Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Queen_of_hearts wrote:Je li artdeco igdje snizen ? Treba mi ova kamuflaz krema
Je li neko koristio ovu bazu
Artdeco puder RICH TREATMENT FOUNDATON snizen u CMu na 14.-70 KM, znaci, savrseeeeen je, savrseno prekriva, a nije nimalo tezak...posto sam svijetle puti uzela sam broj 12 i savrseno mi odgovara, kremast je, gust...
Kryolan kozmetiku- provjereno originalnu prodaje sminkerica Sladjana Milojevic, mozete je naci na FBu
Joj, u zadnje vrijeme me puder baš nervira, dođe mi da ga prestanem koristiti
Jedan dan - odgovara, sve super, sutradan - k'o da je drugi puder - ni na što to ne liči, i onda šta ću, skinem ga skroz i et'.
A ne volim to, neugodno mi nešto kad ne stavim makar malo
U biti, ne znam ni što ovo pišem, valjda samo da se požalim.
Mutivoda wrote:Joj, u zadnje vrijeme me puder baš nervira, dođe mi da ga prestanem koristiti
Jedan dan - odgovara, sve super, sutradan - k'o da je drugi puder - ni na što to ne liči, i onda šta ću, skinem ga skroz i et'.
A ne volim to, neugodno mi nešto kad ne stavim makar malo
U biti, ne znam ni što ovo pišem, valjda samo da se požalim.
a da probas finu kremicu i kupis meow puder. Meni je meow mraaaak.
od neke od cura sa foruma sam jednom probala i od tad ga kupujem.
stavim koliko mi treba.
danas u dm snizenje do -40% a -10% na cjelokupnu kupovinu....ugl nije mi ovo nikako jasno .... npr jedan afroditin proizvod koji bi po nekoj logici trebao biti -25% ( na cjelokupan asortiman afrodite) i -10% = 35%, meni na racunu obracunat -32,58%. drugi afroditin proizvod - 32.50%, treci -32,44% ?????
al bukvalno
mislim da dugo niko nije izvalio vecu glupost od mene
sad kad sam i ja isla u kupovinu skuzila sam o cemu se radi, dakle ako je krema 10 KM i ima -25% ona je 7,5KM i na tu cijenu ide -10% al' kad sve saberes oduzmes bla bla ispadne npr -32,48% (ovo bubam jer ocigledno veze nemam s matematikom) od prvobitne cijene
MersY wrote:Da li je neko probao ovu BB , kako sam shvatila tek su je izbacili na tržište ali eto možda je neko već probao pa da kaže utiske
Eh ja sam je kupila, na sljepo ...pošto već imam puder na licu probala sam je samo na ruci, fino miriše, fino se razmazuje, mat efekat, samo je jedna nijansa a imaju za suhu i za masnu kožu, ja uzela ovu za masnu...čini mi se da nije loša, barem na ruci a vidjećemo sutra na licu kako se ponaša ...i da košta 28.55 KM
Draga MersY, možeš li mi reci utiske kako se ponaša na licu? Postojanost?
Queen_of_hearts wrote:ovo je puno cestica glittera,sad guglala
Potvrdjujem za glitter, bas se vidi, probala neki dan.
Je li neko koristio Essence BB kremu? Od svih brendova mi imaju najprirodniju nijansu. Zanima me i Maybelline BB krema? Ima li neko onu narancastu koja se navodno prilagodjava svakom tenu?
MrsJ wrote:Moze li mi neko objasniti razliku izmedju BB i CC kreme?
Nisam neki ekspert, ali po mom iskustvu, BB kreme imaju dosta laganiju formulu, ali i slabije prekrivanje, a CC kreme su gusce, vise nalik tecnom puderu, i imaju bolje prekrivanje.
MersY wrote:Da li je neko probao ovu BB , kako sam shvatila tek su je izbacili na tržište ali eto možda je neko već probao pa da kaže utiske
Eh ja sam je kupila, na sljepo ...pošto već imam puder na licu probala sam je samo na ruci, fino miriše, fino se razmazuje, mat efekat, samo je jedna nijansa a imaju za suhu i za masnu kožu, ja uzela ovu za masnu...čini mi se da nije loša, barem na ruci a vidjećemo sutra na licu kako se ponaša ...i da košta 28.55 KM
Draga MersY, možeš li mi reci utiske kako se ponaša na licu? Postojanost?
Krema je super, postojanost za 10, mislim da bi izdržala na licu cijeli dan ali ja je skinem nakon 8 sati , kad dođem sa posla , matira odlično, nijansa je jedna ali baš prirodna, pokrivanje nije baš nešto ali ja nemam problema sa licem i tenom tako da meni to odgovara
MersY wrote:
Eh ja sam je kupila, na sljepo ...pošto već imam puder na licu probala sam je samo na ruci, fino miriše, fino se razmazuje, mat efekat, samo je jedna nijansa a imaju za suhu i za masnu kožu, ja uzela ovu za masnu...čini mi se da nije loša, barem na ruci a vidjećemo sutra na licu kako se ponaša ...i da košta 28.55 KM
Draga MersY, možeš li mi reci utiske kako se ponaša na licu? Postojanost?
Krema je super, postojanost za 10, mislim da bi izdržala na licu cijeli dan ali ja je skinem nakon 8 sati , kad dođem sa posla , matira odlično, nijansa je jedna ali baš prirodna, pokrivanje nije baš nešto ali ja nemam problema sa licem i tenom tako da meni to odgovara
tacno ste zlo ne treba navracati ovamo narocito ne prije kafe i ne praznog stomaka
samo jos usporedbe radi koja je nijansa ove vichy za masnu kozu (ako ti nije belaj de nadji neki pider koji ima pribliznu bojo sa ovom cisto da se znam ravnati )
hvala unaprijed
Michun wrote:moze li mi neko preporuciti sjOjnu sjenu - bijelu i bez.
ali da se bas bas sjaji.
hvala
ja sam nekad davno za jednu priliku kupila zlatnu art deco bas je bila sj0jna tacno je bila za te jedne prilike i nikad vise. mozda oni imaju u tim nijansama koje tebi trebaju
Michun wrote:moze li mi neko preporuciti sjOjnu sjenu - bijelu i bez.
ali da se bas bas sjaji.
hvala
ja sam nekad davno za jednu priliku kupila zlatnu art deco bas je bila sj0jna tacno je bila za te jedne prilike i nikad vise. mozda oni imaju u tim nijansama koje tebi trebaju
Michun wrote:moze li mi neko preporuciti sjOjnu sjenu - bijelu i bez.
ali da se bas bas sjaji.
hvala
ja sam nekad davno za jednu priliku kupila zlatnu art deco bas je bila sj0jna tacno je bila za te jedne prilike i nikad vise. mozda oni imaju u tim nijansama koje tebi trebaju
pa ja to bolan svaki dan
volim da se sjOjim
zamisli da sa sj0jnim celom jos i oci zasj0je
bez zezanja art deco ima te sedefaste nijanse cini mi se da sam tad vidjela i bijelu ali meni trebala zlatna
LieToMe Ja koristim Bourjois Helthy Mix Serum nijansa light beige i isto tako bourjois 123 cc kremu natural beige i kad sam prvi put istisla ovu Vichy bb na ruku pomislila sam ovo će mi biti pretamno jer izgleda puno tamnije od ova dva koja ja koristim ali nije jer se nekako prilagodi boji lica i s obzirom da ne prekriva baš puno tako da ni ne daje puno te tamne boje... ako me razumiješ šta ti hoću reći
MersY wrote:LieToMe Ja koristim Bourjois Helthy Mix Serum nijansa light beige i isto tako bourjois 123 cc kremu natural beige i kad sam prvi put istisla ovu Vichy bb na ruku pomislila sam ovo će mi biti pretamno jer izgleda puno tamnije od ova dva koja ja koristim ali nije jer se nekako prilagodi boji lica i s obzirom da ne prekriva baš puno tako da ni ne daje puno te tamne boje... ako me razumiješ šta ti hoću reći
Razumjela
odlicno i ja sam u tim nekim light beige nijansama ali dobro pocrnim ljeti (uvijek imam ljeti neki korektor 2-3 nijanse tamniji jer pudere ljeti izbjegavam)
Hvala puno
Draga MersY, možeš li mi reci utiske kako se ponaša na licu? Postojanost? [/quote]
Krema je super, postojanost za 10, mislim da bi izdržala na licu cijeli dan ali ja je skinem nakon 8 sati , kad dođem sa posla , matira odlično, nijansa je jedna ali baš prirodna, pokrivanje nije baš nešto ali ja nemam problema sa licem i tenom tako da meni to odgovara[/quote]
Ima li iko od vas iskustva sa prodajom kozmetike koja vam ne odgovara/ne treba i sl. preko foruma.hr ili nekog drugog site-a? Imam nekih stvarcica koje bih prodala jer mi ne stoje, ne trebaju, ne odgovara mi nijansa a, iskreno, zao mi poklanjati jer sam ih skupo platila..
@Ductus Holeductus, meni trenutno LaRoche-posay Effaclar duo pashe ili ovahttp://www.feelunique.com/p/La-Roche-Po ... Light-50ml -ove nema vise.
Treba li ti nesto lagano ili masno?