Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#15976 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Druze ti i nisi bas upucen jel tako?
-
jasko__
- Posts: 1166
- Joined: 13/11/2009 21:18
#15977 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sudeći po jutrošnjoj epizodi, po meni za heftu gine slijedeća raja
- Briene 100%
- Podriče qronja
- Theon
- Beric po 16-ti put
- Gendry
- Mala Mormontka
- Davos
- Jorah
- Grey Worm
- Tormund
- pa čak mislim možda i Danny
Nelogično je da strada iko od braće Lannister jer je dodatni vrhunac za nastavak njihovo sučeljavanje sa Cercei ali i sa fokin Bronom
A mora se desiti i neko sranje u kriptama..nisu ih đaba spomenuli nekoliko puta..biće i dole ludilo
- Briene 100%
- Podriče qronja
- Theon
- Beric po 16-ti put
- Gendry
- Mala Mormontka
- Davos
- Jorah
- Grey Worm
- Tormund
- pa čak mislim možda i Danny
Nelogično je da strada iko od braće Lannister jer je dodatni vrhunac za nastavak njihovo sučeljavanje sa Cercei ali i sa fokin Bronom
A mora se desiti i neko sranje u kriptama..nisu ih đaba spomenuli nekoliko puta..biće i dole ludilo
- choxnox
- Posts: 1102
- Joined: 05/09/2009 12:32
#15978 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sjetite se one scene iz S08 trailera kako Arya prestraseno bjezi okrecuci se za sobom u mracnim hodnicima, a onda se sjetimo koliko je samo puta u ovoj 2. epizodi spomenuto "kako ce oni koji se ne budu borili biti najsigurniji u kriptama". Moze biti da se napad simultano desi i izvan Winterfell, ali i iznutra.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#15979 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Poprilično smeče obje epizode, previše humora i previše kratke.
I upravo što kaze vrlo moguce da ce 90 posto biti radnja negdje drugo i 10 posto bitke i onda opet smaranje.
Nadam se da debelo griješim i da ce se skoro sve riješiti u 3 da pređemo preko gluposti.
Razocarenje sve u svemu moglo je bolje 10 puta.
I upravo što kaze vrlo moguce da ce 90 posto biti radnja negdje drugo i 10 posto bitke i onda opet smaranje.
Nadam se da debelo griješim i da ce se skoro sve riješiti u 3 da pređemo preko gluposti.
Razocarenje sve u svemu moglo je bolje 10 puta.
-
Coconut
- Posts: 175
- Joined: 25/06/2012 19:16
- Location: Sarajevo
#15980 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Slazem se za vecinu tih. Nisu bezveze dobili dosta kadra, bas da se oprostimo od njih.jasko__ wrote:Sudeći po jutrošnjoj epizodi, po meni za heftu gine slijedeća raja
- Briene 100%
- Podriče qronja
- Theon
- Beric po 16-ti put
- Gendry
- Mala Mormontka
- Davos
- Jorah
- Grey Worm
- Tormund
- pa čak mislim možda i Danny
Nelogično je da strada iko od braće Lannister jer je dodatni vrhunac za nastavak njihovo sučeljavanje sa Cercei ali i sa fokin Bronom
A mora se desiti i neko sranje u kriptama..nisu ih đaba spomenuli nekoliko puta..biće i dole ludilo
Sto se tice Deny, ja mislim da ce ili ona ili Jon stradati u okrsaju sa NK. Azor Ahai mora zrtvovati svoju ljubav da bi lightbringerom ubio NK-a. Mozda Jon bude zrtvovao Deny.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#15981 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
i te kako sam upućen u beskonačno razvlačenje ove serije do u nedogledConcord wrote:Druze ti i nisi bas upucen jel tako?
čitavu prošlu godinu su pauzirali jer se navodno trebalo napraviti 10 epizoda od po 90 minuta
ha hu lafo spektakli neki, a čekalo se dvije godine na 6 epizoda po pedeset minuta
u naredne tri epizode najvažniji lik koji će poginuti je Gentry ili onaj debeli Sansin savjetnik
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#15982 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Dodao bih na listu bar jednog Lannistera i jednog Starka....Dany ce mozda umrijeti ali ne vjerujem da ce vec u sljedecoj epizodi ...jasko__ wrote:Sudeći po jutrošnjoj epizodi, po meni za heftu gine slijedeća raja
- Briene 100%
- Podriče qronja
- Theon
- Beric po 16-ti put
- Gendry
- Mala Mormontka
- Davos
- Jorah
- Grey Worm
- Tormund
- pa čak mislim možda i Danny
Nelogično je da strada iko od braće Lannister jer je dodatni vrhunac za nastavak njihovo sučeljavanje sa Cercei ali i sa fokin Bronom
A mora se desiti i neko sranje u kriptama..nisu ih đaba spomenuli nekoliko puta..biće i dole ludilo
-
Chstal
- Posts: 74
- Joined: 26/12/2012 13:55
#15983 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Mislim da ce se neki probiti kroz winterfell, jer imaju 2 scene kada se bore na zidu winterfella.choxnox wrote:Sjetite se one scene iz S08 trailera kako Arya prestraseno bjezi okrecuci se za sobom u mracnim hodnicima, a onda se sjetimo koliko je samo puta u ovoj 2. epizodi spomenuto "kako ce oni koji se ne budu borili biti najsigurniji u kriptama". Moze biti da se napad simultano desi i izvan Winterfell, ali i iznutra.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#15984 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
nesto ni ja ne vjerujem da ce se vako ili nako rjesenje sa mrtvima dogoditi u iducoj epizodi, jer sta onda sa preostale 3 epizode?
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#15985 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
borbe protiv cersei to bi savršenstvo bilo od finalakaranana wrote:nesto ni ja ne vjerujem da ce se vako ili nako rjesenje sa mrtvima dogoditi u iducoj epizodi, jer sta onda sa preostale 3 epizode?
-
asker
- Posts: 3019
- Joined: 10/09/2004 18:08
- Location: BiH
#15986 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Dany je u ovoj cak bila i simpaticna. Oprostila Tyrionu i izmirila se sa Sansom. Lijepa scena zaista, topla, ljudska. U fazonu ne trci on zamnom vec ja za njim, sve rizikujem zbog Jona.
U nekom pozitivnom izhodu zelim da oboje prezive
Bran mi sve vise sumnjiv. Mora biti neki zaplet oko njega da ga hebes. Lik je totalno bez emocija, a od kako se provukla ideja da je on, tj da ce biti NK, sve mi nesto mutno oko toga.
U nekom pozitivnom izhodu zelim da oboje prezive
Bran mi sve vise sumnjiv. Mora biti neki zaplet oko njega da ga hebes. Lik je totalno bez emocija, a od kako se provukla ideja da je on, tj da ce biti NK, sve mi nesto mutno oko toga.
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#15987 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Il mozda bjezi od nekog koga zna a ko je pretvoren u wighta tipa Gendryachoxnox wrote:Sjetite se one scene iz S08 trailera kako Arya prestraseno bjezi okrecuci se za sobom u mracnim hodnicima, a onda se sjetimo koliko je samo puta u ovoj 2. epizodi spomenuto "kako ce oni koji se ne budu borili biti najsigurniji u kriptama". Moze biti da se napad simultano desi i izvan Winterfell, ali i iznutra.
- biggrin
- Posts: 3459
- Joined: 23/11/2010 09:47
#15988 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
NK cekao tamo nekakvih hiljadu godina i sad mu je problem sacekati jos par dana, da odleti do KL, izvuce ljudsku armiju iz utvrde i sastavi ih na otvorenom i onda poklopi Brana, vec MORA odmah udariti na njega...ma hajte molim vas....a sve ovo jos pod presumpcijom da je ono sto je bran rekao tacnopici wrote:jesteli gledali vi ovu epizodu uopste... Bran govori svima da je najveci cilj NK trooki gavran tj on i da ga zeli mrtvog kako bi zavladala vjecita tama tj kako bi se izbrisalo sjecanje na ljude... Theon i njegovi ljudi ce cuvati Brana kod debelog stabla a Dany i Jon ce biti podrska tj pojavit ce se kad se pojavi NK... ostali su da zadrze zombe dok ne ubiju NK tj probaju ga ubiti jer im je to jedina nada, svi su svjesni da bez toga ce ih pregaziti... obracun kod debla ide i tu ce se sve razrjesiti...
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#15989 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Dany ono pokusava da se milom svidi ljudima i krenu joj fino sa Sansom,a Sansa ko kakva bitchulja odmah upita sta ce bit sa sjeverom.A prije toga je imala scenu sa Jorahom koji joj je prvo rekao da oprosti Tyrionu,a poslije rece "and one more thing" i izrezase tu scenu.Mislim da je rekao da se pokusa malo zbliziti sa Sansom.asker wrote:Dany je u ovoj cak bila i simpaticna. Oprostila Tyrionu i izmirila se sa Sansom. Lijepa scena zaista, topla, ljudska. U fazonu ne trci on zamnom vec ja za njim, sve rizikujem zbog Jona.
U nekom pozitivnom izhodu zelim da oboje prezive![]()
Bran mi sve vise sumnjiv. Mora biti neki zaplet oko njega da ga hebes. Lik je totalno bez emocija, a od kako se provukla ideja da je on, tj da ce biti NK, sve mi nesto mutno oko toga.
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#15990 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Primi ga Arya ko orden zasluga za narod
Tacno sam se mogao kladiti da ce zazeljeti da proba prije odlucujuce bitke.
Tacno sam se mogao kladiti da ce zazeljeti da proba prije odlucujuce bitke.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#15991 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
vidilo se da bi ga mogla primit. neocekivano fino tijelo cini mi se.
kad je u pitanju ono drugo koplje koje je primila, ne znam je li ono neki torpedo ili nesto, ali mogo bi viserion zaplatit sa onim mozda.
kad je u pitanju ono drugo koplje koje je primila, ne znam je li ono neki torpedo ili nesto, ali mogo bi viserion zaplatit sa onim mozda.
- choxnox
- Posts: 1102
- Joined: 05/09/2009 12:32
#15992 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
A mozda bjezi i o zivog Gendryja, mozda se covjeku osladilodrogon2 wrote:Il mozda bjezi od nekog koga zna a ko je pretvoren u wighta tipa Gendryachoxnox wrote:Sjetite se one scene iz S08 trailera kako Arya prestraseno bjezi okrecuci se za sobom u mracnim hodnicima, a onda se sjetimo koliko je samo puta u ovoj 2. epizodi spomenuto "kako ce oni koji se ne budu borili biti najsigurniji u kriptama". Moze biti da se napad simultano desi i izvan Winterfell, ali i iznutra.Sta vam je bolan ljudi nema nista u kriptama.Kazem vec deseti put ovdje,jedino je Rickon mozda jos citav,al i od njega su samo kosti ostale
- AleksoMKD
- Posts: 8157
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#15993 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Gendry gine.
Arya ostaje trudna i radja dete koje ce Danny legitimisati ko Starka.
Sto se tice onog trcanja Arye meni se cini da to nije u Winterfell-u vec u KL.
Arya ostaje trudna i radja dete koje ce Danny legitimisati ko Starka.
Sto se tice onog trcanja Arye meni se cini da to nije u Winterfell-u vec u KL.
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#15994 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Valja zaplakat u narednoj ep 
- AleksoMKD
- Posts: 8157
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#15996 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pogibosmo u pm
Arya radja rightful king of seven Kingdoms.
Druga opcija: Princ koji je obecan je Gendry i morat ce ubiti Aryu
Nego sto uopste uzimamo pricu o obecanom princu kao istinu, samo jedna od religija u svijetu
Arya radja rightful king of seven Kingdoms.
Druga opcija: Princ koji je obecan je Gendry i morat ce ubiti Aryu
Nego sto uopste uzimamo pricu o obecanom princu kao istinu, samo jedna od religija u svijetu
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#15997 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Tako je, Dany nakon 9 mjeseci prvo ubija dijete Arye i Gendrya, jer ono kao dijete Baratheona ima prvo pravo na tron, zatim ubija Gendrya jer naravno on je zadnji zivi Baratheon, pa kad se rijesi svih Baratheona onda prelazi na Jona jer je on jedini muski Targaryen, kad njega ubije onda ubije Cersei i dvojicu brace Lannistera cisto da je sigurna da ne vise niko da palamudi o tronu. E onda je mirna da vlada i tu je kraj serije. Kakve gluposti ljudi izmisljaju

Last edited by Concord on 22/04/2019 17:19, edited 1 time in total.
- AleksoMKD
- Posts: 8157
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#15998 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ako se ne varam vise od jedne religije u tom svetu ima tog lika. Azor Ahai ili obecani princ ili last hero.bhnapoleon1 wrote:Pogibosmo u pm
Arya radja rightful king of seven Kingdoms.
Druga opcija: Princ koji je obecan je Gendry i morat ce ubiti Aryu
Nego sto uopste uzimamo pricu o obecanom princu kao istinu, samo jedna od religija u svijetu
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#15999 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Kako ono rece Bran Jaimeu, kad ga ovaj pita " a poslije?"...
"Kako znate da postoji poslije?"
Najava dzenaze?
"Kako znate da postoji poslije?"
Najava dzenaze?
- AleksoMKD
- Posts: 8157
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja


