miss_gemini wrote:Hvala! Kupljeno u Fisuquarterback wrote:pa vidio sam nekakve u katalogu od binga cini mi se danasmiss_gemini wrote:Da li neko zna gdje ima lijepih polikarbonatskih kofera velikih dimenzija (osim u Carpisi)? Obisla sam Konzume (ostali malih dimenzija), Bingo, Retro...
Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Gdje u Sa......
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#16126 Re: Gdje u Sa......
- madesa
- Posts: 5570
- Joined: 26/07/2013 02:37
#16128 Re: Gdje u Sa......
gdje kupiti nane/mente ? na pijaci nema nigdje 
-
mad mike
- Posts: 374
- Joined: 06/08/2011 16:19
#16129 Re: Gdje u Sa......
Na Markalamamadesa wrote:gdje kupiti nane/mente ? na pijaci nema nigdje
-
tagomago
- Posts: 550
- Joined: 10/09/2012 19:38
#16130 Re: Gdje u Sa......
kod dandija, ali kad me počastiš. hoš pokemona koji ima friz k'o ti?mini2 wrote:...naći čikoritu?
- popi
- Posts: 372
- Joined: 09/04/2007 16:52
#16131 Re: Gdje u Sa......
Snoppy u obliku igračke, plišane, plastične, privjeska za ključeve... ???
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#16132 Re: Gdje u Sa......
U Peniju imaš ruksak, abecedu (stikere) i posteljinu. Na Piku imaš jednog plišanca u Tuzli.popi wrote:Snoppy u obliku igračke, plišane, plastične, privjeska za ključeve... ???
- madesa
- Posts: 5570
- Joined: 26/07/2013 02:37
#16133 Re: Gdje u Sa......
nema nigdjemad mike wrote:Na Markalamamadesa wrote:gdje kupiti nane/mente ? na pijaci nema nigdje
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#16134 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sarajevu kupiti karte za remi?
- perfect_guy
- Posts: 6942
- Joined: 18/04/2008 23:08
- Location: Anfield road
- Contact:
#16135 Re: Gdje u Sa......
konzum/bingo/ostali (ali veći marketi), mars, peni...HomeArt wrote:Gdje u Sarajevu kupiti karte za remi?
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#16136 Re: Gdje u Sa......
Hvalaperfect_guy wrote:konzum/bingo/ostali (ali veći marketi), mars, peni...HomeArt wrote:Gdje u Sarajevu kupiti karte za remi?
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#16137 Re: Gdje u Sa......
HA, ako nadjes gdje plasticne karte, pliz javi 
uglavnom su papirne pa stradaju zacas
uglavnom su papirne pa stradaju zacas
- muha_sa
- Posts: 140459
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#16138 Re: Gdje u Sa......
otkad tebe ne vidjehwewa wrote:HA, ako nadjes gdje plasticne karte, pliz javi
uglavnom su papirne pa stradaju zacas
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#16139 Re: Gdje u Sa......
duuugoooo, duuuugooooo, moj muhamuha_sa wrote:otkad tebe ne vidjehwewa wrote:HA, ako nadjes gdje plasticne karte, pliz javi
uglavnom su papirne pa stradaju zacas![]()
jesta mai?
- muha_sa
- Posts: 140459
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#16140 Re: Gdje u Sa......
nek si ti dobro, ostalo nebitnowewa wrote:duuugoooo, duuuugooooo, moj muhamuha_sa wrote:otkad tebe ne vidjehwewa wrote:HA, ako nadjes gdje plasticne karte, pliz javi
uglavnom su papirne pa stradaju zacas![]()
![]()
jesta mai?
drago mi da te vidim na forumu
kod mene nista--sve po starom
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#16141 Re: Gdje u Sa......
ako ti je blize pogledaj na trafikama i u knjizarama da se ne peglas po ovoj kisi bezvezeHomeArt wrote:Gdje u Sarajevu kupiti karte za remi?
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#16142 Re: Gdje u Sa......
nikad bolje, hvala Bogu
fala, takodje
sve po starom, samo unuci rastu, jelde
e da, za one stapove za trekking, ako koga zanima
pik se pokazao kao najbolje mjesto za kupovinu
fala, takodje
sve po starom, samo unuci rastu, jelde
e da, za one stapove za trekking, ako koga zanima
pik se pokazao kao najbolje mjesto za kupovinu
- muha_sa
- Posts: 140459
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#16143 Re: Gdje u Sa......
sad ce me NeenaSa naruzit 
- Averus
- Posts: 21286
- Joined: 13/02/2008 17:07
#16144 Re: Gdje u SA ......
Da kupim LG G4 crni
Dakle da nije duos, stylus itd. nego normalni, crni g4
Dakle da nije duos, stylus itd. nego normalni, crni g4
-
Mentha_Piperita
- Posts: 310
- Joined: 03/08/2015 00:32
#16145 Re: Gdje u Sa......
Zna li neko da li je moguće u nekim prodavnicama u Sarajevu naći cigarete Malboro (crveni) da je proizveden u bilo kojoj zemlji EU, a ne u Nišu?
Hvala puno unaprijed.
Hvala puno unaprijed.
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#16146 Re: Gdje u Sa......
Rasadnik na Otoci ima začine u saksijama pa pogledajmadesa wrote:nema nigdjemad mike wrote:Na Markalamamadesa wrote:gdje kupiti nane/mente ? na pijaci nema nigdje
- popi
- Posts: 372
- Joined: 09/04/2007 16:52
#16147 Re: Gdje u Sa......
Hvala!JanuaryJones wrote: U Peniju imaš ruksak, abecedu (stikere) i posteljinu. Na Piku imaš jednog plišanca u Tuzli.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#16148 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Saaaa.. Otici nesto pojesti u ova doba ahbahaha.
Ilidza, stup, alipasino, otoka, cvila i tako..
Ista ? Haah
Ilidza, stup, alipasino, otoka, cvila i tako..
Ista ? Haah
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#16149 Re: Gdje u Sa......
Pekara malta na c vili 2skafiskafsnjak wrote:Gdje u Saaaa.. Otici nesto pojesti u ova doba ahbahaha.
Ilidza, stup, alipasino, otoka, cvila i tako..
Ista ? Haah
- muha_sa
- Posts: 140459
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#16150 Re: Gdje u Sa......
sad mu je vakat za kakve paradajz corbesupercali wrote:Pekara malta na c vili 2skafiskafsnjak wrote:Gdje u Saaaa.. Otici nesto pojesti u ova doba ahbahaha.
Ilidza, stup, alipasino, otoka, cvila i tako..
Ista ? Haah
