4 min .. ima nade i za 2:3
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BackInBlack
- Posts: 736
- Joined: 06/08/2011 22:46
#15951 Re: Liverpool FC
4 min .. ima nade i za 2:3
-
Mustang1
- Posts: 29908
- Joined: 29/12/2010 17:31
#15952 Re: Liverpool FC
Ja kazem da kinezi kupe klub i prebace ga kod sebe 
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#15953 Re: Liverpool FC
Srećom, danas mi nešto iskrsne i ne pogledam utakmicu, uštedio sam sebi gomilu živaca - što se tiče Kloppa, još ima fore, ali ako sljedeće sezone nakon prvih 6 kola ne bude u vrhu, mislim da neće dočekati ni polusezonu - napretka u igri nema iako su na terenu panjevi koje on nije dovodio, taktički nismo ni sekundu jednu bolji nego za vrijeme Rodgersove ere, ako nismo još i lošiji - za sada u igri kao nekoga ko će ostati dugo na Anfieldu Kloppa drži njegova karizma, loš tuđi igrački sastav i brdo povreda boljih igrača - odradi li još Junski rok, ima da ga nema, jer ga već sada počinju na nekim engleskim forumima prozivati zbog neučinkovite 4 3 3 formacije - loš prelazni rok i ovakvi rezultati kao do sada bi ga vrlo brzo poslali kući, džaba karizma treneru kada mu je ekipa taraba.
-
frontmen
- Posts: 188
- Joined: 07/03/2013 13:58
#15954 Re: Liverpool FC
Jel iko danas priželjkivao poraz? 
-
punkbeg
- Posts: 30
- Joined: 14/08/2008 16:42
#15955 Re: Liverpool FC
Svaka cast za potez velikog golmana Simona M. sto je sa navijacima napustio stadion u 77oj minuti 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#15956 Re: Liverpool FC
Lecister City ce osvojiti Ligu prije Liverpoola!

- Tito_i_Partija
- Posts: 12404
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#15957 Re: Liverpool FC
Ne radi se to bolan tako, nego ovako:


-
senturk
- Posts: 799
- Joined: 02/04/2013 23:48
- Location: all roads lead to rome...
#15958 Re: Liverpool FC
Jbt ,zao mi ovog Liverpula al isto su moja Roma, sve neke hadalje dovode a odbrana je toliko losa da ni jedan napad ne moze nadomjestit golovima pa tamam da igraju MSN.
U p.m. nije da nemaju para i jedni i drugi,pa brate mili izdvoji jednom iz dzepa pa osiguraj odbranu barem za sljedecih 5 g.
U p.m. nije da nemaju para i jedni i drugi,pa brate mili izdvoji jednom iz dzepa pa osiguraj odbranu barem za sljedecih 5 g.
- perfect_guy
- Posts: 6942
- Joined: 18/04/2008 23:08
- Location: Anfield road
- Contact:
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#15960 Re: Liverpool FC
Ovoj dvojici gore baš dosadno u životu.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#15961 Re: Liverpool FC
i to im je jebeno dosadno, onoliko smajlija nisam stavio za sve ove godine na forumu
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#15962 Re: Liverpool FC
Daily StarExclusive: Newcastle planning big money move for Liverpool striker
Liverpool - who bought Sturridge for £12million from Chelsea three years go - rate the player highly.
But Kop boss Jurgen Klopp will consider selling the former Manchester City forward for around £30m because of his constant injury problems.
Jeste da je tabloid, ali valjalo bi i te kako izvući dobre pare za nekoga ko rekreativno odigra 5-6 utakmica godišnje, vratili bi im uslugu za Carolla iako Klopp odbija takvu mogućnost u Junu.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#15963 Re: Liverpool FC
Za koga navijaju ovi trolovi gore?
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#15964 Re: Liverpool FC
Nisu plaho zanimljivi, nećemo se zamarati sa tim.zomri wrote:Za koga navijaju ovi trolovi gore?
To za Sturridga, hm ne znam više šta reći za njeg.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#15965 Re: Liverpool FC
Nisu, samo me interesuje koja je vrsta patologije u pitanju
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#15966 Re: Liverpool FC
Ma ova vrsta likova mi najviše deru živce. Ne navijaju oni ni za kog, zapravo navijaju za poraz nekog kluba i onda dođu svršavati na temu, čudna dijagnoza moj ti.zomri wrote:Nisu, samo me interesuje koja je vrsta patologije u pitanju
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#15967 Re: Liverpool FC
A ovaj je najpoznatiji pogotovo na temama Liverpul i United.AmiĐa_Idriz wrote:Ma ova vrsta likova mi najviše deru živce. Ne navijaju oni ni za kog, zapravo navijaju za poraz nekog kluba i onda dođu svršavati na temu, čudna dijagnoza moj ti.zomri wrote:Nisu, samo me interesuje koja je vrsta patologije u pitanju
insaneinthebrain wrote:costaaaaaaaaa![]()
- insaneinthebrain
- Posts: 25471
- Joined: 12/08/2013 12:51
#15968 Re: Liverpool FC
ma jel se to neko rasplak'o, kmeeeemissko wrote: A ovaj je najpoznatiji pogotovo na temama Liverpul i United.insaneinthebrain wrote:costaaaaaaaaa![]()
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#15970 Re: Liverpool FC
Rodgers: "Vlasnici LFC-a sada trebaju odlučiti je li im nogometni klub predstavlja novac ili osvajanje trofeja."Bivši menadžer LFC-a iznio je svoj stav o odlaženju navijača jučer u 77.-oj minuti utakmice protiv Sunderlanda. Priznaje kako FSG želi dovoditi samo mlade igrače do 24 godine radije nego dokazane i već razvijene igrače. Također, kaže kako nije imao problem raditi sa Odborom za transfere, ali da vlasnici trebaju definirati svoje ciljeve za ovaj nogometni klub."Vlasnici trebaju sjesti i razmisliti da li žele u klubu imati poslovni model ili pobjednički model. Pobjednički model znači da se trebaju dovesti najbolji mogući igrači, bez obzira na dob. Neki klubovi rade na taj način dok neki klubovi kupe igrača, razviju ga te ga onda prodaju za mnogo veću cijenu. Dakle, nekim klubovima je nogomet posao gdje se pokušava dovesti mlad i talentiran igrač, koji kada se razvije, pokušava se prodati po mnogo većoj cijeni.Drugi klubovi pokušavaju dovesti najboljeg mogućeg igrača koji im treba kako bi osvajali trofeje. Mislim da najbolji klubovi trebaju imati balans između ova dva modela."
- Jack Be Nimble
- Posts: 11654
- Joined: 15/01/2010 18:31
#15971 Re: Liverpool FC
Bilo bi im bolje da su usli u 77. minuti ili nikako da nisu otisli na tekmu. Vec su platili karte.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#15972 Re: Liverpool FC
Pa jesu ali su karte još uvijek po trenutnim cijenama, poskupiće tek za iduću sezonu..a uzmi u obzir da ih većina ima godišnju ulaznicu, tako da..
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#15973 Re: Liverpool FC
zar mu nije ovo malo kontradiktorno? u prvoj rečenici trebaju se odlučiti ili-ili a u zadnjoj potreban balansAmiĐa_Idriz wrote:Rodgers: "Vlasnici LFC-a sada trebaju odlučiti je li im nogometni klub predstavlja novac ili osvajanje trofeja."Bivši menadžer LFC-a iznio je svoj stav o odlaženju navijača jučer u 77.-oj minuti utakmice protiv Sunderlanda. Priznaje kako FSG želi dovoditi samo mlade igrače do 24 godine radije nego dokazane i već razvijene igrače. Također, kaže kako nije imao problem raditi sa Odborom za transfere, ali da vlasnici trebaju definirati svoje ciljeve za ovaj nogometni klub."Vlasnici trebaju sjesti i razmisliti da li žele u klubu imati poslovni model ili pobjednički model. Pobjednički model znači da se trebaju dovesti najbolji mogući igrači, bez obzira na dob. Neki klubovi rade na taj način dok neki klubovi kupe igrača, razviju ga te ga onda prodaju za mnogo veću cijenu. Dakle, nekim klubovima je nogomet posao gdje se pokušava dovesti mlad i talentiran igrač, koji kada se razvije, pokušava se prodati po mnogo većoj cijeni.Drugi klubovi pokušavaju dovesti najboljeg mogućeg igrača koji im treba kako bi osvajali trofeje. Mislim da najbolji klubovi trebaju imati balans između ova dva modela."
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#15974 Re: Liverpool FC
Vala ni meni nije jasno.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11654
- Joined: 15/01/2010 18:31
#15975 Re: Liverpool FC
Razumijem. Neka su uzeli kartu po funtu, opet ako zele da postignu nesto bolje je da se ne pojave na tribinama.AmiĐa_Idriz wrote:Pa jesu ali su karte još uvijek po trenutnim cijenama, poskupiće tek za iduću sezonu..a uzmi u obzir da ih većina ima godišnju ulaznicu, tako da..
Opet bi im bilo mnogo bolje da su usli na tribine u 77. minuti, jer vecina utakmice bi prosla sa praznim tribinama a to se veoma dopada tv kucama i sponzorima. Oni bi htjeli sa jednom guzicom na dvije stolice.
