Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Qler
Posts: 25832
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#16051 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Qler »

Epizoda je meh...
User avatar
pici
Posts: 46384
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#16052 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Image

Image

:lol: :lol: :lol: :lol: ja naprosto obozavam ovog lika :lol: :lol: :lol: :lol:
Concord
Posts: 956
Joined: 14/12/2017 15:51

#16053 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Concord »

Ala ga usraste vise sa tim teorijama. Uzivajte u zadnjim epizodama, vec se osjeti miris kraja, kako neko napisa neka melanhonija pogotovo kad su sjedili ispred vatre i dok Podrick pjeva onu pjesmu i oni kadrovi likova kako se spremaju... :(
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#16054 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by alibaba_i_30_godina »

Ma nek se više i Arya :izet: reko izginut će, a samo ona suha u cijeloj seriji. Čak je i Brann prije nje bio blizu čina. :D
User avatar
dinao
Posts: 997
Joined: 16/04/2010 19:16

#16055 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dinao »

Nekako mi Aegon bio malkice otresit prema tetki kad joj je saopcio ko je i sta je. I ne bi joj drago sta cuje.
Definitivno je Azor Ahai i nekako ce je zrtvovati da bi ubio Night Kinga.
User avatar
Pandakonda
Posts: 6118
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#16056 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Ipak su pustili kao zvanicnu pjesmu :-D

asker
Posts: 3019
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#16057 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by asker »

Moram ponovo pogledat ovu drugu.
U jednom trenutku ide Jonov glas, kao, nasa jedina sansa je da ubijemo NK, on ih je sve stvorio, nemamo sanse prema cijeloj armiji...............................kontam evo ga opet :( , sad ce okupit ekipu od 10ak ljudi i sam krenut da rokne NK. Sjedi bolan, istusiraj se, dobro veceraj, bubni tetku jos 2-3 puta, pa sutra, polahko hebo te otac preposteni :D

Druga scena je bila proglasenje vitezom Briane, ono nigdje veze, odvojise (na moju zalost) previse vremena za tu scenu, pa klekni, pa krupni kadar Jamieve zdrave ruke kako hvata drsku maca, kontam, neki ludi twist, sad ce je roknut, al zasto nju, cemu sad to...................sreca samo uzalud potroseno vrijeme u epizodi.

Meni trenutno Bran nepotreban, hebo te vizije neprijatelj nam pred vratima, end game, sto si vargo vargo si. A mutan do bola, nista Starkovo nije ostalo u njemu. Preventivno ga ugurati komplet s kolicima u onaj kamin.

A Tyrion lopuza, dva vrlo bitna 1 na 1 razgovora nismo vidjeli. Njegov sa sekom rospijom na onom sastanku u prosloj sezoni i ovaj jutrosnji sa Branom.

Svako mi je sumnjiv, svi, ovi sto ne pripadaju finom, casnom i postenom svijetu Starkova!
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#16058 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by alibaba_i_30_godina »

asker wrote:A mutan do bola, nista Starkovo nije ostalo u njemu. Preventivno ga ugurati komplet s kolicima u onaj kamin.
:lol: :lol:

Jes' dosadan. Sve lafo zna, a neće da pisne.
asker wrote:A Tyrion lopuza, dva vrlo bitna 1 na 1 razgovora nismo vidjeli. Njegov sa sekom rospijom na onom sastanku u prosloj sezoni i ovaj jutrosnji sa Branom.

Svako mi je sumnjiv, svi, ovi sto ne pripadaju finom, casnom i postenom svijetu Starkova!
Neko od Starkova upravo zbog toga i mora zaginuti. Nije niko odavno.
brain bubbles
Posts: 519
Joined: 04/12/2012 00:17

#16059 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by brain bubbles »

Kako mozes reci da je potroseno vrijeme na Brienne :(

Pa ona je jedna od rijetkih koja se ponasala cijelu seriju kao vitez, časna i samokriticna, iako vitez ne moze biti

Definitvno gine, jer je svoj san ispunila
Ramsey8
Posts: 657
Joined: 04/11/2018 11:23

#16061 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Ramsey8 »

Sta je treca slika

Edit skontao sam
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#16062 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by seln »

Optimus09 wrote:Iznenadila me ona scena s Arjom,iako ima 22 godine.
Mene je iznenadilo kako se dobro razvila. :maca:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#16063 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by seln »

Concord wrote:Ala ga usraste vise sa tim teorijama. Uzivajte u zadnjim epizodama, vec se osjeti miris kraja, kako neko napisa neka melanhonija pogotovo kad su sjedili ispred vatre i dok Podrick pjeva onu pjesmu i oni kadrovi likova kako se spremaju... :(
Vala bas... cekamo devet jebenih godina i jos cetiri sedmice smo udaljeni od kraja svih krajeva.
I sad ovdje pun kurac nekih "veze mi suhvu" teorija i "da je po meni, jebo bi ja tom uhljupu mater".
Zavalite se udobno u fotelju, ugaonu sofu, silte... i uzivajte u finoj melanholiji oprostaja.
Zar ne vidite Heisenberga kako zadnji put obilazi kitchen?
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#16065 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by seoBIH »

seln wrote:
Optimus09 wrote:Iznenadila me ona scena s Arjom,iako ima 22 godine.
Mene je iznenadilo kako se dobro razvila. :maca:
Izgleda da ste predugo u braku, ako vam je ona Arya iz serije imalo privlačna, pa i kad se skinula :mrgreen:
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#16066 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Optimus09 »

.
mali_balon
Posts: 14563
Joined: 12/09/2012 09:57

#16067 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by mali_balon »

Jbte Kalisi se vise sjebala kada je skontala da ode prijestolje nego da je prasnula tetica
User avatar
Qler
Posts: 25832
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#16068 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Qler »

Ma njoj je iron throne jedina briga... i mislim da ce i bratica sjebati zbog toga..
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#16069 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by vicious »

mali_balon wrote:Jbte Kalisi se vise sjebala kada je skontala da ode prijestolje nego da je prasnula tetica
Ma za njih (Targaryene) je to normala, porodica sa dugom tradicijom incesta :D
mali_balon
Posts: 14563
Joined: 12/09/2012 09:57

#16070 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by mali_balon »

vicious wrote:
mali_balon wrote:Jbte Kalisi se vise sjebala kada je skontala da ode prijestolje nego da je prasnula tetica
Ma za njih (Targaryene) je to normala, porodica sa dugom tradicijom incesta :D
MA i to sto kazes to je i u "nasem svijetu" postala normala nemozes otvorit spam spam a da ne ispadne sin jebe mamu i tata jebe cerku :lol: :lol: :lol: :lol:
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#16071 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

mali_balon wrote:Jbte Kalisi se vise sjebala kada je skontala da ode prijestolje nego da je prasnula tetica
Pa zato sto Kalisi ne posmatra tu scenu iz fotelje u 21. stoljecu nego je lik u seriji koja se bavi srednjovjekovnom fantazijom :D Sto bi bgti il Jonu il Deneris te stvari bile cudne. Nisu se ni upoznali dok nisu imali 20+ godina, nemaju pojma da bi im djeca mogla bit malko poremecena. Ja cak mislim da nece ni spomenut to da mu je ona tetka cisto jer nemaju vremena da se bave tim u naredne cetiri epizode.
mali_balon
Posts: 14563
Joined: 12/09/2012 09:57

#16072 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by mali_balon »

MIslim da ce Deneris zaplatiti jer su je prekinuli u dvije veoma bitne price ona sa Sansom i Jonom u kripti....
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8156
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#16073 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

seoBIH wrote:
seln wrote:
Optimus09 wrote:Iznenadila me ona scena s Arjom,iako ima 22 godine.
Mene je iznenadilo kako se dobro razvila. :maca:
Izgleda da ste predugo u braku, ako vam je ona Arya iz serije imalo privlačna, pa i kad se skinula :mrgreen:
Jes minijaturna ali dobro telo ima. Skladno gradjena, lep sisic, dobra guza.

Kolega seln je u pravu, odlicno se razvila.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#16074 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kokuz_sa »

Meni scena sa njom bas nekako djeluje kao djecija pornografija.. i bukvalno mi nepotrebna scena..
Isto da su malodobnu osobu natjerali na nesto
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#16075 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by sumirprimus »

Pandakonda wrote:Ipak su pustili kao zvanicnu pjesmu :-D

dobra pjesma, po njoj reklo bi se svi ce izginut :D
Post Reply