Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#16001 Re: Zeničani

Post by Norm »

...steta, bas se bilo zakuhalo... :sad:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#16002 Re: Zeničani

Post by Norm »

Bobi wrote:jao :D, dobro je bolan više, i mene cukci ganjaju po gradu....kao da mislite da je meni prijatno prolaziti pored pojedinih ali stvarno...nivo vam je ... :oops:
...ko se svadja taj se voli, pa znas da kod nas svaka rasprava unosi max. emocije...temperamentni 'testosteronasi'...
saraxy
Posts: 141
Joined: 08/01/2017 21:00

#16003 Re: Zeničani

Post by saraxy »

Fazon je samo sto se vi svadjate sami sa sobom.
[emoji1]

A da, obozavam pse, ali to ne znaci da sam u nekom od drustvenih torova [emoji6]

Poslano sa mog SM-T310 koristeći Tapatalk
User avatar
apsidejzi
Posts: 9947
Joined: 25/05/2013 23:49

#16004 Re: Zeničani

Post by apsidejzi »

Jimmy McNulty wrote:
Bobi wrote:Da li nehljeb moze da bude uhljeb :D i obrnuto :D?
Nehljeb ne može biti uhljeb jer je toliki debil da je nesposoban da se uhljebi, a uhljeb obično u isto vrijeme ima karakteristike nehljeba. Ne znam ni ja više, zbunjen sam :lol: Nije to poenta, poenta je da su ovi keroljupci ustvari ojroljupci jbm li im pleme.
:lol: :lol: :lol:

Za mene je nehljeb onaj ko ne zna zaradit za hljeba - nema hljeba tj nehljeb. Uhljeb je onaj ko se uvali "u hljeb" tj u izvor para tako da one dolaze a on nista ne radi. Jedno definitivno iskljucuje drugo s tim da su obojica beskorisni za drustvo. Uhljeb je sposoban uvaliti se za svoj interes, nehljeb ne zna raditi u svom interesu.

Slobodan prevod by apsi :D :D
Satori
Posts: 647
Joined: 05/06/2016 21:46

#16005 Re: Zeničani

Post by Satori »

Je li uhljeb onda lezihljebović?
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#16006 Re: Zeničani

Post by Warashii »

Satori wrote:Je li uhljeb onda lezihljebović?
Uhljeb = osoba koju nista pretjerano ne zanima osim njegove egzistencije, cesto pripadnik/glasac vodece stranke, obicno nesposobna da obavlja posao za koji je uhljebljen/a a niko ih niti na to prisiljava. Najcesca stanista javna preduzeca, opstinska administracija, skole.
Nehljeb= pripadnici 30-godisnjaka koji zive sa roditeljima, bez dana radnog staza, "carsija" koja klosari ispred haustora i prica o ogromnim milionima a u dzepu nemaju svi zajedno pet-sest maraka. Najveci dometi kladionica.
Lezihljebovic= osoba koja ne radi nista, niti je sposobna da radi ista. Svoj hljeb ima najvise zahvaljujuci imovini svojih roditelja koji su imali neke objekte pa ovi zive najcesce od iznajmljivanja istih ili zive i dalje na grbaci dobrostojecih roditelja.
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#16007 Re: Zeničani

Post by avenija »

Već je formirana stručna komisija koja pregovora sa Mittalom i brzo će biti spremna odluka za Vijeće o novoj kompaniji koja će grijati grad,kazao je gradonačelnik Kasumović.

Radovi u Mittalu su vec krenuli na ovim novim kotlovima.
Mustang1
Posts: 29899
Joined: 29/12/2010 17:31

#16008 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Sta je ovo kod mene hladno kao sto je i bilo bez grijanja :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#16009 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Mustang1 wrote:Sta je ovo kod mene hladno kao sto je i bilo bez grijanja :D

I kod komsije mi u blatusi hladni radijatori
Mustang1
Posts: 29899
Joined: 29/12/2010 17:31

#16010 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Nisu kod mene hladni, nisu ni vreli, ali nista se ne zagrijava..
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#16011 Re: Zeničani

Post by Norm »

...da nije puk'o kotao???
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#16012 Re: Zeničani

Post by Norm »

saraxy wrote:Fazon je samo sto se vi svadjate sami sa sobom.
[emoji1]

A da, obozavam pse, ali to ne znaci da sam u nekom od drustvenih torova [emoji6]

Poslano sa mog SM-T310 koristeći Tapatalk
Imas li profil na FB-u?
saraxy
Posts: 141
Joined: 08/01/2017 21:00

#16014 Re: RE: Re: Zeničani

Post by saraxy »

Norm wrote:
saraxy wrote:Fazon je samo sto se vi svadjate sami sa sobom.
[emoji1]

A da, obozavam pse, ali to ne znaci da sam u nekom od drustvenih torova [emoji6]

Poslano sa mog SM-T310 koristeći Tapatalk
Imas li profil na FB-u?
Imam, da...

Ako oni ovo zovu "stabilizaciom grijanja" onda im svaka cast... prelosi su [emoji22][emoji22]

Poslano sa mog SM-T310 koristeći Tapatalk
Mustang1
Posts: 29899
Joined: 29/12/2010 17:31

#16015 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Norm wrote:...da nije puk'o kotao???
Ne znam ali nije kao prije kvara sigurno. Prije kvara je bilo -18 i bilo je bolje nego sada
Mustang1
Posts: 29899
Joined: 29/12/2010 17:31

#16016 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Da nisu nesto bezveze rezervno upalili da usutkaju javnost?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#16017 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Mustang1 wrote:Sta je ovo kod mene hladno kao sto je i bilo bez grijanja :D
Nema grijanja ni kod mene
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#16018 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

kamen spoticanja wrote:
Mustang1 wrote:Sta je ovo kod mene hladno kao sto je i bilo bez grijanja :D
Nema grijanja ni kod mene
Ovi tvoji iz centrale zaboravili da su opozicija ili konacno imaju srama pa nece da se obrate javnosti? :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#16019 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Freamon Lester wrote:
kamen spoticanja wrote:
Mustang1 wrote:Sta je ovo kod mene hladno kao sto je i bilo bez grijanja :D
Nema grijanja ni kod mene
Ovi tvoji iz centrale zaboravili da su opozicija ili konacno imaju srama pa nece da se obrate javnosti? :D
Bratstvo i jedinstvo ponovo :wink:
vidis da ni fk ne progovara...a vala idealno mu da jos jednom popisha kaknju,sarajlica i ostale
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#16020 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Kako ne progovara, bio je danas na Dnevniku. Kaže 5 novih kotlova, nijedan na ugalj.
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#16021 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Jimmy McNulty wrote:Kako ne progovara, bio je danas na Dnevniku. Kaže 5 novih kotlova, nijedan na ugalj.
Još kaže neće da mu se građani sljedeće godine smrzavaju... :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#16022 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Jimmy McNulty wrote:Kako ne progovara, bio je danas na Dnevniku. Kaže 5 novih kotlova, nijedan na ugalj.
Ma to ok
nije zelene spomenuo ni jednom :mrgreen:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#16023 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:
Jimmy McNulty wrote:Kako ne progovara, bio je danas na Dnevniku. Kaže 5 novih kotlova, nijedan na ugalj.
Još kaže neće da mu se građani sljedeće godine smrzavaju... :D
Realno sta je drekavac i mogao za 2 mjeseca
sljedece godine ovo ce vec biti njegov problem
Mustang1
Posts: 29899
Joined: 29/12/2010 17:31

#16024 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Ali ovo je sada gore nego kad nije bilo. Oni smatraju da grijanje radi i sto se njih tice sve je ok :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#16025 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Vjerovatno ce tako i obracunati racun
Post Reply