Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#16101 Re: Liverpool FC
joj jeste brzi, nema me par sati blizu neta svi već prenijeli za Matipa
hajde Kloppe sredi nam Gundogana ili makar Carvalha na sredini dok je ove sezone 
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16102 Re: Liverpool FC
Dva stopera, dva rezervna beka ili jedan ako Gomez misli da zaigra nekadMyTao wrote:Potvrdjeno: Matip ce novu sezonu igrati za Liverpool... Igrac po transfermarketu vrijedi 18mdosao za djaba
![]()
Jos jedno krilo (Markovic?) i jedan lider u sredini i mislim da ce to biti odlican tim, naravno pod uslovom da Sturridge i COutinho ostanu zdravi...
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16103 Re: Liverpool FC
Prema nekim izvorima Klopp u sredinu zeli dovesti Xhaku iz BM.Gandalf wrote:joj jeste brzi, nema me par sati blizu neta svi već prenijeli za Matipahajde Kloppe sredi nam Gundogana ili makar Carvalha na sredini dok je ove sezone
Znaci u sredini
Henderson Xhaka Can
a ispred njih
Firmino Sturridge Coutinho
Meni se to svidja
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#16104 Re: Liverpool FC
Xhaka bi bio dobar ne sumnjam, prije neki dan se spominjao Ignacio Camacho iz Malage, da se mene pita doveo bih obojicu, prvi trio na sredini : Xhaka - Can - Henderson, trio sa klupe : Camacho - Milner - Grujić
Pretpostavljam da će Klopp preferirati Bundesligu, tamo je bio čitav život, zna sve igrače u dušu, vjerovatno će švicarca prvog' i zaganjat'.
Pretpostavljam da će Klopp preferirati Bundesligu, tamo je bio čitav život, zna sve igrače u dušu, vjerovatno će švicarca prvog' i zaganjat'.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16105 Re: Liverpool FC
Rekao je Xhaka da ga prate City, Arsenal i Liverpool, al je izjavio kako bi teško rekao 'ne' Shityu.
Dobar posao za Matipa. Staridž da ostane zdrav...ih...još jedan siguran golman...ih..
Dobar posao za Matipa. Staridž da ostane zdrav...ih...još jedan siguran golman...ih..
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16106 Re: Liverpool FC
A šta želja napisaste... 
Evo i moje: Reus; onda i Sturridge može ponekad na bolovanje
Evo i moje: Reus; onda i Sturridge može ponekad na bolovanje
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16107 Re: Liverpool FC
Spominje se i Håvard Nordtveit kojem isto ističe ugovor na ljeto, uf to bi bio potez poteza 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#16108 Re: Liverpool FC
Ma u ofanzivi trebaju zaganjati Yarmolenka, on bi dodao još snage i brzine u napadu, po strani naročito, odličan bi bio za kombinovanje sa postojećim ofanzivcima - otkupna klauzula ispod 20 miliona eura, ne traže ga Šitiyi, Parizi, Bayerni, nema glupavih uslova igranja LP-a, noćnih derneka i sl.
Ukrajinac je realna meta u svakom slučaju, Reus, Sane, Goetze totalno nerealne želje i o tome pišu neozbiljni senzacionalisti nekih bezveznih portalčića, tome ne pridajem pažnju.
Ukrajinac je realna meta u svakom slučaju, Reus, Sane, Goetze totalno nerealne želje i o tome pišu neozbiljni senzacionalisti nekih bezveznih portalčića, tome ne pridajem pažnju.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16109 Re: Liverpool FC

Klupe više neće bit stisnute,razdvojiše ih, neće disati jedni drugima za vrat, i pomjerene su na samu sredinu, kao i tunel koji će biti mnogo veći od trenutnog. Valja navići na ovo
- BHF_Manijak
- Posts: 28536
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#16110 Re: Liverpool FC
Ma nece biti neka sreca sa njim. Mislim OK igrac, ali bice nesto malo jace od Allena. Liverpoolu treba daleko kvalitetniji igrac od Nordtveita na sredini.AmiĐa_Idriz wrote:Spominje se i Håvard Nordtveit kojem isto ističe ugovor na ljeto, uf to bi bio potez poteza
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16111 Re: Liverpool FC
Ne znam, vjerovatno više pratiš Bundes od mene pa poznaješ samim tim bolje njegove kvalitete, ali ja ono malo što sam upratio čini mi se da je izuzetan igrač. Pogotovo me dojmio protiv Shitya u Ligi prvaka.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16112 Re: Liverpool FC
PSG priprema ponudu za Jordana Hendersona.
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16113 Re: Liverpool FC
Nadam se da ce Klopp uzeti lovu i dovesti za te pare dvojicu iz DortmundaAmiĐa_Idriz wrote:PSG priprema ponudu za Jordana Hendersona.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16114 Re: Liverpool FC
Matipu dali 7 mil platu i ovako za prelazak kaparu 5 mil na ruke. Rijesio egsistenciju boli ga kita
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16115 Re: Liverpool FC
Burno je burno. Prema novim inform. Klopp već imao sastanak sa Xhakom i njegovim agentom, uslovi pred ugovora dogovoreni, ko biva sutra će objaviti.
Oko Nordveita se opet počelo pričati.
Renato Sanches novo ime na spisku želja.
Oko Nordveita se opet počelo pričati.
Renato Sanches novo ime na spisku želja.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16116 Re: Liverpool FC
Klopp rekao kako nece dovoditi napadaca jer ima 4 plus Firmino ako treba... ali da u klubu nema ni jedno krilo... Jbt koji je degen bio onaj Rodgers, bez krila sastavljao tim... Jos Markovica otjerao
Znaci ocekivati je da se vrati Markovic i jos jedno krilo... i sredina... Golman ce takodje doci jedan.
Znaci ocekivati je da se vrati Markovic i jos jedno krilo... i sredina... Golman ce takodje doci jedan.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16117 Re: Liverpool FC
Pitali su ga i za Markovica i rekao je da ga vraća.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16118 Re: Liverpool FC
Svabe pisu da je Pep kaparisao Xhaku za City za 50 milAmiĐa_Idriz wrote:Burno je burno. Prema novim inform. Klopp već imao sastanak sa Xhakom i njegovim agentom, uslovi pred ugovora dogovoreni, ko biva sutra će objaviti.
Oko Nordveita se opet počelo pričati.
Renato Sanches novo ime na spisku želja.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#16119 Re: Liverpool FC
Ja sam čitao da Pep hoće njegovog kolegu Mahmouda Dahouda. E, sad...missko wrote:Svabe pisu da je Pep kaparisao Xhaku za City za 50 milAmiĐa_Idriz wrote:Burno je burno. Prema novim inform. Klopp već imao sastanak sa Xhakom i njegovim agentom, uslovi pred ugovora dogovoreni, ko biva sutra će objaviti.
Oko Nordveita se opet počelo pričati.
Renato Sanches novo ime na spisku želja.
EDIT: A ima i ovo http://talksport.com/football/arsenal-l ... star-ilkay
- SpecialOffer
- Posts: 2687
- Joined: 16/05/2015 12:49
#16121 Re: Liverpool FC
U kakvoj postavivce igrati, sta se ocekuje veceras?
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16122 Re: Liverpool FC
Jeli to zvanicno ili?missko wrote:Dahoud ide u BvB
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16123 Re: Liverpool FC
Isti tim kao I protiv Aston Ville... Rijesiti ovo odma danas... pa zamotati Sturridga u bubble wrap I cuvati ga za 28.SpecialOffer wrote:U kakvoj postavivce igrati, sta se ocekuje veceras?
- SpecialOffer
- Posts: 2687
- Joined: 16/05/2015 12:49
#16124 Re: Liverpool FC
Znaci dvicu da opalimMyTao wrote:Isti tim kao I protiv Aston Ville... Rijesiti ovo odma danas... pa zamotati Sturridga u bubble wrap I cuvati ga za 28.SpecialOffer wrote:U kakvoj postavivce igrati, sta se ocekuje veceras?
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16125 Re: Liverpool FC
Ma jok tip ima ugovor do 2018 i nema klauzule za odstetu , znaci ko plati viseMyTao wrote:Jeli to zvanicno ili?missko wrote:Dahoud ide u BvB
