Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#16101 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

joj jeste brzi, nema me par sati blizu neta svi već prenijeli za Matipa :D hajde Kloppe sredi nam Gundogana ili makar Carvalha na sredini dok je ove sezone :thumbup:
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#16102 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

MyTao wrote:Potvrdjeno: Matip ce novu sezonu igrati za Liverpool... Igrac po transfermarketu vrijedi 18m :) dosao za djaba :thumbup:

Jos jedno krilo (Markovic?) i jedan lider u sredini i mislim da ce to biti odlican tim, naravno pod uslovom da Sturridge i COutinho ostanu zdravi...
Dva stopera, dva rezervna beka ili jedan ako Gomez misli da zaigra nekad :D ( a nije ni da je Moreno za prvog beka ali eto..) Zadnji vezni ako se misli sa Canom na CM ili CM ako ce Can na cdm. Jos trojicu centralnih za klupe :D Rezervna krila .. Ovo pod uslovom da svi budu u top formi. Ako ne budu onda treba 12 igraca :D
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16103 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Gandalf wrote:joj jeste brzi, nema me par sati blizu neta svi već prenijeli za Matipa :D hajde Kloppe sredi nam Gundogana ili makar Carvalha na sredini dok je ove sezone :thumbup:
Prema nekim izvorima Klopp u sredinu zeli dovesti Xhaku iz BM.

Znaci u sredini

Henderson Xhaka Can

a ispred njih

Firmino Sturridge Coutinho

Meni se to svidja :) Samo da Henderson udje u formu i da Sturridge bude zdrav sto je veliko pitanje :)
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#16104 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Xhaka bi bio dobar ne sumnjam, prije neki dan se spominjao Ignacio Camacho iz Malage, da se mene pita doveo bih obojicu, prvi trio na sredini : Xhaka - Can - Henderson, trio sa klupe : Camacho - Milner - Grujić

Pretpostavljam da će Klopp preferirati Bundesligu, tamo je bio čitav život, zna sve igrače u dušu, vjerovatno će švicarca prvog' i zaganjat'.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16105 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Rekao je Xhaka da ga prate City, Arsenal i Liverpool, al je izjavio kako bi teško rekao 'ne' Shityu.

Dobar posao za Matipa. Staridž da ostane zdrav...ih...još jedan siguran golman...ih..
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#16106 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

A šta želja napisaste... :D

Evo i moje: Reus; onda i Sturridge može ponekad na bolovanje ;)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16107 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Spominje se i Håvard Nordtveit kojem isto ističe ugovor na ljeto, uf to bi bio potez poteza :thumbup:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#16108 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Ma u ofanzivi trebaju zaganjati Yarmolenka, on bi dodao još snage i brzine u napadu, po strani naročito, odličan bi bio za kombinovanje sa postojećim ofanzivcima - otkupna klauzula ispod 20 miliona eura, ne traže ga Šitiyi, Parizi, Bayerni, nema glupavih uslova igranja LP-a, noćnih derneka i sl.

Ukrajinac je realna meta u svakom slučaju, Reus, Sane, Goetze totalno nerealne želje i o tome pišu neozbiljni senzacionalisti nekih bezveznih portalčića, tome ne pridajem pažnju.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16109 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

Klupe više neće bit stisnute,razdvojiše ih, neće disati jedni drugima za vrat, i pomjerene su na samu sredinu, kao i tunel koji će biti mnogo veći od trenutnog. Valja navići na ovo :izet:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28536
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#16110 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

AmiĐa_Idriz wrote:Spominje se i Håvard Nordtveit kojem isto ističe ugovor na ljeto, uf to bi bio potez poteza :thumbup:
Ma nece biti neka sreca sa njim. Mislim OK igrac, ali bice nesto malo jace od Allena. Liverpoolu treba daleko kvalitetniji igrac od Nordtveita na sredini.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16111 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ne znam, vjerovatno više pratiš Bundes od mene pa poznaješ samim tim bolje njegove kvalitete, ali ja ono malo što sam upratio čini mi se da je izuzetan igrač. Pogotovo me dojmio protiv Shitya u Ligi prvaka.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16112 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

PSG priprema ponudu za Jordana Hendersona.
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#16113 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

AmiĐa_Idriz wrote:PSG priprema ponudu za Jordana Hendersona.
Nadam se da ce Klopp uzeti lovu i dovesti za te pare dvojicu iz Dortmunda :D Ako je istina to
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16114 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Matipu dali 7 mil platu i ovako za prelazak kaparu 5 mil na ruke. Rijesio egsistenciju boli ga kita
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16115 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Burno je burno. Prema novim inform. Klopp već imao sastanak sa Xhakom i njegovim agentom, uslovi pred ugovora dogovoreni, ko biva sutra će objaviti.

Oko Nordveita se opet počelo pričati.

Renato Sanches novo ime na spisku želja.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16116 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Klopp rekao kako nece dovoditi napadaca jer ima 4 plus Firmino ako treba... ali da u klubu nema ni jedno krilo... Jbt koji je degen bio onaj Rodgers, bez krila sastavljao tim... Jos Markovica otjerao :-)

Znaci ocekivati je da se vrati Markovic i jos jedno krilo... i sredina... Golman ce takodje doci jedan.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16117 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Pitali su ga i za Markovica i rekao je da ga vraća.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16118 Re: Liverpool FC

Post by missko »

AmiĐa_Idriz wrote:Burno je burno. Prema novim inform. Klopp već imao sastanak sa Xhakom i njegovim agentom, uslovi pred ugovora dogovoreni, ko biva sutra će objaviti.

Oko Nordveita se opet počelo pričati.

Renato Sanches novo ime na spisku želja.
Svabe pisu da je Pep kaparisao Xhaku za City za 50 mil
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#16119 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

missko wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Burno je burno. Prema novim inform. Klopp već imao sastanak sa Xhakom i njegovim agentom, uslovi pred ugovora dogovoreni, ko biva sutra će objaviti.

Oko Nordveita se opet počelo pričati.

Renato Sanches novo ime na spisku želja.
Svabe pisu da je Pep kaparisao Xhaku za City za 50 mil
Ja sam čitao da Pep hoće njegovog kolegu Mahmouda Dahouda. E, sad...

EDIT: A ima i ovo http://talksport.com/football/arsenal-l ... star-ilkay
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16120 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Dahoud ide u BvB
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2687
Joined: 16/05/2015 12:49

#16121 Re: Liverpool FC

Post by SpecialOffer »

U kakvoj postavivce igrati, sta se ocekuje veceras?
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16122 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

missko wrote:Dahoud ide u BvB
Jeli to zvanicno ili?
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16123 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

SpecialOffer wrote:U kakvoj postavivce igrati, sta se ocekuje veceras?
Isti tim kao I protiv Aston Ville... Rijesiti ovo odma danas... pa zamotati Sturridga u bubble wrap I cuvati ga za 28.
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2687
Joined: 16/05/2015 12:49

#16124 Re: Liverpool FC

Post by SpecialOffer »

MyTao wrote:
SpecialOffer wrote:U kakvoj postavivce igrati, sta se ocekuje veceras?
Isti tim kao I protiv Aston Ville... Rijesiti ovo odma danas... pa zamotati Sturridga u bubble wrap I cuvati ga za 28.
Znaci dvicu da opalim :D
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16125 Re: Liverpool FC

Post by missko »

MyTao wrote:
missko wrote:Dahoud ide u BvB
Jeli to zvanicno ili?
Ma jok tip ima ugovor do 2018 i nema klauzule za odstetu , znaci ko plati vise
Post Reply