Ma nekad vas čovjek ne može ni upratiti.leškarenje wrote: da hoces sve citati valjalo binapisano u kontekstu toga kako mu kao smeta sto se prica o tim praistorijskim titulama
sprdnja,zajebancija sto se mene tice ....niti ih sporim,niti mi smetaju....samo se smijem nacinu na koji su osvajane
dobar onaj clanak ,procitaj .
pa realno, citajuci kakva su bila pravila i ko je osnovao takmicenje ne cudi me da su ih hladno osvajali...pa jel to bilo takmicenje pod pokroviteljstvom Reala ili nekog drugog kad su oni pravila odredjivali ?
Bilo je interesantno kako su se osvajale prije titule, ali su se osvajala, takva bila pravila, jebi ga.
