SMINKA oliti MAKE-UP
Moderator: anex
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#15901 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ne vracaju carinu sigurno..Narucivala sam 20tak puta.
Ne idem preko 42funte, a na paketu ti napisu na onoj deklaraciji vrijednost paketa..
Jedanput su mi carinili paket sa escentual.com.
I jos jedna mana im je sto ne isporucuju bilo sta od Clarinsa, Diora, Guerlaina u BiH-dobijete ovu poruku
This item cannot be shipped outside Europe (EEA)-dok ih feelunique isporucuje ali ne isporucuje Benefit iz nekog razloga.
Ne idem preko 42funte, a na paketu ti napisu na onoj deklaraciji vrijednost paketa..
Jedanput su mi carinili paket sa escentual.com.
I jos jedna mana im je sto ne isporucuju bilo sta od Clarinsa, Diora, Guerlaina u BiH-dobijete ovu poruku
This item cannot be shipped outside Europe (EEA)-dok ih feelunique isporucuje ali ne isporucuje Benefit iz nekog razloga.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#15902 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
http://hr.strawberrynet.com/m/makeup/cl ... k-/168881/
Neko je nekad rekao da mu je ovo najbolja maskara.
Neko je nekad rekao da mu je ovo najbolja maskara.
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#15903 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Mislim da je to bila MImina omiljena mascara..TTestiram ovu
, bezveze, jest crna i fino oboji trepavice ali je i teska nekakva pa ih ispravi, iako ih uvijem prije maskare..
Meni ova maskara ostaje najbolja
Jedva cekam da dodjem do nekih para pa da testiram Ellis Faas ruzeve
, bezveze, jest crna i fino oboji trepavice ali je i teska nekakva pa ih ispravi, iako ih uvijem prije maskare..Meni ova maskara ostaje najbolja

Jedva cekam da dodjem do nekih para pa da testiram Ellis Faas ruzeve
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#15904 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
ja sam ovom veoma zdovoljna

narucila sam sad bare escentuals neku...navodno da je super.
javim...
ellis dobra?

narucila sam sad bare escentuals neku...navodno da je super.
javim...
ellis dobra?
-
Rimljanka
- Posts: 251
- Joined: 28/07/2006 16:21
- Location: Sarajevo
#15905 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Michun wrote:http://hr.strawberrynet.com/m/makeup/cl ... k-/168881/
Neko je nekad rekao da mu je ovo najbolja maskara.
Upravo narucila. Kad mogu otprilike ocekivati da mi maskara stigne?
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#15906 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ta sam.Michun wrote:http://hr.strawberrynet.com/m/makeup/cl ... k-/168881/
Neko je nekad rekao da mu je ovo najbolja maskara.
-
AmNa01
- Posts: 14
- Joined: 01/09/2011 20:18
#15907 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Narucila sam sa escentuala u nedjelju. Skinuli su mi pare sa racuna ali nisam dobila nikakav drugi mail da je accepted and despatched. Je li se nekome ovo desavalo?
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#15908 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
desilo se.ali sam dobila na kraju i mail i narudzbuAmNa01 wrote:Narucila sam sa escentuala u nedjelju. Skinuli su mi pare sa racuna ali nisam dobila nikakav drugi mail da je accepted and despatched. Je li se nekome ovo desavalo?
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#15909 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
O toj Guerlain sam citala bas dobre stvari a i dodje je 8ml..Michun wrote:ja sam ovom veoma zdovoljna
narucila sam sad bare escentuals neku...navodno da je super.
javim...
ellis dobra?
Ellis je divna, uvije ih, razdvoji ih, ofarba ih, izduzi ih..Meni HG mascara..Prvi put kupila po cijeni bez VAT-a sa cultbeauty, svidjela mi se. Onda je kod njih bila akcija, kupis 2 Ellis Faas proizvoda treci dobijes dzabe, i ja narucim 2 maskare za po 10 funti ( bile na snizenju) i dobijem trecu dzabe..Ima je jos kupiti na beautybay.com.
Bare minerals sam potrosila onu definition and curl
- stvarno dobra, da volumen, fino ih razdvoji, ali mi se za 2 mjeseca osusila a puno je dodje- a nisam je pumpala..I ovu mi ne bi bilo mrsko probati, al' mi je za bare minerals malo preskupa

-
hanady
- Posts: 181
- Joined: 16/07/2012 10:55
#15910 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Collistar shock, odlicna!
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#15911 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
isto i meni sada. mozda je guzva pa ne stignu sve procesirati kako treba.Ductus Holedocus wrote:desilo se.ali sam dobila na kraju i mail i narudzbuAmNa01 wrote:Narucila sam sa escentuala u nedjelju. Skinuli su mi pare sa racuna ali nisam dobila nikakav drugi mail da je accepted and despatched. Je li se nekome ovo desavalo?
- Krizzia
- Posts: 574
- Joined: 13/03/2013 00:35
- Location: Kalifornija
- Contact:
#15912 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Meni najbolja maskara. Samo sto se brzo trosi
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#15913 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Meni zao baciti tester koji je dosao uz neki magazin koliko je dobra.. 
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#15914 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
http://hr.strawberrynet.com/makeup/bare ... 04/#DETAIL
ja ovu narucila...najvise zato sto pise da se ne razmazuje. javim kakva je. mada ne volim gumene cetkice, al' eto.
ja ovu narucila...najvise zato sto pise da se ne razmazuje. javim kakva je. mada ne volim gumene cetkice, al' eto.
- Billy Doe
- Posts: 762
- Joined: 15/10/2010 11:08
#15915 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
A kolika je postarina preko jagodice,ja nemam bas nikakva iskustva sa narucivanjem sminke.
Ja sam kupila Diorshow Iconic. Maskara je odlicna ali se tako tesko skida da me strah da cu ostati bez trepavica.Nije vodootporna i probala sam sa svim sredstvima za skidanje sminke al maskaru ne mogu skinuti.Jednostavno se zaljepi za trepavice,nikad dosad nisam imala takav problem sa maskarom.
Edit...sad vidim da je besplatna dostava
Ja sam kupila Diorshow Iconic. Maskara je odlicna ali se tako tesko skida da me strah da cu ostati bez trepavica.Nije vodootporna i probala sam sa svim sredstvima za skidanje sminke al maskaru ne mogu skinuti.Jednostavno se zaljepi za trepavice,nikad dosad nisam imala takav problem sa maskarom.
Edit...sad vidim da je besplatna dostava
- MersY
- Posts: 295
- Joined: 21/12/2011 15:08
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#15917 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Je li neka od vas probala ovo? Djeluje li, ima li smisla kupovati ovo?
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#15918 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
uljem probaj...i to malo natopi na tufer.Billy Doe wrote:A kolika je postarina preko jagodice,ja nemam bas nikakva iskustva sa narucivanjem sminke.
Ja sam kupila Diorshow Iconic. Maskara je odlicna ali se tako tesko skida da me strah da cu ostati bez trepavica.Nije vodootporna i probala sam sa svim sredstvima za skidanje sminke al maskaru ne mogu skinuti.Jednostavno se zaljepi za trepavice,nikad dosad nisam imala takav problem sa maskarom.
Edit...sad vidim da je besplatna dostava
maskara ova bezze, gumena cetkica. I hate that
- MersY
- Posts: 295
- Joined: 21/12/2011 15:08
#15919 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Eh ja sam je kupila, na sljepo
- Ljuska_u_BaklaFi
- Posts: 2689
- Joined: 27/06/2008 00:48
- Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
- Contact:
#15920 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Žene pomagajte, nemam pojma od čega ni sta sam pogresno radila ali na obrazima mi se pojavile linije, kao bore ali nisu to bas bore nego vise linije
e jesam objasnila...
Helem nisam u dobu kad trebam imati neke bore ali i ako trebam ocekujem ih oko ociju.. inace sam stalno koristila maske od meda i slicnih stvari, da li je moguce da sam isušila kožu lica, puder ne koristim, samo toniranu kremu, sta vi koristite za njegu lica, ima li iko slican problem 
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#15921 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
haj uslikaj pa posaljiLjuska_u_BaklaFi wrote:Žene pomagajte, nemam pojma od čega ni sta sam pogresno radila ali na obrazima mi se pojavile linije, kao bore ali nisu to bas bore nego vise linijee jesam objasnila...
Helem nisam u dobu kad trebam imati neke bore ali i ako trebam ocekujem ih oko ociju.. inace sam stalno koristila maske od meda i slicnih stvari, da li je moguce da sam isušila kožu lica, puder ne koristim, samo toniranu kremu, sta vi koristite za njegu lica, ima li iko slican problem
cime se mazes, koja ti je rutina njege?
- Big Ang
- Posts: 14294
- Joined: 08/05/2013 08:58
#15922 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Šta je sad ona micelarna voda? 
- Ljuska_u_BaklaFi
- Posts: 2689
- Joined: 27/06/2008 00:48
- Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
- Contact:
#15923 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Sad sam na poslu pa cu Vam slikat' od kuceMichun wrote:haj uslikaj pa posaljiLjuska_u_BaklaFi wrote:Žene pomagajte, nemam pojma od čega ni sta sam pogresno radila ali na obrazima mi se pojavile linije, kao bore ali nisu to bas bore nego vise linijee jesam objasnila...
Helem nisam u dobu kad trebam imati neke bore ali i ako trebam ocekujem ih oko ociju.. inace sam stalno koristila maske od meda i slicnih stvari, da li je moguce da sam isušila kožu lica, puder ne koristim, samo toniranu kremu, sta vi koristite za njegu lica, ima li iko slican problem
cime se mazes, koja ti je rutina njege?
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#15924 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
mislim ne moras sebe slikati, nego samo obrazLjuska_u_BaklaFi wrote:Sad sam na poslu pa cu Vam slikat' od kuceMichun wrote:haj uslikaj pa posaljiLjuska_u_BaklaFi wrote:Žene pomagajte, nemam pojma od čega ni sta sam pogresno radila ali na obrazima mi se pojavile linije, kao bore ali nisu to bas bore nego vise linijee jesam objasnila...
Helem nisam u dobu kad trebam imati neke bore ali i ako trebam ocekujem ih oko ociju.. inace sam stalno koristila maske od meda i slicnih stvari, da li je moguce da sam isušila kožu lica, puder ne koristim, samo toniranu kremu, sta vi koristite za njegu lica, ima li iko slican problem
cime se mazes, koja ti je rutina njege?uglavnom namazem lice kokosovim uljem nakon skidanja sminke, vrlo cesto koristim maske s medom u koji stavim stosta, svaki put nesto drugo: limun ili cimet itd
limun isusuje kozu, to ti je sigurno.
kreme?
ako ne koristis kreme, onda je pod moranje.
da ne bude opet da sam ja nobl, ko onda kad sam rekla da je bitnija krema nego puder.
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#15925 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
to izgleda bukvalno kao voda, ali "niko" nema alergiju na to i poprilicno dobro cisti necistose s lica (sminka, prasina i sl)Big Ang wrote:Šta je sad ona micelarna voda?
kao sto je nekad bio tonik za lice sad je micelarna ali nema hemije u njoj...tako kazu

