Nazivi epizoda nisu tacni. Uporedi postane nazive sa onim na IMDB.kamberovica polje wrote:S obzirom na sam naziv 4. epizode mislim da će žestoko najebat.
Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- choxnox
- Posts: 1102
- Joined: 05/09/2009 12:32
#16126 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16127 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
AleksoMKD wrote:Pa to sam mislio, konica ja na krilima gde im je i mesto a po potrebi se prebace gde popusti linija.pici wrote: Vale sam vidio uz Brieene i Jaimea na krilu... mislim da su na krilima gdje su potrebniji nego da budu teska konjica i to spora jer djabe napad na centar ako im krila pregaze... nema sjever dovoljno vojske da cuvaju krila. da su dosli Lanisteri to bi bila druga prica i isao bi i Vale u probijanje... ne treba podcjenjivat DotHrakije ipak su to prekaljeni konjanici a zombi su glupi ko qujac, nikakvi ratnici samo sto ih ima previse...
Mozda sam lose objasnio ali mislio sam na nesto kao bitku kod Kane samo bez kompletnog zatvaranja obruca.
ti ode na Hanibala
-
Coconut
- Posts: 175
- Joined: 25/06/2012 19:16
- Location: Sarajevo
#16128 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
NK, zombiji i WW imaju prednost sto se ne umaraju, nisu gladni, itd. Komotno mogu zaje*avati ove, puste ih nekoliko sati pa kad vidi da ovi pocinju da spavaju na polozajima ili da krenu da prave neku hranu naredi napad. U tom trenutku ovi iz Winterfell-a se trgnu, razbude i ponovo se vrate u polozaj, a NK se povuce u pocetni polozaj 
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#16129 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Citav internet se zgraza sto je Arya (dobrovoljno) probala tukija a suti se citavu seriju kad brat taslaci sestru, tetka tetica, pederi se zegaju, pedofil bira djevojcicu za izivljavanje, scene silovanja se prikazuju... redardirani dupli standardi 
Last edited by Concord on 23/04/2019 18:05, edited 1 time in total.
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#16130 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ma ko se zgrazavaConcord wrote:Citav internet se zgraza sto je Arya probala tukija a suti se citavu seriju kad brat taslaci sestru, tetka tetica, pederi se zegaju, pedofil bira djevojcicu za izivljavanje... redardirani dupli standardi
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#16131 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Niko izmišlja lik internet ratnik, i prestanite raspravljati ko bi šta i koga trebao napasti serija je uživili ste se previše.tuzlak1212 wrote:Ma ko se zgrazavaConcord wrote:Citav internet se zgraza sto je Arya probala tukija a suti se citavu seriju kad brat taslaci sestru, tetka tetica, pederi se zegaju, pedofil bira djevojcicu za izivljavanje... redardirani dupli standardi
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#16132 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Prelistaj malo temu, a i ostale sajtove gdje se polemise.90minut wrote: Niko izmišlja lik internet ratnik, i prestanite raspravljati ko bi šta i koga trebao napasti serija je uživili ste se previše.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#16133 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ne sumnjam da ima levata koji to komentarišu zna se da ona ima 22 godine danas i ne izgleda malo uopšte.Concord wrote:Prelistaj malo temu, a i ostale sajtove gdje se polemise.90minut wrote: Niko izmišlja lik internet ratnik, i prestanite raspravljati ko bi šta i koga trebao napasti serija je uživili ste se previše.
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#16134 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
trecina sezone a još niko zagin'o nije

-
Ramsey8
- Posts: 657
- Joined: 04/11/2018 11:23
#16135 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
dovoljno je 5 minuta da ih pola zagineshmizlica wrote:trecina sezone a još niko zagin'o nije![]()
nemas brige
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#16136 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Imao je opciju da preživi i odbio- fair enough. Na sta spadoh da branim Daniris...pici wrote:karanana wrote:a ja konto ti mislis na bitku protiv stanisa. po meni je remzija tu vise briljirao.
pa mi bi sarajevo deblokirali
najbolji general nije bio Stanis vec Samov otac Randyll Tarly on je pregazio Roberta i Stanisa u jednoj bitci i nikada nije izgubio do onoga sa Dothrakijima i Drogonom... Dany je usrala sa njegovim pogubljenjem... mene samo nervira su sjever se samo bori ovi ostali ko boli nas qujac
Ma ja ne znam sta je toliko genijalno u bitci protiv Stanisa, sto nije dozvolio da ga opkoli nekoliko puta manja vojska bez konjice. Uradio je najlogicniju stvar.
Recimo protiv Jona je odigrao na psiholoske igrice a to ne pali kod WW.
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#16138 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sta NK sprijecava da napravi prelet zmajem preko ljudskih vojnika..i da zmaj uradi sta uradi..
Nigdje nisam vidio da su sjevernjaci igdje postavili protuzracnu odbranu..dok WW imaju svoje PAM-ove i PAT-ove
Toga je cak bilo i u Hobbitu.
Nigdje nisam vidio da su sjevernjaci igdje postavili protuzracnu odbranu..dok WW imaju svoje PAM-ove i PAT-ove
Toga je cak bilo i u Hobbitu.
-
polacijela
- Posts: 364
- Joined: 24/04/2012 13:39
#16139 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

NK i zmaja u Grudobranu čeka Scorpio, podebljan dragon glassom, garant
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
- AleksoMKD
- Posts: 8156
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#16142 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Teon umire.
Da odmori konacno.
Da odmori konacno.
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16143 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
vec su napravili o Tormundu oprostajni video
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#16145 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
gdje su wildlingsi? pod grbom starkova?
i gdje ce biti klopka za djenerala?
i gdje ce biti klopka za djenerala?
- cenecimoveocino
- Posts: 2546
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
#16146 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
maloprije pregledao,ništa specijalno epizod osim zadnja 2 minuta tyrionov pogled i kopita onih konja od walkera ostalo 
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#16147 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ako ja dobro skonta..bran ce cekat kod drveta..karanana wrote:gdje su wildlingsi? pod grbom starkova?
i gdje ce biti klopka za djenerala?
Ono je iza zidina..
Znaci klopka u srcu zamka
- freelancerusk
- Posts: 480
- Joined: 19/07/2018 16:05
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#16149 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pa sta ce im zracna odbrana kad i oni imaju 2 jebena zmaja.Vidis da su Jon i Daenerys zaduzeni za NK.kokuz_sa wrote:Sta NK sprijecava da napravi prelet zmajem preko ljudskih vojnika..i da zmaj uradi sta uradi..
Nigdje nisam vidio da su sjevernjaci igdje postavili protuzracnu odbranu..dok WW imaju svoje PAM-ove i PAT-ove
Toga je cak bilo i u Hobbitu.
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#16150 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
i meni se ucinilo da su rekli da je klopka kod drveta. mada su spominjali i neko brdasce izvan winterfela za koje mi se ucinilo da ce mozda tu da se postave. ali ako je klopka van zidina zar vec nije kasno za to?kokuz_sa wrote:Ako ja dobro skonta..bran ce cekat kod drveta..karanana wrote:gdje su wildlingsi? pod grbom starkova?
i gdje ce biti klopka za djenerala?
Ono je iza zidina..
Znaci klopka u srcu zamka
a ako je kod drveta, kako kontaju da puste kinga da dodje sam pa da mu pripreme zasjedu?



