Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#16001 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Meni kao izgledna opcija izgleda da će se WW na neki nacin kroz zemlju provuci do Winterfella, tj. iza leđa . Sad sta ce dalje biti nemam pojma. Naziv epizode Exodus može iskazivati na neki bijeg sa sjevera ali ko ce mu ga znati.
Tormund, Brien 100 % ginu
Jorah 99 %
Gendry 98 %
Tormund, Brien 100 % ginu
Jorah 99 %
Gendry 98 %
- Kaligrafija
- Posts: 3887
- Joined: 24/12/2010 11:37
- Location: Lociranje u tijeku...
#16002 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jao dosade, obecali su epizode od sat i 30 min. I slagali, evo vec dvije po 50 minuta i dosadno, sprckat ce u 6 epizoda, rat protiv mrtvih, rat sa Cersei i sve ostalo...bljak...
Btw jbt mogli su Brana zavezat na zmaja i neka odleti kod Cersei, kad vec samo njega prati i neka satare sve tamo, a ovi dodju tamo sa sjevera i obracunaju se sa mrtvim...Bran gps...
Btw jbt mogli su Brana zavezat na zmaja i neka odleti kod Cersei, kad vec samo njega prati i neka satare sve tamo, a ovi dodju tamo sa sjevera i obracunaju se sa mrtvim...Bran gps...
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#16003 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Silovao sam replay dugme ko Ramsey Sansu...defender46 wrote:
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#16004 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nije slucajnost da su svi oko vatre, ginu svi redom osim đejmija i kepecabhnapoleon1 wrote:Meni kao izgledna opcija izgleda da će se WW na neki nacin kroz zemlju provuci do Winterfella, tj. iza leđa . Sad sta ce dalje biti nemam pojma. Naziv epizode Exodus može iskazivati na neki bijeg sa sjevera ali ko ce mu ga znati.
Tormund, Brien 100 % ginu
Jorah 99 %
Gendry 98 %
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#16005 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Triput sam plakala...
Nisam nikad na GoT plakala. Bila sokirana, sretna i ostalo da ali plakla nikad...
Prvi put ona mala curica sto hoce da se bori
Drugi put kad je Brienne postala vitez
I treci put kad Podrick pjeva i idu scene likova
Znaci...
Florence + the Machine na repeat
Nisam nikad na GoT plakala. Bila sokirana, sretna i ostalo da ali plakla nikad...
Prvi put ona mala curica sto hoce da se bori
Drugi put kad je Brienne postala vitez
I treci put kad Podrick pjeva i idu scene likova
Znaci...
Florence + the Machine na repeat
- golfiista
- Posts: 4685
- Joined: 04/05/2012 14:48
#16006 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nemastovito, sporo, fuj...Fazlinovici su imali bokjih momenata.
- Brkooo
- Posts: 10359
- Joined: 15/12/2011 22:23
- Location: Where Eagles Dare
#16007 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Predobra epizoda, jos 4 i zavrsava se serijal koji pratimo vec 8-9 god... Mozda zbog tog i idu emocije, kao da se oprastam od familije 
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#16008 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ovo sam pomislio gledajuci "Charge of Rorihim" i sada ovu epizodu...Mišo_Kovač wrote:Silovao sam replay dugme ko Ramsey Sansu...defender46 wrote:Fenemonelano
ima necega melanholicnog i istovremeno magicnog kad ljudi krecu u borbu.
Kao da vrijeme stane nekoliko trenutaka.
Cudno, u ratu mi to nikad nije palo za pamet.
Kako ono rece Tyrion?
"Uvijek izgleda nekako apstraktno, smrt drugih ljudi."
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#16009 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Stvarno, ne mogu da vjerujem da traje toliko dugo, odnosno da sam je pratio od pocetka do kraja i iscekivao svaku sezonu. Steta velika sto se mora zavrsiti. Nisam pogledao mnogo serija, ali ovo mi je nesto vrhunsko.
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#16010 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Vjerujete li u zivot poslije 19. maja?Brkooo wrote:Predobra epizoda, jos 4 i zavrsava se serijal koji pratimo vec 8-9 god... Mozda zbog tog i idu emocije, kao da se oprastam od familije
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#16011 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ali Ghost... kako ih samo nije stid. Ono je tačno bilo provociranje.. 
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#16012 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
U pravu si, ovo je 1/1 "home is behind, the world ahead" momenatseln wrote:Ovo sam pomislio gledajuci "Charge of Rorihim" i sada ovu epizodu...Mišo_Kovač wrote:Silovao sam replay dugme ko Ramsey Sansu...defender46 wrote:Fenemonelano
ima necega melanholicnog i istovremeno magicnog kad ljudi krecu u borbu.
Kao da vrijeme stane nekoliko trenutaka.
Cudno, u ratu mi to nikad nije palo za pamet.
Kako ono rece Tyrion?
"Uvijek izgleda nekako apstraktno, smrt drugih ljudi."
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#16013 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ljudi su prije 2 mjeseca haman izbacili runtime svih epizoda i znalo se da ce ove bit nesto krace od naredne 4 koje ce sve bit oko nekih 80 minuta tako da i dont know why you bitch about it.Tebi ako su ove dvije epizode bile dosadne onda ti nisi bas neki fan serije nego nekih hack&slash sranja.Game of Thrones u prve dvije sezone gotovo da i nije imao scenu borbe,a tada je serija bila ubjedljivo na najvecem nivou.Kaligrafija wrote:Jao dosade, obecali su epizode od sat i 30 min. I slagali, evo vec dvije po 50 minuta i dosadno, sprckat ce u 6 epizoda, rat protiv mrtvih, rat sa Cersei i sve ostalo...bljak...
Btw jbt mogli su Brana zavezat na zmaja i neka odleti kod Cersei, kad vec samo njega prati i neka satare sve tamo, a ovi dodju tamo sa sjevera i obracunaju se sa mrtvim...Bran gps...
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#16014 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Bilo je ovdje i vise nego dobrih scena, od Sanse i Daniris pa do onog oko vatre.
- choxnox
- Posts: 1102
- Joined: 05/09/2009 12:32
#16015 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Desni klik, "Loop", "check", just sayin'Mišo_Kovač wrote:Silovao sam replay dugme ko Ramsey Sansu...defender46 wrote:Fenemonelano
-
soha96
- Posts: 2379
- Joined: 13/01/2015 23:30
#16016 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ova epizoda je na nivou prve tri sezone, bolja ova epizoda od cijele sedme sezone.
- Hasan006
- Posts: 686
- Joined: 14/06/2015 20:45
#16017 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Solidna epizoda, pjesma i montaža kadrova pred bitku na kraju odlično urađene
Očigledno je da smo se rastali od barem 5-6 likova, po mom mišljenju to su Theon, Jorah, Grey Worm, Beric, Gendry, vjerovatno i Brienne, a moguće i Bran ili Arya.
Očigledno je da smo se rastali od barem 5-6 likova, po mom mišljenju to su Theon, Jorah, Grey Worm, Beric, Gendry, vjerovatno i Brienne, a moguće i Bran ili Arya.
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#16018 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nema kvalitetnih loop/check GoT referencichoxnox wrote:
Desni klik, "Loop", "check", just sayin'![]()
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#16019 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Super epizoda. Prve dvije su zamišljene kao character development i trebalo je tako biti... jbt toliko veoma kompleksnih likova na jednom mjestu.
Oplako sam na sceni kad Tyrion reče Jamieu kako bi volio da je otac živ i da mu vidim facu dok mu oba sina ginu braneći Winterfell
Oplako sam na sceni kad Tyrion reče Jamieu kako bi volio da je otac živ i da mu vidim facu dok mu oba sina ginu braneći Winterfell
- Pryda
- Posts: 939
- Joined: 16/02/2015 17:21
#16020 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Gendry neće umrijeti, tek se treba otkriti da nije bastard već pravi sin od Roberta i Cersei. Arya takodje ostaje ziva bar za sad.
Briene i Tormund odoše u vjecna lovišta 100%
Grey worm i Jorah isto.
Zanima me sta ce Sansa imati za reći nakon što sazna da je Jon zapravo Targerijen. Nemojte zaboraviti da se ovo sve zove pjesma leda i vatre. Mislili smo do nedavno da su to Jon i Dany ali sad je to Jon i Sansa?
Jamie lik koji je doživio najveću i najuvjerljiviju promjenu u seriji. Vjerovatno će ispuniti proročanstvo i ubiti Cersei a samim tim i sebe.
Tyrion će umrijeti u 80.godini sa vinom i kurvama
Briene i Tormund odoše u vjecna lovišta 100%
Grey worm i Jorah isto.
Zanima me sta ce Sansa imati za reći nakon što sazna da je Jon zapravo Targerijen. Nemojte zaboraviti da se ovo sve zove pjesma leda i vatre. Mislili smo do nedavno da su to Jon i Dany ali sad je to Jon i Sansa?
Jamie lik koji je doživio najveću i najuvjerljiviju promjenu u seriji. Vjerovatno će ispuniti proročanstvo i ubiti Cersei a samim tim i sebe.
Tyrion će umrijeti u 80.godini sa vinom i kurvama
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#16021 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Iznenadila me ona scena s Arjom,iako ima 22 godine.
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#16022 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sjever kao slobodno kraljevstvo ukljucujuci i Vale, Bareathon na tronu ostala 3 kraljevstva (Dorne i otoci nezavisni). Samwell u Reachu. Ne znam imal Tully koji živ, i eto

- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#16023 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Što misliš da je Sansa sada uključena? Pa Jon je sam po sebi i led i vatra, pola stark pola targaryen. Ne treba mu ni Daenerys ni SansaPryda wrote: Zanima me sta ce Sansa imati za reći nakon što sazna da je Jon zapravo Targerijen. Nemojte zaboraviti da se ovo sve zove pjesma leda i vatre. Mislili smo do nedavno da su to Jon i Dany ali sad je to Jon i Sansa?
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#16024 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Meni je Jaime najdraži, najinteresantniji i najkompleksniji lik u seriji. Nadam se da će na kraju kad Cersei ubiju konačno krenuti putem iskupljenja za sve što su Lannisteri (pogotovo on) radili iako mu ostali dosta toga nikad neće oprostiti čega je i sam svjestan. Ne bi volio da pogine na kraju...
Last edited by MarlboroGold on 22/04/2019 21:33, edited 1 time in total.
- Hasan006
- Posts: 686
- Joined: 14/06/2015 20:45
#16025 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Gendry nije sin Roberta i Cersei nego samo jedan od mnogobrojne Robertove kopiladi, jedini koji nije ubijen koliko ja znam... A i da nije kopile nebitan je apsolutno, ako je prijestol i dalje i malo bitan to će biti pitanje između Jona, Dany i Cersei. I ne bih bio toliko siguran za Aryu, ipak teško da će za nju biti mjesta u završetku kad se (vjerujem) budu svi povlačili ka King's Landingu. Možda bi mogli nešto odigrati sa njenom osvetom ka Cersei ali ne bi to bilo potrebno, mislim da bi savršen kraj za nju bio kad bi umrla braneći Winterfell.Pryda wrote:Gendry neće umrijeti, tek se treba otkriti da nije bastard već pravi sin od Roberta i Cersei. Arya takodje ostaje ziva bar za sad.
Pjesma leda i vatre je vjerovatno sam Jon zbog svog Targaryensko-Starkovskog porijekla. Sve se svodi na njega, događaji još od prije početka serije koji se samo spominju, i ako on nije Azor Ahai niko nije.Pryda wrote:Nemojte zaboraviti da se ovo sve zove pjesma leda i vatre. Mislili smo do nedavno da su to Jon i Dany ali sad je to Jon i Sansa?
