Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
choxnox
Posts: 1102
Joined: 05/09/2009 12:32

#16126 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by choxnox »

kamberovica polje wrote:S obzirom na sam naziv 4. epizode mislim da će žestoko najebat.
Nazivi epizoda nisu tacni. Uporedi postane nazive sa onim na IMDB.
User avatar
pici
Posts: 46379
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16127 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

AleksoMKD wrote:
pici wrote: Vale sam vidio uz Brieene i Jaimea na krilu... mislim da su na krilima gdje su potrebniji nego da budu teska konjica i to spora jer djabe napad na centar ako im krila pregaze... nema sjever dovoljno vojske da cuvaju krila. da su dosli Lanisteri to bi bila druga prica i isao bi i Vale u probijanje... ne treba podcjenjivat DotHrakije ipak su to prekaljeni konjanici a zombi su glupi ko qujac, nikakvi ratnici samo sto ih ima previse...
Pa to sam mislio, konica ja na krilima gde im je i mesto a po potrebi se prebace gde popusti linija.

Mozda sam lose objasnio ali mislio sam na nesto kao bitku kod Kane samo bez kompletnog zatvaranja obruca.

ti ode na Hanibala :mrgreen: pa to bi bilo izvodljivo da su i ostali poslali svoje vojske a ovako cekaju ko ce pobijediti i sa njima se obracunati... zao bi mi bilo da ih pregaze jer Dany i Jon onda nemaju ni ljudstva ni stanovnista, da se povuku na ostrva i tamo cekaju da ovi sjebu KL jer su zasluzili... prije 8000 godina WW su dosli do samog juga i kad su vidjeli koja su opasnost onda su se svi ujedinili i krenuli na njih... ovako sa Sjevernjacima mi bas nekako grehota, najvise su najebali do sada...
Coconut
Posts: 175
Joined: 25/06/2012 19:16
Location: Sarajevo

#16128 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Coconut »

NK, zombiji i WW imaju prednost sto se ne umaraju, nisu gladni, itd. Komotno mogu zaje*avati ove, puste ih nekoliko sati pa kad vidi da ovi pocinju da spavaju na polozajima ili da krenu da prave neku hranu naredi napad. U tom trenutku ovi iz Winterfell-a se trgnu, razbude i ponovo se vrate u polozaj, a NK se povuce u pocetni polozaj :mrgreen:
Concord
Posts: 956
Joined: 14/12/2017 15:51

#16129 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Concord »

Citav internet se zgraza sto je Arya (dobrovoljno) probala tukija a suti se citavu seriju kad brat taslaci sestru, tetka tetica, pederi se zegaju, pedofil bira djevojcicu za izivljavanje, scene silovanja se prikazuju... redardirani dupli standardi :roll:
Last edited by Concord on 23/04/2019 18:05, edited 1 time in total.
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#16130 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by tuzlak1212 »

Concord wrote:Citav internet se zgraza sto je Arya probala tukija a suti se citavu seriju kad brat taslaci sestru, tetka tetica, pederi se zegaju, pedofil bira djevojcicu za izivljavanje... redardirani dupli standardi :roll:
Ma ko se zgrazava :roll:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#16131 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 90minut »

tuzlak1212 wrote:
Concord wrote:Citav internet se zgraza sto je Arya probala tukija a suti se citavu seriju kad brat taslaci sestru, tetka tetica, pederi se zegaju, pedofil bira djevojcicu za izivljavanje... redardirani dupli standardi :roll:
Ma ko se zgrazava :roll:
Niko izmišlja lik internet ratnik, i prestanite raspravljati ko bi šta i koga trebao napasti serija je uživili ste se previše. :D
Concord
Posts: 956
Joined: 14/12/2017 15:51

#16132 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Concord »

90minut wrote: Niko izmišlja lik internet ratnik, i prestanite raspravljati ko bi šta i koga trebao napasti serija je uživili ste se previše. :D
Prelistaj malo temu, a i ostale sajtove gdje se polemise.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#16133 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 90minut »

Concord wrote:
90minut wrote: Niko izmišlja lik internet ratnik, i prestanite raspravljati ko bi šta i koga trebao napasti serija je uživili ste se previše. :D
Prelistaj malo temu, a i ostale sajtove gdje se polemise.
Ne sumnjam da ima levata koji to komentarišu zna se da ona ima 22 godine danas i ne izgleda malo uopšte.
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#16134 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by shmizlica »

trecina sezone a još niko zagin'o nije :roll: :mrgreen:
Ramsey8
Posts: 657
Joined: 04/11/2018 11:23

#16135 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Ramsey8 »

shmizlica wrote:trecina sezone a još niko zagin'o nije :roll: :mrgreen:
dovoljno je 5 minuta da ih pola zagine
nemas brige :mrgreen:
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#16136 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

pici wrote:
karanana wrote:a ja konto ti mislis na bitku protiv stanisa. po meni je remzija tu vise briljirao.

pa mi bi sarajevo deblokirali

najbolji general nije bio Stanis vec Samov otac Randyll Tarly on je pregazio Roberta i Stanisa u jednoj bitci i nikada nije izgubio do onoga sa Dothrakijima i Drogonom... Dany je usrala sa njegovim pogubljenjem... mene samo nervira su sjever se samo bori ovi ostali ko boli nas qujac
Imao je opciju da preživi i odbio- fair enough. Na sta spadoh da branim Daniris...

Ma ja ne znam sta je toliko genijalno u bitci protiv Stanisa, sto nije dozvolio da ga opkoli nekoliko puta manja vojska bez konjice. Uradio je najlogicniju stvar.
Recimo protiv Jona je odigrao na psiholoske igrice a to ne pali kod WW.
User avatar
jasko_ba
Posts: 8476
Joined: 13/11/2006 17:47

#16137 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by jasko_ba »

Image
:izet:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#16138 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kokuz_sa »

Sta NK sprijecava da napravi prelet zmajem preko ljudskih vojnika..i da zmaj uradi sta uradi..

Nigdje nisam vidio da su sjevernjaci igdje postavili protuzracnu odbranu..dok WW imaju svoje PAM-ove i PAT-ove

Toga je cak bilo i u Hobbitu.
polacijela
Posts: 364
Joined: 24/04/2012 13:39

#16139 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by polacijela »

Image

NK i zmaja u Grudobranu čeka Scorpio, podebljan dragon glassom, garant
User avatar
pici
Posts: 46379
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16140 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Image
:mrgreen:
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#16141 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Ultraviolent »

:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8156
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#16142 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Teon umire.

Da odmori konacno.
User avatar
pici
Posts: 46379
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16143 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »



vec su napravili o Tormundu oprostajni video :( :place1: :place1: :place1: :place1: :place1: :place1:
User avatar
pici
Posts: 46379
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16144 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Image

evo malo raspored snaga... lijevo je Brienne i Jaime sa Vale snagama... znaci nisu na konjima nego su u defanzivnoj formaciji, iza njih su starkovi kao i na desnom krilu... Dothrakiji istureni naprijed u centru i iza neokaljani... to je to
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#16145 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

gdje su wildlingsi? pod grbom starkova?

i gdje ce biti klopka za djenerala?
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2546
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#16146 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by cenecimoveocino »

maloprije pregledao,ništa specijalno epizod osim zadnja 2 minuta tyrionov pogled i kopita onih konja od walkera ostalo :-|
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#16147 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kokuz_sa »

karanana wrote:gdje su wildlingsi? pod grbom starkova?

i gdje ce biti klopka za djenerala?
Ako ja dobro skonta..bran ce cekat kod drveta..
Ono je iza zidina..
Znaci klopka u srcu zamka
User avatar
freelancerusk
Posts: 480
Joined: 19/07/2018 16:05

#16148 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by freelancerusk »

pici wrote:Image

evo malo raspored snaga... lijevo je Brienne i Jaime sa Vale snagama... znaci nisu na konjima nego su u defanzivnoj formaciji, iza njih su starkovi kao i na desnom krilu... Dothrakiji istureni naprijed u centru i iza neokaljani... to je to
rezervni sastav ništa, a bato?

:lol: :lol:
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#16149 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

kokuz_sa wrote:Sta NK sprijecava da napravi prelet zmajem preko ljudskih vojnika..i da zmaj uradi sta uradi..

Nigdje nisam vidio da su sjevernjaci igdje postavili protuzracnu odbranu..dok WW imaju svoje PAM-ove i PAT-ove

Toga je cak bilo i u Hobbitu.
Pa sta ce im zracna odbrana kad i oni imaju 2 jebena zmaja.Vidis da su Jon i Daenerys zaduzeni za NK.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#16150 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

kokuz_sa wrote:
karanana wrote:gdje su wildlingsi? pod grbom starkova?

i gdje ce biti klopka za djenerala?
Ako ja dobro skonta..bran ce cekat kod drveta..
Ono je iza zidina..
Znaci klopka u srcu zamka
i meni se ucinilo da su rekli da je klopka kod drveta. mada su spominjali i neko brdasce izvan winterfela za koje mi se ucinilo da ce mozda tu da se postave. ali ako je klopka van zidina zar vec nije kasno za to?
a ako je kod drveta, kako kontaju da puste kinga da dodje sam pa da mu pripreme zasjedu?
Post Reply