Haha bio je tako neki dan post na redditu. Kao u fazonu odlicno se osjecas dok gledas epizodu i super ti je, dok ne dodjes na internet gdje je svi blateKiki_Musampa wrote:Meni je druga epizoda bolja od pola emitovanih, scene pred kaminom su za 10...
A dok sam gledao epizodu, drugarica mi javlja kako je bzze, ccc.
Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#16176 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16177 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
AleksoMKD wrote:Ili da Arya kaze Gendriju da je Hot Pie ok i ziv.pici wrote:AleksoMKD wrote:Meni su obe epizode bile super.
Cak ne bih imao protiv da su trajale 10-20 minuta duze. Da je bilo vise interakcije medju likovima. Naprimer zamislite upoznavanje i razgovor Arye i Tormunda.![]()
meni se interakcija dopala medju likovima, jos kad skontas da se neki nisu vidjeli nekoliko sezona ili nikako... morali svaka epizoda biti klanja, silovanja, rat, sex
dobro ove dvije su bile malo zacinjene sexom Bronnom i Aryom ono sa Cersei ne racunam bez veze...
Ali dobro, treba ubrzat a snimanje kosta.
naravno da svaka epizoda kosta, raja blebece brez veze a nece da vidi da svaki od ovih glavnih glumaca uzme masnu cifru po epizodi... sto rece jedan nas reziser jednom nasem glumcu kroz šalu, svaka replika se plaća
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#16178 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Najbolja scena druge epizode je kad se Briana nasmije
Ista je Donatelo iz Nindja kornjaca
Ista je Donatelo iz Nindja kornjaca
- AleksoMKD
- Posts: 8156
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#16179 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Ako prezive, barem ce im sexualni zivot biti interesantan
Ako ga Arya ne zakolje
A ljudi seru o svemu, ko ih sisa, fantasticne epozode.
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16180 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
iz trajlera za trecu epizodu... malo su se potrudili da se osvjetle vise scene i bude jasnije...




Dany jase Drogona, Jon i Dany na uzvisini i posmatraju bojno polje, Jamie i Briene na lijevom krilu sa vitezovima doline, Jon kolko vidim ima neke krvi na ramenima i njegov prepoznatljivi pogled pred neki juris, izgleda da je kod debla gdje je Brann... imaju i scene kako Hound i Beric idu oprezno kroz hodnike winterfella i kako Arya bjezi od nekoga krvave glOve... ja sam uzeo paket onih ubrusa za ponedeljak u 3h




Dany jase Drogona, Jon i Dany na uzvisini i posmatraju bojno polje, Jamie i Briene na lijevom krilu sa vitezovima doline, Jon kolko vidim ima neke krvi na ramenima i njegov prepoznatljivi pogled pred neki juris, izgleda da je kod debla gdje je Brann... imaju i scene kako Hound i Beric idu oprezno kroz hodnike winterfella i kako Arya bjezi od nekoga krvave glOve... ja sam uzeo paket onih ubrusa za ponedeljak u 3h
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#16181 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pici wrote:AleksoMKD wrote:
Ili da Arya kaze Gendriju da je Hot Pie ok i ziv.
Ali dobro, treba ubrzat a snimanje kosta.
naravno da svaka epizoda kosta, raja blebece brez veze a nece da vidi da svaki od ovih glavnih glumaca uzme masnu cifru po epizodi... sto rece jedan nas reziser jednom nasem glumcu kroz šalu, svaka replika se plaća... cuj nema Ghousta tri sekunde bio, pa koji ce klinac da ide za Jonom ko cuko i da trose vrijeme na dresiranog kera ili CGI koji kosta ko rudnik zlata... ja sam prezadovoljan ovim dvjema epizodama, najvise me dojmio Jaime koji je od sta sve neces uraditi za ljubav preko jebes lojalnost do drzim do svoje rijeci da cu se boriti za zive... jos kad sasu dvijema rospijama Sansi i Dany da bi to sve ponovio
ne poredim ga sa Jonom ili Brienom al je sad tu ublizu... napokoM
lik koji se najvise transformisao iz sezone u sezonu...
This. bas i ja kontam. Lik koji je toliko bad things uradio na pocetku i tokom serije i izrastao iz bahatog zlikovca u respektabilnog casnog covjeka... mozda najkompleksiniji lik u citavoj seriji.
John vala, koliko god sam ga voljela, sad kad nabaci onu svoju pacenicku facu.... tacno mi dodje da ga tresnem necim.
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#16182 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Tip je prosao kroz 8 sezona sa jednim i po izrazom lica.hadzinicasa wrote: John vala, koliko god sam ga voljela, sad kad nabaci onu svoju pacenicku facu.... tacno mi dodje da ga tresnem necim.
Najbolje na njemu je bila Ygritte.
- AleksoMKD
- Posts: 8156
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#16183 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Takvo mu je default lice.seln wrote:Tip je prosao kroz 8 sezona sa jednim i po izrazom lica.hadzinicasa wrote: John vala, koliko god sam ga voljela, sad kad nabaci onu svoju pacenicku facu.... tacno mi dodje da ga tresnem necim.
Najbolje na njemu je bila Ygritte.
Valjda su ga zato i izabrali da glumi Jon Snow-a
Izmuceeeeen sam od maleeeena,
Niiikooooo me voili niiiije..........
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16184 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
a Jona nisu podnosili vecina Starka, Catelyn ga je mrzila, Sansa ga nije podnosila, Robb je bio ko donekle prijazan, Rickon i Brann su bili manji pa nisu imali neke dodire sa njim, Theon ga je podbadao i bio zajedljiv prema njemu jedino ga je Arya istinski voljela kao i Ned koji je vise strijepio da se ne sazna za njega ciji je on sin zapravo... sjecatel se one epizode u prvoj sezoni kad su nasli zenku strahovuka i svi su dobili mladuncad strahovuka sem Jona koji je na kraju nasao jednog i to bijelog i tad su dali i njemu... Sansa ga je u prosloj sezoni molila da joj oprosti jer je bila grozna prema njemu, sad saznaje da mu Ned nije otac nego da je Targerijan... i ja bi bio smrknut na njegovom mjestu, nebi se kleberio citavo vrijeme kad me "moji" ne priznaju i nepozeljan sam... 
- AleksoMKD
- Posts: 8156
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#16185 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Mogli su Jamieu napraviti saku od dragonglass-a pa da samara oko sebe.
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#16186 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Saku sa spicastim prstimaAleksoMKD wrote:Mogli su Jamieu napraviti saku od dragonglass-a pa da samara oko sebe.
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16187 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
mogao je neki bodez ili mac da mu napravi Gendri, mada ova zlatna saka mu vise dodje ko neki stit... sad kad ispadne da jedino zlato moze ubiti NK et ga Jamie heroj 
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16188 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
hadzinicasa wrote:
This. bas i ja kontam. Lik koji je toliko bad things uradio na pocetku i tokom serije i izrastao iz bahatog zlikovca u respektabilnog casnog covjeka... mozda najkompleksiniji lik u citavoj seriji.
John vala, koliko god sam ga voljela, sad kad nabaci onu svoju pacenicku facu.... tacno mi dodje da ga tresnem necim.
evega samo zate

-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#16189 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Kako je zavrsio transformaciju red je da pogine. Jaime out u ponedjeljak
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16190 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
meni ono sa Jonom i njegovo pacenickom facom zabrinjava... nesta ce se desiti kod debla, neko ce zaginut
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#16191 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ma ispast ce da je pokolj ispod zidina totalno nebitan , a WW ce nekako podzemno ili na drugi nacin stici do Stablapici wrote:meni ono sa Jonom i njegovo pacenickom facom zabrinjava... nesta ce se desiti kod debla, neko ce zaginut
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16192 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
bhnapoleon1 wrote:ma ispast ce da je pokolj ispod zidina totalno nebitan , a WW ce nekako podzemno ili na drugi nacin stici do Stablapici wrote:meni ono sa Jonom i njegovo pacenickom facom zabrinjava... nesta ce se desiti kod debla, neko ce zaginut
pa to je i Brann potvrdio, NK je prioritet trooki gavran, da se obrise svako sjecanje na ljude onda moze ici polako po svijetu i klat... i Sam je potvrdio da je on NK prvo bi poceo od Branna... klopka za djenerala sto su napravili odbice im se od glavu, platice skupu cijenu...
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#16193 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ma izgleda mi plan prejednostavan, ono ostavili smo bogalja sa u najboljem slucaju 200-300 ljudi i cekamo da iskoristimo zmajeve. Nema teorije da upali tako jednostavno
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16194 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pa i nece, zakomplikovat ce se... mislim da ce NK njima napraviti zvrcku...



- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#16195 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
sta konkretno znaci "brisanje sjecanja na ljude" ako ubije trookog gavrana?
pa mislim ako mrtvi pobjede ionako nece biti nikog da se sjeca tako da ne znam sta u realnosti to znaci.
pa mislim ako mrtvi pobjede ionako nece biti nikog da se sjeca tako da ne znam sta u realnosti to znaci.
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#16196 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
E fala tipici wrote:hadzinicasa wrote:
This. bas i ja kontam. Lik koji je toliko bad things uradio na pocetku i tokom serije i izrastao iz bahatog zlikovca u respektabilnog casnog covjeka... mozda najkompleksiniji lik u citavoj seriji.
John vala, koliko god sam ga voljela, sad kad nabaci onu svoju pacenicku facu.... tacno mi dodje da ga tresnem necim.
evega samo zate![]()
-
Coconut
- Posts: 175
- Joined: 25/06/2012 19:16
- Location: Sarajevo
#16197 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Mozda zeli da izbrise o sebi svu historiju jer Bran zna sta je on bio prije. Mozda je to neka njegova slabost i nacin da ga ubijukaranana wrote:sta konkretno znaci "brisanje sjecanja na ljude" ako ubije trookog gavrana?
pa mislim ako mrtvi pobjede ionako nece biti nikog da se sjeca tako da ne znam sta u realnosti to znaci.
-
omar little
- Posts: 17390
- Joined: 14/03/2008 21:14
#16198 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
banalno i povrsno se odnose prema tom objasnjavanju ciljeva najt kinga, ali gavran ima u posijedu kolektivno ljudsko sjecanje i znanje. cak i da na neki nacin nekad ljudi uspiju zazivijeti opet, bez njega su izolirani incident a ne kontinuitet ljudske rase.
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#16199 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
o tome ja pricam i nerviram ljude ovdje
to su provukli u 25 sekundi. otprilike koliko i na scenu gdje tormund pije iz roga i saljeva mu se niz bradu
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16200 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Brann je rekao da ne zna kako da ga ubiju kad su ga pitali mozeli vatra zmaja da mu naudi... da zna rekao bi im to odmah... kolko sam skontao iz iterakcije Branna i Sama, zeli da izbrise ljudsku istoriju jer ga trooki gavrani podsjecaju sta je nekad bio tj covjek i to mrzi... on je stvoren da unisti ljudski rod, medjutim djeca sume su se prejebala pa su vidjeli da su stvorili monstruma koji mrzi sve sto je zivo a najvise ljude pa zbog toga mu bran je trn u oku, ne zeli sjecanje da je nekad bio ljudsko bice.Coconut wrote:Mozda zeli da izbrise o sebi svu historiju jer Bran zna sta je on bio prije. Mozda je to neka njegova slabost i nacin da ga ubijukaranana wrote:sta konkretno znaci "brisanje sjecanja na ljude" ako ubije trookog gavrana?
pa mislim ako mrtvi pobjede ionako nece biti nikog da se sjeca tako da ne znam sta u realnosti to znaci.Da mu izvade onak dragonglass iz prsa.
