Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#16026 Re: Liverpool FC

Post by LSD »

Brat Lucas ne vadi :izet: to su ti inteligentni faulovi


BHF :lol: :lol:
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#16027 Re: Liverpool FC

Post by aCme »

Tač daun :izet:
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#16028 Re: Liverpool FC

Post by PriNc_ba »

jebe slaven sve redom i ne vadi :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25524
Joined: 12/08/2013 12:51

#16029 Re: Liverpool FC

Post by insaneinthebrain »

ogbona majstor zabi ga kad je najsladje, jebo penale :lol: :izet:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#16030 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Bolje da struja nije došla... Po ko zna koji put gol iz prekida... Zna li iko skočiti u odbrani, poginuti u 120. minuti kako se ne bi primio gol!!! A Mignolet je posebna priča...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16031 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

U pičku lijepu materinu pa ne bi meni onaj više ni na klupi bio, sad kad su se Origi i Stu vratili nek truhne sa onim Bogdanom negdje u kanalizaciji jebem li ga u usta da Bog da ga u Kongo deportovali ono bi i šlampavi Sakho utrpo, a prekide jebem li vam majku svima bolje stanite iza linije nek ljudi gurnu loptu u gol jebeni da se ja ne režem ovdje džaba, efikasniji ste kad vas nema.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79553
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#16032 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mustang1
Posts: 29924
Joined: 29/12/2010 17:31

#16033 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Izadjem iz dnevnog da pojedem nesto do penala uz rijeci "hajd valjda nece primiti", ja preko praga otac kaze "E hoce" :lol: :lol:
Ovo se ne isplati gledati. Od sad kad igra Liverpool pustit cu neku komediju :D Do sljedece sezone nema nafake
senturk
Posts: 801
Joined: 02/04/2013 23:48
Location: all roads lead to rome...

#16034 Re: Liverpool FC

Post by senturk »

Jebem mamu i sudiji i onim jebenim crncima od metar i zilet i sto na svaku loptu skacu i sudija retardinjo svira jebeni faul, hajd da je jedna situacija u pitanju vec najmanje 10. Glupi igraci u odbrani ne vide da lik sve svira i ono opet pravi glup prekrsaj, za napadace ne vrijedi ni trosit rijeci, idu u kontru 5 na 2 i ljudi im opsajd naprave, sta reci, retardinjosi na kvadrat, :twisted: :twisted: :twisted: ( moderacija nek oprosti na psovkama,))
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79553
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#16035 Re: Liverpool FC

Post by Velkoski »

BHF_Manijak wrote:Mater vam jebem svima redom, od oruzara do cistacice!!! A onom debilu Bentekeu pozelio bih da u 18. ligi zavrsi sa 30 funti zarade za sendvica!!!

Mignolet leg'o frajko na sut, a pored cetvorice igraca frajko skace i zabija gol! FUJ!!!
AHAHAHAHHAAHHAHAHAHA
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16036 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Nek mi neko objasni kakav debil moras biti da das 32.5 miliona za jos veceg debila koji je debil svih debila na Otoku. Pa njega ne bi ni jebeni Velež sad primio da igra konoplju ti jebem, a onog Ibea treba maltretirati, platiti nekome da ga siluje.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#16037 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

AmiĐa_Idriz wrote:a onog Ibea treba maltretirati, platiti nekome da ga siluje.
HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHA PLACEEEEEEEEM!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#16038 Re: Liverpool FC

Post by Zmijuga loma »

Nadmoć na klupi isuviše očigledna, 3/3 međusobne utakmice Kraut gusla u prazno. :caj:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16039 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

BHF_Manijak wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:a onog Ibea treba maltretirati, platiti nekome da ga siluje.
HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHA PLACEEEEEEEEM!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jesi primjetio kako je počeo praviti one moronske face ko Baloteli nešto? Mamicu mu...a svim srcem West Hamu želim sve najgore u daljem takmičenju, onom Valenciji se sjetim žene.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#16040 Re: Liverpool FC

Post by seoBIH »

Da im dodje Ferguson, taj luzerski mentalitet izbaciti ne mogu.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#16041 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Ovo postaje malo opasno po Klopa ljudi i ne pamte kad je zadnju tekmu pobjedio.
Kutinjo je morao igrat jos par minuta i to u tandemu sa Staridzom, gdje mu je bio Henda i Firminjo ja ne znan za sta ih cuva kad je liga misaona imenixa i nemaju ni za sta sannse
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#16042 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Ma samo ga moze izvaditi osvajanje Carling kupa, jer preko lige teoretske sanse nema da izbori Evropi ili da ludom srecom osvoji EL, pa se direktno plasira u Ligu prvaka. Ali sa ovakvom formom ne bi mog'o Premijer ligu BiH osvojiti, a kamo li Evropa ligu.
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16043 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

BHF_Manijak wrote:Mater vam jebem svima redom, od oruzara do cistacice!!! A onom debilu Bentekeu pozelio bih da u 18. ligi zavrsi sa 30 funti zarade za sendvica!!!

Mignolet leg'o frajko na sut, a pored cetvorice igraca frajko skace i zabija gol! FUJ!!!
:lol: :lol: :lol:

Liverpool ima strašno glupe i netalentovane pojedince. Ono je strašno kako igraju.
Mustang1
Posts: 29924
Joined: 29/12/2010 17:31

#16044 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Kod sljedeceg prekida nek klop trazi izmjenu, nek ubaci dvije bandere i posadi na peterac a izbaci stopere. Jebo me svako ako ne bi se lopta odbila od bandere!
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16045 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Efikasnije bi bilo kad bi se ovi naši bilmezi povukli iza aut linije i posmatrali šta će se desit, možda ovi i fulaju...
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#16046 Re: Liverpool FC

Post by LSD »

Totalna cistka i remont je jedino riješenje.
Ostaviti par kvalitetnih igraca i potencijala u svakoj liniji (Firmino, Sturirdge, Henderson, Coutinho, Clyne, Moreno i možda još neki)...ovo ostalo potjerati govnjivom motkom što dalje od Anfielda. Nema tu hljeba i kvalitete, samo prosjeci i nova razocaranja sa njima. To su igraci za WBA ili Fulhama, ne za Liverpooola.
Dakle, Kloponja ce morati dovesti 15 novih igraca :-) boljih i talentovanijih od ovih trenutnih , dakako.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#16047 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Ma hajd, nije toliko lose... Benteke je mogao rjesiti tekmu al jbg... Nemoze me niko ubjediti da je on los igrac, za Villu je zabijao iz trista puta tezih prilika... al ga nece, plus ga Klopp gurnuo na klupu pa se totalno pogubio...

Druga stvar je sto je igrala druga postava, Jedino sto je konstantno lose je onaj Mignolet, mater svoju jebo vise pa ne mogu da vjerujem da on zivi od fudbala...

Pozitivna stvar je sto se vratio Sturridge i Coutinho i odma pokazali klasu... samo da ostanu zdravi do kraja sezone. Nisu vise u kupu tako da ce igrati manje tekmi... do sada su od kako je Klopp dosao igrali gotovo svaka 3 dana :-) vise nego i jedan drugi tim u Europi...

Probati uzeti taj kup, i boriti se u EL... cekati ljeto za nekoliko pojacanja. Klopp ce definitivno uspjeti, ako iko moze onda je to on...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#16048 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ne znam za vas, ali onaj Sturridge mi nekako drugačije izgleda, prije kad se vrati sa pauze ono stidljivo igra, kao ono da ga muči da se opet ne povrijedi. Sinoć uopšte nike tako bilo. Čvršći u duelu i nije se štedio, i često ulazio u te duele.

Ovako kad se malo vugla ohladi nije možda ni loše što smo ispali, ali jbg boli kad u 121 minuti primiš gol. Helem, takmičenje manje gdje ćemo se nervirat. I gledajući sad sa nekog polja, u nastavak sezone povratkom nekih bitnih igrača i da ih zdravlje posluži trebalo bi to na nešto ličiti. Mislim napadački, defanzivno ondje meščini pomoći nema.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11667
Joined: 15/01/2010 18:31

#16049 Re: Liverpool FC

Post by Jack Be Nimble »

390 minuta v West Ham i u zadnjoj su dali gol. Ipak su uspjeli pokazati da imaju great character.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#16050 Re: Liverpool FC

Post by Tomahawk11 »

Eno sad Benteke ne valja :mrgreen:
Pa zasta je onda Liverpool dao 46 miliona eura :oops:
Post Reply