Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#16126 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

missko wrote:Dahoud ide u BvB
gundogan u city, dahoud u bvb, dzaka u liverpool

ima logike :izet:
Mustang1
Posts: 29927
Joined: 29/12/2010 17:31

#16127 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Najjaca postava. Eh sad je fazon sto nam je najjaca postava :oops:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16128 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Kolo Toure mustanŽe :izet:
Mustang1
Posts: 29927
Joined: 29/12/2010 17:31

#16129 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ocekujem hendikep pobjedu :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16130 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Joj jebem te živote nema na Areni
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16131 Re: Liverpool FC

Post by missko »

AmiĐa_Idriz wrote:Joj jebem te živote nema na Areni
Ima arena hr 4
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16132 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Mustang1 wrote:Najjaca postava. Eh sad je fazon sto nam je najjaca postava :oops:
Pa Coutinjo Staridz Hendo i Can ostali se mogu mijenjati
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16133 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

missko wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Joj jebem te živote nema na Areni
Ima arena hr 4
Ma nemam ja tu Hrvatsku, imam ovu klasičnu, jebeni rukomet prenose
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16134 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Jebo mater kakvi su ovo mesari, ko da ih je ono govno Pulis postavio :-)


Evo ovaj Bobadilja krkan izađe.
Mustang1
Posts: 29927
Joined: 29/12/2010 17:31

#16135 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ima li kakav stream na engleskom. Ubi me ovaj rus u pojam :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16136 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ja se evo patim, gledam par minuta na jednom odma puca traži drugi :-) jebeš ovo prođe me ćejf, možda komšinici pokucam da je pitam imal ona tu Arena 4-orku :sabur:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#16137 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Pa Xhaka ako ode u Liverpool govori ti da se radi o debilu.
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#16138 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Ništa prvo; baca se u vodu. Čekamo drugo; Klopp je ljut. :D
Mustang1
Posts: 29927
Joined: 29/12/2010 17:31

#16139 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

AmiĐa_Idriz wrote:Ja se evo patim, gledam par minuta na jednom odma puca traži drugi :-) jebeš ovo prođe me ćejf, možda komšinici pokucam da je pitam imal ona tu Arena 4-orku :sabur:
livetv.ru
Ovdje imas. Ne znam kakvi su ovi obicni preko weba ali mislim da ne trzaju. A ja gledam sopcast rusa i ide dobro i HD i sve ali rus ubi :D
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16140 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Minjole zvijer 2 gola skide u minuti
User avatar
Edin H.
Posts: 53600
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16141 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Takticki ih karindjamo :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16142 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Mustang1 wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Ja se evo patim, gledam par minuta na jednom odma puca traži drugi :-) jebeš ovo prođe me ćejf, možda komšinici pokucam da je pitam imal ona tu Arena 4-orku :sabur:
livetv.ru
Ovdje imas. Ne znam kakvi su ovi obicni preko weba ali mislim da ne trzaju. A ja gledam sopcast rusa i ide dobro i HD i sve ali rus ubi :D
:thumbup:

Našao sam već nešto,al ako pukne nek se nađe :thumbup:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#16143 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

igra 0 bodova, sreća pa je i ovaj Augsburg dno dna inače bi mi već imali 2 komada u mreži, igraju mlitavo, sporo i bezidejno, na kraju će dobiti gol iz prekida
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#16144 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Mustang1 wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Ja se evo patim, gledam par minuta na jednom odma puca traži drugi :-) jebeš ovo prođe me ćejf, možda komšinici pokucam da je pitam imal ona tu Arena 4-orku :sabur:
livetv.ru
Ovdje imas. Ne znam kakvi su ovi obicni preko weba ali mislim da ne trzaju. A ja gledam sopcast rusa i ide dobro i HD i sve ali rus ubi :D
I kod mene je sopcast i nije link pukao nijednom tokom I poluvremena
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#16145 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

http://sportcategory.org/soccer/augsbur ... ol-fs5k1kl

evo jedan link od mene, ne štopa, dobra slika
Mustang1
Posts: 29927
Joined: 29/12/2010 17:31

#16146 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Gandalf wrote:http://sportcategory.org/soccer/augsbur ... ol-fs5k1kl

evo jedan link od mene, ne štopa, dobra slika
Na ovom se ne mogu ni reklame pogasiti :D
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#16147 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Ovome Morenu treba 5 sekundi da skonta šta je Coutinho mislio propuštajući loptu... :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16148 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Kolo se uživio u ulogu golgetera :D samo ga malo jebe to što ne zna :roll:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16149 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Ja kad sam vidio sastav konto sam da je Klop postavi taktiku zabi jedan gol u prvom u gostima izvadi Staridza i Coutinja i lagano privodi kraju al izgleda nesto drugo ima u vidu
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16150 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Evo ga Origi ulazi da riješi sve nedoumice.
Post Reply