Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16001 Re: Liverpool FC
Meni je nestalo onda kad smo Uniteda dobili 3-0 na Old TRafordu, kad im tad nisam srušio onu banderu sa strujom i kad im nisam otišao demolirati dole onu zgradu neću nikad 
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16002 Re: Liverpool FC
Hajde da je nevrijme pa da ima razloga, ali ovako: ZAR ONI NE ZNAJU DA SU PRODUŽECI!
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#16004 Re: Liverpool FC
Kakva je ono preplacena panjina, mater mu jebem debilnu!!! Ne vrijedis milju moronu!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16005 Re: Liverpool FC
Vela havle vela kuvete.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16006 Re: Liverpool FC
Benteke?BHF_Manijak wrote:Kakva je ono preplacena panjina, mater mu jebem debilnu!!! Ne vrijedis milju moronu!
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#16007 Re: Liverpool FC
Da!King_Eric wrote:Benteke?BHF_Manijak wrote:Kakva je ono preplacena panjina, mater mu jebem debilnu!!! Ne vrijedis milju moronu!
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16008 Re: Liverpool FC
Fulao nešto što svaki domaći napadač pogodi u ovdašnjim ligama, ili? (Još nemam struje pa.ne znamBHF_Manijak wrote:Da!King_Eric wrote:Benteke?BHF_Manijak wrote:Kakva je ono preplacena panjina, mater mu jebem debilnu!!! Ne vrijedis milju moronu!
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16009 Re: Liverpool FC
£32m
Čir jebeni ću dobit. Čir.
Eriče 1vs 1 roki potkopava loptu ovaj hladno fata.
Čir jebeni ću dobit. Čir.
Eriče 1vs 1 roki potkopava loptu ovaj hladno fata.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16010 Re: Liverpool FC
Oj konja. Klopp će opet na operaciju nečega zbog njega.AmiĐa_Idriz wrote:£32m![]()
Čir jebeni ću dobit. Čir.
Eriče 1vs 1 roki potkopava loptu ovaj hladno fata.
Last edited by King_Kenny on 09/02/2016 23:03, edited 1 time in total.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#16011 Re: Liverpool FC
Ma da je prvi put rek'o bih OK, nego frajer redovno 1 na 1 situacije fula i takvog ogranicenog idiota platis 35-40 miliona eura. Pa bolje da su za Eldina Adilobica dali pola miliona, isti bi efekat imali, jos bi sevapa zaradili sto covjeka pogledase finansijski! 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16012 Re: Liverpool FC
Pogrešno sam se izrazio, umjesto da je potkopa on hladno po zemlji puca, jbga bijes utiče na sadržaj posta.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16013 Re: Liverpool FC
Imao je onu fulu s Leicesterom kad je sam bio pred praznom 14 m kvadratnom.mrežom i onda iza te tekma, više se ne sjećam s kim smo igrali, isto...BHF_Manijak wrote:Ma da je prvi put rek'o bih OK, nego frajer redovno 1 na 1 situacije fula i takvog ogranicenog idiota platis 35-40 miliona eura. Pa bolje da su za Eldina Adilobica dali pola miliona, isti bi efekat imali, jos bi sevapa zaradili sto covjeka pogledase finansijski!
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16014 Re: Liverpool FC
Nije imao kuvveta šutnuti svom snagom...AmiĐa_Idriz wrote:Pogrešno sam se izrazio, umjesto da je potkopa on hladno po zemlji puca, jbga bijes utiče na sadržaj posta.
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16015 Re: Liverpool FC
Milner ušao. Izdržat ćemo do penala?
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16016 Re: Liverpool FC
Evo struje. Hvala ministru vanjskih poslova Austrije...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16017 Re: Liverpool FC
Viškoviću pozlilo poslije Bentekea debila, ni traga ni glasa više od čove 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16018 Re: Liverpool FC
King_Eric wrote:Evo struje. Hvala ministru vanjskih poslova Austrije...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#16019 Re: Liverpool FC
Benteke igrač utakmice
Sturridge ko na treningu
Sturridge ko na treningu
- King_Kenny
- Posts: 4851
- Joined: 03/01/2010 10:41
#16020 Re: Liverpool FC
Kod mene neki Hrvat komentira na SK3 HDAmiĐa_Idriz wrote:Viškoviću pozlilo poslije Bentekea debila, ni traga ni glasa više od čove
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#16023 Re: Liverpool FC
Mater vam jebem svima redom, od oruzara do cistacice!!! A onom debilu Bentekeu pozelio bih da u 18. ligi zavrsi sa 30 funti zarade za sendvica!!!
Mignolet leg'o frajko na sut, a pored cetvorice igraca frajko skace i zabija gol! FUJ!!!
Mignolet leg'o frajko na sut, a pored cetvorice igraca frajko skace i zabija gol! FUJ!!!
-
kazo
- Posts: 1695
- Joined: 08/03/2012 19:57
#16025 Re: Liverpool FC
Mogo bi ovaj Benteke biti jedan od vecih promasaja. Jedino pozitivno sto je Sturridge razigran, nadam se da ce takav ostati i po mogucnosti zdrav da bude 
