Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- Optimus09
- Posts: 3717
- Joined: 27/11/2017 06:48
- Location: Berlin
#15901 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Zato udjoh na forum 
-
asker
- Posts: 3019
- Joined: 10/09/2004 18:08
- Location: BiH
#15902 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Capajebo wrote:Nemoj da bi ko pisao sta prije nego izađe zvanično epizoda. Našao bi ga gdje god da je i utukao drvenim čekićem!
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#15903 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Eto izbrisan content na tom linku 
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#15904 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jbg ako neko nije za 8 godina naucio da dok ne pogleda epizodu, ne treba nista citat online, onda mu nema pomoci
-
NightWatchMember
- Posts: 203
- Joined: 10/03/2019 14:01
#15905 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Meni je nevjerovatno kako HBO dopusti ovo svake godine. Kakvi stručnjaci
- harisoni
- Posts: 298
- Joined: 31/05/2010 09:22
#15906 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Dobra epizoda.
- Capajebo
- Posts: 22033
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#15907 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jbga, ja bi volio da je odma i treca izasla, eto bar treca... 
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#15908 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nije HBO kriv, njemacki Amazon je usrao stvar. Imaju deal sa HBO.
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#15909 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Isto tako su prosle godine Indijci sjebali stvar,a u sestoj sezoni su cini mi se gore Norvezani zajebali.ferratilis wrote:Nije HBO kriv, njemacki Amazon je usrao stvar. Imaju deal sa HBO.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#15910 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
samo cu reci da ce se mnogi syebati kad pogledaju epizodu, necu da spojlam sta je bilo ali nije dobro nazalost.

- harisoni
- Posts: 298
- Joined: 31/05/2010 09:22
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#15912 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Arya.harisoni wrote:Tormund![]()
![]()
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#15913 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Meni je vala apsolutno sve bilo on point u ovoj epizodi.Uspjeli su stvorit neku grobnu atmosferu,vec mi zao naroda koji ce poginut u narednoj epizodi 
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#15914 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Dobra epizoda, a pravi dernek tek predstoji.
Tormund je jedan gospodin veliki.
Tormund je jedan gospodin veliki.
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#15915 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Gerro wrote:Arya.harisoni wrote:Tormund![]()
![]()
Zar je ona punoljetna
-
polacijela
- Posts: 364
- Joined: 24/04/2012 13:39
#15916 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Baš mi naumpade neki dan kako prevodiocima koji rade za HBO nije lako, valja zadržati za sebe sve što su vidjeli i čuli.NightWatchMember wrote:Meni je nevjerovatno kako HBO dopusti ovo svake godine. Kakvi stručnjaci
Da li im HBO da kompletnu sezonu ili ih dovedu u produkciju dan pred emitovanje, pa prevode sedmično jednu epizodu?
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#15917 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sta imaju zadrzavat bgti.Meni da das engleski titl sat vremena pred ep mogu ga prevest na naski
Ono sto zajebava HBO jest to sto njihovi partneri koji prikazuju GOT u raznoraznim zemljama nisu bas na najvisem nivou sto se tice sigurnosti.Pa ova epizoda je haman leakovala nakon sto je ovaj Amazon u Njemackoj nakon prve ep nekom automatski pustio i drugu epizodu 
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#15918 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pogledao drugu. Dobra je epizoda stvarno, dijalozi odlicni i sve je lijepo pripremljeno pred borbu. Osjeti se nekako da ce biti epski.
Do kada trebamo cekati pa da komentarisemo konkretno scene?
Do kada trebamo cekati pa da komentarisemo konkretno scene?
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#15919 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pa cim se emituje epizoda sutra imas pravo na to.Ko ne gleda oficijelno emitovanje nema sta da ulijece na ovu temu.Concord wrote:Pogledao drugu. Dobra je epizoda stvarno, dijalozi odlicni i sve je lijepo pripremljeno pred borbu. Osjeti se nekako da ce biti epski.
Do kada trebamo cekati pa da komentarisemo konkretno scene?
- cenecimoveocino
- Posts: 2546
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
#15920 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
vidi vidi u 17:45 već dostupna na privatnim,niam znao da sam prije6 sati mogao skinuti 
- So What!
- Posts: 11871
- Joined: 19/04/2011 01:35
- Location: Charming, CA
#15921 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Svi reunioni nisu mogli stati u prvu epizodu, pa su nastavljeni ovdje, tako da je to duh nove epizode.
Jedina razlika, što se ovdje aktivira borbena spremnost i dboijamo tu atmosferu janjadi pred klanje.
Ništa neočekivano, ali baš ništa neočekivano se ne desi, osim jedne scene, koja je simpatična i ne utiče ozbiljnije na tok serije.
Dakle producenti su nas navikli da je sve moguće, tako da već u sljedećoj Daenerys i Jon mrtvi, što da ne, Arya mrtva, sve je moguće.
Neko mora preživit uglavnom, a većina likova koja su trenutno u Westerosu je većini fanova draga, tako će sigurno imati neko za koga ćemo navijati.
Jedina razlika, što se ovdje aktivira borbena spremnost i dboijamo tu atmosferu janjadi pred klanje.
Ništa neočekivano, ali baš ništa neočekivano se ne desi, osim jedne scene, koja je simpatična i ne utiče ozbiljnije na tok serije.
Dakle producenti su nas navikli da je sve moguće, tako da već u sljedećoj Daenerys i Jon mrtvi, što da ne, Arya mrtva, sve je moguće.
Neko mora preživit uglavnom, a većina likova koja su trenutno u Westerosu je većini fanova draga, tako će sigurno imati neko za koga ćemo navijati.
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#15922 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
nakon sto zavrsi u zvanicnom terminu, 22:00 po americkom.Concord wrote:Pogledao drugu. Dobra je epizoda stvarno, dijalozi odlicni i sve je lijepo pripremljeno pred borbu. Osjeti se nekako da ce biti epski.
Do kada trebamo cekati pa da komentarisemo konkretno scene?
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#15923 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ko ce cekat jos 7 dana do naredne epizode...
-
asker
- Posts: 3019
- Joined: 10/09/2004 18:08
- Location: BiH
#15924 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Dobra epizoda, al nek se hebu sa ovih 50ak popisanih minutica!
Malo, premalo vremena da se sve pokrije. Prije su mi bezvezni dijalozi i nevazne scene isle na zivce, sad se tu nema sta prigovoriti. Sve je bitno, neophodno......................a vremena na kasicicu
A u toku prosle sezone govorilo se da ce svaka epizoda zadnje trajati po sat i po. Kurko.
Malo, premalo vremena da se sve pokrije. Prije su mi bezvezni dijalozi i nevazne scene isle na zivce, sad se tu nema sta prigovoriti. Sve je bitno, neophodno......................a vremena na kasicicu
A u toku prosle sezone govorilo se da ce svaka epizoda zadnje trajati po sat i po. Kurko.
-
Kodi96
- Posts: 75
- Joined: 27/08/2017 14:42
#15925 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Onaj dio kada se drustvl okupi oko vatre u dvorcu i onda neko upita da li neko zna neku pjesmu i podrick pocne pjevat me neodoljivo podjsetio na gospodara prstenova, kada se sprema bitka i svi misle da je sve izgublje k i pipin pjeva za onog kralja ili sta je vec
