pogledao sam u petrolu vraca imaju nozeve ali su manji, kao escajg za jelozomri wrote:hvala ljudi.
preferiram berghoff jer mi zapravo treba da zamijenim nož koji sam kupio u bingu a koji su mi majstori uništili i sad ne mogu nigdje da nađem zamjenu. navikao sam se na njih, imaju odličnu raspodjelu težine i sječivo i najrađe bih da kupim isti.
svaka čast rosmarinu ali to nije ista klasa.
javim se nakon binga


