Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12405
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#15976 Re: Liverpool FC

Post by Tito_i_Partija »

Pojedini forumasi se upalili k'o cir na guzici zbog jednog posta koji uopste nije bio zlonamjeran, vec lagani osvrt na post drugog forumasa. Vidim da nemate pojma o mojim postovima na ovoj temi, jer da imate, znali bi da na Liverpool gledam daleko vise pozitivno nego negativno. Al' hajde kad vec nemate smisao za humor, da citiram druga SpecialOffer-a koji je postavio jednu lijepu slicicu:
SpecialOffer wrote:Image
:D
missko wrote:A ovaj je najpoznatiji pogotovo na temama Liverpul i United.
insaneinthebrain wrote:costaaaaaaaaa :D :izet:
Ti si daleko gori na temi Bayerna, zato tisu misu.
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#15977 Re: Liverpool FC

Post by House »

amiđa izdrži :D
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#15978 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Ja bih predložio FSG-u novi metod poslovanja - dovedi jednog igrača po svakom prelaznom roku - zašto ? - zato što svako ljeto dovedu 10 igrača od kojih jedan bude pojačanje, ostalih devet spadaju u kategoriju ublehe, preplaćenog prosjeka, povrijeđeni su, uvrijeđeni su, nisu se snašli u ligi, 100 godina se uigravaju itd. Ovako dovedeš jednog igrača i sve te baksuzne kategorije će se svaliti na njega samog :D ostatak ekipe prav-zdrav, uigran, a ko zna možda i taj jedan bude jednostavno premala meta svim mogućim baksuzlucima Marfijevih zakona pa ga svi maleri na kraju i maše :D .

Šalu na stranu, deset novih igrača im ne treba u Junu, jer će opet sve biti zbrda zdola kao i prethodnih godina, da su pametni koncentisali bi se na Matipaa, Yarmolenka i Granita, sa ovom trojicom bi ako ništa imali makar prvih 11 kako treba i naravno SuperSimu poslati na klupu, klinci iz akademije će manje štete praviti od njega kao standardnog keca. Bježati od engleskih talenata i uigrati ekipu da igraju nekakvu taktiku osim 4 3 3 u lošem pokušaju, plan B se mora imati jer sam posjed ne donosi bodove, često donese lom pred vlastitim golom u 90. minuti.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#15979 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

kada pogledas ostatak engleske lige, skontas da liverpool ima sasvim solidan skup igraca trenutno
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#15980 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

todd_smith wrote:kada pogledas ostatak engleske lige, skontas da liverpool ima sasvim solidan skup igraca trenutno
Ja mislim da sam ti jednom rekao ali opet cu. Uzimas neku jebenu drogu u zadnje vrijeme.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#15981 Re: Liverpool FC

Post by MyTao »

Jedina pozitivna stvar od pocetka nove godine je Firmino... 5 tekmi, 6 golova i 5 asistencija. Sa Coutinhom i jos jednim novim krilom sa zdravim Sturridgom u napadu bili bi prejaki. Ali djaba to, sve dok pozadi i u sredini igraju jebeni Mignolet, Lucas, Milner i slicni... Nisu daleko ni Sakho, Moreno i Henderson...

Nisam za to da se ponovo pravi nova ekipa i da se dovodi 6-7 novih igraca. Jest da su mnogi krampe, ali jedan kvalitetan golman (Begovic ili ter Stegen) CB (Matip) i jedno veliko i kvalitetno ime u sredini. Benteke je dobar igrac, i vjerujem da ce to pokazati
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#15982 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

Mustang1 wrote:
todd_smith wrote:kada pogledas ostatak engleske lige, skontas da liverpool ima sasvim solidan skup igraca trenutno
Ja mislim da sam ti jednom rekao ali opet cu. Uzimas neku jebenu drogu u zadnje vrijeme.
Koja je razlika izmedju veznog reda Uniteda i Liverpoola? Jebo imena, gledaj kako igraju, panjevi i jedni i drugi.

Norwich, united, newcastle, liverpool, palace

Sve je to u pe' deka ove sezone
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#15983 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Chinese Super League side Chatung Sheitua are lining up a bumper £20m bid for LFC left back Jose Enrique!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e jebi ga sad, al ovo kad bi uspjeli :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#15984 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Nego sta nam je sa kolegom Vaučerom? On je redovno pratio Liverpool i komentarisao, jedan od drazih ljudi na forumu za citati?
Vidim online bude covjek, ali ne pise. Druze, aktiviraj se. :)
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#15985 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Covjek skonto da se ne isplati nervirat
E ako prodaju Iglesiasa za 20 miliona onda nek i mene kupe za milion :D
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#15986 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

AmiĐa_Idriz wrote:
Chinese Super League side Chatung Sheitua are lining up a bumper £20m bid for LFC left back Jose Enrique!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e jebi ga sad, al ovo kad bi uspjeli :lol:
Ako prodaju Enriquea za 20, halalit ću kupovinu Carrolla. :D
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#15987 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Starting XI: Mignolet, Flanagan, Ilori, Lucas, Smith, Chirivella, Stewart, Ibe, Coutinho, Teixeira, Benteke.

Uh...

West Ham u najjačem raspoloživom sastavu...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#15988 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Ako Enrikea prodaju za ovu lovu treba im svima ordenje podjeliti. Cou stativa.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#15989 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Minjole ko macka
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#15990 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Mene raduju sanse nakon kornera, bilo ih je nekoliko. No, vidljivo je bilonda ćemo primiti gol.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#15991 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Dajte mu novi ugovor :mrgreen:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#15992 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Sad će Sturridge ući i spasiti situaciju... :D
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#15993 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Volim ovog majstora!
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#15994 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Kutinjo je 30% Liverpula
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#15995 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Kakav levat od golmana. Pa Kruzik od metar i zilet je bolje fat'o lopte od ovog hahara.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#15996 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Joj jebem ti djecu nama Moreno i Play Station Enrique izvode prekide kad ovog majste' nema...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#15997 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Bilić "jebe mater u pi..ku" svojim igračima...doslovno ovim riječima :izet:
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#15998 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Mogli bismo ovo dobiti...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#15999 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Imal šta gore od zadnjih 10 minuta u fudbalu?
User avatar
King_Kenny
Posts: 4851
Joined: 03/01/2010 10:41

#16000 Re: Liverpool FC

Post by King_Kenny »

Meni struje nestade... Grebem ti Elektroprivredu
Post Reply