stajem ja pjesacima uvijek kad im je zeleno.ostalima ne,jer ne prolazim ni ja kroz crveno.za ostalo navedeno se slazem u potpunosti,kao da stoka namjerno pravi guzvu...al uzrok tome je stednja goriva,nemoj da bi naglo pritisnuo pedalu ,ode 2 dece odma...vidi se na board comp...mnogi ovdje zive mimo svojih mogucnosti,al bitno se pokazat komsijama da se ima auto...Haris.ba wrote:U Sarajevu su vozači postali jako čudni.
Skoro niko ne staje pješacima, pješaci ne očekuju da im se stane, pješaci prolaze na crveno.
Na zeleno na semaforu se kreće polahko, ubrzavanja su spora, vozi se često duboko ispod ograničenja i kad se može voziti na granici ograničenja.
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39555
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16001 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- SmokingMan
- Posts: 22527
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#16002 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kao pješak i neamam baš nekih problema sa vozačima,nekada doslovno gestikluacijama sugerišmo prednost prolaza na zelenom za pješake,bude i komičnih situacija. 
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#16003 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nisam ni ja nešto primjetio da se ne staje pješacima...Učestvujem u saobraćaju i kao pješak i vozač.
Danas kod OŠ Isak Samokovlija pješak meni maše da prođem a ja njemu i tako se mi mašemo i na kraju ja prođem jer on neće jer mu valjda u glavu nije ušlo da on ima uvijek prednost.
Danas kod OŠ Isak Samokovlija pješak meni maše da prođem a ja njemu i tako se mi mašemo i na kraju ja prođem jer on neće jer mu valjda u glavu nije ušlo da on ima uvijek prednost.
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#16004 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Meni je zanimljivo da vi uporno gurate da po gradu voze sporaci i brzaci. Jedni idu presporo, drugi prebrzo. Nikako da pofatam kako kad i gdje 
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#16005 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zna li iko sto je ludnica po gradu ....od Socijalnog prema gradu kolona....u Drinskoj kolona do Pofalica......sta se desava 
- insaneinthebrain
- Posts: 25472
- Joined: 12/08/2013 12:51
- bersK
- Posts: 2558
- Joined: 11/09/2014 21:30
#16007 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
To dodje ona ulica sto ide od kruznog toga u Buca potoku kod Hife prema gradu do OBN televizije? Pa u toj ulici i kunto i panto fura.
-
Naslovnica
- Posts: 35441
- Joined: 20/03/2013 15:38
#16008 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Poginuo pješak u Drinskoj.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#16009 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
e jbga
Pa ne može se ondje prelaziti ulica....stotinjak metara iznad je pješački prelaz i ograničenje 40 km/h zbog škole...
Pa ne može se ondje prelaziti ulica....stotinjak metara iznad je pješački prelaz i ograničenje 40 km/h zbog škole...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39555
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16010 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa ne moze ni ispod stupske petlje pa redovno marva prelazi i to noga za nogom blmqrc nek koci...O'zone wrote:e jbga![]()
Pa ne može se ondje prelaziti ulica....stotinjak metara iznad je pješački prelaz i ograničenje 40 km/h zbog škole...
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#16011 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zaboravljaju da ima kratica "ko koči taj i gubi"bitanga_sa_otesa wrote:pa ne moze ni ispod stupske petlje pa redovno marva prelazi i to noga za nogom blmqrc nek koci...O'zone wrote:e jbga![]()
Pa ne može se ondje prelaziti ulica....stotinjak metara iznad je pješački prelaz i ograničenje 40 km/h zbog škole...
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#16012 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
generalno taj dio grada je zaista odsjecen jer na potezu od Pofalica do Rajlovca imas dva jebena ulaza za automobile. I za pjesake je strahota jer se imaju bas nahodati od pjesackog do pjesackog.O'zone wrote:e jbga![]()
Pa ne može se ondje prelaziti ulica....stotinjak metara iznad je pješački prelaz i ograničenje 40 km/h zbog škole...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39555
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16013 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
O'zone wrote:
Zaboravljaju da ima kratica "ko koči taj i gubi"

doduse ovom je bandera istrcala na skenderiji...
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#16014 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne znam sad na pamet....imaju od skretanja u Drinsku kod FDS-a do pasarele (taman negdje na sredini Drinske) čini mi se 3 pješačka pa onda onda ta pasarela onda do semafora u Buća potoku nema više niti jedan i ono jeste poprilično odsječeno...međutim znaš i sam kad već hoćeš rizikovati i preći ulicu na mjestu gdje za to nije predviđeno mjesto moraš biti svjestan svojih mogućnosti odnosno koliko se brzo možeš kretati.hrasno38 wrote:generalno taj dio grada je zaista odsjecen jer na potezu od Pofalica do Rajlovca imas dva jebena ulaza za automobile. I za pjesake je strahota jer se imaju bas nahodati od pjesackog do pjesackog.O'zone wrote:e jbga![]()
Pa ne može se ondje prelaziti ulica....stotinjak metara iznad je pješački prelaz i ograničenje 40 km/h zbog škole...
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#16015 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kažem ja...nije procijenila koliko mu se brzo može maknuti ispred jurilicebitanga_sa_otesa wrote:O'zone wrote:
Zaboravljaju da ima kratica "ko koči taj i gubi"
doduse ovom je bandera istrcala na skenderiji...
- Logovan
- Posts: 102752
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#16016 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Prelazi se gdje se ne smije, vozači furaju, neki bukvalno lete po ovoj ulici, plus kada padne mrak možeš očekivati svakakva sranja.
-
ing-ecc
- Posts: 18618
- Joined: 31/03/2013 09:58
#16017 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ovaj drugi dio pitanja je odgovoren u prethodnim komentarima a ovaj codirani dio ni ja ne kontam zasto je tako?? Cak i nize od Socijalnog povlaci se neka kolonahrasno38 wrote:Zna li iko sto je ludnica po gradu .......u Drinskoj kolona do Pofalica......sta se desavaCode: Select all
od Socijalnog prema gradu kolona
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#16018 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
to je ulica koja se nekad zvala skopljanska?
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#16019 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Uvijek se zvala Drinska.uglavnomja wrote:to je ulica koja se nekad zvala skopljanska?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39555
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#16020 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
drinska je bila drinska i prije rata
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#16021 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
bitanga_sa_otesa wrote:drinska je bila drinska i prije rata
julisiz es grant wrote:Uvijek se zvala Drinska.uglavnomja wrote:to je ulica koja se nekad zvala skopljanska?
ok, hvala ...
sa tim dijelom grada nemam nikakve veze, znam samo da je pasarela u skopljanskoj
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#16022 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma ovo nema u 3 picke materine.Haj nek mi neko kaze jedan pjesacki prelaz od rajlovca do aerodroma,semafor,nesta...Kako normalno preci sa jedne strane na drugu?Da ne govorim o starim ljudima...
- holowey
- Posts: 10853
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#16023 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
b2b utrka pa je haos nastao...gdje god se maknes kolona...brze bilo pjesice ici...ing-ecc wrote:Ovaj drugi dio pitanja je odgovoren u prethodnim komentarima a ovaj codirani dio ni ja ne kontam zasto je tako?? Cak i nize od Socijalnog povlaci se neka kolonahrasno38 wrote:Zna li iko sto je ludnica po gradu .......u Drinskoj kolona do Pofalica......sta se desavaCode: Select all
od Socijalnog prema gradu kolona
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#16024 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ovje na crveno socno bogaraju de ne pisite svasta niko nije kreten da ne zna u drugom podforumu sta se pise i kome sta smetainsomnia78 wrote:U Parizu ti vec na zuto pocinju sviratibitanga_sa_otesa wrote:o cemu ti to? evo ja uvijek krecem na zuto,ne pravim guzvu,ostavim debile po 150 metara, a ne prelazim 60 km/h..vješalica wrote: Naravno da jeste ali beglerbeg forumski se mora ukivati u prijestolje boga
Kad vec hocete nekoga kritikovati krenite od sebe
malo se provozaj po njemackoj i austriji,pa ces vidjet da ni kod njih niko ne spava na semaforu,svi krecu na zuto,a pjesaci postuju svoje crveno..
Ljudi se otkriju misle mi svi idioti
Hajjj zdravooo
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39555
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
