Al Jazeera Balkans

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
zlokruhovic
Posts: 1446
Joined: 26/12/2013 16:41

#1601 Re: Al Jazeera Balkans

Post by zlokruhovic »

It_is_a_Leclerc wrote:Nije AJB kriva što je prosječan konzument programskog tv sadržaja u BiH popriličan kreten sa pažnjom vinske mušice, kome je nemoguće zadržati pažnju na nečemu što se ne tiče njegove guzice. Sad bi AJB umjesto fantastičnih dokumentaraca o događajima, ljudima, kulturama, širom svijeta, trebala emitirati priče o bosanskohercegovačkoj društvenoj žabokrečini ?! Evo mene silno zanima zašto se Afrika suočava sa nestašicom morfija, ko uništava najveću svjetsku močvaru, ko su ljudi koji proizvode nešto u ovoj državi, šta o nekim stvarima misle Novak Đoković, Mirza Teletović i dr. sportske zvijezde, i naprosto me zaboli šta o svemu misle Mirsad Kebo, Bakir Izetbegović ili Dušanka Majkić.
Sve je OK u Al Jazeeri dok se ne pipa politički sistem Katara , zato je bar malo degutantno da razni emiri finansiraju dokumentarce o problemima drugih država i ljudskim pravima a sami su simbol nedemokratičnosti.

Al Jazeera priča o pravima radnika u nekoj južnoameričkoj zemlji , a u Kataru NE POSTOJE višestranački izbori , e kako se to uklapa u pošteni pristup ka informisanju ja zaista ne znam.
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#1602 Re: Al Jazeera Balkans

Post by wolf07 »

zlokruhovic wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Nije AJB kriva što je prosječan konzument programskog tv sadržaja u BiH popriličan kreten sa pažnjom vinske mušice, kome je nemoguće zadržati pažnju na nečemu što se ne tiče njegove guzice. Sad bi AJB umjesto fantastičnih dokumentaraca o događajima, ljudima, kulturama, širom svijeta, trebala emitirati priče o bosanskohercegovačkoj društvenoj žabokrečini ?! Evo mene silno zanima zašto se Afrika suočava sa nestašicom morfija, ko uništava najveću svjetsku močvaru, ko su ljudi koji proizvode nešto u ovoj državi, šta o nekim stvarima misle Novak Đoković, Mirza Teletović i dr. sportske zvijezde, i naprosto me zaboli šta o svemu misle Mirsad Kebo, Bakir Izetbegović ili Dušanka Majkić.
Sve je OK u Al Jazeeri dok se ne pipa politički sistem Katara , zato je bar malo degutantno da razni emiri finansiraju dokumentarce o problemima drugih država i ljudskim pravima a sami su simbol nedemokratičnosti.

Al Jazeera priča o pravima radnika u nekoj južnoameričkoj zemlji , a u Kataru NE POSTOJE višestranački izbori , e kako se to uklapa u pošteni pristup ka informisanju ja zaista ne znam.
Hajde ne truni, eto neka je BBC pun kritika koje su okrenute ka trosenju ogromnih kolicina novca na nesto sto se zove "kraljevska porodica", koja nicemu ne sluzi, nista ne radi, nicim ne doprinosi ...
User avatar
zlokruhovic
Posts: 1446
Joined: 26/12/2013 16:41

#1603 Re: Al Jazeera Balkans

Post by zlokruhovic »

wolf07 wrote:
Hajde ne truni, eto neka je BBC pun kritika koje su okrenute ka trosenju ogromnih kolicina novca na nesto sto se zove "kraljevska porodica", koja nicemu ne sluzi, nista ne radi, nicim ne doprinosi ...[/quote]

Jesi ti video šta sam napisao??

Nije važno što postoji Emir već što nema demokratije , ona ne postoji , ne postoje izbori , nema stranaka,.....

Takoda ti je poređenje ama baš nikakvo jer za Englesku sve možeš reći ali da demokratije nema to sigurno nije tačno jer ona je jedna od kolevki iste.
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#1604 Re: Al Jazeera Balkans

Post by wolf07 »

@Zlokruhovic

Ma nisam ja za to da se bilo gdje na svijetu odrzi sistem u kojem nema slobodnih izbora ali hajmo posteno, nije to nikakva garancija blagostanja!!!! Da ti ne nabrajam sve drzave gdje imaju izbore i pokrepase od gladi, vec decenijama! Nego, sta mislis kako bi proslo na BBC-u da neko napravi emisiju o onim dembelima iz kraljevske porodice koji potrosise milione funti poreskih obveznika a ne rade nista korisno?
cancel
Posts: 481
Joined: 11/07/2006 22:56

#1605 Re: Al Jazeera Balkans

Post by cancel »

tvsabina wrote:Nebitno.
AJB je trenutno odlična , iznadprosječna i bez konkurencije.
Blago njima kad imaju ovakvu publiku koja se zadovoljava sitnicama. Zapravo, kad bolje razmislim ne bi ni ja radio 8h kad bi se moj poslodavac zadovoljio i sa 2h. Tako vjerujem i oni. Napravi 5 reportaža dnevno i iz lijepo ušminkanog studija ima da raji to izgleda "svecki". :lol:
wolf07 wrote:AJ ni u Srbiji ni u Hrvatskoj ne moze biti gledana televizija iz jednog daleko trivijalnijeg razloga nego sto je udio domace proizvodnje u ukupnom programu. Naime, uvjeren sam da se radi o najobicnijoj averziji prema svemu sto je makar u prizvuku islamsko i tu mi je svaki drugi mudraluk cisti visak. Ljudi nece, ne vole, i ne podnose bilo sta sto je arapsko/islamsko (osim novca i nafte) i tu je kraj price.
Ne bi se složio sa tobom. Uopće nema veze čiji kapital stoji iza svega il kako se zove kanal, ali itekako može imati veze ako se 24/7 ljude terorizira sa informacijama (što kroz vijesti, što kroz dokumentarni program) sa područja sa kojim ni Srbija ni Hrvatska u svakodnevnom životu nemaju apsolutno nikakvih doticaja. Dakle, jedno je izvijestiti o nekoj važnoj vijesti od tamo, drugo je terorizirati ljude samo sa tim vijestima. To je recimo kao da dođe RTL u BiH i pušta samo njemačke serije, njemačke emisije, njemačke dokumentarce i sl. .. ne bi li bilo malo too much?

Inače jedan od najgledanijih kablovskih kanala u Hrvatskoj - Cinestar, dolazi po kapitalu zapravo iz "arapskog svijeta". Temeljni kapital je iz Saudijske Arabije, Australije i Hrvatske .. zamisli sad da ti kanali krenu puštati - arapske filmove? Koliko dugo bi bili "jedni od najgledanijih"?

Želim reći - kanali se prilagođavaju tržištu, a ne tržište kanalima.
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#1606 Re: Al Jazeera Balkans

Post by sabina1 »

cancel wrote:
tvsabina wrote:Nebitno.
AJB je trenutno odlična , iznadprosječna i bez konkurencije.
Blago njima kad imaju ovakvu publiku koja se zadovoljava sitnicama. Zapravo, kad bolje razmislim ne bi ni ja radio 8h kad bi se moj poslodavac zadovoljio i sa 2h. Tako vjerujem i oni. Napravi 5 reportaža dnevno i iz lijepo ušminkanog studija ima da raji to izgleda "svecki". :lol:
Pojma nemaš čime se "zadovoljavam" , pojma nemaš kakva sam"publika" a ponajmanje pojma nemaš zbog čega zapravo gledam AJB.
Ne znam šta izgleda "svecki" pretpostavljam da to znači "svjetski" i ne vidim kakve to veze ima sa AJB jer tamo niko ne guta slova, ni uposleni, ni gosti, tako da svoje besmislene rečenice kojima pokušavaš karikirati i televiziju AJB i njenu publiku, proslijedi na teme raznih karikaturnih medija koje na ovom podforumu imaš koliko hoćeš.....

Kada dođem umorna sa posla gledam AJB jer saznam mnogo toga a prezentacija istog je makar dostojanstvena ako već nije potkrijepljena sa monumentalnim "originalnim reportažama" sa "dna Jonskog mora" ili sa "vrhova Pirineja"...kakvi podlaci ti na AJB , prikazuju dokumentarce - sitnice i raja se pali jbt....zapravo raja je glupa jel'?

Koju stranicu ranije na ovoj temi , lijepo ti je rečeno - naporan si u pokušajima diskreditacije bez argumenata....jedino što poštujem je pravo na vlastito mišljenje a tvoje smo odavno saznali.....

Pozdrav.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#1607 Re: Al Jazeera Balkans

Post by StupskaBitanga »

Bolje su vijesti na RTL nego i na jednoj bh televiziji
Digresija
Kad sam vidio osvrt Elvira Švrakića u vijestima u 7 umalo se nisam srušio :(
User avatar
zlokruhovic
Posts: 1446
Joined: 26/12/2013 16:41

#1608 Re: Al Jazeera Balkans

Post by zlokruhovic »

Ne zna zašto se ova televizija zove AJ-Balkans kad može logičnije AJ-BiH + arapski svet.

Ja bi je opet gledao samo ne volim kad se lažno predstavljaju , jer ja gledam sve bosanske televizije ali bar znam da su bosanske , kao što sam gledao i običnu Al-Jazeeru al'sam znao da je arapaska i da će vući na "svoju " stranu , dok ovo "balkans" je prosto suvišno.
cancel
Posts: 481
Joined: 11/07/2006 22:56

#1609 Re: Al Jazeera Balkans

Post by cancel »

tvsabina wrote:Pojma nemaš čime se "zadovoljavam" , pojma nemaš kakva sam"publika" a ponajmanje pojma nemaš zbog čega zapravo gledam AJB.
"ponajmanje pojma nemaš"? .. :lol: :lol: misliš valjda "ponajmanje pojma imaš" .. pripazi malo na duple negacije, ti "zahtjevna gledateljice koja o svemu pojma imaš" ;-)
tvsabina wrote:Ne znam šta izgleda "svecki" pretpostavljam da to znači "svjetski" i ne vidim kakve to veze ima sa AJB
U dvije rečenice kod tebe sve netko nešto "pojma nema" ili "ne zna", "ne vidi" .. ali pohvalno da si barem uspjela izguglat što znači "svecki" .. well done girl ;-) :lol:

tvsabina wrote: i ne vidim kakve to veze ima sa AJB jer tamo niko ne guta slova, ni uposleni, ni gosti, tako da svoje besmislene rečenice kojima pokušavaš karikirati i televiziju AJB i njenu publiku, proslijedi na teme raznih karikaturnih medija koje na ovom podforumu imaš koliko hoćeš.....
Koriste li i tamo duple negacije kao ti gore iznad? :-) Šalju li oni te svoje goste mjesec dana prije gostovanja na kakav jezični kurs pa su tako svi "pismeni" dok u ostalim BiH medijima svi gosti su tako strašno priprosti i "nepismeni" .. jao koliki nagli jezički elitizam i da ne kažem pre$eravanje u prazno (uh već sam reko :lol: ). AJB znači bira goste i po izražavanju, još mi samo reci da u reportažama na vijestima postavljaju pitanja na cesti samo "visokoobrazovanim šetačima" :lol:
tvsabina wrote:Kada dođem umorna sa posla gledam AJB jer saznam mnogo toga a prezentacija istog je makar dostojanstvena ako već nije potkrijepljena sa monumentalnim "originalnim reportažama" sa "dna Jonskog mora" ili sa "vrhova Pirineja"...kakvi podlaci ti na AJB , prikazuju dokumentarce - sitnice i raja se pali jbt....zapravo raja je glupa jel'?
Poneka raja je i glupa, točno, ali više ovdje htjedoh uz tu raju reći da se u pomanjkanju prave konkurencije na tržištu počela zadovoljavati sitnicama, pa tako i jednu AJB dizati u nebesa bez ikakvog razloga. Zanimljivo je pogledati teme AJB na ostalim forumima u zemljama gdje ova TV kuća posluje i vidjeti da se to dešava samo i isključivo ovdje - na sarajevskom forumu. Pa se zapitaš odakle tolika drastična razlika između komentara, gledaju li ti svi ljudi isti program.. ili je to zbog "lokal-patriotskih" razloga, odnosno neki ljudi je doživljavaju ovdje kao "svoju", "bosansku" samo zbog lokacije zgrade iz koje emitiraju pa im je zato tako super dobra i kvalitetna odjednom :-)
tvsabina wrote:Koju stranicu ranije na ovoj temi , lijepo ti je rečeno - naporan si u pokušajima diskreditacije bez argumenata....jedino što poštujem je pravo na vlastito mišljenje a tvoje smo odavno saznali.....
Koju stranicu ranije na ovoj temi sam također lijepo rekao da me zaboli da ne kažem što kome je netko-nešto naporno. :kiss:
User avatar
zlokruhovic
Posts: 1446
Joined: 26/12/2013 16:41

#1610 Re: Al Jazeera Balkans

Post by zlokruhovic »

wolf07 wrote:@Zlokruhovic

Ma nisam ja za to da se bilo gdje na svijetu odrzi sistem u kojem nema slobodnih izbora ali hajmo posteno, nije to nikakva garancija blagostanja!!!! Da ti ne nabrajam sve drzave gdje imaju izbore i pokrepase od gladi, vec decenijama! Nego, sta mislis kako bi proslo na BBC-u da neko napravi emisiju o onim dembelima iz kraljevske porodice koji potrosise milione funti poreskih obveznika a ne rade nista korisno?
Čekaj malo čoveče.

Demokratija gde realno postoji i gde ona nije mrtvo slovo na papiru niko ne krepava od gladi , jer u mnogim zemljama "demokratski" se bira diktator pa ti se zato čini da je demokratija loša.
Englaska nema potrebe da bilo šta prigovori kraljevskoj porodici jer joj Engleska i njeni građani svopjom voljom daju novac , i veruj mi da ako to Englezima dopizdi oni će to demokratski i ukinuti.

Dok u Kataru od svega toga nema ništa , nti izbora ,niti stranaka , a kamoli da možeš emirima ukinuti vlast,novac,ekonomiju koju drže u potpunosti u svojim rukama.

Uglvnom poetna je da AJ treba malo o svojim šeicima i emirima progovorit kad su demokratska stremljenja u pitanju , ali iz nekog "čudnog razloga" tu novinarskasloboda staje.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#1611 Re: Al Jazeera Balkans

Post by Ned071 »

wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#1612 Re: Al Jazeera Balkans

Post by wolf07 »

zlokruhovic wrote:
wolf07 wrote:@Zlokruhovic

Ma nisam ja za to da se bilo gdje na svijetu odrzi sistem u kojem nema slobodnih izbora ali hajmo posteno, nije to nikakva garancija blagostanja!!!! Da ti ne nabrajam sve drzave gdje imaju izbore i pokrepase od gladi, vec decenijama! Nego, sta mislis kako bi proslo na BBC-u da neko napravi emisiju o onim dembelima iz kraljevske porodice koji potrosise milione funti poreskih obveznika a ne rade nista korisno?
Čekaj malo čoveče.

Demokratija gde realno postoji i gde ona nije mrtvo slovo na papiru niko ne krepava od gladi , jer u mnogim zemljama "demokratski" se bira diktator pa ti se zato čini da je demokratija loša.
Englaska nema potrebe da bilo šta prigovori kraljevskoj porodici jer joj Engleska i njeni građani svopjom voljom daju novac , i veruj mi da ako to Englezima dopizdi oni će to demokratski i ukinuti.

Dok u Kataru od svega toga nema ništa , nti izbora ,niti stranaka , a kamoli da možeš emirima ukinuti vlast,novac,ekonomiju koju drže u potpunosti u svojim rukama.

Uglvnom poetna je da AJ treba malo o svojim šeicima i emirima progovorit kad su demokratska stremljenja u pitanju , ali iz nekog "čudnog razloga" tu novinarskasloboda staje.
Uopste ne spadam u onu kategoriju ljudi koji su protiv demokratije o kome god da je rijec. Vrlo sam osjetljiv na pricu koja se i u mom neposrednom okruzenju cesto cuje - "ma nije za nas demokratija, nama treba cvrsta ruka...". Nimalo ne simpatisem ni jednu jedinu aristokratsku porodicu ili monarhiju bez obzira na to kakav i koliki je njen uticaj na politicka zbivanja na lokalnom ili medjunarodnom nivou. Jasno mi je i da postoji velika razlika medju njima, nije isti uticaj danskog i saudijskog plemstva na drustvene tokove u maticnim zemljama.
Arapi sa svojim monarhijama posebno predstavljaju veliko iskusenje za bilo kakav demokratski proces, ali treba biti posten pa primijetiti da je vrlo cesto i na Zapadu stvar samo fiktivno i formalno otvorena pogodna za raspravu, diskusiju ili drugacije misljenje. Daj mi navedi jedan uticajan zapadni medij koji je u okviru svog programa dao prostor za jednu jedinu ljudsku pricu o stradalnicima iz Gaze, gdje je Oprah Show i srceparajuca patetika o pobjedi zivota, sta je sa temeljima demokratije "egalite, fraternite...." u Francuskoj kad vlast ZABRANI skupove podrske Palestincima???? Kako se prema pitanju vojnog puca i skidanja legalno izabranog Predsjednika Mursija u Egiptu odnose recimo britanski mediji.

Izgleda da je demokratija potpuno prividna, gotovo izvrgnuta ruglu, i tamo gdje je s razlogom ocekujemo, kako onda da ne bude u mediju koji ima sjediste na Bliskom Istoku. Uostalom, moja je preporuka da procitas (ako imas vremena) knjigu "Kontrola medija" od Naoma Chomskog, nije pretjerano debela niti teska za citanje a daje dosta interesantnih podataka o datoj temi.
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#1613 Re: Al Jazeera Balkans

Post by sabina1 »

cancel wrote:
tvsabina wrote:Pojma nemaš čime se "zadovoljavam" , pojma nemaš kakva sam"publika" a ponajmanje pojma nemaš zbog čega zapravo gledam AJB.
"ponajmanje pojma nemaš"? .. :lol: :lol: misliš valjda "ponajmanje pojma imaš" .. pripazi malo na duple negacije, ti "zahtjevna gledateljice koja o svemu pojma imaš" ;-)
tvsabina wrote:Ne znam šta izgleda "svecki" pretpostavljam da to znači "svjetski" i ne vidim kakve to veze ima sa AJB
U dvije rečenice kod tebe sve netko nešto "pojma nema" ili "ne zna", "ne vidi" .. ali pohvalno da si barem uspjela izguglat što znači "svecki" .. well done girl ;-) :lol:
Oh....kakve fatalne greške....oh , toliko sam glupa i nepismena da me čudi kako me još nisu banovali zbog neznanja i amaterizma.....? Te negacije su usko povezane sa temom - programom AJB a pomalo i sa teorijama zavjere....zapravo produžena ruka AJB dirigira polupismenim ženama (koje uzgred koriste duple negacije !!!) da pišu afirmativno o njihovom programu na Klixovom forumu uz prećutnu saglasnost zgrožene moderacije i forumaša.
Avaj.
cancel wrote:
tvsabina wrote: i ne vidim kakve to veze ima sa AJB jer tamo niko ne guta slova, ni uposleni, ni gosti, tako da svoje besmislene rečenice kojima pokušavaš karikirati i televiziju AJB i njenu publiku, proslijedi na teme raznih karikaturnih medija koje na ovom podforumu imaš koliko hoćeš.....
Koriste li i tamo duple negacije kao ti gore iznad? :-) Šalju li oni te svoje goste mjesec dana prije gostovanja na kakav jezični kurs pa su tako svi "pismeni" dok u ostalim BiH medijima svi gosti su tako strašno priprosti i "nepismeni" .. jao koliki nagli jezički elitizam i da ne kažem pre$eravanje u prazno (uh već sam reko :lol: ). AJB znači bira goste i po izražavanju, još mi samo reci da u reportažama na vijestima postavljaju pitanja na cesti samo "visokoobrazovanim šetačima" :lol:
Oni ne samo da koriste te negacije , oni su ih zapravo SMISLILI I PUSTILI U ETER kako bi dobili na elitizmu , profesionalnosti i pismenosti. Njihov programski snobizam koji ja tako potenciram ovdje, je zapravo baziran na ovoj vrsti izraza. Prepotentno preseravanje u prazno je zapravo ono što gledaoci najviše vole...srećom poneki raskrinka to preseravanje i kad ne zna šta će od sebe dođe ovdje i otkriva svoja zapažanja iako to nikom nije interesantno...
Nikada nisam vidjela da bilo ko sa AJB postavlja "pitanja na cesti" , pitanja postavljaju isključivo gostima u helikopterima i avionima , eventualno u pokojoj limuzini....
cancel wrote:
tvsabina wrote:Kada dođem umorna sa posla gledam AJB jer saznam mnogo toga a prezentacija istog je makar dostojanstvena ako već nije potkrijepljena sa monumentalnim "originalnim reportažama" sa "dna Jonskog mora" ili sa "vrhova Pirineja"...kakvi podlaci ti na AJB , prikazuju dokumentarce - sitnice i raja se pali jbt....zapravo raja je glupa jel'?
Poneka raja je i glupa, točno, ali više ovdje htjedoh uz tu raju reći da se u pomanjkanju prave konkurencije na tržištu počela zadovoljavati sitnicama, pa tako i jednu AJB dizati u nebesa bez ikakvog razloga. Zanimljivo je pogledati teme AJB na ostalim forumima u zemljama gdje ova TV kuća posluje i vidjeti da se to dešava samo i isključivo ovdje - na sarajevskom forumu. Pa se zapitaš odakle tolika drastična razlika između komentara, gledaju li ti svi ljudi isti program.. ili je to zbog "lokal-patriotskih" razloga, odnosno neki ljudi je doživljavaju ovdje kao "svoju", "bosansku" samo zbog lokacije zgrade iz koje emitiraju pa im je zato tako super dobra i kvalitetna odjednom :-)
U odnosu na bh televizijske stanice , AJB je svjetlosnu godinu ispred ih istih i neumjesno ih je porediti.
Ne gledam mnogo regionalnih tv stanica samo HRT-ove , RTS i TVCG. To su državne kuće sa tradicijom i većim brojem programa , na kraju krajeva postoje emisije za koje smo emotivno vezani , ipak AJB je brzo postala bolja od pomenutih posebno u segmentu informativnog programa a vremenom će razlika biti veća u korist AJB.
Sve ostale regionalne televizijske stanice vidim kao centre infatilnih zabava i idiotskih emisija sa igrama na sreću (čast izuzecima).
cancel wrote:
tvsabina wrote:Koju stranicu ranije na ovoj temi , lijepo ti je rečeno - naporan si u pokušajima diskreditacije bez argumenata....jedino što poštujem je pravo na vlastito mišljenje a tvoje smo odavno saznali.....
Koju stranicu ranije na ovoj temi sam također lijepo rekao da me zaboli da ne kažem što kome je netko-nešto naporno. :kiss:


Upravu si , zaboli te.
Naporan si.
Pozdrav
User avatar
FIDELCA
Posts: 887
Joined: 05/11/2013 20:06

#1614 Re: Al Jazeera Balkans

Post by FIDELCA »

Najbolja televizija u BiH, jedna od najboljih u regionu 8)
User avatar
navedeni
Posts: 1114
Joined: 24/12/2013 02:10

#1615 Re: Al Jazeera Balkans

Post by navedeni »

FIDELCA wrote:Najbolja televizija u BiH, jedna od najboljih u regionu 8)
Nije od Prve srpske :)
User avatar
escobar__
Posts: 9981
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#1616 Re: Al Jazeera Balkans

Post by escobar__ »

Prva je sranje od televizije.
User avatar
MarcusM
Posts: 55
Joined: 21/10/2013 15:19

#1617 Re: Al Jazeera Balkans

Post by MarcusM »

Dvije osobe (ili je to jedna sa dva nick-a?) ovdje uporno pokušavaju da diskreditiraju i napadaju AJB. S druge strane, njihovo konstantno praćenje i gledanje Al Jazeere govori o nekoj "čudnoj ljubavi" sa tim kanalom. :-)
Ljudi, popustite. AJB je najkvalitetniji kanal u regionu, uz sve mane, nedostatke ili promašaje. Pozdrav.
User avatar
navedeni
Posts: 1114
Joined: 24/12/2013 02:10

#1618 Re: Al Jazeera Balkans

Post by navedeni »

escobar__ wrote:Prva je sranje od televizije.
Neka je tvoja bolja
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#1619 Re: Al Jazeera Balkans

Post by Kal El »

Oggy Tomić,svaka mu čast,suze mi na oči idu kad nije više mogao podnijeti laži svog dajdže protiv svog naroda, Bosanaca i Hercegovca!
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#1620 Re: Al Jazeera Balkans

Post by Romanista 101% »

navedeni wrote: Nije od Prve srpske :)

:lol: :run:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#1621 Re: Al Jazeera Balkans

Post by MOSALJOZE »

Kal El wrote:Oggy Tomić,svaka mu čast,suze mi na oči idu kad nije više mogao podnijeti laži svog dajdže protiv svog naroda, Bosanaca i Hercegovca!
To onaj momak iz UK??
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#1622 Re: Al Jazeera Balkans

Post by Kal El »

MOSALJOZE wrote:
Kal El wrote:Oggy Tomić,svaka mu čast,suze mi na oči idu kad nije više mogao podnijeti laži svog dajdže protiv svog naroda, Bosanaca i Hercegovca!
To onaj momak iz UK??
Jeste :)
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#1623 Re: Al Jazeera Balkans

Post by MOSALJOZE »

I meni se svidjela priča
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#1624 Re: Al Jazeera Balkans

Post by Kal El »

Kako me je huja ufatila kad je onaj mu stric/dajdža (kako već) pričao kako mi ne želimo njih u federaciji,kako oni (srbi) vole živjeti sa svima, kaže "jer smo mi takvi po prirodi" :shock: koje laži u pm!

Oggy-ju svaka čast :thumbup:
unix
Posts: 149
Joined: 30/03/2009 02:58

#1625 Re: Al Jazeera Balkans

Post by unix »

Za one koji se interesuju, kao i za skeptike, evo im podaci o gledanosti u FBiH, preuzeti od MojaTV, znači mnogo relevantniji od Mareco Indexa ili Nielsena. Ovo je uzorak od 100,000 kućanstava, znači više od 200,000 ljudi..
Image
Locked