Sabin'ce, hvala na darezljivosti, nema potrebe.tvsabina wrote:DAJT EIOV OM MOMKUZL ATNU KAŠIKU :Fudo387 wrote:E da vidimo kapitalne investicije rahmetli drzave:
1. Rupa kod Konjica, 5 milijardi dolara. Napravio sebi frajer da se ima gdje skloniti ako ga neko atomskom zvekne. Ostale ko jebe, imaju radne akcije, free tene i majicu, lopatu i sok dvojni C, life is good. Danas u toj rupi sadimo pecurke, mislim da ni jedna zemlja na svijetu nije ulozila u gljive k'o nasa bivsa titomanija.
2. Rupa kod Bihaca, 10 milijardi dolara. Napravio frajer aerodrom da ima gdje skloniti one krntije koje su u sukobu sa ozbiljnom avijacijom imale sanse k'o i ja u ringu sa Tajsonom.
Dobro, valjalo je za dozvolige da se obratimo, lozi sirotinju da zive u iluziji kako su nesta zajebani.
Itd...itd.
TLN je najbolje opisala investicije tih budalasa u skecu kad Nele otvara brodogradiliste u Bugojnu.![]()
Za to vrijeme uspjeli su povezati Zagreb i Beograd autputem, i to je nasa socijalisticka omladina napravila krampom. Bosna dobila qrac, kad krenes preko komara pomoli si, preko Ivan Sedla avantura zivota, ono nema ni na Discover kanalu.
Dobili smo zeljezaru u Zenici koja je kompletan region tusila smogom, i par lopata da Sirotanovici prebacuju rekorde. Dobro, stavili su ga na hiljadarku, i to je nesta.
Nije da se nesta qrcim, Fudo vec ima pozlaceni escajg.
Stvar bezveznog prestiza i preseravanja.
