Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15951 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
NK prave zasjedu... Dany i Jon sa zmajevima... Arya je pitala Brana znali mozeli zmajeva vatra unistiti NK, nasta je odgovorio da to ne zna i da to niko prije nije pokusao... znaci obracun kod debelog stabla... treca ce biti epizoda mrak... al bukvalno 
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#15952 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Treba da joj bude drago sto Targaryeni nece izumrijet, Jon tj. Aegon moze nastavit lozu. A s druge strane tron je opet u familiji, ako pobjede i prezive rat 
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#15954 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sad u iducoj kad odmah ubiju NK inporaze mrtve..ostale epizode bude frka oko toga ko ce na prestolje
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#15955 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Gdje je onaj spisak epizoda? Kako se koja zove?
-
Coconut
- Posts: 175
- Joined: 25/06/2012 19:16
- Location: Sarajevo
#15956 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
1. Winter is HereAhmetShabo wrote:Gdje je onaj spisak epizoda? Kako se koja zove?
2. The Rightful Queen
3. Winterfell
4. Exodus
5. Ice and Fire
6. A Dream of Spring
-
NightWatchMember
- Posts: 203
- Joined: 10/03/2019 14:01
#15957 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Dva od dva promašeno 
- biggrin
- Posts: 3459
- Joined: 23/11/2010 09:47
#15958 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
meni sad ona reddit prica sve vise ima smisla. egzodus je ustvari egzodus iz KL-a. s obzirom da se u seriji obicno ide suprotno ocekivanjima vecine, a kako vecina ocekuje da ce ww pobijediti u narednoj bitci, a na kraju ljudi, sasvim je moguce da ce prvu bitku ustvari pobijediti ljudi, al da ce zato pasti KL, pa ce onda nova armija mrtvaca da pomete westeros
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#15959 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
a sta ako NK i ww samo prodju pored winterfella i zapucaju pravo dole na cersei
-
brain bubbles
- Posts: 519
- Joined: 04/12/2012 00:17
#15960 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ser Brienne, i ona je odradila svoje, plus u prvim redovima u najavi za iducu ep, tipujem da bi mogla prva pasti
- biggrin
- Posts: 3459
- Joined: 23/11/2010 09:47
#15961 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
uhvatiti ih nece sve do cersei, jer ww se ne odmarajuAhmetShabo wrote:a sta ako NK i ww samo prodju pored winterfella i zapucaju pravo dole na cersei
-
Coconut
- Posts: 175
- Joined: 25/06/2012 19:16
- Location: Sarajevo
#15962 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nadat cemo se da ce Bran to vidjetiAhmetShabo wrote:a sta ako NK i ww samo prodju pored winterfella i zapucaju pravo dole na cersei
-
defender46
- Posts: 261
- Joined: 05/11/2009 15:33
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15964 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
jesteli gledali vi ovu epizodu uopste... Bran govori svima da je najveci cilj NK trooki gavran tj on i da ga zeli mrtvog kako bi zavladala vjecita tama tj kako bi se izbrisalo sjecanje na ljude... Theon i njegovi ljudi ce cuvati Brana kod debelog stabla a Dany i Jon ce biti podrska tj pojavit ce se kad se pojavi NK... ostali su da zadrze zombe dok ne ubiju NK tj probaju ga ubiti jer im je to jedina nada, svi su svjesni da bez toga ce ih pregaziti... obracun kod debla ide i tu ce se sve razrjesiti...
-
Coconut
- Posts: 175
- Joined: 25/06/2012 19:16
- Location: Sarajevo
#15965 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
A mogli bi i da napadnu whitewalkere kojih cini mi se ima 4-5. Ako njih ubiju njih, nestali bi wightsi koje su ovi ozivjeli. I ostane im jos samo NK.pici wrote:jesteli gledali vi ovu epizodu uopste... Bran govori svima da je najveci cilj NK trooki gavran tj on i da ga zeli mrtvog kako bi zavladala vjecita tama tj kako bi se izbrisalo sjecanje na ljude... Theon i njegovi ljudi ce cuvati Brana kod debelog stabla a Dany i Jon ce biti podrska tj pojavit ce se kad se pojavi NK... ostali su da zadrze zombe dok ne ubiju NK tj probaju ga ubiti jer im je to jedina nada, svi su svjesni da bez toga ce ih pregaziti... obracun kod debla ide i tu ce se sve razrjesiti...
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15966 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
preljepa pjesmadefender46 wrote:
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#15967 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pa nekako je to bilo naivno s njihove strane, da je lahko ubit NK-a ubijali bi ga svaki dan. Zato se ocekuje neki twist, neko iznenadjenje i preokret ocekivanja, jer ne moze tako linearno se desavat, da NK dodje i oni ga samo ubiju i to je topici wrote:jesteli gledali vi ovu epizodu uopste... Bran govori svima da je najveci cilj NK trooki gavran tj on i da ga zeli mrtvog kako bi zavladala vjecita tama tj kako bi se izbrisalo sjecanje na ljude... Theon i njegovi ljudi ce cuvati Brana kod debelog stabla a Dany i Jon ce biti podrska tj pojavit ce se kad se pojavi NK... ostali su da zadrze zombe dok ne ubiju NK tj probaju ga ubiti jer im je to jedina nada, svi su svjesni da bez toga ce ih pregaziti... obracun kod debla ide i tu ce se sve razrjesiti...
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#15969 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pa i jest im cilj da on dodje xdCoconut wrote:A sta da u tu sumu dode NK? Njega svakako nema na kraju epizode medju wightsima i whitewalkersima.drogon2 wrote:Ne pravi on zasjedu NK,nego ce bit tu ukoliko u onu sumu upadne neki wight. Njima treba da NK podje po Brana, a nece bit potrebe sa tim ukolilo ga wightovi rastrgaju zbog toga xdCoconut wrote:Sve u svemu dobra epizodajedino mi je smijesno da Theon sa sacicom Ironborn-a pravi zasjedu NK-u
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15970 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ma mozemo nagadjati al vidio si kako ce napasti potpuni mrak i zimska oluja tu brat brata nece prepoznat, iz prijasnjih trajlera vidimo da ce zombi upast u winterfell... mislim da ce NK se na zmaju pojaviti i tu ce nastati borba Jona i Dany na zmajevima koje ce jahati protiv NK... Miguel je reziser i mislim da ce to biti jeza gledat ko i bitka kopilana, ocekivat cemo obrat u posljednjem trenu e sad... sve je moguce, mozda ubistvom Brana... jebiga ne znam sve su karte na stolu...Coconut wrote:A mogli bi i da napadnu whitewalkere kojih cini mi se ima 4-5. Ako njih ubiju njih, nestali bi wightsi koje su ovi ozivjeli. I ostane im jos samo NK.pici wrote:jesteli gledali vi ovu epizodu uopste... Bran govori svima da je najveci cilj NK trooki gavran tj on i da ga zeli mrtvog kako bi zavladala vjecita tama tj kako bi se izbrisalo sjecanje na ljude... Theon i njegovi ljudi ce cuvati Brana kod debelog stabla a Dany i Jon ce biti podrska tj pojavit ce se kad se pojavi NK... ostali su da zadrze zombe dok ne ubiju NK tj probaju ga ubiti jer im je to jedina nada, svi su svjesni da bez toga ce ih pregaziti... obracun kod debla ide i tu ce se sve razrjesiti...
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15971 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
tuzlak1212 wrote:Pa nekako je to bilo naivno s njihove strane, da je lahko ubit NK-a ubijali bi ga svaki dan. Zato se ocekuje neki twist, neko iznenadjenje i preokret ocekivanja, jer ne moze tako linearno se desavat, da NK dodje i oni ga samo ubiju i to je topici wrote:jesteli gledali vi ovu epizodu uopste... Bran govori svima da je najveci cilj NK trooki gavran tj on i da ga zeli mrtvog kako bi zavladala vjecita tama tj kako bi se izbrisalo sjecanje na ljude... Theon i njegovi ljudi ce cuvati Brana kod debelog stabla a Dany i Jon ce biti podrska tj pojavit ce se kad se pojavi NK... ostali su da zadrze zombe dok ne ubiju NK tj probaju ga ubiti jer im je to jedina nada, svi su svjesni da bez toga ce ih pregaziti... obracun kod debla ide i tu ce se sve razrjesiti...![]()
kao sto napisah sve karte su na stolu... mislim da ce biti obrat e sad kakav ne znam, sve je moguce...
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15972 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
meni je ovo sad napetije i neizvjesnije nego kad su ubili Jona i ono hocel ozivjet... opcija ima mnogo, mada hajd da pokusam pogoditi, djeca i zene su sakriveni u kriptama, znaci nema povlacenja il bjezanja na jug... vjerujem da ce NK nekako savladat al neko mora zaplatiti od glavnih likova pa cak i vise njih... bice tu nesto jezivo.
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#15973 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nesto ne vjerujem da ce se bilo sta rijesiti sa sljedecom epizodom ali da je vrijeme da neko drag zagine ili "poludrag" barem 
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#15974 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Postoje tajni prolazi iz Winterfella u svim smjerovima koji se daleko protezu, bjezanje moze opstati kao opcija. Ali mislim da ce pisci htjet sacuvat Winterfell a i znacenje imena Winterfell u Winterfallpici wrote:djeca i zene su sakriveni u kriptama, znaci nema povlacenja il bjezanja na jug... .
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#15975 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ništa se neće riješiti u narednoj epizodi, ne budite naivci
90% sljedeće epizode će biti posvećeno cerseinim tričavim spletkama i onom neuvjerljivom glupanu s brodovima
zadnja minuta epizode će proći u odmjeravanju ko može više baciti pogled u dalj između NK-a i novopečenog Targaryana
90% sljedeće epizode će biti posvećeno cerseinim tričavim spletkama i onom neuvjerljivom glupanu s brodovima
zadnja minuta epizode će proći u odmjeravanju ko može više baciti pogled u dalj između NK-a i novopečenog Targaryana


