Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16151 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Samo što je ušao u igru, zabio se u reklamu.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#16152 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Nikakve igre... Ovaj Ibe ne može proći igrača... a stalno pokušava
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#16153 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Jesam reko protiv Newcastla da to ne lici ni na sta :D
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16154 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Meni su nejasni bili kako se nisu potrudili da zabiju bar gol u gostima kad su vec igrali svi glavni igraci
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#16155 Re: Liverpool FC

Post by Mišo_Kovač »

Treba još vježbat da se dođe do nivoa Augsburga :evil:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#16156 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

ništa mi mrže nema nego gledati "terminski" pristup utakmici, sve nešto saburli sa loptom, zijevao sam pola sata od dosade, umjesto da konj odem negdje na kafu napolje, ja metiljam po kući uz net i gledam ove wanabe milionere rekreativce :fazlija:
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16157 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Onako tekma... beze... bilo je finih akcija, ali nista konkretno... osim one jedne sto postotne prilike za Sturridga... Nije los rezultat, mada je moglo bolje, rijest ce se ovo slijedece sedmice...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#16158 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

je l' to bhf_manijak nije gled'o tekmu?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#16159 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Velkoski wrote:je l' to bhf_manijak nije gled'o tekmu?
jos sastavlja psovku
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#16160 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Mrs vas dvojica... :kiss:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16161 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Balotelli je završio svoje u Liverpulu ofišl izgleda, neće Klopp ni na turneju da ga vodi ukoliko ga ne stignu prodati do tad.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16162 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Kinezi ponudili 25m za njega :)
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#16163 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

prodajjjjjjjjjjj odmaaaaaaaaaaaaaa' :D što bi ovo valjalo
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#16164 Re: Liverpool FC

Post by Towelie »

Koliko su u poslednje vreme poludeli Kinezi sa transferima, ovo mozda i uspe. :D
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16165 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Pored Balotelija... izgleda da ce Liverpool Kinezima prodati pravo na imenovanje nove tribine... Cjena oko 100m funti :) Ne znam samo na koliko godina... Sa novim parama od TV prava, i sa svim drugim poslovima koje su skolopili u zadje vrijem (subway, DD, SC, NB, Skype) Liverpool bi mogao postati top 5 najbogatiji klub na svijetu... trenutno su 9.

Jbt tolike pare a tako malo uspjeha... Valjda ce sada poceti i rezultati na terenu da se dizu jer kad su Ameri dosli klub je bio u kurcu i pred bankrotom i svaka im cast koliko su ga digli za tako malo vremena...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16166 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Što da ne, bio bi glavna atrakcija. Pitanje je koliko se njemu tamo ide.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16167 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

MyTao wrote:Pored Balotelija... izgleda da ce Liverpool Kinezima prodati pravo na imenovanje nove tribine... Cjena oko 100m funti :) Ne znam samo na koliko godina... Sa novim parama od TV prava, i sa svim drugim poslovima koje su skolopili u zadje vrijem (subway, DD, SC, NB, Skype) Liverpool bi mogao postati top 5 najbogatiji klub na svijetu... trenutno su 9.

Jbt tolike pare a tako malo uspjeha... Valjda ce sada poceti i rezultati na terenu da se dizu jer kad su Ameri dosli klub je bio u kurcu i pred bankrotom i svaka im cast koliko su ga digli za tako malo vremena...
Strašno dobre poslove rade, jeste da ih ne gotivim al možda ih i zavolim :D bila je na BBC emisija i pričalo se o budućnosti Engleskih klubova, i Liverpool je predstavljen kao veoma dobar projekat. Ja ne sumnjam da će uletiti u TOP 5 uskoro, još kad Klopp počne trofeje donositi..ihh :D
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16168 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Jebes pare kada nema rezultata na terenu, ali valjda se to promjeni sa Kloppom...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16169 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

Juče bilo 9 godina.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#16170 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Kad bi Arsenal znao ovako s Barcom :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16171 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

PSG priprema ponudu za Firmina :mrgreen:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#16172 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote:PSG priprema ponudu za Firmina :mrgreen:
i oni kupuju anonimuse znači :D :D
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16173 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Ja mislim da je Messi bolji do Firmina.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16174 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Pricat ce o Firminju a kupit ce Kutinja :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16175 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Okom kamere: Tux zaprosio novu djevojke na Times Square-u..zajebo je i Hugh Granta :lol: Allen kum...?...šalim se nek mu je sa srećom :thumbup:

Image
Post Reply