Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16151 Re: Liverpool FC
Samo što je ušao u igru, zabio se u reklamu.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16152 Re: Liverpool FC
Nikakve igre... Ovaj Ibe ne može proći igrača... a stalno pokušava
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16153 Re: Liverpool FC
Jesam reko protiv Newcastla da to ne lici ni na sta 
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16154 Re: Liverpool FC
Meni su nejasni bili kako se nisu potrudili da zabiju bar gol u gostima kad su vec igrali svi glavni igraci
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#16155 Re: Liverpool FC
Treba još vježbat da se dođe do nivoa Augsburga 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#16156 Re: Liverpool FC
ništa mi mrže nema nego gledati "terminski" pristup utakmici, sve nešto saburli sa loptom, zijevao sam pola sata od dosade, umjesto da konj odem negdje na kafu napolje, ja metiljam po kući uz net i gledam ove wanabe milionere rekreativce 
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16157 Re: Liverpool FC
Onako tekma... beze... bilo je finih akcija, ali nista konkretno... osim one jedne sto postotne prilike za Sturridga... Nije los rezultat, mada je moglo bolje, rijest ce se ovo slijedece sedmice...
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#16158 Re: Liverpool FC
je l' to bhf_manijak nije gled'o tekmu?
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#16159 Re: Liverpool FC
jos sastavlja psovkuVelkoski wrote:je l' to bhf_manijak nije gled'o tekmu?
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#16160 Re: Liverpool FC
Mrs vas dvojica... 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16161 Re: Liverpool FC
Balotelli je završio svoje u Liverpulu ofišl izgleda, neće Klopp ni na turneju da ga vodi ukoliko ga ne stignu prodati do tad.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#16163 Re: Liverpool FC
prodajjjjjjjjjjj odmaaaaaaaaaaaaaa'
što bi ovo valjalo
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#16164 Re: Liverpool FC
Koliko su u poslednje vreme poludeli Kinezi sa transferima, ovo mozda i uspe. 
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16165 Re: Liverpool FC
Pored Balotelija... izgleda da ce Liverpool Kinezima prodati pravo na imenovanje nove tribine... Cjena oko 100m funti
Ne znam samo na koliko godina... Sa novim parama od TV prava, i sa svim drugim poslovima koje su skolopili u zadje vrijem (subway, DD, SC, NB, Skype) Liverpool bi mogao postati top 5 najbogatiji klub na svijetu... trenutno su 9.
Jbt tolike pare a tako malo uspjeha... Valjda ce sada poceti i rezultati na terenu da se dizu jer kad su Ameri dosli klub je bio u kurcu i pred bankrotom i svaka im cast koliko su ga digli za tako malo vremena...
Jbt tolike pare a tako malo uspjeha... Valjda ce sada poceti i rezultati na terenu da se dizu jer kad su Ameri dosli klub je bio u kurcu i pred bankrotom i svaka im cast koliko su ga digli za tako malo vremena...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16166 Re: Liverpool FC
Što da ne, bio bi glavna atrakcija. Pitanje je koliko se njemu tamo ide.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16167 Re: Liverpool FC
Strašno dobre poslove rade, jeste da ih ne gotivim al možda ih i zavolimMyTao wrote:Pored Balotelija... izgleda da ce Liverpool Kinezima prodati pravo na imenovanje nove tribine... Cjena oko 100m funtiNe znam samo na koliko godina... Sa novim parama od TV prava, i sa svim drugim poslovima koje su skolopili u zadje vrijem (subway, DD, SC, NB, Skype) Liverpool bi mogao postati top 5 najbogatiji klub na svijetu... trenutno su 9.
Jbt tolike pare a tako malo uspjeha... Valjda ce sada poceti i rezultati na terenu da se dizu jer kad su Ameri dosli klub je bio u kurcu i pred bankrotom i svaka im cast koliko su ga digli za tako malo vremena...
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16168 Re: Liverpool FC
Jebes pare kada nema rezultata na terenu, ali valjda se to promjeni sa Kloppom...
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16170 Re: Liverpool FC
Kad bi Arsenal znao ovako s Barcom 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16171 Re: Liverpool FC
PSG priprema ponudu za Firmina 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#16172 Re: Liverpool FC
i oni kupuju anonimuse značiAmiĐa_Idriz wrote:PSG priprema ponudu za Firmina
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16173 Re: Liverpool FC
Ja mislim da je Messi bolji do Firmina.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16174 Re: Liverpool FC
Pricat ce o Firminju a kupit ce Kutinja 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16175 Re: Liverpool FC
Okom kamere: Tux zaprosio novu djevojke na Times Square-u..zajebo je i Hugh Granta
Allen kum...?...šalim se nek mu je sa srećom



