Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#16076 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

jel arija dzeni u ovoj pjesmi?kako skonta po spotu?
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#16077 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

i sta bi s mame stark, ona ono nesto se digla s mrtvima jeli?
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#16078 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

et znao sam jbo te spot i jutjub. vidjo ove cast remembers :-) :lol:
ne otvarajte, ne otvarajte
User avatar
pici
Posts: 46381
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16079 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »



evo koga interesuje kako se snimala druga i kako to objasnjavaju glumci, reziser i D&D
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#16080 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by gidra »

kokuz_sa wrote:Meni scena sa njom bas nekako djeluje kao djecija pornografija.. i bukvalno mi nepotrebna scena..
Isto da su malodobnu osobu natjerali na nesto
22 joj godine u pravom životu, žena već :D
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#16081 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by seln »

kokuz_sa wrote:Meni scena sa njom bas nekako djeluje kao djecija pornografija.. i bukvalno mi nepotrebna scena..
Isto da su malodobnu osobu natjerali na nesto
A prcammuhamam, od koje starosti nije djecja pornografija?
30? 40? 50?
U stvarnom svijetu se klinke od 13 godina trehaju ko velike, imas silu trudnica sa 15, ali je scena sa Maisie i njenih 22 "ko djecja pronografija".
Zasto? Zato sto si je prvi put vidio kad joj je bilo 12.
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#16082 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by vicious »

Coconut wrote:
AhmetShabo wrote:Gdje je onaj spisak epizoda? Kako se koja zove?
1. Winter is Here
2. The Rightful Queen
3. Winterfell
4. Exodus
5. Ice and Fire
6. A Dream of Spring
Ok, sad znamo da je ovaj spisak nidje veze :D
Nije ni bitno ali eto.
1. Winterfell, 2. A Knight of Seven Kingdoms... ostalo nepoznato :)
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#16083 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

kill em all
i exodus prije springa def :lol:
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#16084 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Mišo_Kovač »

kokuz_sa wrote:Meni scena sa njom bas nekako djeluje kao djecija pornografija.. i bukvalno mi nepotrebna scena..
Isto da su malodobnu osobu natjerali na nesto
Po kanonu serije, u 8. sezoni Arya ima 18 godina :) Svi likovi su stariji u seriji nego u knjigama, tako i Arya... :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#16085 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

naci nije zimski dvorac i sjever last stend?
damn nekako sam se nado da ce tu zavrsit za mracnjacima.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#16086 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

Po netu kruzi teorija da je arya navodno krenula da se tresne sa houndom ali je zajebo beric koji se pojavio niotkud pa je onda otisla do gendrija.
User avatar
pici
Posts: 46381
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16087 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

uhhh procitaH spojler za trecu epizodu... kupite lotos i violeta maramica (malja reklamica :mrgreen: )
User avatar
pici
Posts: 46381
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16088 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

karanana wrote:Po netu kruzi teorija da je arya navodno krenula da se tresne sa houndom ali je zajebo beric koji se pojavio niotkud pa je onda otisla do gendrija.

pa hound ima veci normala
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#16089 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

pa ginu svi redom, po pjesmi mogla bi samo arija prezivit hehe il ce ona prva zaplatit
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#16090 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by VenomousV »

karanana wrote:Po netu kruzi teorija da je arya navodno krenula da se tresne sa houndom ali je zajebo beric koji se pojavio niotkud pa je onda otisla do gendrija.
to je zajebancija a ne teorija
User avatar
pici
Posts: 46381
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16091 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

kolko sam vidio u onom trajleru za 3 epizodu, jaime je uz brienne u prvim redovima znaci na lijevom krilu na uzvisici, stitovi sa grbom Valea... mislim da ce tu biti krkljanac najveci
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#16092 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 90minut »

VenomousV wrote:
karanana wrote:Po netu kruzi teorija da je arya navodno krenula da se tresne sa houndom ali je zajebo beric koji se pojavio niotkud pa je onda otisla do gendrija.
to je zajebancija a ne teorija
Nick mu sve govori koliko je perverzan. :D
User avatar
pici
Posts: 46381
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16093 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Image

po ovoj mapi... najebali su... znaci dothrakiji i neokaljani su centar ovi ostali su lijevo i desno krilo... brienne komanduje lijevim onda jorah je centar... ko bi desno mogao biti rojs... hound i beric su na zidinama, theon cuva branna, jon i dany podrska sa zmajevima ako se pojavi NK...

napavili su jarak oko winterfella koji ce zapaliti kolko sam skontao
brain bubbles
Posts: 519
Joined: 04/12/2012 00:17

#16094 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by brain bubbles »

Al kontam, nije isto, Dotrakiji i Neokaljani su utrenirana vojska, a ovamo zombiji
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8156
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#16095 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

brain bubbles wrote:Al kontam, nije isto, Dotrakiji i Neokaljani su utrenirana vojska, a ovamo zombiji
Quantity has a quality of its own.

Plus nema straha, nema panike............
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#16096 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

Da na drugoj strani nisu toliki zombiji, ova vojska bi bila super jaka sila
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#16097 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

AleksoMKD wrote:
brain bubbles wrote:Al kontam, nije isto, Dotrakiji i Neokaljani su utrenirana vojska, a ovamo zombiji
Quantity has a quality of its own.

Plus nema straha, nema panike............
Dzaba je kad su mindless.Ako branioci Winterfella to odigraju pametno,oni njih pola mogu rijesit i prije nego dodju u kontakt sa njima.Imas tu strijelce sa dragonglass strijelama,iskopali su one rovove,imaju katapulte,zmajeve itd.NJihov najveci problem jest to sto bilo ko da pogine,automatski se dize na stranu ovih drugih.
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8156
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#16098 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

drogon2 wrote:
Dzaba je kad su mindless.Ako branioci Winterfella to odigraju pametno,oni njih pola mogu rijesit i prije nego dodju u kontakt sa njima.Imas tu strijelce sa dragonglass strijelama,iskopali su one rovove,imaju katapulte,zmajeve itd.NJihov najveci problem jest to sto bilo ko da pogine,automatski se dize na stranu ovih drugih.
Tu su WW da koordiniraju, njih treba tamaniti.

Al to sto kazes, svakog poginulog ce ovi vracati ko zombije.
User avatar
pici
Posts: 46381
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16099 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

pa nedizu se odmah NK ih je podizao a Brendon je rekao da u ga napali i da su ga ostavili da se pretvori i da su mu djeca sume stavila komad zmajskog stakla u srce da zaustavi se preobazba... dragonglass ih ubija na mjestu, Sam i Jon su to uradili... Sam sa dragonglass a Jon sa valirijskim macem... prvi vall moraju zaustaviti i to ce im poc za rukom u pocetku al kasnije ce negje popustiti i probit ce se u winterfell, vidimo i Theona sa upaljenom strijelom kako nateze je lukom... neku su klopku smislili za NK vidjet cemo dali ce uspjet, ovi ostali samo trebaju da zadrze zombe dok ne ubiju NK... vojska jeste utrenirana i mogu pobiti zombija bruku ali ih ima previse...
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#16100 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

nisam skonto gdje bi bila zasjeda za night kinga?
znaci, ide nekih 40ak hiljada ljudi protiv stotinjak hiljada mrtvih? nisu nista odpozada obezbjedili?
Post Reply