tvsabina wrote:Pojma nemaš čime se "zadovoljavam" , pojma nemaš kakva sam"publika" a ponajmanje pojma nemaš zbog čega zapravo gledam AJB.
"ponajmanje pojma nemaš"? ..

misliš valjda "ponajmanje pojma imaš" .. pripazi malo na duple negacije, ti "zahtjevna gledateljice koja o svemu pojma imaš"
tvsabina wrote:Ne znam šta izgleda "svecki" pretpostavljam da to znači "svjetski" i ne vidim kakve to veze ima sa AJB
U dvije rečenice kod tebe sve netko nešto "pojma nema" ili "ne zna", "ne vidi" .. ali pohvalno da si barem uspjela izguglat što znači "svecki" .. well done girl
tvsabina wrote:
i ne vidim kakve to veze ima sa AJB jer tamo niko ne guta slova, ni uposleni, ni gosti, tako da svoje besmislene rečenice kojima pokušavaš karikirati i televiziju AJB i njenu publiku, proslijedi na teme raznih karikaturnih medija koje na ovom podforumu imaš koliko hoćeš.....
Koriste li i tamo duple negacije kao ti gore iznad?

Šalju li oni te svoje goste mjesec dana prije gostovanja na kakav jezični kurs pa su tako svi "pismeni" dok u ostalim BiH medijima svi gosti su tako strašno priprosti i "nepismeni" .. jao koliki nagli jezički elitizam i da ne kažem pre$eravanje u prazno (uh već sam reko

). AJB znači bira goste i po izražavanju, još mi samo reci da u reportažama na vijestima postavljaju pitanja na cesti samo "visokoobrazovanim šetačima"
tvsabina wrote:Kada dođem umorna sa posla gledam AJB jer saznam mnogo toga a prezentacija istog je makar dostojanstvena ako već nije potkrijepljena sa monumentalnim "originalnim reportažama" sa "dna Jonskog mora" ili sa "vrhova Pirineja"...kakvi podlaci ti na AJB , prikazuju dokumentarce - sitnice i raja se pali jbt....zapravo raja je glupa jel'?
Poneka raja je i glupa, točno, ali više ovdje htjedoh uz tu raju reći da se u pomanjkanju prave konkurencije na tržištu počela zadovoljavati sitnicama, pa tako i jednu AJB dizati u nebesa bez ikakvog razloga. Zanimljivo je pogledati teme AJB na ostalim forumima u zemljama gdje ova TV kuća posluje i vidjeti da se to dešava samo i isključivo ovdje - na sarajevskom forumu. Pa se zapitaš odakle tolika drastična razlika između komentara, gledaju li ti svi ljudi isti program.. ili je to zbog "lokal-patriotskih" razloga, odnosno neki ljudi je doživljavaju ovdje kao "svoju", "bosansku" samo zbog lokacije zgrade iz koje emitiraju pa im je zato tako super dobra i kvalitetna odjednom
tvsabina wrote:Koju stranicu ranije na ovoj temi , lijepo ti je rečeno - naporan si u pokušajima diskreditacije bez argumenata....jedino što poštujem je pravo na vlastito mišljenje a tvoje smo odavno saznali.....
Koju stranicu ranije na ovoj temi sam također lijepo rekao da me zaboli da ne kažem što kome je netko-nešto naporno.
