Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15901 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

AmirBaa wrote:kupiti koliko - toliko dobar kucni alarm do 250 KM ? Ispade najjeftinije na piku, a i taj na piku naruci sa ebaya za duplo jeftinije :lol:
kakve funkcije treba da ima ?
ako ti ne treba telefonski poziv nego samo senzori u obiju je 39 KM na akciji
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#15902 Re: Gdje u Sa......

Post by AmirBaa »

quarterback wrote:
AmirBaa wrote:kupiti koliko - toliko dobar kucni alarm do 250 KM ? Ispade najjeftinije na piku, a i taj na piku naruci sa ebaya za duplo jeftinije :lol:
kakve funkcije treba da ima ?
ako ti ne treba telefonski poziv nego samo senzori u obiju je 39 KM na akciji
ma iskreno volio bih telefonski poziv jer planiram i kameru-dvije uzeti koje mogu gledati preko mobitela (na ebayu ih ima jeftinih), pa ono kad zazvoni alarm na mobitelu da ukljucim kamere i vidim sta se desava. Ali hvala puno na informaciji, trknut cu u obi, mozda jos sta ima na snizenju :thumbup:
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15903 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

AmirBaa wrote:
quarterback wrote:
AmirBaa wrote:kupiti koliko - toliko dobar kucni alarm do 250 KM ? Ispade najjeftinije na piku, a i taj na piku naruci sa ebaya za duplo jeftinije :lol:
kakve funkcije treba da ima ?
ako ti ne treba telefonski poziv nego samo senzori u obiju je 39 KM na akciji
ma iskreno volio bih telefonski poziv jer planiram i kameru-dvije uzeti koje mogu gledati preko mobitela (na ebayu ih ima jeftinih), pa ono kad zazvoni alarm na mobitelu da ukljucim kamere i vidim sta se desava. Ali hvala puno na informaciji, trknut cu u obi, mozda jos sta ima na snizenju :thumbup:
da, da, pogledaj mozda malo imtec ponudu, oni imaju ip kamere koje idu na wi fi, ne sjecam se vise cijene ali mislim da nije bilo nesto prestrasno

lp !
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#15904 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

CherryLips wrote:
aCme wrote:Gdje naći ovu stvarčicu?
Image
Ko da sam ovo nekad i u katalogu Fisa vidjala
YISK
Alkos
Posts: 2753
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#15905 Re: Gdje u Sa......

Post by Alkos »

JanuaryJones wrote:
moon_walker_90 wrote:...kupiti dobru kljukusu ? :mrgreen: Za iftara :mrgreen:
Čuh da ima dobra u Paneri
Ildžis
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#15906 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

gdje tacno dodje inspekcija rada..negdje je u aleji Bosne srebrene..
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#15907 Re: Gdje u Sa......

Post by oldtajmer »

mislim da je to zgrada pored studenskih domova
User avatar
aribes
Posts: 353
Joined: 18/05/2012 15:31

#15908 Re: Gdje u Sa......

Post by aribes »

kokuz_sa wrote:gdje tacno dodje inspekcija rada..negdje je u aleji Bosne srebrene..
Ona nova zgrada studentskih domova-bijela, do glavne ceste, ulaz iza, gdje je EUPM bio sad je Direkcija za koordinaciju polisijckih tijela BiH i Kantonalna inspekcija
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#15909 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

Hvala
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15910 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

beautyfool wrote:
mad mike wrote:Zna li neko gdje bih mogao kupiti ruksake sa cvijetnim motivima. Nesto poput ovih

Image

Image
lc waikiki, prije mjesec dana su imali preslatkih modela, sad ne znam kakvo je stanje :)
Deichmann 39,90 KM
Image
User avatar
beautyfool
Posts: 2107
Joined: 04/09/2006 16:45
Location: Dunjaluk

#15911 Re: Gdje u Sa......

Post by beautyfool »

moon_walker_90 wrote:
JanuaryJones wrote:
moon_walker_90 wrote:...kupiti dobru kljukusu ? :mrgreen: Za iftara :mrgreen:
Čuh da ima dobra u Paneri
Ima li gdje oko malte,hrasnog,cvile,otoke,pofalica?
Probaj kod Nagiba samo ne vjerujem da imaju kljukusu ali imaju krompirusu za 10 ako ti sta znaci
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#15912 Re: Gdje u Sa......

Post by JThomas »

u bosniani je vrlo dobra kljukuša.
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#15913 Re: Gdje u Sa......

Post by __Phoenix__ »

Gdje bih mogao uzeti brusnog papira granulacije 500, i malo gita? Imam udubljenje na jednom limu par cm samo... ?
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#15914 Re: Gdje u Sa......

Post by mayab »

A sigurno u svakoj radnji boja i lakova, ili po tzv. baucentrima tipa OBI, Penny +
User avatar
dingosp0
Posts: 822
Joined: 19/07/2010 14:29
Location: Sarajevo

#15915 Re: Gdje u Sa......

Post by dingosp0 »

gdje se ima uzeti vrata za postarsko sanduce u SA? Moram zamjeniti svoja je je stoka polomila, u pitanju su sanducad na AP.

Image
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#15916 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

bilo u obiju, peniju..bilo u onoj radnji svega i svacega od alata na vojnickom..na pijaci otoka
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#15917 Re: Gdje u Sa......

Post by Kataklinger »

Kada sam prije 5 godina vadio biometrijski pasoš, bio sam prijavljen u drugom kantonu/gradu. Sad sam prijavljen u Sarajevu i ističe mi pasoš uskoro. Trebam izvaditi novi. Zna li neko kakva me tačno procedura čeka? Prijavljen sam u Novom Sarajevu. Gdje trebam otići za novi pasoš?

P.S. Nikad mi nije bilo jasno što govorimo "izvaditi" pasoš. :lol:
User avatar
dingosp0
Posts: 822
Joined: 19/07/2010 14:29
Location: Sarajevo

#15918 Re: Gdje u Sa......

Post by dingosp0 »

kokuz_sa wrote:bilo u obiju, peniju..bilo u onoj radnji svega i svacega od alata na vojnickom..na pijaci otoka
u peniju nema, obi nisam provjeravao
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15919 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Kataklinger wrote:Kada sam prije 5 godina vadio biometrijski pasoš, bio sam prijavljen u drugom kantonu/gradu. Sad sam prijavljen u Sarajevu i ističe mi pasoš uskoro. Trebam izvaditi novi. Zna li neko kakva me tačno procedura čeka? Prijavljen sam u Novom Sarajevu. Gdje trebam otići za novi pasoš?

P.S. Nikad mi nije bilo jasno što govorimo "izvaditi" pasoš. :lol:
Jesi promijenio ličnu kartu?
Ako jesi follow the steps:
http://mup.ks.gov.ba/gradjanjstvo/gstan ... nica-pasos
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#15920 Re: Gdje u Sa......

Post by Kataklinger »

JanuaryJones wrote:
Kataklinger wrote:Kada sam prije 5 godina vadio biometrijski pasoš, bio sam prijavljen u drugom kantonu/gradu. Sad sam prijavljen u Sarajevu i ističe mi pasoš uskoro. Trebam izvaditi novi. Zna li neko kakva me tačno procedura čeka? Prijavljen sam u Novom Sarajevu. Gdje trebam otići za novi pasoš?

P.S. Nikad mi nije bilo jasno što govorimo "izvaditi" pasoš. :lol:
Jesi promijenio ličnu kartu?
Ako jesi follow the steps:
http://mup.ks.gov.ba/gradjanjstvo/gstan ... nica-pasos
Promijenio sam ličnu. Hajd super, barem ovo nije ništa komplikovano. Lična, stari pasoš i 50KM...

Gdje se nalazi Odjeljenje putnih isprava u PS Novo Sarajevo ?
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15921 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

Kataklinger wrote:
JanuaryJones wrote:
Kataklinger wrote:Kada sam prije 5 godina vadio biometrijski pasoš, bio sam prijavljen u drugom kantonu/gradu. Sad sam prijavljen u Sarajevu i ističe mi pasoš uskoro. Trebam izvaditi novi. Zna li neko kakva me tačno procedura čeka? Prijavljen sam u Novom Sarajevu. Gdje trebam otići za novi pasoš?

P.S. Nikad mi nije bilo jasno što govorimo "izvaditi" pasoš. :lol:
Jesi promijenio ličnu kartu?
Ako jesi follow the steps:
http://mup.ks.gov.ba/gradjanjstvo/gstan ... nica-pasos
Promijenio sam ličnu. Hajd super, barem ovo nije ništa komplikovano. Lična, stari pasoš i 50KM...

Gdje se nalazi Odjeljenje putnih isprava u PS Novo Sarajevo ?
Preko puta Kampusa, pored MUP-a lijevo ;)
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#15922 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

dingosp0 wrote:
kokuz_sa wrote:bilo u obiju, peniju..bilo u onoj radnji svega i svacega od alata na vojnickom..na pijaci otoka
u peniju nema, obi nisam provjeravao
ako ti nekad bude na ruku, bila je radnja tacno preko puta vojne bolnice, ne znam da li jos postoji, oni su to imali
dakle gdje je ulaz u vojnu, odmah prekoputa, pored onog nekakvog granapa
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15923 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

quarterback wrote:
dingosp0 wrote:
kokuz_sa wrote:bilo u obiju, peniju..bilo u onoj radnji svega i svacega od alata na vojnickom..na pijaci otoka
u peniju nema, obi nisam provjeravao
ako ti nekad bude na ruku, bila je radnja tacno preko puta vojne bolnice, ne znam da li jos postoji, oni su to imali
dakle gdje je ulaz u vojnu, odmah prekoputa, pored onog nekakvog granapa
Ima još uvijek radnja, jes malo neugledan izlog al prodaju naka kućišta i čuda :mrgreen:
tarikBA
Posts: 1117
Joined: 29/05/2012 13:35

#15924 Re: Gdje u Sa......

Post by tarikBA »

kopirnica koja radi nedjeljom, elidza i stup prednost ?
moja tetka
Posts: 262
Joined: 27/11/2015 23:31

#15925 Re: Gdje u Sa......

Post by moja tetka »

Poštovani iliti štovani forumaši. Nemam namjeru bilo koga vrijedjati, ali meni stvarno treba pomoć. Molim vas lijepo da me obavijestiti da li u Opštini Stari Grad ili Centar postoji trgovina gdje mogu kupiti svježe svinjsko meso i proizvode od svinjetine. Hvala unaprijed.
Post Reply