Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#15926 Re: Liverpool FC
Ibe je prilicno ogranicen igrac, jednodimenzionalan, predvidljiv i mnogo mu nedostaje fudbalske inteligencije. Klasicno englesko krilo.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#15927 Re: Liverpool FC
Bilo je vrijeme kada sam ja bio spreman sve pare staviti da ce Ibe biti bolji igrac od Sterlinga... jer je imao sve sto Sterling ima + imao je I dalje ima puno bolji sut I puno je direktniji od Sterlinga. Sterling je bio sjajan ali mu je uvijek falila zavrsnica ni sut ni pas nema... Ibe trenutno nije dovoljno brz I sve sto zna je zabiti se direktno u igraca ili otrcati u aut zajedno sa loptom
ali bar zna da je opali ponekad...
Ojo ima sve... brz, direktan, tehnicar, I bolji sut nego I Ibe I Sterling zajedno... Vjerovatno da I on nece doci do Sterlinovog levela jer Ibe je dokaz, pored talenta, potrebno je da radis I radis...
Ojo ima sve... brz, direktan, tehnicar, I bolji sut nego I Ibe I Sterling zajedno... Vjerovatno da I on nece doci do Sterlinovog levela jer Ibe je dokaz, pored talenta, potrebno je da radis I radis...
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#15928 Re: Liverpool FC
Da se ne zajebajes ni sa jednim ni sa drugim, jednostavno platis Reusa/Sanea.

- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#15929 Re: Liverpool FC
Kakav crni Reus, pa nemate love ni Teixeru da platite. 
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#15930 Re: Liverpool FC
Ima love kako nema... Liverpool je samo za vrijeme Brandona potrosio 300m. To sto je ovaj dovodio 10 igraca po 15m a ne jednog za 50m je druga prica 
A za ovog brazilca, bili su spremni platiti 38m funti (sto je ludo po mom misljenju) ali Klopp mislio da je preveliki rizik za tolike pare..
A za ovog brazilca, bili su spremni platiti 38m funti (sto je ludo po mom misljenju) ali Klopp mislio da je preveliki rizik za tolike pare..
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#15931 Re: Liverpool FC
Tito_i_Partija wrote:Kakav crni Reus, pa nemate love ni Teixeru da platite.
Ima para ko blata, samo što se nisu kako treba koristile. Ali evo, Klopp i to sječe u korijenu izgleda.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#15932 Re: Liverpool FC
Klopp da je htjeo (il' mog'o) dovest' Reusa, on bi ga vec doveo. To sto nisu doveli Texeiru ne znaci da je se Klopp junacki suprostavio mracnom transfer komitetu Liverpoola.
Stvari stoje prilicno lose, a nikog niste doveli (osim Grujica
) za mjesec dana. To je nazalost realnost za one koji su mislili da ce Klopp radikalno promijenit' klub (ukljucujuci i mene). Haman nema nista od toga.
Stvari stoje prilicno lose, a nikog niste doveli (osim Grujica
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#15933 Re: Liverpool FC
Reus nije meta, nije nikada ni bio... Manijac ga je spomenuo jer je to njegova zelja
Tako da ne znam o cemu pricas...
Svaki klub ima "komitet" tako da ne kontam tu hajku na njih... komitet je tu da pronadje tip igraca koji treba treneru, na klubu je da tog igraca dovede... Znaci Klopp se pita i prvi i zadnji... ali ocekivati da on ide putovati Europom i traziti igrace je van svake pameti... Brandon je svoj neuspjeh svalio na komitet ali je cinjenica da se on uvijek pitao za svakog igraca... Cak su mu doveli neke igrace koje je on licno htjeo iako se nisu uklapali u ono sto je komitet trazio (godine, talenat, itd) a to su Lovren, Allan, Borini, Lallana...
Bottom line is Liverpool ima para... jest da nisu uspjesni ali ipak je to jos uvijek top 10 najbogatiji klub na svijetu. Ali isto tako nije niko lud davati 50m za igraca iz Ukrajinske lige
Jbg kada daju i preplate onda su levati... kada nece da plate da nebi ispali levati onda nemaju itd...
Svaki klub ima "komitet" tako da ne kontam tu hajku na njih... komitet je tu da pronadje tip igraca koji treba treneru, na klubu je da tog igraca dovede... Znaci Klopp se pita i prvi i zadnji... ali ocekivati da on ide putovati Europom i traziti igrace je van svake pameti... Brandon je svoj neuspjeh svalio na komitet ali je cinjenica da se on uvijek pitao za svakog igraca... Cak su mu doveli neke igrace koje je on licno htjeo iako se nisu uklapali u ono sto je komitet trazio (godine, talenat, itd) a to su Lovren, Allan, Borini, Lallana...
Bottom line is Liverpool ima para... jest da nisu uspjesni ali ipak je to jos uvijek top 10 najbogatiji klub na svijetu. Ali isto tako nije niko lud davati 50m za igraca iz Ukrajinske lige
Jbg kada daju i preplate onda su levati... kada nece da plate da nebi ispali levati onda nemaju itd...
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#15934 Re: Liverpool FC
ne znam jeli neko vec pisao o ovom, ali sutra ce navijaci Liverpoola napustiti stadion u 77. minuti. Razlog tome su nove cjene ulaznica...
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#15935 Re: Liverpool FC
Ovo vala nikako ne djeluje k'o da je Kloppova prva i zadnja, al' bas nikako. A o ovome:
Upravu je Zmijuga bio sto se vas tice, bas ste smijesni.
Pa o ovome upravo najvise vi (navijaci) kukate. Idriz je na granici infarkta svaku utakmicu, a posle utakmice svi se kolektivno ovde saberu i jebu mater Lovrenu, Ibeu, Lallani, Allenu, itd. Kloppu jos ne, al' doc' ce i to ubrzo.Jbg kada daju i preplate onda su levati... kada nece da plate da nebi ispali levati onda nemaju itd
Upravu je Zmijuga bio sto se vas tice, bas ste smijesni.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#15936 Re: Liverpool FC
Haha pa i mislio sam na navijace Liverpoola... Citam njihove forume i svi se ponasaju kao da je klub propao jer nisu doveli nekog igraca iz jeben Ukrajine
a jebu mater upravi zbog Lallane, Benteke-a i slicnih... Jbg nema smisla
Kada kazem prva i zadnja mislim na to da Klopp kaze kakav tip igraca mu treba, to on jedino moze znati jer je menadjer tima... ostali clanovi komiteta(skauti) idu i traze igrace i Kloppu donesu listu 3-4 igraca koji zadovoljavaju odredjene kriterije (pozicija, cjena, godine, talenat itd) Onda on odluci kojeg igraca sa te liste zeli. Tako je isto bio slucaj i sa Brandonom, ali njegov problem je bio taj sto mu na listu nisu stavljali imena kao sto su Neymar, Di Marija, Cavani itd.
Kasnije je svoj neuspjeh svalio na komitet jer mu nisu doveli igrace koje zeli
Cak je negdje pred kraj otvoreno rekao, ja mogu pobjedjivati kada imam u timu igrace kao sto su Suarez
Liverpool nije igracka nekog sejka, nije Real i Barsa da iskesira po 80-100m za igrace, imaju svoj plan i tako rade... istina to im ne donosi puno uspjesnosti bar u zadnje vrijeme, iako su prije bili uspjesni i sa takvim modelom... ali opet bolje tako, nego dovoditi ko ti padne na pamet. Klub ima love, al to ne znaci da ce bacati pare...
Kada kazem prva i zadnja mislim na to da Klopp kaze kakav tip igraca mu treba, to on jedino moze znati jer je menadjer tima... ostali clanovi komiteta(skauti) idu i traze igrace i Kloppu donesu listu 3-4 igraca koji zadovoljavaju odredjene kriterije (pozicija, cjena, godine, talenat itd) Onda on odluci kojeg igraca sa te liste zeli. Tako je isto bio slucaj i sa Brandonom, ali njegov problem je bio taj sto mu na listu nisu stavljali imena kao sto su Neymar, Di Marija, Cavani itd.
Liverpool nije igracka nekog sejka, nije Real i Barsa da iskesira po 80-100m za igrace, imaju svoj plan i tako rade... istina to im ne donosi puno uspjesnosti bar u zadnje vrijeme, iako su prije bili uspjesni i sa takvim modelom... ali opet bolje tako, nego dovoditi ko ti padne na pamet. Klub ima love, al to ne znaci da ce bacati pare...
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#15937 Re: Liverpool FC
Zatr se ne bi trebalo kontra radit. Teebao bi Klop da kaze kojeg igraca zeli, ne trazi on talente nego gotove igrace tj pojacanja i onda on moze dati prijedlog komitetu a komitet pratoti igraca uci u kontakt i srediti transfer.
Ako je onako kako je @Tao napisao onda mogu samo i dovesti nesto tipa Grujic i sl.
Ako je onako kako je @Tao napisao onda mogu samo i dovesti nesto tipa Grujic i sl.
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#15938 Re: Liverpool FC
Pa Klopp je odma u prvom interview-u rekao da on ne trazi igrace, vec da to rade drugi ljudi za njega... Kako moze jedan trener pored hiljadu duznosti u isto vrijeme ici i skautirati igrace?? On to nije radio ni u Dortmundu, to menageri nigdje ne rade...missko wrote:Zatr se ne bi trebalo kontra radit. Teebao bi Klop da kaze kojeg igraca zeli, ne trazi on talente nego gotove igrace tj pojacanja i onda on moze dati prijedlog komitetu a komitet pratoti igraca uci u kontakt i srediti transfer.
Ako je onako kako je @Tao napisao onda mogu samo i dovesti nesto tipa Grujic i sl.
Mislim lahko je njemu reci hocu Neymara, jer zna za njegove kvalitete ali koliko je to realno... Liverpool ne dovodi takve igrace, Liverpool ih pravi...
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#15939 Re: Liverpool FC
Pa ako je tako onda se samo i mogu ocekivati talenti a ne pojacanja. Ne treba on skautirat poznatog igraca nego ga samo treba privoliti ili preplatiti da dodjeMyTao wrote:Pa Klopp je odma u prvom interview-u rekao da on ne trazi igrace, vec da to rade drugi ljudi za njega... Kako moze jedan trener pored hiljadu duznosti u isto vrijeme ici i skautirati igrace?? On to nije radio ni u Dortmundu, to menageri nigdje ne rade...missko wrote:Zatr se ne bi trebalo kontra radit. Teebao bi Klop da kaze kojeg igraca zeli, ne trazi on talente nego gotove igrace tj pojacanja i onda on moze dati prijedlog komitetu a komitet pratoti igraca uci u kontakt i srediti transfer.
Ako je onako kako je @Tao napisao onda mogu samo i dovesti nesto tipa Grujic i sl.
Mislim lahko je njemu reci hocu Neymara, jer zna za njegove kvalitete ali koliko je to realno... Liverpool ne dovodi takve igrace, Liverpool ih pravi...
- MyTao
- Posts: 7048
- Joined: 08/12/2012 15:15
#15940 Re: Liverpool FC
Ja licno i ne ocekujem neka velika provjerena imena... Klopp ce nastaviti raditi kao u Dortmundu. Jedina razlika je ako ispadne neka prilika za kvalitetnim igracem koji zeli doci, Liverpool ce izvaliti cifru koju Dortmund nebi mogao... ali jednostavno ne vjerujem da ce velika provjerena imena htjeti doci u Liverpool iz vise razloga...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#15941 Re: Liverpool FC
Buvač samostalno vodi tim danas, Klopp fasovo 'upalu crvuljka-slijepog crijeva'. Ja konto da nije i njeg zadnja loža ufatila...
- Gandalf
- Posts: 11172
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#15942 Re: Liverpool FC
Vidim da se ponovo povezuju sa Yarmolenkom koji ima klauzulu od 15 miliona funti, prejeftino i bili bi ludi da to ne pokušaju riješiti u Junu.
Naravno radije bih doveo Goetzea, Aumbeyanga, Sanea, Reusa, ali niko od pobrojanih neće biti ni blizu prelaska na Anfield što zbog nikakvih rezultata kluba a ni cijena niti jednom neće biti ispod 50 miliona eura, a Klopp to sigurno ne želi. Danas naporni Allardyce kao protivnik, biće to muka za gledati.
Današnjih 11 Lfc-a : Mignolet; Clyne, Lovren, Sakho, Moreno; Lucas, Henderson, Can; Lallana, Milner, Firmino
Substitutes: Ward, Toure, Flanagan, Lucas, Ibe, Benteke, Sturridge
Ako ništa raduje me povratak Sturridgea, Milner i Lalana opet krila, grozno.
Naravno radije bih doveo Goetzea, Aumbeyanga, Sanea, Reusa, ali niko od pobrojanih neće biti ni blizu prelaska na Anfield što zbog nikakvih rezultata kluba a ni cijena niti jednom neće biti ispod 50 miliona eura, a Klopp to sigurno ne želi. Danas naporni Allardyce kao protivnik, biće to muka za gledati.
Današnjih 11 Lfc-a : Mignolet; Clyne, Lovren, Sakho, Moreno; Lucas, Henderson, Can; Lallana, Milner, Firmino
Substitutes: Ward, Toure, Flanagan, Lucas, Ibe, Benteke, Sturridge
Ako ništa raduje me povratak Sturridgea, Milner i Lalana opet krila, grozno.
- BackInBlack
- Posts: 736
- Joined: 06/08/2011 22:46
#15943 Re: Liverpool FC
Skrtel jos 3 sedmice out ... 
Coutinho, Origi blizu comebacks + Sturridge.
Coutinho, Origi blizu comebacks + Sturridge.
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#15944 Re: Liverpool FC
Dzaba posed lopte,kad ne znaju sta s njom.
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#15947 Re: Liverpool FC
Ništa od izlaženja sa stadiona. 
EDIT: Ipak izlaze neki.
EDIT: Ipak izlaze neki.
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#15948 Re: Liverpool FC
Kakva rupcaga od golmana Bog te vidio! Jos mu na poklon dadose ugovor do 2020, debili mrtvi!
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#15949 Re: Liverpool FC
Najjeftinija ulaznica 77. funti...
- insaneinthebrain
- Posts: 25460
- Joined: 12/08/2013 12:51
#15950 Re: Liverpool FC
borba za opstanak 
