SMINKA oliti MAKE-UP

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
MrsJ
Posts: 419
Joined: 28/03/2012 17:48

#16101 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by MrsJ »

Aha, super, hvala ti na pojasnjenju. :wink:
Samo jos pitanjce za onu Lancasterovu marmeladu kakva je ako neko zna iz iskustva, isplati li se dati oko 60 KM i da li se zaista dobije jaca boja nego sa klasicnim mazama?
User avatar
LilBoom
Posts: 74
Joined: 20/11/2011 16:12

#16102 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by LilBoom »

Jel probao ko Estee Lauder Idealist Pore Minimizing Primer? Hocu da ga narucim preko eBaya, nasla 15ml - 30km.
Image
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#16103 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Amazonka27 »

Zene , pls help :) Treba mi profesionalni sminker(ica)/vizazist za mladu (ja kuma iznenada i jos na zadatku). Preporuke? Ovo sto sam znala, mladi se ne dopada jer za razliku od mene zna prepoznati amatere od profesionalaca
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#16104 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nisrin »

Amazonka27 wrote:Zene , pls help :) Treba mi profesionalni sminker(ica)/vizazist za mladu (ja kuma iznenada i jos na zadatku). Preporuke? Ovo sto sam znala, mladi se ne dopada jer za razliku od mene zna prepoznati amatere od profesionalaca

Sanjin Egon i Sladjana Manojlovic, ne moze naci vece profesionalce od njih- imas na FBu oboje i njihove radove :D I nisu amateri :D
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#16105 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by ema_ »

Amazonka27 wrote:Zene , pls help :) Treba mi profesionalni sminker(ica)/vizazist za mladu (ja kuma iznenada i jos na zadatku). Preporuke? Ovo sto sam znala, mladi se ne dopada jer za razliku od mene zna prepoznati amatere od profesionalaca

Make up by Emina Bajrović :thumbup:
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#16106 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nisrin »

ema_ wrote:
Amazonka27 wrote:Zene , pls help :) Treba mi profesionalni sminker(ica)/vizazist za mladu (ja kuma iznenada i jos na zadatku). Preporuke? Ovo sto sam znala, mladi se ne dopada jer za razliku od mene zna prepoznati amatere od profesionalaca

Make up by Emina Bajrović :thumbup:

Da, i ona je ODLICNA, a odlicna je i Naida Make Up and Artwork!
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#16107 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Amazonka27 »

Nisrin wrote:
Amazonka27 wrote:Zene , pls help :) Treba mi profesionalni sminker(ica)/vizazist za mladu (ja kuma iznenada i jos na zadatku). Preporuke? Ovo sto sam znala, mladi se ne dopada jer za razliku od mene zna prepoznati amatere od profesionalaca

Sanjin Egon i Sladjana Manojlovic, ne moze naci vece profesionalce od njih- imas na FBu oboje i njihove radove :D I nisu amateri :D
Hvala puno :)
Njega sam nasla ali nju nisam :/
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#16108 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nisrin »

Amazonka27 wrote:
Nisrin wrote:
Amazonka27 wrote:Zene , pls help :) Treba mi profesionalni sminker(ica)/vizazist za mladu (ja kuma iznenada i jos na zadatku). Preporuke? Ovo sto sam znala, mladi se ne dopada jer za razliku od mene zna prepoznati amatere od profesionalaca

Sanjin Egon i Sladjana Manojlovic, ne moze naci vece profesionalce od njih- imas na FBu oboje i njihove radove :D I nisu amateri :D
Hvala puno :)
Njega sam nasla ali nju nisam :/
https://www.facebook.com/profesionalnis ... na?fref=ts

MILOJEVIC je,pardon :D
User avatar
emmahill
Posts: 320
Joined: 31/03/2013 21:21

#16109 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by emmahill »

Amazonka27 wrote:Zene , pls help :) Treba mi profesionalni sminker(ica)/vizazist za mladu (ja kuma iznenada i jos na zadatku). Preporuke? Ovo sto sam znala, mladi se ne dopada jer za razliku od mene zna prepoznati amatere od profesionalaca
I ja sam počela šminkati od skoro, a kako pratim šminkere na Fb-u, preporuke za Sanjina Egona i Adija Hasića.
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#16110 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by BJB »

Image
ImageBioderma SEnsibio 14.71£
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#16111 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by DaffyDuck »

Amazonka27 wrote:Zene , pls help :) Treba mi profesionalni sminker(ica)/vizazist za mladu (ja kuma iznenada i jos na zadatku). Preporuke? Ovo sto sam znala, mladi se ne dopada jer za razliku od mene zna prepoznati amatere od profesionalaca
Behka, La mer. Ne znam kakva je kao kozmeticarka, ali kao vizazisti joj nema ravne.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#16112 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

emmahill wrote:
Amazonka27 wrote:Zene , pls help :) Treba mi profesionalni sminker(ica)/vizazist za mladu (ja kuma iznenada i jos na zadatku). Preporuke? Ovo sto sam znala, mladi se ne dopada jer za razliku od mene zna prepoznati amatere od profesionalaca
I ja sam počela šminkati od skoro, a kako pratim šminkere na Fb-u, preporuke za Sanjina Egona i Adija Hasića.
definitivno...
https://www.facebook.com/AdiHasicMakeUpArtist
Ujedam
Posts: 4121
Joined: 16/03/2012 13:47

#16113 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ujedam »

Adi Hasić je radio prije na OBN-u, sad je na Hayatu koliko znam. :-)
Odlično šminka, sa kvalitetnom šminkom, oko 50KM mu je profi šminkanje, samo mi je bezveze što moraš otići po njega i vratiti ga kući. :roll:
nera18
Posts: 1563
Joined: 27/09/2009 13:35

#16114 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by nera18 »

Ma Sanjin 100%
radio mi je sminku za vjencanje, momak je za 10
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#16115 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nisrin »

nera18 wrote:Ma Sanjin 100%
radio mi je sminku za vjencanje, momak je za 10

I meni je Egon radio za vjencanje make-up, tacno zna sta kome odgovara, cak pita sta ces obuci...inace radi za Loreal i za FACETV :D
AAmilaAA
Posts: 236
Joined: 28/03/2013 14:14

#16116 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by AAmilaAA »

Imaju li se negdje u Sarajevu kupiti Blush kistovi?
User avatar
Deep red
Posts: 314
Joined: 29/03/2011 20:40
Location: Sarajevo

#16117 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Deep red »

Zene ako je neka zainteresovana za Nuxe lip bam nek se javi na PP
Image
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#16118 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by BJB »

Deep red, ako imas osjecaj da je grub, gotovo kao scrub, namazi usne pa nakon desetak minuta visak obrisi palomom..
Ja po danu stavim sasvim tanko i utrljam prstom u usne, a navecer namazem debeo sloj.
Pazite se beautybay-a znaju ukrasti. Nije mi se nikad prije desilo. Narucila 2 Anastazia brow wiz olovke, Too Faced better than sex, i EOS lip balm, naplatili sve normalno..Poslali su mi confirmation e-mail, akd su mi poslali despatched e-mail u njemu pise mascara shipped items 0. Sutradan dodje mi SMS da je napravljena isplata sa racuna, provjerim u banci kad Beautybay odbio vrijednost maskare jos jedanput. Poslala sam im 4-5 zalbi, niko ne odgovara..Samo sam dobila automatski odgovor da je zalba primljena.. JE li se nekom od vas desilo nesto slicno na beautybay-u? :roll: :(
User avatar
Deep red
Posts: 314
Joined: 29/03/2011 20:40
Location: Sarajevo

#16119 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Deep red »

BJB, ne mislim da je grub, bas naprotiv. Odlican je! Mislim da je najbolji balzam za usne koji sam koristila. Imam dva :D Ali posto sad lezim-cuvam trudnocu, pa skoro da i ovaj svoj ne koristim, bas rijetko. A ko zna kad ce ovaj drugi doci na red (doduse rok mu je do 2016). Pa sam mislila da ga prodam ako je neko zainteresovan-nov je.
Na Beautybay-u sam se samo registrovala (ne mogu da vjerujem da sam izdrzala da nista ne narucim). Moja prijateljica je par puta od njih narucivala. Znam samo da je dugo cekala isporuku-oko mjesec dana mozda i duze, ali je sve redovno stizalo.
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#16120 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by BJB »

Ma nisam ni ja imala problema s njima prije, ali vidi sta napravise. Naplatili mi uredno narudzbu, poslali e-mail u kojem pise da maskaru nisu poslali i naplatili mi je jos jedanput sutra.. I ja ne mogu doci sebi. Ono sto me najvise zivcira je sto niko ne odgovara..Na cultbeauty, feelunique, escentual- ako posaljes bilo kakvo pitanje vezano za proizvode ili narudzbu neko odgovori u roku od 2-3 sata, ovi- nista..
User avatar
Deep red
Posts: 314
Joined: 29/03/2011 20:40
Location: Sarajevo

#16121 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Deep red »

Pa ne mogu da vjerujem! Narucivala sam sa puno stranica al nikad mi se nista slicno nije desilo, do sad nisam imala nijedno negativno iskustvo. Salji im mailove, budi uporna dok ti ne vrate pare i nakon toga ih prekrizis :run:
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#16122 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by BJB »

Deep red wrote:Pa ne mogu da vjerujem! Narucivala sam sa puno stranica al nikad mi se nista slicno nije desilo, do sad nisam imala nijedno negativno iskustvo. Salji im mailove, budi uporna dok ti ne vrate pare i nakon toga ih prekrizis :run:
Poslala sam im pet, ako nisam i vise poruka. Vratili, ne vratili pare- nakon ovoga cu ih prekriziti. :evil:
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 6857
Joined: 01/05/2010 19:03

#16123 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Digla_da_kreci »

Pa kad ti se to desilo? Mislim da im je greska u pitanju i da ce ti odgovoriti, a sad sto nisu bas azurni se slazem s tobom i ne bih tolerisala to povlacenje novca dva puta za maskaru.
Jos nemaju ni placanje paypalom i da fino sa ovima rijesis sve po kratkom postupku :roll:
Narucivala sam kod njih jednom ako me sjecanje sluzi, bio je neki super popust, i proslo je sve uredno.

Nego, taj Nuxe lip balm meni stvarno nije nista posebno. Sta ja znam, kao da sam se namazala medom, mekano slatkasto i to je to. Ne vidim da mi radi ista vise od regularnih, da su mi usne vise hidratante, zagladjene ili sta vec tako da jedva cekam da ga potrosim i da barem vise nisam ljepljiva od njega :mrgreen:

Ovaj od Diora mi je super, preko dana ga koristim i svidja mi se sto mi ne isusuje usne i daje tu laganu prirodnu bojicu.
Image
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42278
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#16124 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Mis mekinjas »

kiki-miki wrote:žSređuje li iko u Sarajevu obrve koncem?
Dodji kod mene vodim te zenskoj koja je zanat ucilau Londonu u salonu gdje je obrve sredjivala Cheryl Cole.
Ja sam u obrve ulozila 6 mjeseci, svakih mjesec ides na cupanje, sad imam 5 dlaka koje sporadicno narastu jednom u 2 mjeseca cupnem pincetom i prezadovoljna sam.
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#16125 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by manekenka u penziji »

Kako misliš 5 dlaka?
Kako jednom u 2 mjeseca?

Oj, gdje ja živim? Ja veze nemam o šminkanju
Post Reply