Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15951 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

NK prave zasjedu... Dany i Jon sa zmajevima... Arya je pitala Brana znali mozeli zmajeva vatra unistiti NK, nasta je odgovorio da to ne zna i da to niko prije nije pokusao... znaci obracun kod debelog stabla... treca ce biti epizoda mrak... al bukvalno :mrgreen:
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#15952 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by tuzlak1212 »

Treba da joj bude drago sto Targaryeni nece izumrijet, Jon tj. Aegon moze nastavit lozu. A s druge strane tron je opet u familiji, ako pobjede i prezive rat :D
User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15953 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Image

:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#15954 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kokuz_sa »

Sad u iducoj kad odmah ubiju NK inporaze mrtve..ostale epizode bude frka oko toga ko ce na prestolje
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#15955 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AhmetShabo »

Gdje je onaj spisak epizoda? Kako se koja zove?
Coconut
Posts: 175
Joined: 25/06/2012 19:16
Location: Sarajevo

#15956 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Coconut »

AhmetShabo wrote:Gdje je onaj spisak epizoda? Kako se koja zove?
1. Winter is Here
2. The Rightful Queen
3. Winterfell
4. Exodus
5. Ice and Fire
6. A Dream of Spring
NightWatchMember
Posts: 203
Joined: 10/03/2019 14:01

#15957 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by NightWatchMember »

Dva od dva promašeno :)
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#15958 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by biggrin »

meni sad ona reddit prica sve vise ima smisla. egzodus je ustvari egzodus iz KL-a. s obzirom da se u seriji obicno ide suprotno ocekivanjima vecine, a kako vecina ocekuje da ce ww pobijediti u narednoj bitci, a na kraju ljudi, sasvim je moguce da ce prvu bitku ustvari pobijediti ljudi, al da ce zato pasti KL, pa ce onda nova armija mrtvaca da pomete westeros
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#15959 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AhmetShabo »

a sta ako NK i ww samo prodju pored winterfella i zapucaju pravo dole na cersei
brain bubbles
Posts: 519
Joined: 04/12/2012 00:17

#15960 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by brain bubbles »

Ser Brienne, i ona je odradila svoje, plus u prvim redovima u najavi za iducu ep, tipujem da bi mogla prva pasti
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#15961 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by biggrin »

AhmetShabo wrote:a sta ako NK i ww samo prodju pored winterfella i zapucaju pravo dole na cersei
uhvatiti ih nece sve do cersei, jer ww se ne odmaraju :D
Coconut
Posts: 175
Joined: 25/06/2012 19:16
Location: Sarajevo

#15962 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Coconut »

AhmetShabo wrote:a sta ako NK i ww samo prodju pored winterfella i zapucaju pravo dole na cersei
Nadat cemo se da ce Bran to vidjeti ;-)
User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15964 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

jesteli gledali vi ovu epizodu uopste... Bran govori svima da je najveci cilj NK trooki gavran tj on i da ga zeli mrtvog kako bi zavladala vjecita tama tj kako bi se izbrisalo sjecanje na ljude... Theon i njegovi ljudi ce cuvati Brana kod debelog stabla a Dany i Jon ce biti podrska tj pojavit ce se kad se pojavi NK... ostali su da zadrze zombe dok ne ubiju NK tj probaju ga ubiti jer im je to jedina nada, svi su svjesni da bez toga ce ih pregaziti... obracun kod debla ide i tu ce se sve razrjesiti...
Coconut
Posts: 175
Joined: 25/06/2012 19:16
Location: Sarajevo

#15965 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Coconut »

pici wrote:jesteli gledali vi ovu epizodu uopste... Bran govori svima da je najveci cilj NK trooki gavran tj on i da ga zeli mrtvog kako bi zavladala vjecita tama tj kako bi se izbrisalo sjecanje na ljude... Theon i njegovi ljudi ce cuvati Brana kod debelog stabla a Dany i Jon ce biti podrska tj pojavit ce se kad se pojavi NK... ostali su da zadrze zombe dok ne ubiju NK tj probaju ga ubiti jer im je to jedina nada, svi su svjesni da bez toga ce ih pregaziti... obracun kod debla ide i tu ce se sve razrjesiti...
A mogli bi i da napadnu whitewalkere kojih cini mi se ima 4-5. Ako njih ubiju njih, nestali bi wightsi koje su ovi ozivjeli. I ostane im jos samo NK.
User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15966 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

defender46 wrote:
preljepa pjesma :thumbup:
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#15967 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by tuzlak1212 »

pici wrote:jesteli gledali vi ovu epizodu uopste... Bran govori svima da je najveci cilj NK trooki gavran tj on i da ga zeli mrtvog kako bi zavladala vjecita tama tj kako bi se izbrisalo sjecanje na ljude... Theon i njegovi ljudi ce cuvati Brana kod debelog stabla a Dany i Jon ce biti podrska tj pojavit ce se kad se pojavi NK... ostali su da zadrze zombe dok ne ubiju NK tj probaju ga ubiti jer im je to jedina nada, svi su svjesni da bez toga ce ih pregaziti... obracun kod debla ide i tu ce se sve razrjesiti...
Pa nekako je to bilo naivno s njihove strane, da je lahko ubit NK-a ubijali bi ga svaki dan. Zato se ocekuje neki twist, neko iznenadjenje i preokret ocekivanja, jer ne moze tako linearno se desavat, da NK dodje i oni ga samo ubiju i to je to :izet: :D
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#15968 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by SanskiBiser »

Image


:lol: :thumbup:
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#15969 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

Coconut wrote:
drogon2 wrote:
Coconut wrote:Sve u svemu dobra epizoda :thumbup: jedino mi je smijesno da Theon sa sacicom Ironborn-a pravi zasjedu NK-u :lol:
Ne pravi on zasjedu NK,nego ce bit tu ukoliko u onu sumu upadne neki wight. Njima treba da NK podje po Brana, a nece bit potrebe sa tim ukolilo ga wightovi rastrgaju zbog toga xd
A sta da u tu sumu dode NK? Njega svakako nema na kraju epizode medju wightsima i whitewalkersima.
Pa i jest im cilj da on dodje xd
User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15970 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Coconut wrote:
pici wrote:jesteli gledali vi ovu epizodu uopste... Bran govori svima da je najveci cilj NK trooki gavran tj on i da ga zeli mrtvog kako bi zavladala vjecita tama tj kako bi se izbrisalo sjecanje na ljude... Theon i njegovi ljudi ce cuvati Brana kod debelog stabla a Dany i Jon ce biti podrska tj pojavit ce se kad se pojavi NK... ostali su da zadrze zombe dok ne ubiju NK tj probaju ga ubiti jer im je to jedina nada, svi su svjesni da bez toga ce ih pregaziti... obracun kod debla ide i tu ce se sve razrjesiti...
A mogli bi i da napadnu whitewalkere kojih cini mi se ima 4-5. Ako njih ubiju njih, nestali bi wightsi koje su ovi ozivjeli. I ostane im jos samo NK.
ma mozemo nagadjati al vidio si kako ce napasti potpuni mrak i zimska oluja tu brat brata nece prepoznat, iz prijasnjih trajlera vidimo da ce zombi upast u winterfell... mislim da ce NK se na zmaju pojaviti i tu ce nastati borba Jona i Dany na zmajevima koje ce jahati protiv NK... Miguel je reziser i mislim da ce to biti jeza gledat ko i bitka kopilana, ocekivat cemo obrat u posljednjem trenu e sad... sve je moguce, mozda ubistvom Brana... jebiga ne znam sve su karte na stolu...
User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15971 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

tuzlak1212 wrote:
pici wrote:jesteli gledali vi ovu epizodu uopste... Bran govori svima da je najveci cilj NK trooki gavran tj on i da ga zeli mrtvog kako bi zavladala vjecita tama tj kako bi se izbrisalo sjecanje na ljude... Theon i njegovi ljudi ce cuvati Brana kod debelog stabla a Dany i Jon ce biti podrska tj pojavit ce se kad se pojavi NK... ostali su da zadrze zombe dok ne ubiju NK tj probaju ga ubiti jer im je to jedina nada, svi su svjesni da bez toga ce ih pregaziti... obracun kod debla ide i tu ce se sve razrjesiti...
Pa nekako je to bilo naivno s njihove strane, da je lahko ubit NK-a ubijali bi ga svaki dan. Zato se ocekuje neki twist, neko iznenadjenje i preokret ocekivanja, jer ne moze tako linearno se desavat, da NK dodje i oni ga samo ubiju i to je to :izet: :D

kao sto napisah sve karte su na stolu... mislim da ce biti obrat e sad kakav ne znam, sve je moguce...
User avatar
pici
Posts: 46391
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15972 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

meni je ovo sad napetije i neizvjesnije nego kad su ubili Jona i ono hocel ozivjet... opcija ima mnogo, mada hajd da pokusam pogoditi, djeca i zene su sakriveni u kriptama, znaci nema povlacenja il bjezanja na jug... vjerujem da ce NK nekako savladat al neko mora zaplatiti od glavnih likova pa cak i vise njih... bice tu nesto jezivo.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#15973 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pitarrr82 »

Nesto ne vjerujem da ce se bilo sta rijesiti sa sljedecom epizodom ali da je vrijeme da neko drag zagine ili "poludrag" barem :mrgreen:
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#15974 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by tuzlak1212 »

pici wrote:djeca i zene su sakriveni u kriptama, znaci nema povlacenja il bjezanja na jug... .
Postoje tajni prolazi iz Winterfella u svim smjerovima koji se daleko protezu, bjezanje moze opstati kao opcija. Ali mislim da ce pisci htjet sacuvat Winterfell a i znacenje imena Winterfell u Winterfall :D
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#15975 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Gandalf »

ništa se neće riješiti u narednoj epizodi, ne budite naivci

90% sljedeće epizode će biti posvećeno cerseinim tričavim spletkama i onom neuvjerljivom glupanu s brodovima

zadnja minuta epizode će proći u odmjeravanju ko može više baciti pogled u dalj između NK-a i novopečenog Targaryana
Post Reply