Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
xoklix
Posts: 3392
Joined: 16/01/2018 16:07

#15926 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by xoklix »

Vala mogli su dvije pustiti odmah.
Sreća pa nisam ustajao u 3h sinoć, debelo bih se pokajao.
User avatar
banjaluka078
Posts: 13205
Joined: 16/01/2007 23:38

#15927 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by banjaluka078 »

Gdje je Duh?!

Lyanna Mormont! :) :)

Ne znam u čemu je fol sa zgražanje zbog Arjine scene...imalo je "dijete" puno problematičnijih scena. Licemjerni Zapad će naći problem u tome, a neće kad istražnira Frejeve i stavi ih u pite. Mislim...

Jenny's song https://www.polygon.com/game-of-thrones ... -episode-2
http://time.com/5575011/game-of-thrones ... explained/
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#15928 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

Ghost je bio u ep na dvije sekunde iza Jona gore na zidinama Winterfella :D Ja kad sam cuo Jenny's song kontam odmah da bi Jon i Dany mogli ostat zivi do kraja ili barem do momenta kada se bude odlucivalo o tome ko ce na prijestolje, a poslije toga valjda ne zavrse ko Duncan i Jenny :D
User avatar
xoklix
Posts: 3392
Joined: 16/01/2018 16:07

#15930 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by xoklix »

https://youtu.be/byB1SoYBE8g

Eto Ghosta :D Nisam ga ni ja skontao.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#15931 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kokuz_sa »

Ako prezive... Sansa je nasla muza
User avatar
choxnox
Posts: 1102
Joined: 05/09/2009 12:32

#15932 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by choxnox »

Rekoh ja da ce Dany ocevim stopama cim joj se zaljulja tron...
User avatar
choxnox
Posts: 1102
Joined: 05/09/2009 12:32

#15933 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by choxnox »

Image

:D
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#15934 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by ferratilis »

Zamislite da Night King ozivi sve mrtve u onim katakombama ispod Winterfella, bio bi cirkus. Ned i Lyana Stark i svi ostali kao walkeri :D
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#15935 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

ferratilis wrote:Zamislite da Night King ozivi sve mrtve u onim katakombama ispod Winterfella, bio bi cirkus. Ned i Lyana Stark i svi ostali kao walkeri :D
Pa to bi moglo bit moguce da su kosti Neda Starka ikad dosle do Winterfella ili da Lyanna Stark nije mrtva preko 20 godina pa da tu uopste ima kostiju.Jedino ako su je na neki nacin prezervirali :D Meni ovdje samo nije jasno zasto Sam nije dao Jonu dnevnik od onog svestenika koji je vjencao Rhaegara i Lyannu.Mogao je frajer fino pokazat Daenerys i da ne bude nikakvih sumnji.Jebes ga,zena je u pravu kad kaze da samo njegov brat i najbolji prijatelj znaju za tu istinu .Mada ce Daenerys nakon inicijalnog soka vjerovatno shvatit da je istina obzirom da je Jon jahao Rhaegala.No stvarno steta sto idu da zbrzaju ovo do kraja iako je serija svakako imala jos barem dvije sezone u sebi bez da postane razvodnjena.
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#15936 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by tuzlak1212 »

Jako puno Walkera, nisam ovoliku cifru ocekivao iako bi se raspravljo da ih ima puno... Al ovo je fakat :izet:
Kodi96 wrote:Onaj dio kada se drustvl okupi oko vatre u dvorcu i onda neko upita da li neko zna neku pjesmu i podrick pocne pjevat me neodoljivo podjsetio na gospodara prstenova, kada se sprema bitka i svi misle da je sve izgublje k i pipin pjeva za onog kralja ili sta je vec
GRR Martin i jeste motivisan Tolkienom pisao sve ovo, tako da me ne bi cudilo da je to potpuno namjerno uradio da ukaze postovanje. I on se u seriji za neke sitnice pitao :D :thumbup:
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#15937 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Radar71 »

ko je pomislio da će se i ona :izet:

Image
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#15938 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by ferratilis »

Koliko se sjecam, Robb je trazio da se Nedovo tijelo vrati u Winterfell, ili mozda grijesim? Bilo bi zanimljivo, jer vise puta je ponovljeno kako zena i djeca treba da se sakriju u katakombe, a to bi moglo biti najNEsigurnije mjesto :D
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#15939 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

ferratilis wrote:Koliko se sjecam, Robb je trazio da se Nedovo tijelo vrati u Winterfell, ili mozda grijesim? Bilo bi zanimljivo, jer vise puta je ponovljeno kako zena i djeca treba da se sakriju u katakombe, a to bi moglo biti najNEsigurnije mjesto :D
Kada su dobili njegove kosti od Littlefingera,Ironbornei su zauzeli Winterfell nedugo poslije toga,a tu su dosli i Boltoni pa ako su oni propisno pokopali Neda onda je ok haha A ja eto cisto sumnjam da oni nisu mislili o tom da bi ovi mogli ozivit,bio bi to bas veliki propust.A i na kraju krajeva,jedino je Rickon tu svjez,on bi mogao napravit probleme :D
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#15940 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by tuzlak1212 »

Nezz bas da NK moze tek tako ozivljavat sve sto je mrtvo, po toj logici imao bi milijardu vojnika jer koji je narod u toj okolini pokopan u zadnjih nekoliko milenijuma i plus childrens of forest, pauci, giantsi, direwolfovi... Ne moze to tek tako ici, imaju granice neke :-)
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#15941 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

tuzlak1212 wrote:Nezz bas da NK moze tek tako ozivljavat sve sto je mrtvo, po toj logici imao bi milijardu vojnika jer koji je narod u toj okolini pokopan u zadnjih nekoliko milenijuma i plus childrens of forest, pauci, giantsi, direwolfovi... Ne moze to tek tako ici, imaju granice neke :-)
Pa da ,vjerovatno svjeza tijela ili nesto u razumnom vremenskom periodu.
Kodi96
Posts: 75
Joined: 27/08/2017 14:42

#15942 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Kodi96 »

U sledecoj epizodi ulijece melisandre sa vojskom, kao gandalf :lol: :lol:
User avatar
pici
Posts: 46392
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15943 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

druga je ok epizoda opet prepuno dijaloga medju likovima... Tormund :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: genijalan... tri mjeseca sam sisao dzinovo mlijeko, zato sam ovako jak :lol: :lol: :lol: ... ono okupljanje ispred vatre mi lici kao oprostaj od likova ... vecina ce sigurno zaginuti, poldrik, brienn, davos, tormund, najvjerovatnije i jaime, jorah, sivi crv, gendri, arya, teon, the hound, edd, zaista sljedeca ce biti bolna epizoda mimo toga sto ce biti ta bitka svih bitaka...
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#15944 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

Kodi96 wrote:U sledecoj epizodi ulijece melisandre sa vojskom, kao gandalf :lol: :lol:
Nez, meni je interesantno sto nema NK sa ovim. Mislim da je moguce da cemo vidjet vise bitki u slj epizodi. Tipa mislim da bi se ovi mogli propisno potuc sa WW zapovjednicima i pobijedit ali uz velike gubitke. Golden Company ce mozda pomislit da je tad vrijeme za napad i napast ce zive, medjutim NK ce onda naletit sa ostatkom armije i tada ce Golden company bar po mom misljenju prvi puta prekrsit ugovor i zauzet ce stranu Jona i Daenerys.
Alminjo
Posts: 44
Joined: 27/05/2017 11:02

#15945 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Alminjo »

Tormund opet izdominirao. :D Dobra epizoda, bas se osjeti ta neka atmosfera..Iduce 4 epizode 80 min :izet:
Concord
Posts: 956
Joined: 14/12/2017 15:51

#15946 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Concord »

Je li iko primjetio kako se promjeni ton kad je Jon saopstio Deny da je Targaryen? Automatska reakcija joj je bila aha pa sada si ti jedini muski Targarijanac i imas pravo na tron ispred mene. Uputila mu je tako ostar pogled pun bijesa ali naravno sekundu poslije smisljeno ide truba za uzbunu. Mislim da ce izmedju njih dvoje biti nesto.
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#15947 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

Concord wrote:Je li iko primjetio kako se promjeni ton kad je Jon saopstio Deny da je Targaryen? Automatska reakcija joj je bila aha pa sada si ti jedini muski Targarijanac i imas pravo na tron ispred mene. Uputila mu je tako ostar pogled pun bijesa ali naravno sekundu poslije smisljeno ide truba za uzbunu. Mislim da ce izmedju njih dvoje biti nesto.
Moguce da hoce, al treba shvatit zenu. Jedino sto ju je vodilo u zivotu jest to da je ona ostala zadnja i to da povrati tron ju je vodilo naprijed. Nakon pocetnog soka, doc ce ona sebi. Mislim da ce kad razmisli malo shvatit da je istina i da ce ona i Jon ostat u savezu. Mozda tu ima i tog da zna da ce morat prepustit tron Jonu, jer je on u mogucnosti da produzi lozu dok ona misli da vise ne moze imat djecu.
Coconut
Posts: 175
Joined: 25/06/2012 19:16
Location: Sarajevo

#15948 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Coconut »

Sve u svemu dobra epizoda :thumbup: jedino mi je smijesno da Theon sa sacicom Ironborn-a pravi zasjedu NK-u :lol:
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#15949 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

Coconut wrote:Sve u svemu dobra epizoda :thumbup: jedino mi je smijesno da Theon sa sacicom Ironborn-a pravi zasjedu NK-u :lol:
Ne pravi on zasjedu NK,nego ce bit tu ukoliko u onu sumu upadne neki wight. Njima treba da NK podje po Brana, a nece bit potrebe sa tim ukolilo ga wightovi rastrgaju zbog toga xd
Coconut
Posts: 175
Joined: 25/06/2012 19:16
Location: Sarajevo

#15950 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Coconut »

drogon2 wrote:
Coconut wrote:Sve u svemu dobra epizoda :thumbup: jedino mi je smijesno da Theon sa sacicom Ironborn-a pravi zasjedu NK-u :lol:
Ne pravi on zasjedu NK,nego ce bit tu ukoliko u onu sumu upadne neki wight. Njima treba da NK podje po Brana, a nece bit potrebe sa tim ukolilo ga wightovi rastrgaju zbog toga xd
A sta da u tu sumu dode NK? Njega svakako nema na kraju epizode medju wightsima i whitewalkersima.
Post Reply