Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#16101 Re: Gdje u Sa......

Post by de balzac »

User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#16102 Re: Gdje u Sa......

Post by Better Man »

_ado_ wrote:
dingosp0 wrote:Gdje najbolje kupiti rayban wayfarer? Gledao kod salihbrhovica 300Km, jeli to odprilike ta cijena?

Image
Provjeri cijenu u optici u Sara centru na ilidzi, ili u Merkuru na otoci (ista je optika u oba centra). Ja sam tu nalazio jeftinije naocale nego u lorisu i salihbegovicu. Doduse, radilo se o Police modelima.
Ili plati clansku karticu FK Sarajevo :D i imas popust u optici Salihbegovic :D
Ja nosim Justin model koji je sličan tim i platio sam ih 240 KM u optici u Štrosi prije 3 godine. Malo mi je povisoka cijena za te obzirom da nisu polarized.
vanjki
Posts: 2236
Joined: 26/10/2006 17:37

#16103 Re: Gdje u Sa......

Post by vanjki »

Gdje u sa kupiti malu dasku za peglu zgodnu za putovanja?
HocuDaKazem86
Posts: 30
Joined: 24/10/2015 22:58

#16104 Re: Gdje u Sa......

Post by HocuDaKazem86 »

Molim za pomoć, pretražila sam neke prodavnice po SA i nisam našla. Zna li iko gdje ima šolja sa čajnikom, ali bijela bez natpisa i cvjetića. Treba mi za poklon za mušku osobu, pa ne idu cvjetići itd.
Kao npr. http://xxxlutz.scene7.com/is/image/xxxl ... fit,1&6551

Unaprijed hvala na pomoći!
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#16105 Re: Gdje u Sa......

Post by Qoom »

Image

"Kašika" za sladoled
merdas
Posts: 44
Joined: 05/02/2013 18:44

#16106 Re: Gdje u Sa......

Post by merdas »

zna li neko gdje se ima kupiti onih malih vakum vrecica za odjecu ali onih manjih posto mi trebaju za mali kofer za avion.
SHTEVELEC
Posts: 548
Joined: 19/03/2010 15:43

#16107 Re: Gdje u Sa......

Post by SHTEVELEC »

de balzac wrote:http://www.oralb.es/products/procare8000.jpg/


ima li dje u sa ovo?
Slican model (ne znam bas jel' tacno taj koji trazis) ima u Konzumu (Merkatoru) Socijalno, stoji u onoj stalkenoj polici/stolu. Pogledaj u Conradu, a vidjeh par Oral B modela i u DM-u u Lukavici (Tus/Bingo). Trazio sam sebi dugo pa bas pretrazih sve zivo, ovo su jedina tri mjesta gdje nadjoh bilo sta od Oral B-a.
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#16108 Re: Gdje u Sa......

Post by Better Man »

ljevoruki wrote:
zomri wrote:
ljevoruki wrote:Ima li radnja specijalizovana za zacine?
Gdje inace kupujete zacine ako nema neka radnja samo za to?
imaš badem butik na čaršiji i u titovoj, a ako nema tu šta tražiš pogledaj i u kondimentu u bbi na -1 spratu kod konzuma.
:thumbup:
Hvala.
Imaš i u BBi u prizemlju butik Badem.
Nisam_fin
Posts: 918
Joined: 31/12/2008 09:34

#16109 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisam_fin »

HocuDaKazem86 wrote:Molim za pomoć, pretražila sam neke prodavnice po SA i nisam našla. Zna li iko gdje ima šolja sa čajnikom, ali bijela bez natpisa i cvjetića. Treba mi za poklon za mušku osobu, pa ne idu cvjetići itd.
Kao npr. http://xxxlutz.scene7.com/is/image/xxxl ... fit,1&6551

Unaprijed hvala na pomoći!
Bila je u Titovoj ona radnja sa ovim servisima. Negdje oko Imperijala ili nize dole. Poskupi su, sad ne znam jesu li prezivjeli.
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#16110 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

HocuDaKazem86 wrote:Molim za pomoć, pretražila sam neke prodavnice po SA i nisam našla. Zna li iko gdje ima šolja sa čajnikom, ali bijela bez natpisa i cvjetića. Treba mi za poklon za mušku osobu, pa ne idu cvjetići itd.
Kao npr. http://xxxlutz.scene7.com/is/image/xxxl ... fit,1&6551

Unaprijed hvala na pomoći!
http://www.retrohome.ba/zapisi-vise.php?id_zapis=3070

Ima i drugih modela ;)
User avatar
smasma
Posts: 441
Joined: 27/12/2010 21:19

#16111 Re: Gdje u Sa......

Post by smasma »

Gdje u Sa oprati ves? Postoji li ono ko u americkim filmovima, 20 ves masina i ljudi dolaze i koriste ih :D
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#16112 Re: Gdje u Sa......

Post by Eborg »

Mislim da ima negdje na Bascarsiji taj laundromat, neka Australijanka drzi. Mislim da je cak bio i clanak o tome.
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#16113 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

.
Last edited by Nisrin on 08/12/2016 14:59, edited 1 time in total.
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#16114 Re: Gdje u Sa......

Post by de balzac »

SHTEVELEC wrote:
de balzac wrote:http://www.oralb.es/products/procare8000.jpg/


ima li dje u sa ovo?
Slican model (ne znam bas jel' tacno taj koji trazis) ima u Konzumu (Merkatoru) Socijalno, stoji u onoj stalkenoj polici/stolu. Pogledaj u Conradu, a vidjeh par Oral B modela i u DM-u u Lukavici (Tus/Bingo). Trazio sam sebi dugo pa bas pretrazih sve zivo, ovo su jedina tri mjesta gdje nadjoh bilo sta od Oral B-a.
Hvala ti! Sutra krecem od Konzuma...
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#16115 Re: Gdje u Sa......

Post by artime »

Gdje uzeti ovu posudu za pecenje za tart? Da ima ovaj donji dio sto se odvaja.

Image
psycho19
Posts: 16
Joined: 15/06/2012 17:46

#16116 Re: Gdje u Sa......

Post by psycho19 »

artime wrote:Gdje uzeti ovu posudu za pecenje za tart? Da ima ovaj donji dio sto se odvaja.

Image
Bilo ih je u Vicku :)
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#16117 Re: RE: Re: Gdje u Sa......

Post by artime »

psycho19 wrote:
Bilo ih je u Vicku :)
Hvala :)
DancingKing
Posts: 202
Joined: 26/05/2010 16:51

#16118 Re: Gdje u Sa......

Post by DancingKing »

...kupiti onaj bubble wrap ili kako se već zove na našem? Najlon s balončićima za pucketanje? :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#16119 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

DancingKing wrote:...kupiti onaj bubble wrap ili kako se već zove na našem? Najlon s balončićima za pucketanje? :D
U OBI-ju na metar
DancingKing
Posts: 202
Joined: 26/05/2010 16:51

#16120 Re: Gdje u Sa......

Post by DancingKing »

Super, hvala!
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#16121 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

da nadjem štap za planinarenje/hodanje?
SHTEVELEC
Posts: 548
Joined: 19/03/2010 15:43

#16122 Re: Gdje u Sa......

Post by SHTEVELEC »

wewa wrote:da nadjem štap za planinarenje/hodanje?
Imas sada naaku akciju (bar je bila prije par dana) u Intersportu (ja vidio na Dobrinji), nisu bili nesto skupi
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#16123 Re: Gdje u Sa......

Post by wewa »

SHTEVELEC wrote:
wewa wrote:da nadjem štap za planinarenje/hodanje?
Imas sada naaku akciju (bar je bila prije par dana) u Intersportu (ja vidio na Dobrinji), nisu bili nesto skupi
hvala za info! :thumbup:
miss_gemini
Posts: 117
Joined: 17/06/2015 10:16

#16124 Re: Gdje u Sa......

Post by miss_gemini »

Ned071 wrote:
miss_gemini wrote:Da li neko zna gdje ima lijepih polikarbonatskih kofera velikih dimenzija (osim u Carpisi)? Obisla sam Konzume (ostali malih dimenzija), Bingo, Retro...
Ako mislimo na iste, vidio sam u Retro u grand centru na ilidzi...
Hvala. Pronasla sam u Fisu ono sto sam zeljela. Ima veliki izbor lijepih kofera


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
miss_gemini
Posts: 117
Joined: 17/06/2015 10:16

#16125 Re: Gdje u Sa......

Post by miss_gemini »

quarterback wrote:
miss_gemini wrote:Da li neko zna gdje ima lijepih polikarbonatskih kofera velikih dimenzija (osim u Carpisi)? Obisla sam Konzume (ostali malih dimenzija), Bingo, Retro...
pa vidio sam nekakve u katalogu od binga cini mi se danas
Hvala! Kupljeno u Fisu ;-)


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Post Reply