Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
Sarajevo11
Posts: 185
Joined: 27/02/2013 20:04

#15926 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Sarajevo11 »

Kakva je jagnjetina sa radničkih leđa , polako se zalite pivom .
User avatar
rimac
Posts: 444
Joined: 22/09/2004 11:09

#15927 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by rimac »

Veliko razočaranje večerašnji nastup Peđe Kojovića u POšteno kod Duške Jurišić. Stidim se sam sebe, ali najbolji nastup, ne samo retorički, imao SDA.

Ljudi su očekivali da će Naša stranka ponuditi treći put. Ali sa žaljenjem zaključujem da od toga nema ništa. Ništa se ne nudi novo, malo se klate desno, više lijevo ali u biti ništa novo. Više se stidim ponavljanja prije ubacivanja SDP-u, nikad prežaljenog koaliranja s njima. Već prije nekoliko mjeseci sam zaključio da su izgubili jednog glasača, mene, i nisam ni posjećivao ovaj forum, večeras sam još uvjereniji u to.

Ono što mi je najspornije u nastupu jest neprijateljski stav prema Budimiru. MIšljenja sam kao i još mnogi drugi, da ako je Budmir uzimao novac, treba odgovarati. Svi su izgledi da hapšenje nije baš tako čisto, nego da ima političke pozadine. Pozivati na moralnost i tražiti od Budimira da da ostavku je baš cinično od Kojovića.

Nasjpornije jest večerašnji stav, ponavljanje saopštenja dan nakon privođenja Budimira, kako Naša stranka podržava SIPA-u. Koju ba SIPU? Onog istog direktora Gorana Zupca koji se 13 dana prije Budimira sastaje ležerno obučen u manastiru Tvrdoš s Dodikom i episkopom Gligorijem. SVjedoči kad Gligorije novinaru prijeti pred svima, Ja bih te nokautirao. U kontekstu Dodikove teze da problemi i nesporazumi u FBIH legitimiraju pravo RS da se odscijepi, zar je teško zaključiti da se u manastiru je razgovaralo kako napraviti još više problema u FBiH, a kud ćeš većih problema od hapšenja predsjednika jednog entiteta. Tko će mene uvjeriti da taj direktor SIPA bi sutra ispunio naredbu Tužilaštva i isto tako poslao specijalce u Banja Luku. Ako mislite, Peđa, da to ne bi uradio, onda smatram nikad, baš nikad ne biste trebali pisati onakava priopćenja. Ne može pravda biti samo za Budimira, a za Dodika ne.
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#15928 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by miki.ba »

Realno Peđa nije ni bio tema ove emisije, al eto za one dvije minute je rekao šta je trebao.
Pozvao ljude da se suzdrže ishitrenih izjava, također je aktere napomenuo da moralno postupaju kao i Budimira i ukazao na to da Budimir jeste ilegalno pomilovao određeni broj zatvorenika.
Ovi ostali su se borili za medijski prostor dok je on bio samo posmatrac.
User avatar
cadburry
Posts: 1291
Joined: 27/04/2013 13:40
Location: Šeher

#15929 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by cadburry »

rimac wrote:Veliko razočaranje večerašnji nastup Peđe Kojovića u POšteno kod Duške Jurišić. Stidim se sam sebe, ali najbolji nastup, ne samo retorički, imao SDA.

Ljudi su očekivali da će Naša stranka ponuditi treći put. Ali sa žaljenjem zaključujem da od toga nema ništa. Ništa se ne nudi novo, malo se klate desno, više lijevo ali u biti ništa novo. Više se stidim ponavljanja prije ubacivanja SDP-u, nikad prežaljenog koaliranja s njima. Već prije nekoliko mjeseci sam zaključio da su izgubili jednog glasača, mene, i nisam ni posjećivao ovaj forum, večeras sam još uvjereniji u to.

Ono što mi je najspornije u nastupu jest neprijateljski stav prema Budimiru. MIšljenja sam kao i još mnogi drugi, da ako je Budmir uzimao novac, treba odgovarati. Svi su izgledi da hapšenje nije baš tako čisto, nego da ima političke pozadine. Pozivati na moralnost i tražiti od Budimira da da ostavku je baš cinično od Kojovića.

Nasjpornije jest večerašnji stav, ponavljanje saopštenja dan nakon privođenja Budimira, kako Naša stranka podržava SIPA-u. Koju ba SIPU? Onog istog direktora Gorana Zupca koji se 13 dana prije Budimira sastaje ležerno obučen u manastiru Tvrdoš s Dodikom i episkopom Gligorijem. SVjedoči kad Gligorije novinaru prijeti pred svima, Ja bih te nokautirao. U kontekstu Dodikove teze da problemi i nesporazumi u FBIH legitimiraju pravo RS da se odscijepi, zar je teško zaključiti da se u manastiru je razgovaralo kako napraviti još više problema u FBiH, a kud ćeš većih problema od hapšenja predsjednika jednog entiteta. Tko će mene uvjeriti da taj direktor SIPA bi sutra ispunio naredbu Tužilaštva i isto tako poslao specijalce u Banja Luku. Ako mislite, Peđa, da to ne bi uradio, onda smatram nikad, baš nikad ne biste trebali pisati onakava priopćenja. Ne može pravda biti samo za Budimira, a za Dodika ne.
Ma jebo ovakvu SIPU, treba je ukinut, rade za Dodika. I ono Tužilaštvo BiH jer su postali Zlajino potrčkalo. Pa onda redom i ostale državne institucije, sve je to korumpirano... :-)
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#15930 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Ricken »

rimac wrote:Veliko razočaranje večerašnji nastup Peđe Kojovića u POšteno kod Duške Jurišić. Stidim se sam sebe, ali najbolji nastup, ne samo retorički, imao SDA.

Ljudi su očekivali da će Naša stranka ponuditi treći put. Ali sa žaljenjem zaključujem da od toga nema ništa. Ništa se ne nudi novo, malo se klate desno, više lijevo ali u biti ništa novo. Više se stidim ponavljanja prije ubacivanja SDP-u, nikad prežaljenog koaliranja s njima. Već prije nekoliko mjeseci sam zaključio da su izgubili jednog glasača, mene, i nisam ni posjećivao ovaj forum, večeras sam još uvjereniji u to.

Ono što mi je najspornije u nastupu jest neprijateljski stav prema Budimiru. MIšljenja sam kao i još mnogi drugi, da ako je Budmir uzimao novac, treba odgovarati. Svi su izgledi da hapšenje nije baš tako čisto, nego da ima političke pozadine. Pozivati na moralnost i tražiti od Budimira da da ostavku je baš cinično od Kojovića.

Nasjpornije jest večerašnji stav, ponavljanje saopštenja dan nakon privođenja Budimira, kako Naša stranka podržava SIPA-u. Koju ba SIPU? Onog istog direktora Gorana Zupca koji se 13 dana prije Budimira sastaje ležerno obučen u manastiru Tvrdoš s Dodikom i episkopom Gligorijem. SVjedoči kad Gligorije novinaru prijeti pred svima, Ja bih te nokautirao. U kontekstu Dodikove teze da problemi i nesporazumi u FBIH legitimiraju pravo RS da se odscijepi, zar je teško zaključiti da se u manastiru je razgovaralo kako napraviti još više problema u FBiH, a kud ćeš većih problema od hapšenja predsjednika jednog entiteta. Tko će mene uvjeriti da taj direktor SIPA bi sutra ispunio naredbu Tužilaštva i isto tako poslao specijalce u Banja Luku. Ako mislite, Peđa, da to ne bi uradio, onda smatram nikad, baš nikad ne biste trebali pisati onakava priopćenja. Ne može pravda biti samo za Budimira, a za Dodika ne.
Majke ti po čemu je Peđa bio loš? Budimir je osumnjičen za ozbiljan zločin bez obzira što postoji i politička potreba određenih političkih aktera za njegovm uklanjanjem, ne mjenja težinu sumnji. Meni se jako svidjelo što je Peđa ukazao Adilu da tumači ustav onako kako treba i da se njihova pozicija i akcije ne razlikuju ništa od SDP-a, a to je vlast i samo vlast. Retorika kako bi trebalo čekati 10 godina da presuda postane eventualno pravomoćna pa da se onda skine sa mjesta predsjednika FBiH je suluda. Jednostavno ne postoje zdravo razumski argumenti da Budimir ostane na poziciji, bez obzira šta mislili o njegovom hapšenju. I na kraju Peđa je dao jedinu pravu opciju, vanredni izbori! Po mom mišljenju Peđa definitivno odličan, onaj HDZ ovac i SDP ovac vidi se da nemaju kapaciteta, a Lijan smiješan. Adil je pametan čovjek, ali kakve gluposti neće reći ljudi samo da bi ostali na vlasti. Također mali podsjetnik u ne tako davnu prošlost, Nedžada Brankovića je Adilov šef smjenio sa mjesta premijera u onom trenutku kada je poveden protiv njega sudski proces. Malo dosljednosti ne bi bilo na odmet.
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#15931 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Innovation »

Ako je istina ovo sto ste veceras izjavili u emisiji "Posteno"na FTV-u, da Vam je gospodin Budimir rekao da "on pusta zlocince, da bi ga branili" :shock: , zasto to niste objavili u nekom Vasem saopcenju za javnost g. Kojovicu, a da ne kazem prijavili negdje ili nekome?
User avatar
hevi metalac
Posts: 363
Joined: 13/04/2013 00:53
Location: truhli zapad

#15932 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by hevi metalac »

Innovation wrote:Ako je istina ovo sto ste veceras izjavili u emisiji "Posteno"na FTV-u, da Vam je gospodin Budimir rekao da "on pusta zlocince, da bi ga branili" :shock: , zasto to niste objavili u nekom Vasem saopcenju za javnost g. Kojovicu, a da ne kazem prijavili negdje ili nekome?
I mene ovo zanima. Nevjerovatne stvari :shock:
User avatar
Skijaš
Posts: 13882
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#15933 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Skijaš »

rimac wrote:Nasjpornije jest večerašnji stav, ponavljanje saopštenja dan nakon privođenja Budimira, kako Naša stranka podržava SIPA-u. Koju ba SIPU?
Zabrinulo bi me da se Pedja spustio na taj nivo koji od njega ocekujes. SIPA je puno vise od Zubca, SIPA je simbol drzave i ako udaras na SIPA-u, udaras na drzavu. Pojedinci u toj agenciji mogu pogrijesiti ili gore, biti svjesno instrumentalizovani pa to tako treba i tretirati, kao divljanje pojedinaca koji zloupotrebljavaju sistem. A da bi Pedja to javno rekao, mora imati jasne dokaze da je ovo sto se Budimiru stavlja na teret, izmisljeno. Imas li ti te dokaze ?
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#15934 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by -LIBERO- »

95% ovih koji sada Pedju prozivaju sto nije iznjeo te Budimirove rijeci, da ih je ovaj iznjeo i obajvio u javnosti, kamenovali bi Pedju sa onim "otrcanim".." a gdje ti je Pedja dokaz za to sto kazes". Bila bi Pedjina rijec vs. rijec predsjednika Federacije. Ne znam zasto :zzzz: :D , ali sasvim sam uvjeren u to, da bi vecina istih ovih tad stali na stranu Budimira. ;-)
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#15935 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Corto Maltese »

-LIBERO- wrote:95% ovih koji sada Pedju prozivaju sto nije iznjeo te Budimirove rijeci, da ih je ovaj iznjeo i obajvio u javnosti, kamenovali bi Pedju sa onim "otrcanim".." a gdje ti je Pedja dokaz za to sto kazes". Bila bi Pedjina rijec vs. rijec predsjednika Federacije. Ne znam zasto :zzzz: :D , ali sasvim sam uvjeren u to, da bi vecina istih ovih tad stali na stranu Budimira. ;-)
I sada je. Zlatno čaršijsko pravilo kaže: Ako o Ćeli nešto nisi rekao dok je bio na slobodi, nemoj ni dok je Ćelo u zatvoru.
User avatar
rimac
Posts: 444
Joined: 22/09/2004 11:09

#15936 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by rimac »

Lud i ponosan wrote:
-LIBERO- wrote:95% ovih koji sada Pedju prozivaju sto nije iznjeo te Budimirove rijeci, da ih je ovaj iznjeo i obajvio u javnosti, kamenovali bi Pedju sa onim "otrcanim".." a gdje ti je Pedja dokaz za to sto kazes". Bila bi Pedjina rijec vs. rijec predsjednika Federacije. Ne znam zasto :zzzz: :D , ali sasvim sam uvjeren u to, da bi vecina istih ovih tad stali na stranu Budimira. ;-)
Upravo tako.
Onda nije trebao ni samoj emisiji to javno kazati. Sama činjenica javnog priznanja neprijavljivanja krivičnog djela donosi veliku moralnu i političku štetu njemu i njegovoj stranci, uz to što se izlaže istrazi zbog neprijavljivanja.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#15937 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by JoseMujica »

Jel to sad problem što Đape ne brani kriminalce? :lol:
User avatar
rimac
Posts: 444
Joined: 22/09/2004 11:09

#15938 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by rimac »

Corto Maltese wrote:
-LIBERO- wrote:95% ovih koji sada Pedju prozivaju sto nije iznjeo te Budimirove rijeci, da ih je ovaj iznjeo i obajvio u javnosti, kamenovali bi Pedju sa onim "otrcanim".." a gdje ti je Pedja dokaz za to sto kazes". Bila bi Pedjina rijec vs. rijec predsjednika Federacije. Ne znam zasto :zzzz: :D , ali sasvim sam uvjeren u to, da bi vecina istih ovih tad stali na stranu Budimira. ;-)
I sada je. Zlatno čaršijsko pravilo kaže: Ako o Ćeli nešto nisi rekao dok je bio na slobodi, nemoj ni dok je Ćelo u zatvoru.
Upravo tako. Lako je udarati po zadnjoj fukari od svih njih političara i to kad je u zatvoru.
User avatar
rimac
Posts: 444
Joined: 22/09/2004 11:09

#15939 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by rimac »

Skijaš wrote:
rimac wrote:Nasjpornije jest večerašnji stav, ponavljanje saopštenja dan nakon privođenja Budimira, kako Naša stranka podržava SIPA-u. Koju ba SIPU?
Zabrinulo bi me da se Pedja spustio na taj nivo koji od njega ocekujes. SIPA je puno vise od Zubca, SIPA je simbol drzave i ako udaras na SIPA-u, udaras na drzavu. Pojedinci u toj agenciji mogu pogrijesiti ili gore, biti svjesno instrumentalizovani pa to tako treba i tretirati, kao divljanje pojedinaca koji zloupotrebljavaju sistem. A da bi Pedja to javno rekao, mora imati jasne dokaze da je ovo sto se Budimiru stavlja na teret, izmisljeno. Imas li ti te dokaze ?
To je čista neistina. SIPA jest Zubac. Nitko, baš nitko od inspektora u toj instituciji se ne bi usudio napisati prijavu protiv ljudi koji su bliski samom direktoru. Čisto pošteno govoreći, možemo svi ovdje jer smo anonimni sami sebi priznati, misli li itko da bi Zubac sutra mogao opkoliti palatu predsjednika RS. Ne vjerujem da itko od vas u to vjeruje. Poznato mi je da su inspektori koji su počinjali nešto istraživati za neke od današnjih vladara, jako brzo bili pozivani od svojih kolega inepektora da se riješe glupog posla. A neke su završili i na disciplinskoj.

Najsretniji bih bio da živimo u državi u kojoj će svaki policijski službenik raditi pošteno svoj posao, da ga uopće ne zanima i da ne mijenja u svom radu i prioritetima kad dođe novi direktor, ali mi smo daleko, daleko od toga.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#15940 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Banksy »

hevi metalac wrote:
Innovation wrote:Ako je istina ovo sto ste veceras izjavili u emisiji "Posteno"na FTV-u, da Vam je gospodin Budimir rekao da "on pusta zlocince, da bi ga branili" :shock: , zasto to niste objavili u nekom Vasem saopcenju za javnost g. Kojovicu, a da ne kazem prijavili negdje ili nekome?
I mene ovo zanima. Nevjerovatne stvari :shock:
Katastrofalna izjava.
Prvi dojam je da je Peđa vrhunski licemjer i hinja, onaj koji mahala o drugom iza njegovih leđa, u situaciji kad taj nije u mogućnosti da se odbrani i odgovori.
Drugo, ako krenemo od pretpostavke i da je istina to što govori, u ovakvom trenutku velike političke krize u zemlji, kad se visokog državnog činovnika tereti za vrlo ozbiljna krivična djela, priznati da se raspolagalo takvim saznanjima, a ne ponuditi svoj iskaz pravosudnim organima je čini mi se i kažnjivo.
Kako god katastrofalan istup koji, bar meni, Peđu slika u jednom sasvim novom, vrlo ružnom svjetlu.
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#15941 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by miki.ba »

U Bosni je od davnina poznato da je gori onaj koji izda kriminalca nego sam kriminalca, takvo razmišljanje pocinje od ukradenog kastofona iz auta i ide do samog vrha države.
Meni stara ima obicaj reci "sine, nama nisu potrebni cetnici, mi gore od cetnika imamo u komšiluku".
Area_51
Posts: 962
Joined: 03/09/2007 00:09
Location: Rodjeni Sarajlija

#15942 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Area_51 »

Tako je Banksy. Isti sam takav dojam i ja stekao. Neki hinjak vlada oko Pedje, neka potreba da sitnim provokacijama sam sebe promovise. Ono sto dodatno stvar cini interesantnom, a to je da se Pedja koji sebe predstavlja clanom stranke politicke cistote i prinpica, jednostavno ne moze nositi sa onima iz SDA ili NSRzB. Koliko god Lijan bio lopov, vrlo smisleno djeluje, pa cak i u onim slucajevima gdje je totalno u krivu. Meni se gadi, samo covjekt sebe uspjesno brani.

Sto se Pedje tice, jasno je da on iznosi vlastite stavove, ne stranacke, pocev recimo od obrazovanja ili slucaja Sejdic-Finci, jer Nasa stranka nema ustrojen unutarstranacki sistem niti se tamo donose neki politicki stavovi. Iz tih razloga, Pedja ili Dino, nekad i Dennis djeluju samostalno cesto mijenjajuci stavove. Ono tipa, Nasa stranka u jednoj opcini glasa za povecanje primanja drzavne administracije, dok Pedja galami i glasa protiv Skupstini Kantona Sarajevo kako to ne treba radit. Pa kaze kako ce se odreci tih dodatnih 700KM na platu, a on prima platu u Domu naroda a ne u Kantonu Sarajevo, odnosno tih 700KM s njim nema nikakve veze. Zar to nije krajnje licemjerstvo. Odnosno kad inicira izmjenu Poslovnika u Skupstini Kantona Sarajevo, da bi se kao i ostali ubacili, pa kad to neko drugi pretvori u inicijativu za izmjenu Ustava, on to hladno sebi pripisa, a da zapravo on to nije uradio, niti ima dovoljno znanja za takve stvari. Kad jucer rece da je pravnik, bas nas sviju fino nasmija.

Najzad, Nasa stranka ima potpisan Sporazum o koaliranju sa SDA, to je za sada njihov jedini politicki sporazum, pa me cudi da on oponira Osmanovicu. Pedja je bio rijedak slucaj koji je zajedno sa SDA glasao PROTIV smjene Budimira na Domu naroda, samo da bi kao fol isao uz nos SDP, ne misleci pri tome o gradjanima i sadasnjoj situaciji potencijalne korupcije. I tada, definitnivno je znao da je HSP kojem je tada Budimir pripadao, stranka ustaske orijentacije te da ovaj vrsi mnogo pomilovanja. Opet totalna dvolicnost i licemjerstvo.

Zbog toga, jucerasnji nastup Pedje je kao prvo promasaj Nase stranke sto ga je poslala, trebao je ici neko drugi, dok sa druge stranke to je dobro jer se vidi svo licemjersto i nedosljenost kojim Pedja Kojovic zraci.
Last edited by Area_51 on 07/05/2013 10:55, edited 1 time in total.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#15943 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by JoseMujica »

zato NS i nije stranka nego Kulturno-umjetničko društvo par solista od kojih je svako ekserima zakucan za po jednu fotelju i budžetsku sisu
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#15944 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Banksy »

Area_51 wrote:
Koliko god Lijan bio lopov, vrlo smisleno djeluje, pa cak i u onim slucajevima gdje je totalno u krivu. Meni se gadi, samo covjekt sebe uspjesno brani.
Tužno je bilo gledati kako dokazani kriminalac i lihvar Lijanović deklasira nemuštog Kojovića ... O superiornom Osmanoviću da ne govorimo.

I nisu oni toliko jaki, koliko su ovi drugi neznalice, slabi i nemoćni.
convict
Posts: 3516
Joined: 10/02/2008 01:20

#15945 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by convict »

.
Last edited by convict on 12/02/2014 20:31, edited 1 time in total.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#15946 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Banksy »

convict wrote:
Lične simpatije i antipatije su normalna stvar, ali malo realnosti nije na odmet.
Nažalost, moje simpatije su, u ovom slučaju, u onom društvu, bile na Peđinoj strani. Tim je gore bilo gledati njegov nastup ...
Sigurna sam da on u glavi ima više od njih, no to što ima ne zna iznijeti van.
(I neka pod hitno iz riječnika izbaci riječ '' ... 'nate ...'')
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#15947 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by nosara »

Banksy wrote:
Area_51 wrote:
Koliko god Lijan bio lopov, vrlo smisleno djeluje, pa cak i u onim slucajevima gdje je totalno u krivu. Meni se gadi, samo covjekt sebe uspjesno brani.
Tužno je bilo gledati kako dokazani kriminalac i lihvar Lijanović deklasira nemuštog Kojovića ... O superiornom Osmanoviću da ne govorimo.

I nisu oni toliko jaki, koliko su ovi drugi neznalice, slabi i nemoćni.
Ja uopste nisam bio tuzan... koka je to zasluzio, a o onom esdepeovcu da i ne govorimo... hadezeovac je ispao iz kolosjeka, ali evo danas se polako vracaju odbacujuci sulude esdepederske inicijative o nasilnoj smjeni bude...

koka bi meni, da sam komesar ili ministar policije, morao dobro da se naguzi u vezi onog traca o navodnom sastanku sa budimirom, gdje mu je ovaj rekao kako pusta krimose da bi ga ovi cuvali... Zvuci debilno, a prikrivanje takve cinjenice od strane jednog pravnika je infantilno i zasluzuje stroge sankcije (ako nije pjanska ili koka(inska) :? )...

esdeaovac, opet, na zalost, kapa dolje... Ma u stvari i nije na zalost... Neka koriste tudju nesposobnost i glupost kad im je dragi Tiiiito dao... :lol:
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#15948 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by sabina1 »

Lud i ponosan wrote:
-LIBERO- wrote:95% ovih koji sada Pedju prozivaju sto nije iznjeo te Budimirove rijeci, da ih je ovaj iznjeo i obajvio u javnosti, kamenovali bi Pedju sa onim "otrcanim".." a gdje ti je Pedja dokaz za to sto kazes". Bila bi Pedjina rijec vs. rijec predsjednika Federacije. Ne znam zasto :zzzz: :D , ali sasvim sam uvjeren u to, da bi vecina istih ovih tad stali na stranu Budimira. ;-)
Upravo tako.
;-) :thumbup: ;-)
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#15949 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Innovation »

Pa zasto je onda to sad uradio na FTV? Meni je to izgledalo "e sad, da ja vama kazem..." Sta je sustina? :?
Katamaran_Sa
Posts: 568
Joined: 26/06/2012 23:20

#15950 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Katamaran_Sa »

Innovation wrote:Pa zasto je onda to sad uradio na FTV? Meni je to izgledalo "e sad, da ja vama kazem..." Sta je sustina? :?
Analize nisu dobacile do tog najvaznijeg dijela :D
Locked