nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#1601 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by basicm »

Upravo taj, zaboravih napisati Civic.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39555
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1602 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

to je onda taj isti ,nema ih puno,ne upratih tockove ,mrak je .....
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#1603 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by quarterback »

bitanga_sa_otesa wrote:ako je stariji civic kratki,maloprije je protutnjao u blokadi mojom ulicom :lol: :lol: ,neki papandreu opasan....
tog sam i ja upratio, dalabu
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1604 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vješalica »

neki sroljo u bijesnom bmw-u včrs divljao,mislim da je kao neka metalik oranž boja,novije auto niej stara harabatija
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39555
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1605 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

ja sam vidjeo zlatnog m4 ,moguce da je to taj .....
alenthekiller
Posts: 737
Joined: 29/08/2011 11:42

#1606 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by alenthekiller »

Sinoc u Vogosci oko 3 ujutru idem prema gradu i ispred mene ide policija, i sad izmedju dva semafora gornja leti skoda fabia pretice mene i drotovsko auto, drotovi se sklonise u stranu valjda se i oni sjebali, i nista. Blicaj, sviraj nista oni, jos hoce da skrenu na samousluzne one, i ja na sirenu, tek onda reda radi gas dodadose fole da ga stignu... SMIJESNO, da mi je bila kamera da snimim i da posaljem klixu i ovim sajtovima. Fuj
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#1607 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mali_milojica »

vješalica wrote:neki sroljo u bijesnom bmw-u včrs divljao,mislim da je kao neka metalik oranž boja,novije auto niej stara harabatija
bitanga_sa_otesa wrote:ja sam vidjeo zlatnog m4 ,moguce da je to taj .....
Ponovile se gazde "OVAKO" Mesne Industrije.
Pored M4,kupili 6 Gran Coupe,X5 i X6
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1608 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by vješalica »

ma šta znam ne razumijem se u ta nova auta,ali čobanluk teški,uzeo gasa kroz raskrsnicu ode prema Heci ja stojim na stanici čekam tramvaj,kad eto budale odozgo divljački iz pravca Avaza prema gradu...pravi jad i čemer maloumne glavate stoke
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#1609 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mirzet87sa »

Jedan veliki gospodin.
punosvega
Posts: 275
Joined: 04/09/2014 11:45

#1610 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by punosvega »

veceras u tz, lik se na pola zabio pod autobus do sajbe, ne vidi se najbolje na slici, nije ispod stoje vozio, a sudeci prema polozaju vozila iz trake za lijevo ubacivao se u traku za pravo pred semaforom i zahefto se u autobus.
Image
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#1611 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by citroen xm »

Sada će gasati civare pod uslovom da je prošao nepovrijeđen.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39555
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1612 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

mirzet87sa wrote:Jedan veliki gospodin.
ne poznajem ga, ali je dobar auto :thumbup:
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#1613 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by nightvision »

vid'te ovih sto su se naredali.

Image
probook
Posts: 5042
Joined: 13/10/2013 22:38

#1614 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by probook »

Ovaj kreten sreca pa nije nekoga ubio

http://bljesak.info/mob/clanak/113636
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#1615 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Optimist »

Jutros oko pola 9 je jedna djevojcica u P206 zakacila ogradu od tramvajskog stajalista u Nedzaricima, pravac prema Ilidzi. Auto zavrsilo okrenuto za 180 stepeni u srednjoj traci, bez tocka, poluosovine i ostalih stotinjak dijelova koji su bili posvuda. Ona nepovrijedjena. Ne stigoh slikati. Cudi me da nema na portalima.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#1616 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by quarterback »

web novinara spavaju u ta doba
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#1617 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by nightvision »

probook wrote:Ovaj kreten sreca pa nije nekoga ubio

http://bljesak.info/mob/clanak/113636
Prodajem motor od golfa, nije puno presao, mozda dva'est metara. :D
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#1618 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by quarterback »

:D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39555
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1619 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

Optimist wrote:Jutros oko pola 9 je jedna djevojcica u P206 zakacila ogradu od tramvajskog stajalista u Nedzaricima, pravac prema Ilidzi. Auto zavrsilo okrenuto za 180 stepeni u srednjoj traci, bez tocka, poluosovine i ostalih stotinjak dijelova koji su bili posvuda. Ona nepovrijedjena. Ne stigoh slikati. Cudi me da nema na portalima.
vidjeo sam ogradu savijenu samo i pitao se sta li se desilo :roll:
opet onaj s bijelom hondom civic divlja ,vidjeo sam ga u 2 navrata ,naprijed neke celicare,nazad aluminijske,auto izgleda ko stala na tockovima :-?
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#1620 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by quarterback »

jaran ima takvog srebrnog civica samo VTI, volio bih da se negdje sretnu :)
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39555
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1621 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

ja mu zelim da ga policija sretne svaki put kad bude divljao...
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#1622 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mali_milojica »

Optimist wrote:Jutros oko pola 9 je jedna djevojcica u P206 zakacila ogradu od tramvajskog stajalista u Nedzaricima, pravac prema Ilidzi. Auto zavrsilo okrenuto za 180 stepeni u srednjoj traci, bez tocka, poluosovine i ostalih stotinjak dijelova koji su bili posvuda. Ona nepovrijedjena. Ne stigoh slikati. Cudi me da nema na portalima.
Mislim da je bilo ovdje na klix,citatelj im poslao sliku. Ali ukratko i sturo saopstenje,u dvije recenice.
promaha
Posts: 601
Joined: 04/01/2011 21:11

#1623 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by promaha »

bitanga_sa_otesa wrote:
Optimist wrote:Jutros oko pola 9 je jedna djevojcica u P206 zakacila ogradu od tramvajskog stajalista u Nedzaricima, pravac prema Ilidzi. Auto zavrsilo okrenuto za 180 stepeni u srednjoj traci, bez tocka, poluosovine i ostalih stotinjak dijelova koji su bili posvuda. Ona nepovrijedjena. Ne stigoh slikati. Cudi me da nema na portalima.
vidjeo sam ogradu savijenu samo i pitao se sta li se desilo :roll:
opet onaj s bijelom hondom civic divlja ,vidjeo sam ga u 2 navrata ,naprijed neke celicare,nazad aluminijske,auto izgleda ko stala na tockovima :-?
preksinoc ga je murja zaustavila prekoputa avaza u pravcu ilidze ali kakve koristi ...

osim njega jos je sigurno bilo 4-5 auta koji su divljali, dok su oni njega izvukli, zasluzeno naravno ali ocigledno ga to ne sprijecava da nastavlja ...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39555
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1624 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

onda ce se vjerovatno zaustaviti u nekoj banderi :?
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#1625 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by quarterback »

bitanga_sa_otesa wrote:ja mu zelim da ga policija sretne svaki put kad bude divljao...
zar jos vjerujes u njih
Post Reply