Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#16076 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
jel arija dzeni u ovoj pjesmi?kako skonta po spotu?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#16077 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
i sta bi s mame stark, ona ono nesto se digla s mrtvima jeli?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#16078 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
et znao sam jbo te spot i jutjub. vidjo ove cast remembers

ne otvarajte, ne otvarajte
ne otvarajte, ne otvarajte
- pici
- Posts: 46381
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16079 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
evo koga interesuje kako se snimala druga i kako to objasnjavaju glumci, reziser i D&D
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#16080 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
22 joj godine u pravom životu, žena većkokuz_sa wrote:Meni scena sa njom bas nekako djeluje kao djecija pornografija.. i bukvalno mi nepotrebna scena..
Isto da su malodobnu osobu natjerali na nesto
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#16081 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
A prcammuhamam, od koje starosti nije djecja pornografija?kokuz_sa wrote:Meni scena sa njom bas nekako djeluje kao djecija pornografija.. i bukvalno mi nepotrebna scena..
Isto da su malodobnu osobu natjerali na nesto
30? 40? 50?
U stvarnom svijetu se klinke od 13 godina trehaju ko velike, imas silu trudnica sa 15, ali je scena sa Maisie i njenih 22 "ko djecja pronografija".
Zasto? Zato sto si je prvi put vidio kad joj je bilo 12.
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#16082 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ok, sad znamo da je ovaj spisak nidje vezeCoconut wrote:1. Winter is HereAhmetShabo wrote:Gdje je onaj spisak epizoda? Kako se koja zove?
2. The Rightful Queen
3. Winterfell
4. Exodus
5. Ice and Fire
6. A Dream of Spring
Nije ni bitno ali eto.
1. Winterfell, 2. A Knight of Seven Kingdoms... ostalo nepoznato
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#16083 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
kill em all
i exodus prije springa def
i exodus prije springa def
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#16084 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Po kanonu serije, u 8. sezoni Arya ima 18 godinakokuz_sa wrote:Meni scena sa njom bas nekako djeluje kao djecija pornografija.. i bukvalno mi nepotrebna scena..
Isto da su malodobnu osobu natjerali na nesto
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#16085 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
naci nije zimski dvorac i sjever last stend?
damn nekako sam se nado da ce tu zavrsit za mracnjacima.
damn nekako sam se nado da ce tu zavrsit za mracnjacima.
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#16086 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Po netu kruzi teorija da je arya navodno krenula da se tresne sa houndom ali je zajebo beric koji se pojavio niotkud pa je onda otisla do gendrija.
- pici
- Posts: 46381
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16087 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
uhhh procitaH spojler za trecu epizodu... kupite lotos i violeta maramica (malja reklamica
)
- pici
- Posts: 46381
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16088 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
karanana wrote:Po netu kruzi teorija da je arya navodno krenula da se tresne sa houndom ali je zajebo beric koji se pojavio niotkud pa je onda otisla do gendrija.
pa hound ima veci normala
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#16089 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pa ginu svi redom, po pjesmi mogla bi samo arija prezivit hehe il ce ona prva zaplatit
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#16090 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
to je zajebancija a ne teorijakaranana wrote:Po netu kruzi teorija da je arya navodno krenula da se tresne sa houndom ali je zajebo beric koji se pojavio niotkud pa je onda otisla do gendrija.
- pici
- Posts: 46381
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16091 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
kolko sam vidio u onom trajleru za 3 epizodu, jaime je uz brienne u prvim redovima znaci na lijevom krilu na uzvisici, stitovi sa grbom Valea... mislim da ce tu biti krkljanac najveci
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#16092 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nick mu sve govori koliko je perverzan.VenomousV wrote:to je zajebancija a ne teorijakaranana wrote:Po netu kruzi teorija da je arya navodno krenula da se tresne sa houndom ali je zajebo beric koji se pojavio niotkud pa je onda otisla do gendrija.
- pici
- Posts: 46381
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16093 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

po ovoj mapi... najebali su... znaci dothrakiji i neokaljani su centar ovi ostali su lijevo i desno krilo... brienne komanduje lijevim onda jorah je centar... ko bi desno mogao biti rojs... hound i beric su na zidinama, theon cuva branna, jon i dany podrska sa zmajevima ako se pojavi NK...
napavili su jarak oko winterfella koji ce zapaliti kolko sam skontao
-
brain bubbles
- Posts: 519
- Joined: 04/12/2012 00:17
#16094 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Al kontam, nije isto, Dotrakiji i Neokaljani su utrenirana vojska, a ovamo zombiji
- AleksoMKD
- Posts: 8156
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#16095 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Quantity has a quality of its own.brain bubbles wrote:Al kontam, nije isto, Dotrakiji i Neokaljani su utrenirana vojska, a ovamo zombiji
Plus nema straha, nema panike............
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#16096 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Da na drugoj strani nisu toliki zombiji, ova vojska bi bila super jaka sila
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#16097 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Dzaba je kad su mindless.Ako branioci Winterfella to odigraju pametno,oni njih pola mogu rijesit i prije nego dodju u kontakt sa njima.Imas tu strijelce sa dragonglass strijelama,iskopali su one rovove,imaju katapulte,zmajeve itd.NJihov najveci problem jest to sto bilo ko da pogine,automatski se dize na stranu ovih drugih.AleksoMKD wrote:Quantity has a quality of its own.brain bubbles wrote:Al kontam, nije isto, Dotrakiji i Neokaljani su utrenirana vojska, a ovamo zombiji
Plus nema straha, nema panike............
- AleksoMKD
- Posts: 8156
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#16098 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Tu su WW da koordiniraju, njih treba tamaniti.drogon2 wrote:
Dzaba je kad su mindless.Ako branioci Winterfella to odigraju pametno,oni njih pola mogu rijesit i prije nego dodju u kontakt sa njima.Imas tu strijelce sa dragonglass strijelama,iskopali su one rovove,imaju katapulte,zmajeve itd.NJihov najveci problem jest to sto bilo ko da pogine,automatski se dize na stranu ovih drugih.
Al to sto kazes, svakog poginulog ce ovi vracati ko zombije.
- pici
- Posts: 46381
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16099 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pa nedizu se odmah NK ih je podizao a Brendon je rekao da u ga napali i da su ga ostavili da se pretvori i da su mu djeca sume stavila komad zmajskog stakla u srce da zaustavi se preobazba... dragonglass ih ubija na mjestu, Sam i Jon su to uradili... Sam sa dragonglass a Jon sa valirijskim macem... prvi vall moraju zaustaviti i to ce im poc za rukom u pocetku al kasnije ce negje popustiti i probit ce se u winterfell, vidimo i Theona sa upaljenom strijelom kako nateze je lukom... neku su klopku smislili za NK vidjet cemo dali ce uspjet, ovi ostali samo trebaju da zadrze zombe dok ne ubiju NK... vojska jeste utrenirana i mogu pobiti zombija bruku ali ih ima previse...
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#16100 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
nisam skonto gdje bi bila zasjeda za night kinga?
znaci, ide nekih 40ak hiljada ljudi protiv stotinjak hiljada mrtvih? nisu nista odpozada obezbjedili?
znaci, ide nekih 40ak hiljada ljudi protiv stotinjak hiljada mrtvih? nisu nista odpozada obezbjedili?
