Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#16126 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

miss_gemini wrote:
quarterback wrote:
miss_gemini wrote:Da li neko zna gdje ima lijepih polikarbonatskih kofera velikih dimenzija (osim u Carpisi)? Obisla sam Konzume (ostali malih dimenzija), Bingo, Retro...
pa vidio sam nekakve u katalogu od binga cini mi se danas
Hvala! Kupljeno u Fisu ;-)


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
:-D :thumbup:
mini2
Posts: 518
Joined: 17/05/2011 00:06

#16127 Re: Gdje u Sa......

Post by mini2 »

...naći čikoritu?
User avatar
madesa
Posts: 5570
Joined: 26/07/2013 02:37

#16128 Re: Gdje u Sa......

Post by madesa »

gdje kupiti nane/mente ? na pijaci nema nigdje :-?
mad mike
Posts: 374
Joined: 06/08/2011 16:19

#16129 Re: Gdje u Sa......

Post by mad mike »

madesa wrote:gdje kupiti nane/mente ? na pijaci nema nigdje :-?
Na Markalama
tagomago
Posts: 550
Joined: 10/09/2012 19:38

#16130 Re: Gdje u Sa......

Post by tagomago »

mini2 wrote:...naći čikoritu?
kod dandija, ali kad me počastiš. hoš pokemona koji ima friz k'o ti?
User avatar
popi
Posts: 372
Joined: 09/04/2007 16:52

#16131 Re: Gdje u Sa......

Post by popi »

Snoppy u obliku igračke, plišane, plastične, privjeska za ključeve... ???
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#16132 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

popi wrote:Snoppy u obliku igračke, plišane, plastične, privjeska za ključeve... ???
U Peniju imaš ruksak, abecedu (stikere) i posteljinu. Na Piku imaš jednog plišanca u Tuzli.
User avatar
madesa
Posts: 5570
Joined: 26/07/2013 02:37

#16133 Re: Gdje u Sa......

Post by madesa »

mad mike wrote:
madesa wrote:gdje kupiti nane/mente ? na pijaci nema nigdje :-?
Na Markalama
nema nigdje
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#16134 Re: Gdje u Sa......

Post by HomeArt »

Gdje u Sarajevu kupiti karte za remi?
User avatar
perfect_guy
Posts: 6942
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#16135 Re: Gdje u Sa......

Post by perfect_guy »

HomeArt wrote:Gdje u Sarajevu kupiti karte za remi?
konzum/bingo/ostali (ali veći marketi), mars, peni...
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#16136 Re: Gdje u Sa......

Post by HomeArt »

perfect_guy wrote:
HomeArt wrote:Gdje u Sarajevu kupiti karte za remi?
konzum/bingo/ostali (ali veći marketi), mars, peni...
Hvala
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#16137 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

HA, ako nadjes gdje plasticne karte, pliz javi :)
uglavnom su papirne pa stradaju zacas
User avatar
muha_sa
Posts: 140459
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#16138 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

wewa wrote:HA, ako nadjes gdje plasticne karte, pliz javi :)
uglavnom su papirne pa stradaju zacas
otkad tebe ne vidjeh :-) :-D
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#16139 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

muha_sa wrote:
wewa wrote:HA, ako nadjes gdje plasticne karte, pliz javi :)
uglavnom su papirne pa stradaju zacas
otkad tebe ne vidjeh :-) :-D
duuugoooo, duuuugooooo, moj muha :)
jesta mai?
User avatar
muha_sa
Posts: 140459
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#16140 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

wewa wrote:
muha_sa wrote:
wewa wrote:HA, ako nadjes gdje plasticne karte, pliz javi :)
uglavnom su papirne pa stradaju zacas
otkad tebe ne vidjeh :-) :-D
duuugoooo, duuuugooooo, moj muha :)
jesta mai?
nek si ti dobro, ostalo nebitno :-D

drago mi da te vidim na forumu :-D

kod mene nista--sve po starom :)
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#16141 Re: Gdje u Sa......

Post by Daryl Dixon »

HomeArt wrote:Gdje u Sarajevu kupiti karte za remi?
ako ti je blize pogledaj na trafikama i u knjizarama da se ne peglas po ovoj kisi bezveze :izet: :thumbup:
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#16142 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

nikad bolje, hvala Bogu :)
fala, takodje :-D

sve po starom, samo unuci rastu, jelde :)

e da, za one stapove za trekking, ako koga zanima
pik se pokazao kao najbolje mjesto za kupovinu
User avatar
muha_sa
Posts: 140459
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#16143 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

sad ce me NeenaSa naruzit :lol:
User avatar
Averus
Posts: 21286
Joined: 13/02/2008 17:07

#16144 Re: Gdje u SA ......

Post by Averus »

Da kupim LG G4 crni

Dakle da nije duos, stylus itd. nego normalni, crni g4
Mentha_Piperita
Posts: 310
Joined: 03/08/2015 00:32

#16145 Re: Gdje u Sa......

Post by Mentha_Piperita »

Zna li neko da li je moguće u nekim prodavnicama u Sarajevu naći cigarete Malboro (crveni) da je proizveden u bilo kojoj zemlji EU, a ne u Nišu?
Hvala puno unaprijed.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#16146 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

madesa wrote:
mad mike wrote:
madesa wrote:gdje kupiti nane/mente ? na pijaci nema nigdje :-?
Na Markalama
nema nigdje
Rasadnik na Otoci ima začine u saksijama pa pogledaj ;) znam da sam vidjela kamilicu i korijander a meščini i nanu ;)
User avatar
popi
Posts: 372
Joined: 09/04/2007 16:52

#16147 Re: Gdje u Sa......

Post by popi »

JanuaryJones wrote: U Peniju imaš ruksak, abecedu (stikere) i posteljinu. Na Piku imaš jednog plišanca u Tuzli.
Hvala!
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#16148 Re: Gdje u Sa......

Post by skafiskafsnjak »

Gdje u Saaaa.. Otici nesto pojesti u ova doba ahbahaha.
Ilidza, stup, alipasino, otoka, cvila i tako..

Ista ? Haah
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#16149 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

skafiskafsnjak wrote:Gdje u Saaaa.. Otici nesto pojesti u ova doba ahbahaha.
Ilidza, stup, alipasino, otoka, cvila i tako..

Ista ? Haah
Pekara malta na c vili 2
User avatar
muha_sa
Posts: 140459
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#16150 Re: Gdje u Sa......

Post by muha_sa »

supercali wrote:
skafiskafsnjak wrote:Gdje u Saaaa.. Otici nesto pojesti u ova doba ahbahaha.
Ilidza, stup, alipasino, otoka, cvila i tako..

Ista ? Haah
Pekara malta na c vili 2
sad mu je vakat za kakve paradajz corbe :D meHlem za mahmurluk
Post Reply