nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#1601 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Upravo taj, zaboravih napisati Civic.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39555
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1602 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
to je onda taj isti ,nema ih puno,ne upratih tockove ,mrak je .....
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#1603 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
tog sam i ja upratio, dalabubitanga_sa_otesa wrote:ako je stariji civic kratki,maloprije je protutnjao u blokadi mojom ulicom![]()
,neki papandreu opasan....
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#1604 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
neki sroljo u bijesnom bmw-u včrs divljao,mislim da je kao neka metalik oranž boja,novije auto niej stara harabatija
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39555
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1605 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
ja sam vidjeo zlatnog m4 ,moguce da je to taj .....
-
alenthekiller
- Posts: 737
- Joined: 29/08/2011 11:42
#1606 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Sinoc u Vogosci oko 3 ujutru idem prema gradu i ispred mene ide policija, i sad izmedju dva semafora gornja leti skoda fabia pretice mene i drotovsko auto, drotovi se sklonise u stranu valjda se i oni sjebali, i nista. Blicaj, sviraj nista oni, jos hoce da skrenu na samousluzne one, i ja na sirenu, tek onda reda radi gas dodadose fole da ga stignu... SMIJESNO, da mi je bila kamera da snimim i da posaljem klixu i ovim sajtovima. Fuj
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#1607 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
vješalica wrote:neki sroljo u bijesnom bmw-u včrs divljao,mislim da je kao neka metalik oranž boja,novije auto niej stara harabatija
Ponovile se gazde "OVAKO" Mesne Industrije.bitanga_sa_otesa wrote:ja sam vidjeo zlatnog m4 ,moguce da je to taj .....
Pored M4,kupili 6 Gran Coupe,X5 i X6
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#1608 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
ma šta znam ne razumijem se u ta nova auta,ali čobanluk teški,uzeo gasa kroz raskrsnicu ode prema Heci ja stojim na stanici čekam tramvaj,kad eto budale odozgo divljački iz pravca Avaza prema gradu...pravi jad i čemer maloumne glavate stoke
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#1609 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Jedan veliki gospodin.
-
punosvega
- Posts: 275
- Joined: 04/09/2014 11:45
#1610 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
veceras u tz, lik se na pola zabio pod autobus do sajbe, ne vidi se najbolje na slici, nije ispod stoje vozio, a sudeci prema polozaju vozila iz trake za lijevo ubacivao se u traku za pravo pred semaforom i zahefto se u autobus.


-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#1611 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Sada će gasati civare pod uslovom da je prošao nepovrijeđen.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39555
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1612 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
ne poznajem ga, ali je dobar automirzet87sa wrote:Jedan veliki gospodin.
-
nightvision
- Posts: 3427
- Joined: 04/02/2014 14:21
#1613 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
vid'te ovih sto su se naredali.


-
probook
- Posts: 5042
- Joined: 13/10/2013 22:38
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#1615 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Jutros oko pola 9 je jedna djevojcica u P206 zakacila ogradu od tramvajskog stajalista u Nedzaricima, pravac prema Ilidzi. Auto zavrsilo okrenuto za 180 stepeni u srednjoj traci, bez tocka, poluosovine i ostalih stotinjak dijelova koji su bili posvuda. Ona nepovrijedjena. Ne stigoh slikati. Cudi me da nema na portalima.
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#1616 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
web novinara spavaju u ta doba
-
nightvision
- Posts: 3427
- Joined: 04/02/2014 14:21
#1617 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Prodajem motor od golfa, nije puno presao, mozda dva'est metara.
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39555
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1619 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
vidjeo sam ogradu savijenu samo i pitao se sta li se desiloOptimist wrote:Jutros oko pola 9 je jedna djevojcica u P206 zakacila ogradu od tramvajskog stajalista u Nedzaricima, pravac prema Ilidzi. Auto zavrsilo okrenuto za 180 stepeni u srednjoj traci, bez tocka, poluosovine i ostalih stotinjak dijelova koji su bili posvuda. Ona nepovrijedjena. Ne stigoh slikati. Cudi me da nema na portalima.
opet onaj s bijelom hondom civic divlja ,vidjeo sam ga u 2 navrata ,naprijed neke celicare,nazad aluminijske,auto izgleda ko stala na tockovima
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#1620 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
jaran ima takvog srebrnog civica samo VTI, volio bih da se negdje sretnu 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39555
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1621 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
ja mu zelim da ga policija sretne svaki put kad bude divljao...
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#1622 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Mislim da je bilo ovdje na klix,citatelj im poslao sliku. Ali ukratko i sturo saopstenje,u dvije recenice.Optimist wrote:Jutros oko pola 9 je jedna djevojcica u P206 zakacila ogradu od tramvajskog stajalista u Nedzaricima, pravac prema Ilidzi. Auto zavrsilo okrenuto za 180 stepeni u srednjoj traci, bez tocka, poluosovine i ostalih stotinjak dijelova koji su bili posvuda. Ona nepovrijedjena. Ne stigoh slikati. Cudi me da nema na portalima.
-
promaha
- Posts: 601
- Joined: 04/01/2011 21:11
#1623 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
preksinoc ga je murja zaustavila prekoputa avaza u pravcu ilidze ali kakve koristi ...bitanga_sa_otesa wrote:vidjeo sam ogradu savijenu samo i pitao se sta li se desiloOptimist wrote:Jutros oko pola 9 je jedna djevojcica u P206 zakacila ogradu od tramvajskog stajalista u Nedzaricima, pravac prema Ilidzi. Auto zavrsilo okrenuto za 180 stepeni u srednjoj traci, bez tocka, poluosovine i ostalih stotinjak dijelova koji su bili posvuda. Ona nepovrijedjena. Ne stigoh slikati. Cudi me da nema na portalima.![]()
opet onaj s bijelom hondom civic divlja ,vidjeo sam ga u 2 navrata ,naprijed neke celicare,nazad aluminijske,auto izgleda ko stala na tockovima
osim njega jos je sigurno bilo 4-5 auta koji su divljali, dok su oni njega izvukli, zasluzeno naravno ali ocigledno ga to ne sprijecava da nastavlja ...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39555
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#1624 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
onda ce se vjerovatno zaustaviti u nekoj banderi 
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#1625 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
zar jos vjerujes u njihbitanga_sa_otesa wrote:ja mu zelim da ga policija sretne svaki put kad bude divljao...
