Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16201 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Origi, znaci halalio se sa BigBenom jooooooooooooooooooj pa dodaj tu loptu jebo ga dan danonoćni
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#16202 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Zbog ove dvije odbrane, halalim sve Mignoletu... :D
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#16203 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

U sljedecim utakmicama staviti elektric u ogrlicu Mignoletu i amo krene dalje od 2 metra os gol linije da ga opuca :D
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#16204 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Mislim da je Benteke bio bolja opcija od Origija...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#16205 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

pa znaju li debili jedan penal zabiti :lol:
User avatar
Herr Flick
Posts: 9092
Joined: 02/04/2012 13:00

#16206 Re: Liverpool FC

Post by Herr Flick »

Mustang1 wrote:U sljedecim utakmicama staviti elektric u ogrlicu Mignoletu i amo krene dalje od 2 metra os gol linije da ga opuca :D
Debilko uopste ne ide na procjenu u koju ce stranu sutat,nego svaku put kasni kad ovi osutaju :lol:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25531
Joined: 12/08/2013 12:51

#16207 Re: Liverpool FC

Post by insaneinthebrain »

cabalero sve poskida :thumbup:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16208 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Jbg amidza zao mi je
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16209 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#16210 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

E jbg..Mada, zasluzeno je uzeo City.
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#16211 Re: Liverpool FC

Post by Bianconeri1988 »

Iznervirali su me ovi izvođači penala, jače 15-godišnjaci od njih udaraju loptu. :run:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16212 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Haj sve. Haj. Al da mi jebeš ženu sad ovdje ja ne znam zašto ZAŠTO Milner;Hendo;Stu nisu izveli penal. Kako to da jebeni Lallana ili Lucas imaju prednost? Lallanin penal iskreno nisam vidio, izašao sam vani, Lucasov možda i nije loš. Coutinho me razjebo svojim izvođenjem penala jebem Baloteliju mater sa onim izvođenjem penala stani pa kreni. Migsu svaka čast. Ne znam, jebi ga.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16213 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Steta... ali kao sto sam pisao prije, ova tekma, i neke koje dolaze ce pokazati ko je za stepenicu vise a ko ne. Henderson je bio solidan danas, ali nema muda covjek i nije za kapitena. Kako mozes biti kapiten Liverpoola a kriti se od izvodjenja penala, Milner isto plus on je igrac za klupe i nista vise. Lallana ko kokos bez glave, pojma nema. Mignolet kanta, djaba sve one odbrane i refleksi kada covjek svako malo sjebe sve... mozda golman za klupe i nista vise. Moreno jako slab i neiskusan, moze biti bolji ali trenutno nije igrac za prvog tima. u odbrani samo Clyne moze poceti slijedecu sezonu...


Bilo bi dobro da su uzeli trofej, ali i samo igranje je korak naprijed. Za sezonu ili dvije mozemo ocekivati Liverpool kakvog Klopp zeli... do tada ce biti ovakvih tekmi jbg..
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16214 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Valjda ce Klop skontati nesto jer je poslije poraza u prvojj tekmi i Pele ovu dobio da svoju taktiku. Da je De Byrne igrao bilo bi 5 razlike za City. U srijedu nova tekma sa Cityem i navijam da Klopo to uzme
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16215 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

missko wrote:Valjda ce Klop skontati nesto jer je poslije poraza u prvojj tekmi i Pele ovu dobio da svoju taktiku. Da je De Byrne igrao bilo bi 5 razlike za City. U srijedu nova tekma sa Cityem i navijam da Klopo to uzme
Treba im jebat sve, razjebat im i ove minimalne šanse za titulu.
User avatar
Edin H.
Posts: 53620
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16216 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Odakle ideja Kloppu da Lucas puca penal, znao sam da ce fuliti :twisted:

Sada lijepo poslati njega, Lalanu i Coutinha na dvije sedmice u Sibir na prinudni rad, pa da vidimo da li bi sljedeci put onako kilavo pucali :izet:
User avatar
perfect_guy
Posts: 6942
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#16217 Re: Liverpool FC

Post by perfect_guy »

propuštena prilika da se osigura evropa
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#16218 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Mozda im je rekao odnosno pustio ih da sami odluce ko ce pucati, ko misli da je spreman. Dobro su odlucili svaka im cast :oops:
User avatar
Edin H.
Posts: 53620
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16219 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Mustang1 wrote:Mozda im je rekao odnosno pustio ih da sami odluce ko ce pucati, ko misli da je spreman. Dobro su odlucili svaka im cast :oops:
Ne znam, u principu trebalo bi da su vjezbali na treningu, zna se da ovakve utakmice nerijetko zavrse pucanjem penala.
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#16220 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Bilo je na sky sportu prije penala izjava oba trenera o penalima. Nisam cuo ali cini mi se da je Klopp rekao da nisu vjezbali i da ce sutati onaj koji bude spreman za to. Da od raspolozenja u tom trenutku zavisi hoce li neko dati go ili nece.. Nesto tako je rekao..
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16221 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Noge ssu drvene poslije 3 sata trke i moras pitat igrace ko moze da suta. Isli su na to da je golman levat i da samo treba pogoditi gol. I Minjo je svaku stranu pogodio al su obi iz Citya savrseno pucali svi u malu mrezicu
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16222 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Milner je najbolji izvođač penala u LFC i čudi me da on nije preuzeo odgovornost, mada jeste pretrčao za desetoricu. Lucas nije loše izveo penal, al Coutinho je usro stvar...Lallanin penal iskreno nisam ni gledao.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16223 Re: Liverpool FC

Post by missko »

AmiĐa_Idriz wrote:Milner je najbolji izvođač penala u LFC i čudi me da on nije preuzeo odgovornost, mada jeste pretrčao za desetoricu. Lucas nije loše izveo penal, al Coutinho je usro stvar...Lallanin penal iskreno nisam ni gledao.
Na Milneru se vidjelo da zadnji produzetak nije osjetio noge jedva je stajao znao sam da nece pucat.
Mene je Klop razocarao jer je upao u Peleovu klopku. Prvu tekmu ih Liverpul islontrira i zavali 3 komada a sad ga ovaj ubi njegovim oruzjem nema nikako plan da u toku tekme promijeni stav
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16224 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Hajmo opet, 'želje' Kloppa po pričama Barretta i Joyce-a:

-Mario Götze se opet provlači kao pojačanje na ljeto, zapravo nikad nisu ni stali da ga provlače.

-Piotr Zielinski, veznjak Udinesea.

-Ben Chilwell, lijevi bek Leicestera.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#16225 Re: Liverpool FC

Post by MOSALJOZE »

Sto se tiče Gotze-a on sigurno nece dobiti šansu kod Pepa,a na Ancelotiju je da odluči o njegovoj karijeri u Bayernu.Da nije Njemac,i reprezentativac vjerovatno bi ga prodali,ovako dosta teško.
Post Reply