SMINKA oliti MAKE-UP
Moderator: anex
-
hanady
- Posts: 181
- Joined: 16/07/2012 10:55
#16026 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ovo ima na Jagodici, 38 eura 
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#16027 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
sigmabh wrote:Gel koji pospjesuje tamnjenje kod suncanja,znaci ko ima problem s tamnjenjem kada se sunca,ovo je super stvar.Pospjesuje tamnjenje,nema crvenila,ni "guljenja" poslje suncanja.
Koristi li iko primer, bazu za puder???
Sent from my iPhone using Tapatalk
Koristila Giordani primer davnooooo, ispocetka sam mislila da je bezze, a onda sam shvatila da mi lice sjaji (ne kao sijalica, nego je blistavije), potrosila ga do kraja i nisam ga kupila vise.
Posto imam prosirene pore kupila sam Benefit Porefessional -koji koristim samo na nosu, malo oko nosa prema obrazima, na bradi- uglavnom foundation izgleda besprijekorno sa ovim porefessional cudom, ali moje lice lose reaguje na njega..
Posto ga rijetko koristim- uvijek nakon koristenja primjetim da dobijem bubuljice po nosu. ( ne da naraste k'o babura, vec bubuljicu tu i tamo koje ne bih imala da ga nisam koristila)..Sad sam gledala svoj account na Benefit stranici, kupila sam ga 2013 i moze mi trajati jos dugoooooo.
Posto gledam ove beauty vloggerice, nisam primjetila da se ijedna od njih hvali nekim drugstore primerima...Znam da Bourjois, Rimmel, Maybelline svi imaju primere koliko su dobri to ne znam ali mi se svidja sta ona misli na tu temuhttp://www.feelunique.com/p/this-works- ... se-Up-40ml.
Da imam novaca za to trenutno, probala bih Illamasqua, Hourglass ili Urban Decay ili ovaj http://www.feelunique.com/p/this-works- ... se-Up-40ml koji je onako u sredini, ni bezobrazno skup ni jeftin.
Mene zanimaju ovi Makeup setting sprays Urban decay..Je li neka od vas probala? VAljalo bi imati ono malo pakovanje za posebne prilike.
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#16028 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Porefessional ne prodajem
Najbolje svaki od tih provjeri na youtube-u..Vidjeces koliko se koriste, valjaju li..
Gdje nabavljas smashbox
Gdje nabavljas smashbox
- Krizzia
- Posts: 574
- Joined: 13/03/2013 00:35
- Location: Kalifornija
- Contact:
#16029 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Jel Smashbox Max factor za americko trziste? Negdje sam to procitala...BJB wrote:Porefessional ne prodajemNajbolje svaki od tih provjeri na youtube-u..Vidjeces koliko se koriste, valjaju li..
Gdje nabavljas smashbox
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#16030 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ne znam, samo znam da hvala Bogu pa nema Sephora-e u BiH, inace bih bankrotirala za tren
k'o i svaka od vas.
Pogledaj samo ovo
Pogledaj samo ovo

- lavorpunvode
- Posts: 3109
- Joined: 19/07/2012 19:16
#16031 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Jel moguce da, sto se tice Revlon cs-a, ne postoji uopste nijansa izmedju 220 i 320
a postoji 330, 340 itd..
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#16032 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
http://www.revlon.com/products/face/fou ... 5410075||0 Vjerovatno kod nas nabavljaju nijanse koje se najvise traze ili oni pretpostavljaju da ce se najbolje prodavati..
@Sigmabih, kad su je zatvorili u Hr, kod nas nece ni dolaziti.
i bolje po nase novcanike)
@Sigmabih, kad su je zatvorili u Hr, kod nas nece ni dolaziti.
- soraya93
- Posts: 111
- Joined: 03/12/2013 13:39
#16033 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
ma nema..sve biste vi pokupovale u sefori a kad sam ja pitala treba li nekome nesto donijeti, niko nista. jos bilo snizenje..
sto se tice primera probala sam samo sephorin i nije los ne znam kakvi su ostali pa da mogu da uporedim, mislim da cu sl kupiti hourglass primer njega sam cekirala zajedno sa ambient lighting paletom.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#16034 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
ja kad putujem (sto je cesto) odem u trzne centre i vrtim se...i kao necu u sephoru, ne treba mi nista, puuun kofer sminke. za pola sata, namazana ratnickim bojama po rukama, korpica u ruci, i obilazim 5 krug po radnji.soraya93 wrote:ma nema..sve biste vi pokupovale u sefori a kad sam ja pitala treba li nekome nesto donijeti, niko nista. jos bilo snizenje..sto se tice primera probala sam samo sephorin i nije los ne znam kakvi su ostali pa da mogu da uporedim, mislim da cu sl kupiti hourglass primer njega sam cekirala zajedno sa ambient lighting paletom.
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#16035 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Vjerovatno je do love. Ambient lighting palettesoraya93 wrote:ma nema..sve biste vi pokupovale u sefori a kad sam ja pitala treba li nekome nesto donijeti, niko nista. jos bilo snizenje..sto se tice primera probala sam samo sephorin i nije los ne znam kakvi su ostali pa da mogu da uporedim, mislim da cu sl kupiti hourglass primer njega sam cekirala zajedno sa ambient lighting paletom.
Ja cu ovaj mjesec potrositi na tehnologiju toliko da postim cijelu godinu sto se make-up-a tice.
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#16036 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Nije niko nista izbrisaoBJB wrote:Ja sam ti jucer bila napisala odgovor za primer i klix ga izbrisao.
![]()
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#16037 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
ladyblue18 wrote:Nije niko nista izbrisaoBJB wrote:Ja sam ti jucer bila napisala odgovor za primer i klix ga izbrisao.
![]()
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
#16038 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Revlon CS bolje prekriva.AAmilaAA wrote:Kakva je razlika u prekrivanju?Loulou wrote:Onda pokušaj s Bourjois Healthy Mix Serum. Pored Revlonovog ColorStay ovaj mi je omiljeni drogerijski puder (s tim da je moć prekrivanja znatno drukčija).amiliana wrote:Ma ne mislim ono obicno Cm,Dm neda mi se sad tolike pare davati na puder.Ne mora upotpunosti prekrivati,
Možda nema na našem tržištu, ali postoji.lavorpunvode wrote:Jel moguce da, sto se tice Revlon cs-a, ne postoji uopste nijansa izmedju 220 i 320a postoji 330, 340 itd..

-
staples
- Posts: 50
- Joined: 29/05/2009 14:22
#16039 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Zene imam jedno pitanjce
Treba mi "nesto" sto koristu Carmindy iz What not to ware, ono sto stavlja na obraze da malo svjetluca
Dakle nemam pojma kako se zove ni gdje to ima, probala sa sjenom al nije to to
Hvala
Treba mi "nesto" sto koristu Carmindy iz What not to ware, ono sto stavlja na obraze da malo svjetluca
Hvala
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#16040 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
staples wrote:Zene imam jedno pitanjce
Treba mi "nesto" sto koristu Carmindy iz What not to ware, ono sto stavlja na obraze da malo svjetlucaDakle nemam pojma kako se zove ni gdje to ima, probala sa sjenom al nije to to
Hvala
http://www.neseser.hr/savjeti-za-sminka ... nator.html
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#16042 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
A gdje si to kupila ???sigmabh wrote:Kupila garnier 5sec primer..onako solidna za cijenu koja je.. Ne radi posao sto se tice pora,vrlo malo..al sto se tice ostalog..lice je nekako blistavije,svilenkasto,puder puno lakse se nanosi i postojaniji je nego bez njega.. Trazim i googlam..trebam nesto za pore..il benefit il smashbox.. Citala sam da Mac ne radi bas dobro bas sto se tice pora...
Sent from my iPhone using Tapatalk
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#16043 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Hvala.I meni bi trebalo da drzi nesto puder na licu jer mi se vrlo brzo skida.sigmabh wrote:U CM-u... 15Km
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#16044 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
meni je colorstay sa tim primerom klizio sa lica... ako neka hoce imam punu tubu, samo jednom ga probala 
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#16045 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Kakva je razlika između Affinitone 24h i Affinitone onog u tubici ???
-
Mutivoda
- Posts: 12506
- Joined: 03/10/2013 13:09
#16046 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Meni ovo dobro obavlja pos'o


- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#16047 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Imali sjajaMutivoda wrote:Meni ovo dobro obavlja pos'o![]()
-
Mutivoda
- Posts: 12506
- Joined: 03/10/2013 13:09
#16048 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Je l' treba biti?
Hmm, nema, i skroz malo je dovoljno da se stavi da se može "razmazati" po cijelom licu.
Ne znam ima li Flormar uskoro kakvu akciju, pa da tad ugrabiš i vidiš da li ti godi. Mada nije ni ovako strašna cijena.
Hmm, nema, i skroz malo je dovoljno da se stavi da se može "razmazati" po cijelom licu.
Ne znam ima li Flormar uskoro kakvu akciju, pa da tad ugrabiš i vidiš da li ti godi. Mada nije ni ovako strašna cijena.
- amiliana
- Posts: 6523
- Joined: 09/04/2013 13:44
#16049 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
NeznamMutivoda wrote:Je l' treba biti?![]()
Hmm, nema, i skroz malo je dovoljno da se stavi da se može "razmazati" po cijelom licu.
Ne znam ima li Flormar uskoro kakvu akciju, pa da tad ugrabiš i vidiš da li ti godi. Mada nije ni ovako strašna cijena.
Last edited by amiliana on 10/07/2014 21:38, edited 1 time in total.
- soraya93
- Posts: 111
- Joined: 03/12/2013 13:39
#16050 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
loreal lumi magique primer daje sjaj

