Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
caros
Posts: 1513
Joined: 16/03/2012 19:05

#1601 Re: Horde Zla

Post by caros »

Udarali su već jednom ovako pa je momak preminuo, rahmetli Aner.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1602 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

caros wrote:Udarali su već jednom ovako pa je momak preminuo, rahmetli Aner.
I ko je odgovarao za Anerovu smrt? Naravno niko.
Ko je odgovrao za pucanje u glavu Vedranu?? Naravno niko. A ja sam bio dole, i duboko vjerujem, sa postotkom od 90% da je upucan iz pistolja policajca.

Ne branim nikoga, uletati nisu SMJELI, ne trebali, ali selektivnost policije i primjena brutalnosti i provdjenje pravde, je itekako prisutna.
User avatar
Alfa159
Posts: 636
Joined: 25/07/2007 12:01
Location: Horde zla - Machu Picchu

#1603 Re: Horde Zla

Post by Alfa159 »

Ma ko podrzava ono izzivljavanje na onim momcima dabogda njega ili njemu drage onako nagazili!!!
A neko je vec rekao ono je samo trening onako ce sutra isto tako i borce i poljoprivrednike i studente samo da jadnici smiju da dignu glas a vi levati kontajte da je to standardna policijska tehnika.
Oni debili u Mostaru pola grada prevrnu, ali ih njihovi ne tuku
U Banja luci malo malo sranje, ali ih ne tuku
Smo balije moraju dokazati kako su oni za.ebani, ALI na svojima.
Ja se nadam da ce horde da skupe neki novac da oni prebijeni podignu parnicu za premlacivanje???!!!
NARAVNO, osuda ulaska na teren!!!
User avatar
Alfa159
Posts: 636
Joined: 25/07/2007 12:01
Location: Horde zla - Machu Picchu

#1604 Re: Horde Zla

Post by Alfa159 »

emigrazione wrote:Samo ga malo poravn'o sa linijom, ne vidim sta je sporno :oops:
mamu mu jebem klosarsku
Haj ti lagano "ljudino" u udruzenje ljubitelja pletenih vuneneih carapa i gledaj ligu sampiona "realan" nogomet!!!
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#1605 Re: Horde Zla

Post by JoseMujica »

vodi ih kući neka ti u bašći divljaju, ako smiješ od baba

a naravno osuda policijske brutalnosti muslimanske policije nad srpskom nejači, mladim talentima i odlikašima sa severa...i dobro je prošlo ovaj put nisu ih lavovima bacali, a zoo je tako blizu
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#1606 Re: Horde Zla

Post by afannedim »

Alfa159 wrote:Ma ko podrzava ono izzivljavanje na onim momcima dabogda njega ili njemu drage onako nagazili!!!
A neko je vec rekao ono je samo trening onako ce sutra isto tako i borce i poljoprivrednike i studente samo da jadnici smiju da dignu glas a vi levati kontajte da je to standardna policijska tehnika.
Oni debili u Mostaru pola grada prevrnu, ali ih njihovi ne tuku
U Banja luci malo malo sranje, ali ih ne tuku
Smo balije moraju dokazati kako su oni za.ebani, ALI na svojima.
Ja se nadam da ce horde da skupe neki novac da oni prebijeni podignu parnicu za premlacivanje???!!!
NARAVNO, osuda ulaska na teren!!!
Naravno ja podržavam dosta vas je više i divljanja, ja plačam da gledam utakmicu a ne iživljavanje balavaca.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#1607 Re: Horde Zla

Post by Cossack »

afannedim wrote: Naravno ja podržavam dosta vas je više i divljanja, ja plačam da gledam utakmicu a ne iživljavanje balavaca.
Sljedeći put će ova četvorica dobro razmisliti prije nego što opet probaju uletiti u teren.
User avatar
cpu_fan
Posts: 1693
Joined: 24/06/2009 14:38

#1608 Re: Horde Zla

Post by cpu_fan »

Batina je iz Raja izašla :evil:
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#1609 Re: Horde Zla

Post by Pismonosa »




U mraku ste ?
Imamo rješenje...

Uključi um svoj
Na čelu hladan znoj
Mrtvo slovo na papiru
Nisi čovjek, ti si broj.
S glavom u pjesku kao noj
Duboko prema jezgri u što dublji sloj
Bježiš i ne želiš mijenjat' život svoj
Kontinuirano poriš i šiješ isti kroj
Ti nisi taj kov
To nije tvoj soj
Ti nisi samo broj
Uključi um svoj.

Dubioza Kolektiv
Ne pomaže ti sedativ,
Znam nigdje nije lako
Dubioza Kolektiv
Svi postajemo negativ,
Do kad sve ovako? 2x

Je li to cirkus?! Ne to je MUP
MUP? Da MUP
Kakvih je to budala skup?!
Ogromna prazna glava,
Pravde kržljav trup
Pametan šuti, muti
Pametuje glup

Neprestane gluposti loop
Cenera na kaficu,
Obraz nije skup.
K'o prnje peri, deri
Lažne mjere mjeri
Sav profit sebi beri
Stiče tebe beri-beri

Vlast i policija
Mito i korupcija 4x

Zipa SIPA onaj drot
Preko puta pravo tipa, tipa
Traži utoku,
Po pojasu se pipa, pipa
Vidi se da žuri
Salo mu se biba, biba, giba, giba
Garant je u igri neka sitna riba
Foteljaš u vladi glavom klima, klima
Svake godina sve veća plima, plima
Neometan kriminal svima njima štima

Dubioza Kolektiv
Ne pomaže ti sedativ,
Znam nigdje nije lako
Dubioza Kolektiv
Svi postajemo negativ,
Do kad sve ovako? 2x

Zipa SIPA! 3x
Čuje se policija!

Vlast i policija
Mito i korupcija 4x
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#1610 Re: Horde Zla

Post by emigrazione »

Zanimljivo je kako ovi klinci znaju zakon kad je u pitanju njihova guzica :-)
Coporativni placipickasti ''mentalita ultra'' mentalitet, zasto svaki put kmecite koji kurac...grla i dlanovi, klinci moji, su uvijek bili odlika HZ, imati muda do jaja za fajt ali HZ nikad nisu kmecale, koji je vama kurac zivo me interesuje
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#1611 Re: Horde Zla

Post by Pismonosa »

Ne možeš u jednoj civiliziranoj i demokratskoj zemlji kakvoj težimo da budemo onako brutalno tući dječaka koji je već savladan i koji leži na travi. I to 2-3 drota. Ako ono nije policijska brutalnost i prekomjerna upotreba sile, onda ne znam šta je.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#1612 Re: Horde Zla

Post by JoseMujica »

:lol: :lol: :lol: a šta li je nevini dječak radio tamo đe su ga batinali?

de malo pročitajte šta pišete i pokušajte definirati šta jeste normalno ponašanje, a šta nije :?

u svakoj zemlji svijeta bi ga gore zgazili da je radio to što je radio

da je policija batinala momka koji se normalno ponašao potpuno bi se složio sa ocjenom da se radi o policijskoj brutalnosti....međutim policija je batinala jednog huligana koji je s bakljom u ruci krenuo u fizički obračun...dakle ne jednog dječaka i ne jednog momka koji se pristojno ponašao....

ukratko divljak je dobio šta je sa svijećom i tražio ....a sad što kmečite ko 3,14čke jer ste osjetili smirujuće učinke pendreka to više govori o karakteru pojedinaca koji bi da se qorče, a da drugi plaćaju ceh.

vego djeco malo više mastrubirajte...to vam je bolji lijek za hormone od penderka
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#1613 Re: Horde Zla

Post by Pismonosa »

Ma sve je to OK, slažem se ja da je onaj ulet bio nepotreban i skroz pogrešan. Samo opet mi je žao vidjeti kad neko maloljetnika udara nogom u glavu. Pa makar se radilo o zarobljenom nacisti kojeg ispituje ruska obavještajna služba u punom jeku 1943. A opet je izgleda nekom to skroz OK i još navija za ove što tuku. Haj i to mogu razumjeti.
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#1614 Re: Horde Zla

Post by emigrazione »

Ne slusaju srarije, ne postuju starije, drsko se obracaju starijim od sebe, najpametniji su najzajebaniji itd...klinci 95% svih nas je nekada pripadalo grupi, i ako vas neko stariji bilo sta zamoli ili pokusa da objasni nemojte ga skidati s kurca tek tako. VAMA JE GRUPA OSTAVLJENA U AMANET ZAPAMTITE TO!!!! HZ nije pocela s vama
rajvosa-mitre
Posts: 69
Joined: 01/04/2013 19:19

#1615 Re: Horde Zla

Post by rajvosa-mitre »

ti si garant bio pripadnik agenture cim imas tolike komplekse prema ovoj generaciji Hordi
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#1616 Re: Horde Zla

Post by emigrazione »

rajvosa-mitre wrote:ti si garant bio pripadnik agenture cim imas tolike komplekse prema ovoj generaciji Hordi
Ne naravno, ali necemo sad o tome. Sve je iz dobre namjere vjeruj, nemoj me pogresno shvatiti ja sam jedan od onih koji vise voli pricati o onome sto ne valja, nego o dobrim stvarima. Nisam kontras da se razumijemo, nego mi je normalno kad HZ postavljaju standarde i uzivam u tome.
Ovo sad ne valja, shvati da odmazete klubi i grupu dovodite u situaciju kad ce vam svaku tekmu par momaka fasovati prijave ili novcane kazne, vremenom ce vam kop izgledati kao u doba Pitica. Ne dozvolite napusenim balavcima da rade to sto rade, autoritet mora postojati i mora se raditi za dobrobit kluba a ne na njegovu stetu, inace grupa gubi smisao. Pa ta agentura, koju spominjes( nije to sva ta generacija HZ, da se razumijemo) je radila na stetu kluba i sve one podjele i previranja su posljedica onoga sto su oni radili. Od Ramljaka, i slicnih, se nije ni moglo ocekivati da se urazume, ali od vas da. Zapamti, grla i dlanovi to su HZ :thumbup:
Canasob
Posts: 128
Joined: 27/08/2011 14:54
Location: Gdje god me put odvede....

#1617 Re: Horde Zla

Post by Canasob »

Nakon jedne sjajne generacije na Sjeveru, opet je dosla jedna nepismena, balava, placipickasta ekipa koja ne zna sta hoce. Nije problem biti ultras, kada znas zasto to cinis. Trebali su znati u sta ulaze kada su utrcali na teren. Ako nisu, sada su sasvim sigurno saznali :roll: . Sreca pa je u pitanju prilicno mala grupa, koja se uz malo dobre volje moze odstraniti i sa Sjevera, a i sa utakmica uopste.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#1618 Re: Horde Zla

Post by Cossack »

Canasob wrote:Nakon jedne sjajne generacije na Sjeveru, opet je dosla jedna nepismena, balava, placipickasta ekipa koja ne zna sta hoce. Nije problem biti ultras, kada znas zasto to cinis. Trebali su znati u sta ulaze kada su utrcali na teren. Ako nisu, sada su sasvim sigurno saznali :roll: . Sreca pa je u pitanju prilicno mala grupa, koja se uz malo dobre volje moze odstraniti i sa Sjevera, a i sa utakmica uopste.
Zamolio bih te balavce da se sutra nađu u nekom stanu ili kući i naprave kvalitetnu bakljadu, čisto da ih želja mine. Ipak je sutra subota...
rajvosa-mitre
Posts: 69
Joined: 01/04/2013 19:19

#1619 Re: Horde Zla

Post by rajvosa-mitre »

istina je da su horde pomalo pocele gubiti kompas i ovo ulijetanje se desilo tako sto se desilo ali necu da sad razapinjem momke koji su uletili,bit ce podnesena krivicna prijava protiv njih,ne trebam se ja jos nasladjivat sto ih je murija prebila i te stvari,pa i Dzine je u svoje vrijeme ulijetao u teren,bacao se poskok na igrace,nozevi su se vadili usred Beograda,bilo je situcija i poslije rata,treba raja da shvati da su Horde Zla navijacka grupa i bakljada je bilo i bice ih i sa novim generacijama i to niko ne moze promjenit,dosta momaka koji su izgurali pravu pricu sa zapada se povuklo i prestalo ici na utakmice tu se i malo poceo gubiti kompas jer su dosli neki novi likovi al sta je tu je prosle su horde i gore stvari,sjetite se ubistva u sirokom,sjetite se borbe za sjever koja je trajala skoro 4 godine,izvuci ce se horde i iz ovog i NAS CE SJEVER OPET BITI NAJJACI!
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#1620 Re: Horde Zla

Post by north »

Učite se djeco šta su HZ...bili ste na pravom putu do nedavno da budete jednaki, i bolji, da budete i bili ste naš ponos i dika svakoga kome je Sarajevo u srcu, ali ste sve to posrali....valjda ćete sve to popraviti i biti kao nekada :(

http://www.youtube.com/watch?v=sslQhd_0Owc
User avatar
SmokingMan
Posts: 22579
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#1621 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

sjetite se borbe za sjever koja je trajala skoro 4 godine,izvuci ce se horde i iz ovog i NAS CE SJEVER OPET BITI NAJJACI!
Eh ovo su bila vremena,kada se samo sjetim svakojakih situacija,a bilo je svega i svačega,koje neću ovde nikada spomenuti,i o kojim možda od tadašnje garniture zna u vrh glave 50 odgovornih i ozbiljnih momaka koji su organizovali pokret na zapadu.Da pozdravim od tadašnje garniture Zlatana G,inače,meni veoma dragog prijatelja,i onu ekipu koja je tada dok sam bio aktivan pravila izuzetne koreografije,posebno protiv Dinama.K,i da ne zaboravim moga debu sa Vratnika...Toliko. 8-)
User avatar
jalijas74
Posts: 1366
Joined: 17/11/2010 15:10

#1622 Re: Horde Zla

Post by jalijas74 »



Znali smo reci sto mislio otvoreno jasno i glasno
User avatar
jalijas74
Posts: 1366
Joined: 17/11/2010 15:10

#1623 Re: Horde Zla

Post by jalijas74 »



Za sve dvolicnjake
TADA JE MOGLO DANAS NE MOZE
to valjda dolazi sa godinama
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#1624 Re: Horde Zla

Post by Cossack »

jalijas74 wrote: Za sve dvolicnjake
TADA JE MOGLO DANAS NE MOZE
to valjda dolazi sa godinama
Tada se nije kažnjavalo sada se kažnjava! Tada klub nije trpio (posebno ne bodovno), sada trpi! Ima razlike.
User avatar
jalijas74
Posts: 1366
Joined: 17/11/2010 15:10

#1625 Re: Horde Zla

Post by jalijas74 »

a konzerva pive ?
a godinu dan kasnjije izbaceni sa ovog ruznog stadiona i novcano kaznjeni ?
Post Reply