđeno u njima nužno očekivati da se desiConcord wrote:0:19 - Tyrionova znackakokuz_sa wrote:Zamak sav pod snijegom..tijela u snijegu..puhnu vjetar..podize snijeg kad Jonov mac..
0:22 - Aryin mac
0:28 - pero koje je Robert ostavio u grobnici Layanne
0:33 - Branova kolica
0:36 - Jamieva zlatna saka
0:40 - Daenerysin lanac
0:43 - Jonov mac
Iza Jonovog maca neko je na ulazu (nema ko drugi osim NK)
Sudeci po ovom videu svi ce biti mrtvi. Na minutu sam bio sjeban skroz ali ovo je samo bio teaser prije nego je pocela sezona, ne mora biti tacan.
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#16248 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
znaci lyanina grobnica se otvara. hmm, znaci mozda fakat king digne ove dole u kriptama. mada nije logicno da kosturi imaju snagu da izadju iz betonirane kripte.
koji je kingov domet dizanja?
koji je kingov domet dizanja?
- pici
- Posts: 46372
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16249 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pa u hardhomu vidimo koji kilometarkaranana wrote:znaci lyanina grobnica se otvara. hmm, znaci mozda fakat king digne ove dole u kriptama. mada nije logicno da kosturi imaju snagu da izadju iz betonirane kripte.
koji je kingov domet dizanja?
- pici
- Posts: 46372
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16250 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

ocekujem Hodora i benjena i kompletnu fHemiliju Starkova iz kripti

