Jesi li siguran? Kojeg preporucujes? Hvalasupercali wrote:Pa ovo ti moze napraviti svaki staklar limar zavisno od cega zelis
Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Jesi li siguran? Kojeg preporucujes? Hvalasupercali wrote:Pa ovo ti moze napraviti svaki staklar limar zavisno od cega zelis
Pa oni koji rade sa staklommiss_gemini wrote:Jesi li siguran? Kojeg preporucujes? Hvalasupercali wrote:Pa ovo ti moze napraviti svaki staklar limar zavisno od cega zelis
Gesendet von iPhone mit Tapatalk
miss_gemini wrote:
Ima li negdje u ponudi ovakav sto?
Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Jesi zenskomadesa wrote:ima li ko preporuciti kakav prevoz do NEuma ?
Hvala, poslati ću im upit. Pomislih da je neko vidio gotov proizvod u prodajiquarterback wrote:miss_gemini wrote:
Ima li negdje u ponudi ovakav sto?
Gesendet von iPhone mit Tapatalk
ja bih pitao u ramaglasu
Rasadnik MBM na otoci, a vjerovatno ima i u rasadniku jkp park u kasindolskojaddy_sa wrote:kupiti saksije sa već posadjenim cvijecem spremne za staviti na balkon?
http://www.alpeks.ba/index.phpAstrix wrote:...mogu kupiti čaše za vino, ali da nisu neke bezvezne nego baš one fine? Planiram kupiti prijateljici za useljenje u stan, pa ako neko ima još neku finu ideju, samo naprijed...
za fine case pogledaj i wmf na titovoj, ali ne ocekuj jeftino... vicko u importane centru nekad ima finih casa pa pogledaj i tamo...Astrix wrote:...mogu kupiti čaše za vino, ali da nisu neke bezvezne nego baš one fine? Planiram kupiti prijateljici za useljenje u stan, pa ako neko ima još neku finu ideju, samo naprijed...
heco pijaca, ima svega od zacinskog bilja do ukrasnogwewa wrote:Rasadnik MBM na otoci, a vjerovatno ima i u rasadniku jkp park u kasindolskojaddy_sa wrote:kupiti saksije sa već posadjenim cvijecem spremne za staviti na balkon?
duminjo wrote:Kolega tocio prosle godine 100%Daryl Dixon wrote:joj dume što nas naložiquarterback wrote:nista selex, ja se pojavio prosle godine sa kovanicama, kazu oni odakle vam to, rekoh pa bilo nekad, kazu oni jest prije 10 godina...![]()
![]()
Robot, Rajlovac, dole prvi sprat. Kako inače imaju fuš robu, oprema za more je solidna, može preživiti koji danAlkos wrote:Spužve/ležaljke za plažu ima li gdje kupiti u SA?
Bilo je u FIS-u par komada, ali je to puklo i čini mi se da više neće dobijati...
Hvala.
jebeš to ako nisi vidjenamar1994 wrote:raja, valja li sta bašta palme, kolaci su ok, al kakva je basta
![]()