Gdje u Sa......
- Better Man
- Posts: 18741
- Joined: 01/10/2006 20:10
#16102 Re: Gdje u Sa......
Ja nosim Justin model koji je sličan tim i platio sam ih 240 KM u optici u Štrosi prije 3 godine. Malo mi je povisoka cijena za te obzirom da nisu polarized._ado_ wrote:Provjeri cijenu u optici u Sara centru na ilidzi, ili u Merkuru na otoci (ista je optika u oba centra). Ja sam tu nalazio jeftinije naocale nego u lorisu i salihbegovicu. Doduse, radilo se o Police modelima.dingosp0 wrote:Gdje najbolje kupiti rayban wayfarer? Gledao kod salihbrhovica 300Km, jeli to odprilike ta cijena?
Ili plati clansku karticu FK Sarajevoi imas popust u optici Salihbegovic
-
vanjki
- Posts: 2236
- Joined: 26/10/2006 17:37
#16103 Re: Gdje u Sa......
Gdje u sa kupiti malu dasku za peglu zgodnu za putovanja?
-
HocuDaKazem86
- Posts: 30
- Joined: 24/10/2015 22:58
#16104 Re: Gdje u Sa......
Molim za pomoć, pretražila sam neke prodavnice po SA i nisam našla. Zna li iko gdje ima šolja sa čajnikom, ali bijela bez natpisa i cvjetića. Treba mi za poklon za mušku osobu, pa ne idu cvjetići itd.
Kao npr. http://xxxlutz.scene7.com/is/image/xxxl ... fit,1&6551
Unaprijed hvala na pomoći!
Kao npr. http://xxxlutz.scene7.com/is/image/xxxl ... fit,1&6551
Unaprijed hvala na pomoći!
-
merdas
- Posts: 44
- Joined: 05/02/2013 18:44
#16106 Re: Gdje u Sa......
zna li neko gdje se ima kupiti onih malih vakum vrecica za odjecu ali onih manjih posto mi trebaju za mali kofer za avion.
-
SHTEVELEC
- Posts: 548
- Joined: 19/03/2010 15:43
#16107 Re: Gdje u Sa......
Slican model (ne znam bas jel' tacno taj koji trazis) ima u Konzumu (Merkatoru) Socijalno, stoji u onoj stalkenoj polici/stolu. Pogledaj u Conradu, a vidjeh par Oral B modela i u DM-u u Lukavici (Tus/Bingo). Trazio sam sebi dugo pa bas pretrazih sve zivo, ovo su jedina tri mjesta gdje nadjoh bilo sta od Oral B-a.
- Better Man
- Posts: 18741
- Joined: 01/10/2006 20:10
#16108 Re: Gdje u Sa......
Imaš i u BBi u prizemlju butik Badem.ljevoruki wrote:zomri wrote:imaš badem butik na čaršiji i u titovoj, a ako nema tu šta tražiš pogledaj i u kondimentu u bbi na -1 spratu kod konzuma.ljevoruki wrote:Ima li radnja specijalizovana za zacine?
Gdje inace kupujete zacine ako nema neka radnja samo za to?![]()
Hvala.
-
Nisam_fin
- Posts: 918
- Joined: 31/12/2008 09:34
#16109 Re: Gdje u Sa......
Bila je u Titovoj ona radnja sa ovim servisima. Negdje oko Imperijala ili nize dole. Poskupi su, sad ne znam jesu li prezivjeli.HocuDaKazem86 wrote:Molim za pomoć, pretražila sam neke prodavnice po SA i nisam našla. Zna li iko gdje ima šolja sa čajnikom, ali bijela bez natpisa i cvjetića. Treba mi za poklon za mušku osobu, pa ne idu cvjetići itd.
Kao npr. http://xxxlutz.scene7.com/is/image/xxxl ... fit,1&6551
Unaprijed hvala na pomoći!
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#16110 Re: Gdje u Sa......
http://www.retrohome.ba/zapisi-vise.php?id_zapis=3070HocuDaKazem86 wrote:Molim za pomoć, pretražila sam neke prodavnice po SA i nisam našla. Zna li iko gdje ima šolja sa čajnikom, ali bijela bez natpisa i cvjetića. Treba mi za poklon za mušku osobu, pa ne idu cvjetići itd.
Kao npr. http://xxxlutz.scene7.com/is/image/xxxl ... fit,1&6551
Unaprijed hvala na pomoći!
Ima i drugih modela
- smasma
- Posts: 441
- Joined: 27/12/2010 21:19
#16111 Re: Gdje u Sa......
Gdje u Sa oprati ves? Postoji li ono ko u americkim filmovima, 20 ves masina i ljudi dolaze i koriste ih 
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#16112 Re: Gdje u Sa......
Mislim da ima negdje na Bascarsiji taj laundromat, neka Australijanka drzi. Mislim da je cak bio i clanak o tome.
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#16114 Re: Gdje u Sa......
Hvala ti! Sutra krecem od Konzuma...SHTEVELEC wrote:Slican model (ne znam bas jel' tacno taj koji trazis) ima u Konzumu (Merkatoru) Socijalno, stoji u onoj stalkenoj polici/stolu. Pogledaj u Conradu, a vidjeh par Oral B modela i u DM-u u Lukavici (Tus/Bingo). Trazio sam sebi dugo pa bas pretrazih sve zivo, ovo su jedina tri mjesta gdje nadjoh bilo sta od Oral B-a.
-
artime
- Posts: 1331
- Joined: 08/01/2013 19:36
#16115 Re: Gdje u Sa......
Gdje uzeti ovu posudu za pecenje za tart? Da ima ovaj donji dio sto se odvaja.


-
psycho19
- Posts: 16
- Joined: 15/06/2012 17:46
#16116 Re: Gdje u Sa......
Bilo ih je u Vickuartime wrote:Gdje uzeti ovu posudu za pecenje za tart? Da ima ovaj donji dio sto se odvaja.
-
artime
- Posts: 1331
- Joined: 08/01/2013 19:36
#16117 Re: RE: Re: Gdje u Sa......
Hvalapsycho19 wrote:
Bilo ih je u Vicku
-
DancingKing
- Posts: 202
- Joined: 26/05/2010 16:51
#16118 Re: Gdje u Sa......
...kupiti onaj bubble wrap ili kako se već zove na našem? Najlon s balončićima za pucketanje? 
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#16119 Re: Gdje u Sa......
U OBI-ju na metarDancingKing wrote:...kupiti onaj bubble wrap ili kako se već zove na našem? Najlon s balončićima za pucketanje?
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#16121 Re: Gdje u Sa......
da nadjem štap za planinarenje/hodanje?
-
SHTEVELEC
- Posts: 548
- Joined: 19/03/2010 15:43
#16122 Re: Gdje u Sa......
Imas sada naaku akciju (bar je bila prije par dana) u Intersportu (ja vidio na Dobrinji), nisu bili nesto skupiwewa wrote:da nadjem štap za planinarenje/hodanje?
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#16123 Re: Gdje u Sa......
hvala za info!SHTEVELEC wrote:Imas sada naaku akciju (bar je bila prije par dana) u Intersportu (ja vidio na Dobrinji), nisu bili nesto skupiwewa wrote:da nadjem štap za planinarenje/hodanje?
-
miss_gemini
- Posts: 117
- Joined: 17/06/2015 10:16
#16124 Re: Gdje u Sa......
Hvala. Pronasla sam u Fisu ono sto sam zeljela. Ima veliki izbor lijepih koferaNed071 wrote:Ako mislimo na iste, vidio sam u Retro u grand centru na ilidzi...miss_gemini wrote:Da li neko zna gdje ima lijepih polikarbonatskih kofera velikih dimenzija (osim u Carpisi)? Obisla sam Konzume (ostali malih dimenzija), Bingo, Retro...
Gesendet von iPhone mit Tapatalk
-
miss_gemini
- Posts: 117
- Joined: 17/06/2015 10:16
#16125 Re: Gdje u Sa......
Hvala! Kupljeno u Fisuquarterback wrote:pa vidio sam nekakve u katalogu od binga cini mi se danasmiss_gemini wrote:Da li neko zna gdje ima lijepih polikarbonatskih kofera velikih dimenzija (osim u Carpisi)? Obisla sam Konzume (ostali malih dimenzija), Bingo, Retro...
Gesendet von iPhone mit Tapatalk

