Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#16001 Re: Zeničani
...steta, bas se bilo zakuhalo... 
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#16002 Re: Zeničani
...ko se svadja taj se voli, pa znas da kod nas svaka rasprava unosi max. emocije...temperamentni 'testosteronasi'...Bobi wrote:jao, dobro je bolan više, i mene cukci ganjaju po gradu....kao da mislite da je meni prijatno prolaziti pored pojedinih ali stvarno...nivo vam je ...
-
saraxy
- Posts: 141
- Joined: 08/01/2017 21:00
#16003 Re: Zeničani
Fazon je samo sto se vi svadjate sami sa sobom.
[emoji1]
A da, obozavam pse, ali to ne znaci da sam u nekom od drustvenih torova [emoji6]
Poslano sa mog SM-T310 koristeći Tapatalk
[emoji1]
A da, obozavam pse, ali to ne znaci da sam u nekom od drustvenih torova [emoji6]
Poslano sa mog SM-T310 koristeći Tapatalk
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#16004 Re: Zeničani
Jimmy McNulty wrote:Nehljeb ne može biti uhljeb jer je toliki debil da je nesposoban da se uhljebi, a uhljeb obično u isto vrijeme ima karakteristike nehljeba. Ne znam ni ja više, zbunjen samBobi wrote:Da li nehljeb moze da bude uhljebi obrnuto
?
Nije to poenta, poenta je da su ovi keroljupci ustvari ojroljupci jbm li im pleme.
Za mene je nehljeb onaj ko ne zna zaradit za hljeba - nema hljeba tj nehljeb. Uhljeb je onaj ko se uvali "u hljeb" tj u izvor para tako da one dolaze a on nista ne radi. Jedno definitivno iskljucuje drugo s tim da su obojica beskorisni za drustvo. Uhljeb je sposoban uvaliti se za svoj interes, nehljeb ne zna raditi u svom interesu.
Slobodan prevod by apsi
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#16006 Re: Zeničani
Uhljeb = osoba koju nista pretjerano ne zanima osim njegove egzistencije, cesto pripadnik/glasac vodece stranke, obicno nesposobna da obavlja posao za koji je uhljebljen/a a niko ih niti na to prisiljava. Najcesca stanista javna preduzeca, opstinska administracija, skole.Satori wrote:Je li uhljeb onda lezihljebović?
Nehljeb= pripadnici 30-godisnjaka koji zive sa roditeljima, bez dana radnog staza, "carsija" koja klosari ispred haustora i prica o ogromnim milionima a u dzepu nemaju svi zajedno pet-sest maraka. Najveci dometi kladionica.
Lezihljebovic= osoba koja ne radi nista, niti je sposobna da radi ista. Svoj hljeb ima najvise zahvaljujuci imovini svojih roditelja koji su imali neke objekte pa ovi zive najcesce od iznajmljivanja istih ili zive i dalje na grbaci dobrostojecih roditelja.
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
#16007 Re: Zeničani
Već je formirana stručna komisija koja pregovora sa Mittalom i brzo će biti spremna odluka za Vijeće o novoj kompaniji koja će grijati grad,kazao je gradonačelnik Kasumović.
Radovi u Mittalu su vec krenuli na ovim novim kotlovima.
Radovi u Mittalu su vec krenuli na ovim novim kotlovima.
-
Mustang1
- Posts: 29899
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16008 Re: Zeničani
Sta je ovo kod mene hladno kao sto je i bilo bez grijanja 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#16009 Re: Zeničani
Mustang1 wrote:Sta je ovo kod mene hladno kao sto je i bilo bez grijanja
I kod komsije mi u blatusi hladni radijatori
-
Mustang1
- Posts: 29899
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16010 Re: Zeničani
Nisu kod mene hladni, nisu ni vreli, ali nista se ne zagrijava..
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#16011 Re: Zeničani
...da nije puk'o kotao???
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#16012 Re: Zeničani
Imas li profil na FB-u?saraxy wrote:Fazon je samo sto se vi svadjate sami sa sobom.
[emoji1]
A da, obozavam pse, ali to ne znaci da sam u nekom od drustvenih torova [emoji6]
Poslano sa mog SM-T310 koristeći Tapatalk
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
saraxy
- Posts: 141
- Joined: 08/01/2017 21:00
#16014 Re: RE: Re: Zeničani
Imam, da...Norm wrote:Imas li profil na FB-u?saraxy wrote:Fazon je samo sto se vi svadjate sami sa sobom.
[emoji1]
A da, obozavam pse, ali to ne znaci da sam u nekom od drustvenih torova [emoji6]
Poslano sa mog SM-T310 koristeći Tapatalk
Ako oni ovo zovu "stabilizaciom grijanja" onda im svaka cast... prelosi su [emoji22][emoji22]
Poslano sa mog SM-T310 koristeći Tapatalk
-
Mustang1
- Posts: 29899
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16015 Re: Zeničani
Ne znam ali nije kao prije kvara sigurno. Prije kvara je bilo -18 i bilo je bolje nego sadaNorm wrote:...da nije puk'o kotao???
-
Mustang1
- Posts: 29899
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16016 Re: Zeničani
Da nisu nesto bezveze rezervno upalili da usutkaju javnost?
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#16017 Re: Zeničani
Nema grijanja ni kod meneMustang1 wrote:Sta je ovo kod mene hladno kao sto je i bilo bez grijanja
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#16018 Re: Zeničani
Ovi tvoji iz centrale zaboravili da su opozicija ili konacno imaju srama pa nece da se obrate javnosti?kamen spoticanja wrote:Nema grijanja ni kod meneMustang1 wrote:Sta je ovo kod mene hladno kao sto je i bilo bez grijanja
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#16019 Re: Zeničani
Bratstvo i jedinstvo ponovoFreamon Lester wrote:Ovi tvoji iz centrale zaboravili da su opozicija ili konacno imaju srama pa nece da se obrate javnosti?kamen spoticanja wrote:Nema grijanja ni kod meneMustang1 wrote:Sta je ovo kod mene hladno kao sto je i bilo bez grijanja
vidis da ni fk ne progovara...a vala idealno mu da jos jednom popisha kaknju,sarajlica i ostale
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#16020 Re: Zeničani
Kako ne progovara, bio je danas na Dnevniku. Kaže 5 novih kotlova, nijedan na ugalj.
- Casual's
- Posts: 6722
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#16021 Re: Zeničani
Još kaže neće da mu se građani sljedeće godine smrzavaju...Jimmy McNulty wrote:Kako ne progovara, bio je danas na Dnevniku. Kaže 5 novih kotlova, nijedan na ugalj.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#16022 Re: Zeničani
Ma to okJimmy McNulty wrote:Kako ne progovara, bio je danas na Dnevniku. Kaže 5 novih kotlova, nijedan na ugalj.
nije zelene spomenuo ni jednom
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#16023 Re: Zeničani
Realno sta je drekavac i mogao za 2 mjesecaCasual's wrote:Još kaže neće da mu se građani sljedeće godine smrzavaju...Jimmy McNulty wrote:Kako ne progovara, bio je danas na Dnevniku. Kaže 5 novih kotlova, nijedan na ugalj.
sljedece godine ovo ce vec biti njegov problem
-
Mustang1
- Posts: 29899
- Joined: 29/12/2010 17:31
#16024 Re: Zeničani
Ali ovo je sada gore nego kad nije bilo. Oni smatraju da grijanje radi i sto se njih tice sve je ok 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#16025 Re: Zeničani
Vjerovatno ce tako i obracunati racun
