Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
miss_gemini
Posts: 117
Joined: 17/06/2015 10:16

#16176 Re: Gdje u Sa......

Post by miss_gemini »

supercali wrote:Pa ovo ti moze napraviti svaki staklar limar zavisno od cega zelis
Jesi li siguran? Kojeg preporucujes? Hvala :)


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#16177 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

miss_gemini wrote:
supercali wrote:Pa ovo ti moze napraviti svaki staklar limar zavisno od cega zelis
Jesi li siguran? Kojeg preporucujes? Hvala :)


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Pa oni koji rade sa staklom
Posto lokalni staklar vjerovatno nema masinu za savijanje ovog debelog stakla ostaju malo ozbiljnije firme koje to rade
A koga preporucujem? Jbg nisam u tom poslu samo trazi ko radi sa ovim debelim staklima
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#16178 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 12/08/2016 07:36, edited 1 time in total.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#16179 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

nista selex, ja se pojavio prosle godine sa kovanicama, kazu oni odakle vam to, rekoh pa bilo nekad, kazu oni jest prije 10 godina...
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#16180 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

miss_gemini wrote:Image

Ima li negdje u ponudi ovakav sto?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

ja bih pitao u ramaglasu
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#16181 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 12/08/2016 07:36, edited 1 time in total.
User avatar
madesa
Posts: 5570
Joined: 26/07/2013 02:37

#16182 Re: Gdje u Sa......

Post by madesa »

ima li ko preporuciti kakav prevoz do NEuma ?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#16183 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

madesa wrote:ima li ko preporuciti kakav prevoz do NEuma ?
Jesi zensko :D
miss_gemini
Posts: 117
Joined: 17/06/2015 10:16

#16184 Re: Gdje u Sa......

Post by miss_gemini »

quarterback wrote:
miss_gemini wrote:Image

Ima li negdje u ponudi ovakav sto?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

ja bih pitao u ramaglasu
Hvala, poslati ću im upit. Pomislih da je neko vidio gotov proizvod u prodaji :)
addy_sa
Posts: 759
Joined: 06/09/2002 00:00

#16185 Re: Gdje u Sa......

Post by addy_sa »

kupiti saksije sa već posadjenim cvijecem spremne za staviti na balkon?
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#16186 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

addy_sa wrote:kupiti saksije sa već posadjenim cvijecem spremne za staviti na balkon?
Rasadnik MBM na otoci, a vjerovatno ima i u rasadniku jkp park u kasindolskoj
User avatar
Rijeka_snova
Posts: 1269
Joined: 26/07/2011 01:12

#16187 Re: Gdje u Sa......

Post by Rijeka_snova »

Ima li bravarska radnja gdje na Otoci?
Astrix
Posts: 1898
Joined: 30/09/2009 14:14

#16188 Re: Gdje u Sa......

Post by Astrix »

...mogu kupiti čaše za vino, ali da nisu neke bezvezne nego baš one fine? Planiram kupiti prijateljici za useljenje u stan, pa ako neko ima još neku finu ideju, samo naprijed...
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#16189 Re: RE: Re: Gdje u Sa......

Post by Radar71 »

Astrix wrote:...mogu kupiti čaše za vino, ali da nisu neke bezvezne nego baš one fine? Planiram kupiti prijateljici za useljenje u stan, pa ako neko ima još neku finu ideju, samo naprijed...
http://www.alpeks.ba/index.php
User avatar
holowey
Posts: 10856
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#16190 Re: Gdje u Sa......

Post by holowey »

Astrix wrote:...mogu kupiti čaše za vino, ali da nisu neke bezvezne nego baš one fine? Planiram kupiti prijateljici za useljenje u stan, pa ako neko ima još neku finu ideju, samo naprijed...
za fine case pogledaj i wmf na titovoj, ali ne ocekuj jeftino... vicko u importane centru nekad ima finih casa pa pogledaj i tamo...
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#16191 Re: Gdje u Sa......

Post by duboka_misao »

wewa wrote:
addy_sa wrote:kupiti saksije sa već posadjenim cvijecem spremne za staviti na balkon?
Rasadnik MBM na otoci, a vjerovatno ima i u rasadniku jkp park u kasindolskoj
heco pijaca, ima svega od zacinskog bilja do ukrasnog
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#16192 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

Iznajmiti smoking za vjenčanje?
Alkos
Posts: 2753
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#16193 Re: Gdje u Sa......

Post by Alkos »

Spužve/ležaljke za plažu ima li gdje kupiti u SA?

Bilo je u FIS-u par komada, ali je to puklo i čini mi se da više neće dobijati...


Hvala.
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#16194 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

bingo, konzum, garant i ostali trzni centri...
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#16195 Re: Gdje u Sa......

Post by duminjo »

Greska :mrgreen:
Last edited by duminjo on 27/07/2016 17:10, edited 1 time in total.
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#16196 Re: Gdje u Sa......

Post by duminjo »

duminjo wrote:
Daryl Dixon wrote:
quarterback wrote:nista selex, ja se pojavio prosle godine sa kovanicama, kazu oni odakle vam to, rekoh pa bilo nekad, kazu oni jest prije 10 godina...
joj dume što nas naloži :lol: :lol: :thumbup:
Kolega tocio prosle godine 100%

I nemoj zvati nego otidji pa pitaj fino. Po zakonu, ne smiju se euri nikako primati. Ni u kafanama. Ako inspekcija I pazaru nadje eure, ide kazna. Pa ti vidi sto su preko telefon rekli da ne primaju
User avatar
Donnie Smith
Posts: 1720
Joined: 23/06/2012 11:48

#16197 Re: Gdje u Sa......

Post by Donnie Smith »

Alkos wrote:Spužve/ležaljke za plažu ima li gdje kupiti u SA?

Bilo je u FIS-u par komada, ali je to puklo i čini mi se da više neće dobijati...


Hvala.
Robot, Rajlovac, dole prvi sprat. Kako inače imaju fuš robu, oprema za more je solidna, može preživiti koji dan :D . Kupaći, torbe i ostala oprema - onako na oči, ne izgleda loše, cijene, najniže u gradu :-D
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#16198 Re: Gdje u Sa......

Post by amar1994 »

raja, valja li sta bašta palme, kolaci su ok :D , al kakva je basta :oops: 8)
User avatar
muha_sa
Posts: 140471
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#16199 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

amar1994 wrote:raja, valja li sta bašta palme, kolaci su ok :D , al kakva je basta :oops: 8)
jebeš to ako nisi vidjen :D najbolje u "vatru" jal "čeku" i to drito u izlog :D
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#16200 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

ma u "čeku" dade mi kakva palma, izbacis čuku i bajceps i sve su koke tvoje :-D
Post Reply