Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Optimus09
Posts: 3717
Joined: 27/11/2017 06:48
Location: Berlin

#15901 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Optimus09 »

Zato udjoh na forum :evil:
asker
Posts: 3019
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#15902 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by asker »

Capajebo wrote:Nemoj da bi ko pisao sta prije nego izađe zvanično epizoda. Našao bi ga gdje god da je i utukao drvenim čekićem!

:lol: :lol: :lol:
:thumbup:
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#15903 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by tuzlak1212 »

Eto izbrisan content na tom linku :skoljka:
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#15904 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by ferratilis »

Jbg ako neko nije za 8 godina naucio da dok ne pogleda epizodu, ne treba nista citat online, onda mu nema pomoci
NightWatchMember
Posts: 203
Joined: 10/03/2019 14:01

#15905 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by NightWatchMember »

Meni je nevjerovatno kako HBO dopusti ovo svake godine. Kakvi stručnjaci
User avatar
harisoni
Posts: 298
Joined: 31/05/2010 09:22

#15906 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by harisoni »

Dobra epizoda.
User avatar
Capajebo
Posts: 22033
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#15907 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

Jbga, ja bi volio da je odma i treca izasla, eto bar treca... :mrgreen:
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#15908 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by ferratilis »

Nije HBO kriv, njemacki Amazon je usrao stvar. Imaju deal sa HBO.
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#15909 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

ferratilis wrote:Nije HBO kriv, njemacki Amazon je usrao stvar. Imaju deal sa HBO.
Isto tako su prosle godine Indijci sjebali stvar,a u sestoj sezoni su cini mi se gore Norvezani zajebali.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#15910 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Gerro »

samo cu reci da ce se mnogi syebati kad pogledaju epizodu, necu da spojlam sta je bilo ali nije dobro nazalost. :cry: :run: :run:
User avatar
harisoni
Posts: 298
Joined: 31/05/2010 09:22

#15911 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by harisoni »

Tormund :lol: :lol: :lol:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#15912 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Gerro »

harisoni wrote:Tormund :lol: :lol: :lol:
Arya. :-)
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#15913 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

Meni je vala apsolutno sve bilo on point u ovoj epizodi.Uspjeli su stvorit neku grobnu atmosferu,vec mi zao naroda koji ce poginut u narednoj epizodi :D
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#15914 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by ledeni_caj »

Dobra epizoda, a pravi dernek tek predstoji. :skoljka:
Tormund je jedan gospodin veliki.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#15915 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kokuz_sa »

Gerro wrote:
harisoni wrote:Tormund :lol: :lol: :lol:
Arya. :-)
:shock:
Zar je ona punoljetna
polacijela
Posts: 364
Joined: 24/04/2012 13:39

#15916 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by polacijela »

NightWatchMember wrote:Meni je nevjerovatno kako HBO dopusti ovo svake godine. Kakvi stručnjaci
Baš mi naumpade neki dan kako prevodiocima koji rade za HBO nije lako, valja zadržati za sebe sve što su vidjeli i čuli.
Da li im HBO da kompletnu sezonu ili ih dovedu u produkciju dan pred emitovanje, pa prevode sedmično jednu epizodu?
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#15917 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

Sta imaju zadrzavat bgti.Meni da das engleski titl sat vremena pred ep mogu ga prevest na naski :lol: Ono sto zajebava HBO jest to sto njihovi partneri koji prikazuju GOT u raznoraznim zemljama nisu bas na najvisem nivou sto se tice sigurnosti.Pa ova epizoda je haman leakovala nakon sto je ovaj Amazon u Njemackoj nakon prve ep nekom automatski pustio i drugu epizodu :D
Concord
Posts: 956
Joined: 14/12/2017 15:51

#15918 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Concord »

Pogledao drugu. Dobra je epizoda stvarno, dijalozi odlicni i sve je lijepo pripremljeno pred borbu. Osjeti se nekako da ce biti epski.
Do kada trebamo cekati pa da komentarisemo konkretno scene?
drogon2
Posts: 1423
Joined: 30/05/2016 15:23

#15919 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by drogon2 »

Concord wrote:Pogledao drugu. Dobra je epizoda stvarno, dijalozi odlicni i sve je lijepo pripremljeno pred borbu. Osjeti se nekako da ce biti epski.
Do kada trebamo cekati pa da komentarisemo konkretno scene?
Pa cim se emituje epizoda sutra imas pravo na to.Ko ne gleda oficijelno emitovanje nema sta da ulijece na ovu temu.
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2546
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#15920 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by cenecimoveocino »

vidi vidi u 17:45 već dostupna na privatnim,niam znao da sam prije6 sati mogao skinuti :oops:
User avatar
So What!
Posts: 11871
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#15921 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by So What! »

Svi reunioni nisu mogli stati u prvu epizodu, pa su nastavljeni ovdje, tako da je to duh nove epizode.

Jedina razlika, što se ovdje aktivira borbena spremnost i dboijamo tu atmosferu janjadi pred klanje.

Ništa neočekivano, ali baš ništa neočekivano se ne desi, osim jedne scene, koja je simpatična i ne utiče ozbiljnije na tok serije.

Dakle producenti su nas navikli da je sve moguće, tako da već u sljedećoj Daenerys i Jon mrtvi, što da ne, Arya mrtva, sve je moguće.

Neko mora preživit uglavnom, a većina likova koja su trenutno u Westerosu je većini fanova draga, tako će sigurno imati neko za koga ćemo navijati.
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#15922 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

Concord wrote:Pogledao drugu. Dobra je epizoda stvarno, dijalozi odlicni i sve je lijepo pripremljeno pred borbu. Osjeti se nekako da ce biti epski.
Do kada trebamo cekati pa da komentarisemo konkretno scene?
nakon sto zavrsi u zvanicnom terminu, 22:00 po americkom.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#15923 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dezurni_ucenik »

Ko ce cekat jos 7 dana do naredne epizode...
asker
Posts: 3019
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#15924 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by asker »

Dobra epizoda, al nek se hebu sa ovih 50ak popisanih minutica!
Malo, premalo vremena da se sve pokrije. Prije su mi bezvezni dijalozi i nevazne scene isle na zivce, sad se tu nema sta prigovoriti. Sve je bitno, neophodno......................a vremena na kasicicu :sad:
A u toku prosle sezone govorilo se da ce svaka epizoda zadnje trajati po sat i po. Kurko.
Kodi96
Posts: 75
Joined: 27/08/2017 14:42

#15925 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Kodi96 »

Onaj dio kada se drustvl okupi oko vatre u dvorcu i onda neko upita da li neko zna neku pjesmu i podrick pocne pjevat me neodoljivo podjsetio na gospodara prstenova, kada se sprema bitka i svi misle da je sve izgublje k i pipin pjeva za onog kralja ili sta je vec
Post Reply