Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16201 Re: Liverpool FC
Origi, znaci halalio se sa BigBenom jooooooooooooooooooj pa dodaj tu loptu jebo ga dan danonoćni
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16202 Re: Liverpool FC
Zbog ove dvije odbrane, halalim sve Mignoletu... 
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16203 Re: Liverpool FC
U sljedecim utakmicama staviti elektric u ogrlicu Mignoletu i amo krene dalje od 2 metra os gol linije da ga opuca 
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16204 Re: Liverpool FC
Mislim da je Benteke bio bolja opcija od Origija...
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#16205 Re: Liverpool FC
pa znaju li debili jedan penal zabiti 
- Herr Flick
- Posts: 9092
- Joined: 02/04/2012 13:00
#16206 Re: Liverpool FC
Debilko uopste ne ide na procjenu u koju ce stranu sutat,nego svaku put kasni kad ovi osutajuMustang1 wrote:U sljedecim utakmicama staviti elektric u ogrlicu Mignoletu i amo krene dalje od 2 metra os gol linije da ga opuca
- insaneinthebrain
- Posts: 25531
- Joined: 12/08/2013 12:51
#16207 Re: Liverpool FC
cabalero sve poskida 
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#16210 Re: Liverpool FC
E jbg..Mada, zasluzeno je uzeo City.
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#16211 Re: Liverpool FC
Iznervirali su me ovi izvođači penala, jače 15-godišnjaci od njih udaraju loptu. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16212 Re: Liverpool FC
Haj sve. Haj. Al da mi jebeš ženu sad ovdje ja ne znam zašto ZAŠTO Milner;Hendo;Stu nisu izveli penal. Kako to da jebeni Lallana ili Lucas imaju prednost? Lallanin penal iskreno nisam vidio, izašao sam vani, Lucasov možda i nije loš. Coutinho me razjebo svojim izvođenjem penala jebem Baloteliju mater sa onim izvođenjem penala stani pa kreni. Migsu svaka čast. Ne znam, jebi ga.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16213 Re: Liverpool FC
Steta... ali kao sto sam pisao prije, ova tekma, i neke koje dolaze ce pokazati ko je za stepenicu vise a ko ne. Henderson je bio solidan danas, ali nema muda covjek i nije za kapitena. Kako mozes biti kapiten Liverpoola a kriti se od izvodjenja penala, Milner isto plus on je igrac za klupe i nista vise. Lallana ko kokos bez glave, pojma nema. Mignolet kanta, djaba sve one odbrane i refleksi kada covjek svako malo sjebe sve... mozda golman za klupe i nista vise. Moreno jako slab i neiskusan, moze biti bolji ali trenutno nije igrac za prvog tima. u odbrani samo Clyne moze poceti slijedecu sezonu...
Bilo bi dobro da su uzeli trofej, ali i samo igranje je korak naprijed. Za sezonu ili dvije mozemo ocekivati Liverpool kakvog Klopp zeli... do tada ce biti ovakvih tekmi jbg..
Bilo bi dobro da su uzeli trofej, ali i samo igranje je korak naprijed. Za sezonu ili dvije mozemo ocekivati Liverpool kakvog Klopp zeli... do tada ce biti ovakvih tekmi jbg..
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16214 Re: Liverpool FC
Valjda ce Klop skontati nesto jer je poslije poraza u prvojj tekmi i Pele ovu dobio da svoju taktiku. Da je De Byrne igrao bilo bi 5 razlike za City. U srijedu nova tekma sa Cityem i navijam da Klopo to uzme
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16215 Re: Liverpool FC
Treba im jebat sve, razjebat im i ove minimalne šanse za titulu.missko wrote:Valjda ce Klop skontati nesto jer je poslije poraza u prvojj tekmi i Pele ovu dobio da svoju taktiku. Da je De Byrne igrao bilo bi 5 razlike za City. U srijedu nova tekma sa Cityem i navijam da Klopo to uzme
- Edin H.
- Posts: 53620
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16216 Re: Liverpool FC
Odakle ideja Kloppu da Lucas puca penal, znao sam da ce fuliti
Sada lijepo poslati njega, Lalanu i Coutinha na dvije sedmice u Sibir na prinudni rad, pa da vidimo da li bi sljedeci put onako kilavo pucali
Sada lijepo poslati njega, Lalanu i Coutinha na dvije sedmice u Sibir na prinudni rad, pa da vidimo da li bi sljedeci put onako kilavo pucali
- perfect_guy
- Posts: 6942
- Joined: 18/04/2008 23:08
- Location: Anfield road
- Contact:
#16217 Re: Liverpool FC
propuštena prilika da se osigura evropa
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16218 Re: Liverpool FC
Mozda im je rekao odnosno pustio ih da sami odluce ko ce pucati, ko misli da je spreman. Dobro su odlucili svaka im cast 
- Edin H.
- Posts: 53620
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#16219 Re: Liverpool FC
Ne znam, u principu trebalo bi da su vjezbali na treningu, zna se da ovakve utakmice nerijetko zavrse pucanjem penala.Mustang1 wrote:Mozda im je rekao odnosno pustio ih da sami odluce ko ce pucati, ko misli da je spreman. Dobro su odlucili svaka im cast
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16220 Re: Liverpool FC
Bilo je na sky sportu prije penala izjava oba trenera o penalima. Nisam cuo ali cini mi se da je Klopp rekao da nisu vjezbali i da ce sutati onaj koji bude spreman za to. Da od raspolozenja u tom trenutku zavisi hoce li neko dati go ili nece.. Nesto tako je rekao..
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16221 Re: Liverpool FC
Noge ssu drvene poslije 3 sata trke i moras pitat igrace ko moze da suta. Isli su na to da je golman levat i da samo treba pogoditi gol. I Minjo je svaku stranu pogodio al su obi iz Citya savrseno pucali svi u malu mrezicu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16222 Re: Liverpool FC
Milner je najbolji izvođač penala u LFC i čudi me da on nije preuzeo odgovornost, mada jeste pretrčao za desetoricu. Lucas nije loše izveo penal, al Coutinho je usro stvar...Lallanin penal iskreno nisam ni gledao.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16223 Re: Liverpool FC
Na Milneru se vidjelo da zadnji produzetak nije osjetio noge jedva je stajao znao sam da nece pucat.AmiĐa_Idriz wrote:Milner je najbolji izvođač penala u LFC i čudi me da on nije preuzeo odgovornost, mada jeste pretrčao za desetoricu. Lucas nije loše izveo penal, al Coutinho je usro stvar...Lallanin penal iskreno nisam ni gledao.
Mene je Klop razocarao jer je upao u Peleovu klopku. Prvu tekmu ih Liverpul islontrira i zavali 3 komada a sad ga ovaj ubi njegovim oruzjem nema nikako plan da u toku tekme promijeni stav
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16224 Re: Liverpool FC
Hajmo opet, 'želje' Kloppa po pričama Barretta i Joyce-a:
-Mario Götze se opet provlači kao pojačanje na ljeto, zapravo nikad nisu ni stali da ga provlače.
-Piotr Zielinski, veznjak Udinesea.
-Ben Chilwell, lijevi bek Leicestera.
-Mario Götze se opet provlači kao pojačanje na ljeto, zapravo nikad nisu ni stali da ga provlače.
-Piotr Zielinski, veznjak Udinesea.
-Ben Chilwell, lijevi bek Leicestera.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#16225 Re: Liverpool FC
Sto se tiče Gotze-a on sigurno nece dobiti šansu kod Pepa,a na Ancelotiju je da odluči o njegovoj karijeri u Bayernu.Da nije Njemac,i reprezentativac vjerovatno bi ga prodali,ovako dosta teško.
