BJB wrote:Ima li iko od vas iskustva sa prodajom kozmetike koja vam ne odgovara/ne treba i sl. preko foruma.hr ili nekog drugog site-a? Imam nekih stvarcica koje bih prodala jer mi ne stoje, ne trebaju, ne odgovara mi nijansa a, iskreno, zao mi poklanjati jer sam ih skupo platila..
@Ductus Holeductus, meni trenutno LaRoche-posay Effaclar duo pashe ili ovahttp://www.feelunique.com/p/La-Roche-Po ... Light-50ml -ove nema vise.
Treba li ti nesto lagano ili masno?
Šta je u pitanju, koja vrsta proizvoda, možeš li to navesti? I ako je tamnija nijansa, možeš i na pp.



