BHF
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#16026 Re: Liverpool FC
Brat Lucas ne vadi
to su ti inteligentni faulovi
BHF

BHF
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#16028 Re: Liverpool FC
jebe slaven sve redom i ne vadi 
- insaneinthebrain
- Posts: 25524
- Joined: 12/08/2013 12:51
#16029 Re: Liverpool FC
ogbona majstor zabi ga kad je najsladje, jebo penale

- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16030 Re: Liverpool FC
Bolje da struja nije došla... Po ko zna koji put gol iz prekida... Zna li iko skočiti u odbrani, poginuti u 120. minuti kako se ne bi primio gol!!! A Mignolet je posebna priča...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16031 Re: Liverpool FC
U pičku lijepu materinu pa ne bi meni onaj više ni na klupi bio, sad kad su se Origi i Stu vratili nek truhne sa onim Bogdanom negdje u kanalizaciji jebem li ga u usta da Bog da ga u Kongo deportovali ono bi i šlampavi Sakho utrpo, a prekide jebem li vam majku svima bolje stanite iza linije nek ljudi gurnu loptu u gol jebeni da se ja ne režem ovdje džaba, efikasniji ste kad vas nema.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79553
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
-
Mustang1
- Posts: 29924
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16033 Re: Liverpool FC
Izadjem iz dnevnog da pojedem nesto do penala uz rijeci "hajd valjda nece primiti", ja preko praga otac kaze "E hoce"
Ovo se ne isplati gledati. Od sad kad igra Liverpool pustit cu neku komediju
Do sljedece sezone nema nafake
Ovo se ne isplati gledati. Od sad kad igra Liverpool pustit cu neku komediju
-
senturk
- Posts: 801
- Joined: 02/04/2013 23:48
- Location: all roads lead to rome...
#16034 Re: Liverpool FC
Jebem mamu i sudiji i onim jebenim crncima od metar i zilet i sto na svaku loptu skacu i sudija retardinjo svira jebeni faul, hajd da je jedna situacija u pitanju vec najmanje 10. Glupi igraci u odbrani ne vide da lik sve svira i ono opet pravi glup prekrsaj, za napadace ne vrijedi ni trosit rijeci, idu u kontru 5 na 2 i ljudi im opsajd naprave, sta reci, retardinjosi na kvadrat,
( moderacija nek oprosti na psovkama,))
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79553
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#16035 Re: Liverpool FC
AHAHAHAHHAAHHAHAHAHABHF_Manijak wrote:Mater vam jebem svima redom, od oruzara do cistacice!!! A onom debilu Bentekeu pozelio bih da u 18. ligi zavrsi sa 30 funti zarade za sendvica!!!
Mignolet leg'o frajko na sut, a pored cetvorice igraca frajko skace i zabija gol! FUJ!!!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16036 Re: Liverpool FC
Nek mi neko objasni kakav debil moras biti da das 32.5 miliona za jos veceg debila koji je debil svih debila na Otoku. Pa njega ne bi ni jebeni Velež sad primio da igra konoplju ti jebem, a onog Ibea treba maltretirati, platiti nekome da ga siluje.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#16037 Re: Liverpool FC
HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHA PLACEEEEEEEEM!!!!AmiĐa_Idriz wrote:a onog Ibea treba maltretirati, platiti nekome da ga siluje.
- Zmijuga loma
- Posts: 1810
- Joined: 16/11/2009 01:57
- Location: 36' Kodro, 89' Kodro
#16038 Re: Liverpool FC
Nadmoć na klupi isuviše očigledna, 3/3 međusobne utakmice Kraut gusla u prazno. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16039 Re: Liverpool FC
Jesi primjetio kako je počeo praviti one moronske face ko Baloteli nešto? Mamicu mu...a svim srcem West Hamu želim sve najgore u daljem takmičenju, onom Valenciji se sjetim žene.BHF_Manijak wrote:HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHA PLACEEEEEEEEM!!!!AmiĐa_Idriz wrote:a onog Ibea treba maltretirati, platiti nekome da ga siluje.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#16040 Re: Liverpool FC
Da im dodje Ferguson, taj luzerski mentalitet izbaciti ne mogu.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#16041 Re: Liverpool FC
Ovo postaje malo opasno po Klopa ljudi i ne pamte kad je zadnju tekmu pobjedio.
Kutinjo je morao igrat jos par minuta i to u tandemu sa Staridzom, gdje mu je bio Henda i Firminjo ja ne znan za sta ih cuva kad je liga misaona imenixa i nemaju ni za sta sannse
Kutinjo je morao igrat jos par minuta i to u tandemu sa Staridzom, gdje mu je bio Henda i Firminjo ja ne znan za sta ih cuva kad je liga misaona imenixa i nemaju ni za sta sannse
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#16042 Re: Liverpool FC
Ma samo ga moze izvaditi osvajanje Carling kupa, jer preko lige teoretske sanse nema da izbori Evropi ili da ludom srecom osvoji EL, pa se direktno plasira u Ligu prvaka. Ali sa ovakvom formom ne bi mog'o Premijer ligu BiH osvojiti, a kamo li Evropa ligu.
- Logovan
- Posts: 102807
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16043 Re: Liverpool FC
BHF_Manijak wrote:Mater vam jebem svima redom, od oruzara do cistacice!!! A onom debilu Bentekeu pozelio bih da u 18. ligi zavrsi sa 30 funti zarade za sendvica!!!
Mignolet leg'o frajko na sut, a pored cetvorice igraca frajko skace i zabija gol! FUJ!!!
Liverpool ima strašno glupe i netalentovane pojedince. Ono je strašno kako igraju.
-
Mustang1
- Posts: 29924
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16044 Re: Liverpool FC
Kod sljedeceg prekida nek klop trazi izmjenu, nek ubaci dvije bandere i posadi na peterac a izbaci stopere. Jebo me svako ako ne bi se lopta odbila od bandere!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16045 Re: Liverpool FC
Efikasnije bi bilo kad bi se ovi naši bilmezi povukli iza aut linije i posmatrali šta će se desit, možda ovi i fulaju...
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#16046 Re: Liverpool FC
Totalna cistka i remont je jedino riješenje.
Ostaviti par kvalitetnih igraca i potencijala u svakoj liniji (Firmino, Sturirdge, Henderson, Coutinho, Clyne, Moreno i možda još neki)...ovo ostalo potjerati govnjivom motkom što dalje od Anfielda. Nema tu hljeba i kvalitete, samo prosjeci i nova razocaranja sa njima. To su igraci za WBA ili Fulhama, ne za Liverpooola.
Dakle, Kloponja ce morati dovesti 15 novih igraca
boljih i talentovanijih od ovih trenutnih , dakako.
Ostaviti par kvalitetnih igraca i potencijala u svakoj liniji (Firmino, Sturirdge, Henderson, Coutinho, Clyne, Moreno i možda još neki)...ovo ostalo potjerati govnjivom motkom što dalje od Anfielda. Nema tu hljeba i kvalitete, samo prosjeci i nova razocaranja sa njima. To su igraci za WBA ili Fulhama, ne za Liverpooola.
Dakle, Kloponja ce morati dovesti 15 novih igraca
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#16047 Re: Liverpool FC
Ma hajd, nije toliko lose... Benteke je mogao rjesiti tekmu al jbg... Nemoze me niko ubjediti da je on los igrac, za Villu je zabijao iz trista puta tezih prilika... al ga nece, plus ga Klopp gurnuo na klupu pa se totalno pogubio...
Druga stvar je sto je igrala druga postava, Jedino sto je konstantno lose je onaj Mignolet, mater svoju jebo vise pa ne mogu da vjerujem da on zivi od fudbala...
Pozitivna stvar je sto se vratio Sturridge i Coutinho i odma pokazali klasu... samo da ostanu zdravi do kraja sezone. Nisu vise u kupu tako da ce igrati manje tekmi... do sada su od kako je Klopp dosao igrali gotovo svaka 3 dana
vise nego i jedan drugi tim u Europi...
Probati uzeti taj kup, i boriti se u EL... cekati ljeto za nekoliko pojacanja. Klopp ce definitivno uspjeti, ako iko moze onda je to on...
Druga stvar je sto je igrala druga postava, Jedino sto je konstantno lose je onaj Mignolet, mater svoju jebo vise pa ne mogu da vjerujem da on zivi od fudbala...
Pozitivna stvar je sto se vratio Sturridge i Coutinho i odma pokazali klasu... samo da ostanu zdravi do kraja sezone. Nisu vise u kupu tako da ce igrati manje tekmi... do sada su od kako je Klopp dosao igrali gotovo svaka 3 dana
Probati uzeti taj kup, i boriti se u EL... cekati ljeto za nekoliko pojacanja. Klopp ce definitivno uspjeti, ako iko moze onda je to on...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16048 Re: Liverpool FC
Ne znam za vas, ali onaj Sturridge mi nekako drugačije izgleda, prije kad se vrati sa pauze ono stidljivo igra, kao ono da ga muči da se opet ne povrijedi. Sinoć uopšte nike tako bilo. Čvršći u duelu i nije se štedio, i često ulazio u te duele.
Ovako kad se malo vugla ohladi nije možda ni loše što smo ispali, ali jbg boli kad u 121 minuti primiš gol. Helem, takmičenje manje gdje ćemo se nervirat. I gledajući sad sa nekog polja, u nastavak sezone povratkom nekih bitnih igrača i da ih zdravlje posluži trebalo bi to na nešto ličiti. Mislim napadački, defanzivno ondje meščini pomoći nema.
Ovako kad se malo vugla ohladi nije možda ni loše što smo ispali, ali jbg boli kad u 121 minuti primiš gol. Helem, takmičenje manje gdje ćemo se nervirat. I gledajući sad sa nekog polja, u nastavak sezone povratkom nekih bitnih igrača i da ih zdravlje posluži trebalo bi to na nešto ličiti. Mislim napadački, defanzivno ondje meščini pomoći nema.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11667
- Joined: 15/01/2010 18:31
#16049 Re: Liverpool FC
390 minuta v West Ham i u zadnjoj su dali gol. Ipak su uspjeli pokazati da imaju great character.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#16050 Re: Liverpool FC
Eno sad Benteke ne valja
Pa zasta je onda Liverpool dao 46 miliona eura
Pa zasta je onda Liverpool dao 46 miliona eura
