Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- Qler
- Posts: 25832
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#16051 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Epizoda je meh...
- pici
- Posts: 46384
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#16052 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)


-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#16053 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ala ga usraste vise sa tim teorijama. Uzivajte u zadnjim epizodama, vec se osjeti miris kraja, kako neko napisa neka melanhonija pogotovo kad su sjedili ispred vatre i dok Podrick pjeva onu pjesmu i oni kadrovi likova kako se spremaju... 
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#16054 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ma nek se više i Arya
reko izginut će, a samo ona suha u cijeloj seriji. Čak je i Brann prije nje bio blizu čina. 
- dinao
- Posts: 997
- Joined: 16/04/2010 19:16
#16055 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nekako mi Aegon bio malkice otresit prema tetki kad joj je saopcio ko je i sta je. I ne bi joj drago sta cuje.
Definitivno je Azor Ahai i nekako ce je zrtvovati da bi ubio Night Kinga.
Definitivno je Azor Ahai i nekako ce je zrtvovati da bi ubio Night Kinga.
- Pandakonda
- Posts: 6118
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#16056 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ipak su pustili kao zvanicnu pjesmu
-
asker
- Posts: 3019
- Joined: 10/09/2004 18:08
- Location: BiH
#16057 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moram ponovo pogledat ovu drugu.
U jednom trenutku ide Jonov glas, kao, nasa jedina sansa je da ubijemo NK, on ih je sve stvorio, nemamo sanse prema cijeloj armiji...............................kontam evo ga opet
, sad ce okupit ekipu od 10ak ljudi i sam krenut da rokne NK. Sjedi bolan, istusiraj se, dobro veceraj, bubni tetku jos 2-3 puta, pa sutra, polahko hebo te otac preposteni
Druga scena je bila proglasenje vitezom Briane, ono nigdje veze, odvojise (na moju zalost) previse vremena za tu scenu, pa klekni, pa krupni kadar Jamieve zdrave ruke kako hvata drsku maca, kontam, neki ludi twist, sad ce je roknut, al zasto nju, cemu sad to...................sreca samo uzalud potroseno vrijeme u epizodi.
Meni trenutno Bran nepotreban, hebo te vizije neprijatelj nam pred vratima, end game, sto si vargo vargo si. A mutan do bola, nista Starkovo nije ostalo u njemu. Preventivno ga ugurati komplet s kolicima u onaj kamin.
A Tyrion lopuza, dva vrlo bitna 1 na 1 razgovora nismo vidjeli. Njegov sa sekom rospijom na onom sastanku u prosloj sezoni i ovaj jutrosnji sa Branom.
Svako mi je sumnjiv, svi, ovi sto ne pripadaju finom, casnom i postenom svijetu Starkova!
U jednom trenutku ide Jonov glas, kao, nasa jedina sansa je da ubijemo NK, on ih je sve stvorio, nemamo sanse prema cijeloj armiji...............................kontam evo ga opet
Druga scena je bila proglasenje vitezom Briane, ono nigdje veze, odvojise (na moju zalost) previse vremena za tu scenu, pa klekni, pa krupni kadar Jamieve zdrave ruke kako hvata drsku maca, kontam, neki ludi twist, sad ce je roknut, al zasto nju, cemu sad to...................sreca samo uzalud potroseno vrijeme u epizodi.
Meni trenutno Bran nepotreban, hebo te vizije neprijatelj nam pred vratima, end game, sto si vargo vargo si. A mutan do bola, nista Starkovo nije ostalo u njemu. Preventivno ga ugurati komplet s kolicima u onaj kamin.
A Tyrion lopuza, dva vrlo bitna 1 na 1 razgovora nismo vidjeli. Njegov sa sekom rospijom na onom sastanku u prosloj sezoni i ovaj jutrosnji sa Branom.
Svako mi je sumnjiv, svi, ovi sto ne pripadaju finom, casnom i postenom svijetu Starkova!
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#16058 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
asker wrote:A mutan do bola, nista Starkovo nije ostalo u njemu. Preventivno ga ugurati komplet s kolicima u onaj kamin.
Jes' dosadan. Sve lafo zna, a neće da pisne.
Neko od Starkova upravo zbog toga i mora zaginuti. Nije niko odavno.asker wrote:A Tyrion lopuza, dva vrlo bitna 1 na 1 razgovora nismo vidjeli. Njegov sa sekom rospijom na onom sastanku u prosloj sezoni i ovaj jutrosnji sa Branom.
Svako mi je sumnjiv, svi, ovi sto ne pripadaju finom, casnom i postenom svijetu Starkova!
-
brain bubbles
- Posts: 519
- Joined: 04/12/2012 00:17
#16059 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Kako mozes reci da je potroseno vrijeme na Brienne 
Pa ona je jedna od rijetkih koja se ponasala cijelu seriju kao vitez, časna i samokriticna, iako vitez ne moze biti
Definitvno gine, jer je svoj san ispunila
Pa ona je jedna od rijetkih koja se ponasala cijelu seriju kao vitez, časna i samokriticna, iako vitez ne moze biti
Definitvno gine, jer je svoj san ispunila
- freelancerusk
- Posts: 480
- Joined: 19/07/2018 16:05
-
Ramsey8
- Posts: 657
- Joined: 04/11/2018 11:23
#16061 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sta je treca slika
Edit skontao sam
Edit skontao sam
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#16062 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Mene je iznenadilo kako se dobro razvila.Optimus09 wrote:Iznenadila me ona scena s Arjom,iako ima 22 godine.
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#16063 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Vala bas... cekamo devet jebenih godina i jos cetiri sedmice smo udaljeni od kraja svih krajeva.Concord wrote:Ala ga usraste vise sa tim teorijama. Uzivajte u zadnjim epizodama, vec se osjeti miris kraja, kako neko napisa neka melanhonija pogotovo kad su sjedili ispred vatre i dok Podrick pjeva onu pjesmu i oni kadrovi likova kako se spremaju...
I sad ovdje pun kurac nekih "veze mi suhvu" teorija i "da je po meni, jebo bi ja tom uhljupu mater".
Zavalite se udobno u fotelju, ugaonu sofu, silte... i uzivajte u finoj melanholiji oprostaja.
Zar ne vidite Heisenberga kako zadnji put obilazi kitchen?
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#16065 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Izgleda da ste predugo u braku, ako vam je ona Arya iz serije imalo privlačna, pa i kad se skinulaseln wrote:Mene je iznenadilo kako se dobro razvila.Optimus09 wrote:Iznenadila me ona scena s Arjom,iako ima 22 godine.
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
-
mali_balon
- Posts: 14563
- Joined: 12/09/2012 09:57
#16067 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jbte Kalisi se vise sjebala kada je skontala da ode prijestolje nego da je prasnula tetica
- Qler
- Posts: 25832
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#16068 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ma njoj je iron throne jedina briga... i mislim da ce i bratica sjebati zbog toga..
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#16069 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ma za njih (Targaryene) je to normala, porodica sa dugom tradicijom incestamali_balon wrote:Jbte Kalisi se vise sjebala kada je skontala da ode prijestolje nego da je prasnula tetica
-
mali_balon
- Posts: 14563
- Joined: 12/09/2012 09:57
#16070 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
MA i to sto kazes to je i u "nasem svijetu" postala normala nemozes otvorit spam spam a da ne ispadne sin jebe mamu i tata jebe cerkuvicious wrote:Ma za njih (Targaryene) je to normala, porodica sa dugom tradicijom incestamali_balon wrote:Jbte Kalisi se vise sjebala kada je skontala da ode prijestolje nego da je prasnula tetica
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#16071 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pa zato sto Kalisi ne posmatra tu scenu iz fotelje u 21. stoljecu nego je lik u seriji koja se bavi srednjovjekovnom fantazijommali_balon wrote:Jbte Kalisi se vise sjebala kada je skontala da ode prijestolje nego da je prasnula tetica
-
mali_balon
- Posts: 14563
- Joined: 12/09/2012 09:57
#16072 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
MIslim da ce Deneris zaplatiti jer su je prekinuli u dvije veoma bitne price ona sa Sansom i Jonom u kripti....
- AleksoMKD
- Posts: 8156
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#16073 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jes minijaturna ali dobro telo ima. Skladno gradjena, lep sisic, dobra guza.seoBIH wrote:Izgleda da ste predugo u braku, ako vam je ona Arya iz serije imalo privlačna, pa i kad se skinulaseln wrote:Mene je iznenadilo kako se dobro razvila.Optimus09 wrote:Iznenadila me ona scena s Arjom,iako ima 22 godine.
Kolega seln je u pravu, odlicno se razvila.
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#16074 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Meni scena sa njom bas nekako djeluje kao djecija pornografija.. i bukvalno mi nepotrebna scena..
Isto da su malodobnu osobu natjerali na nesto
Isto da su malodobnu osobu natjerali na nesto
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#16075 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
dobra pjesma, po njoj reklo bi se svi ce izginutPandakonda wrote:Ipak su pustili kao zvanicnu pjesmu![]()


