SMINKA oliti MAKE-UP

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#15901 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by BJB »

Ne vracaju carinu sigurno..Narucivala sam 20tak puta.
Ne idem preko 42funte, a na paketu ti napisu na onoj deklaraciji vrijednost paketa..
Jedanput su mi carinili paket sa escentual.com.
I jos jedna mana im je sto ne isporucuju bilo sta od Clarinsa, Diora, Guerlaina u BiH-dobijete ovu poruku
This item cannot be shipped outside Europe (EEA)-dok ih feelunique isporucuje ali ne isporucuje Benefit iz nekog razloga.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#15902 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

http://hr.strawberrynet.com/m/makeup/cl ... k-/168881/
Neko je nekad rekao da mu je ovo najbolja maskara.
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#15903 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by BJB »

Mislim da je to bila MImina omiljena mascara..TTestiram ovuImage, bezveze, jest crna i fino oboji trepavice ali je i teska nekakva pa ih ispravi, iako ih uvijem prije maskare..
Meni ova maskara ostaje najboljaImage
Jedva cekam da dodjem do nekih para pa da testiram Ellis Faas ruzeve :D
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#15904 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

ja sam ovom veoma zdovoljna
Image
narucila sam sad bare escentuals neku...navodno da je super.
javim...
ellis dobra?
Rimljanka
Posts: 251
Joined: 28/07/2006 16:21
Location: Sarajevo

#15905 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Rimljanka »

Michun wrote:http://hr.strawberrynet.com/m/makeup/cl ... k-/168881/
Neko je nekad rekao da mu je ovo najbolja maskara.

Upravo narucila. Kad mogu otprilike ocekivati da mi maskara stigne?
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#15906 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by brown.sugar »

Michun wrote:http://hr.strawberrynet.com/m/makeup/cl ... k-/168881/
Neko je nekad rekao da mu je ovo najbolja maskara.
Ta sam. :)
AmNa01
Posts: 14
Joined: 01/09/2011 20:18

#15907 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by AmNa01 »

Narucila sam sa escentuala u nedjelju. Skinuli su mi pare sa racuna ali nisam dobila nikakav drugi mail da je accepted and despatched. Je li se nekome ovo desavalo?
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#15908 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ductus Holedocus »

AmNa01 wrote:Narucila sam sa escentuala u nedjelju. Skinuli su mi pare sa racuna ali nisam dobila nikakav drugi mail da je accepted and despatched. Je li se nekome ovo desavalo?
desilo se.ali sam dobila na kraju i mail i narudzbu ;-)
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#15909 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by BJB »

Michun wrote:ja sam ovom veoma zdovoljna
Image
narucila sam sad bare escentuals neku...navodno da je super.
javim...
ellis dobra?
O toj Guerlain sam citala bas dobre stvari a i dodje je 8ml..
Ellis je divna, uvije ih, razdvoji ih, ofarba ih, izduzi ih..Meni HG mascara..Prvi put kupila po cijeni bez VAT-a sa cultbeauty, svidjela mi se. Onda je kod njih bila akcija, kupis 2 Ellis Faas proizvoda treci dobijes dzabe, i ja narucim 2 maskare za po 10 funti ( bile na snizenju) i dobijem trecu dzabe..Ima je jos kupiti na beautybay.com.
Bare minerals sam potrosila onu definition and curlImage- stvarno dobra, da volumen, fino ih razdvoji, ali mi se za 2 mjeseca osusila a puno je dodje- a nisam je pumpala..
I ovu mi ne bi bilo mrsko probati, al' mi je za bare minerals malo preskupaImage
hanady
Posts: 181
Joined: 16/07/2012 10:55

#15910 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by hanady »

Collistar shock, odlicna!
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#15911 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Ductus Holedocus wrote:
AmNa01 wrote:Narucila sam sa escentuala u nedjelju. Skinuli su mi pare sa racuna ali nisam dobila nikakav drugi mail da je accepted and despatched. Je li se nekome ovo desavalo?
desilo se.ali sam dobila na kraju i mail i narudzbu ;-)
isto i meni sada. mozda je guzva pa ne stignu sve procesirati kako treba.
User avatar
Krizzia
Posts: 574
Joined: 13/03/2013 00:35
Location: Kalifornija
Contact:

#15912 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Krizzia »

Image

Meni najbolja maskara. Samo sto se brzo trosi :(
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#15913 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by BJB »

Meni zao baciti tester koji je dosao uz neki magazin koliko je dobra.. :D
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#15914 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

http://hr.strawberrynet.com/makeup/bare ... 04/#DETAIL
ja ovu narucila...najvise zato sto pise da se ne razmazuje. javim kakva je. mada ne volim gumene cetkice, al' eto.
User avatar
Billy Doe
Posts: 762
Joined: 15/10/2010 11:08

#15915 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Billy Doe »

A kolika je postarina preko jagodice,ja nemam bas nikakva iskustva sa narucivanjem sminke.

Ja sam kupila Diorshow Iconic. Maskara je odlicna ali se tako tesko skida da me strah da cu ostati bez trepavica.Nije vodootporna i probala sam sa svim sredstvima za skidanje sminke al maskaru ne mogu skinuti.Jednostavno se zaljepi za trepavice,nikad dosad nisam imala takav problem sa maskarom.

Edit...sad vidim da je besplatna dostava :)
User avatar
MersY
Posts: 295
Joined: 21/12/2011 15:08

#15916 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by MersY »

Da li je neko probao ovu BB , kako sam shvatila tek su je izbacili na tržište ali eto možda je neko već probao pa da kaže utiske

Image
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#15917 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by BJB »

Image
Je li neka od vas probala ovo? Djeluje li, ima li smisla kupovati ovo?
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#15918 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Billy Doe wrote:A kolika je postarina preko jagodice,ja nemam bas nikakva iskustva sa narucivanjem sminke.

Ja sam kupila Diorshow Iconic. Maskara je odlicna ali se tako tesko skida da me strah da cu ostati bez trepavica.Nije vodootporna i probala sam sa svim sredstvima za skidanje sminke al maskaru ne mogu skinuti.Jednostavno se zaljepi za trepavice,nikad dosad nisam imala takav problem sa maskarom.

Edit...sad vidim da je besplatna dostava :)
uljem probaj...i to malo natopi na tufer.
maskara ova bezze, gumena cetkica. I hate that :shock:
User avatar
MersY
Posts: 295
Joined: 21/12/2011 15:08

#15919 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by MersY »

MersY wrote:Da li je neko probao ovu BB , kako sam shvatila tek su je izbacili na tržište ali eto možda je neko već probao pa da kaže utiske

Image
Eh ja sam je kupila, na sljepo :D ...pošto već imam puder na licu probala sam je samo na ruci, fino miriše, fino se razmazuje, mat efekat, samo je jedna nijansa a imaju za suhu i za masnu kožu, ja uzela ovu za masnu...čini mi se da nije loša, barem na ruci a vidjećemo sutra na licu kako se ponaša ...i da košta 28.55 KM
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#15920 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Žene pomagajte, nemam pojma od čega ni sta sam pogresno radila ali na obrazima mi se pojavile linije, kao bore ali nisu to bas bore nego vise linije :lol: e jesam objasnila... :oops: Helem nisam u dobu kad trebam imati neke bore ali i ako trebam ocekujem ih oko ociju.. inace sam stalno koristila maske od meda i slicnih stvari, da li je moguce da sam isušila kožu lica, puder ne koristim, samo toniranu kremu, sta vi koristite za njegu lica, ima li iko slican problem :roll:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#15921 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Ljuska_u_BaklaFi wrote:Žene pomagajte, nemam pojma od čega ni sta sam pogresno radila ali na obrazima mi se pojavile linije, kao bore ali nisu to bas bore nego vise linije :lol: e jesam objasnila... :oops: Helem nisam u dobu kad trebam imati neke bore ali i ako trebam ocekujem ih oko ociju.. inace sam stalno koristila maske od meda i slicnih stvari, da li je moguce da sam isušila kožu lica, puder ne koristim, samo toniranu kremu, sta vi koristite za njegu lica, ima li iko slican problem :roll:
haj uslikaj pa posalji
cime se mazes, koja ti je rutina njege?
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#15922 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Big Ang »

Šta je sad ona micelarna voda? :roll:
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#15923 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Michun wrote:
Ljuska_u_BaklaFi wrote:Žene pomagajte, nemam pojma od čega ni sta sam pogresno radila ali na obrazima mi se pojavile linije, kao bore ali nisu to bas bore nego vise linije :lol: e jesam objasnila... :oops: Helem nisam u dobu kad trebam imati neke bore ali i ako trebam ocekujem ih oko ociju.. inace sam stalno koristila maske od meda i slicnih stvari, da li je moguce da sam isušila kožu lica, puder ne koristim, samo toniranu kremu, sta vi koristite za njegu lica, ima li iko slican problem :roll:
haj uslikaj pa posalji
cime se mazes, koja ti je rutina njege?
Sad sam na poslu pa cu Vam slikat' od kuce :D uglavnom namazem lice kokosovim uljem nakon skidanja sminke, vrlo cesto koristim maske s medom u koji stavim stosta, svaki put nesto drugo: limun ili cimet itd :roll:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#15924 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Ljuska_u_BaklaFi wrote:
Michun wrote:
Ljuska_u_BaklaFi wrote:Žene pomagajte, nemam pojma od čega ni sta sam pogresno radila ali na obrazima mi se pojavile linije, kao bore ali nisu to bas bore nego vise linije :lol: e jesam objasnila... :oops: Helem nisam u dobu kad trebam imati neke bore ali i ako trebam ocekujem ih oko ociju.. inace sam stalno koristila maske od meda i slicnih stvari, da li je moguce da sam isušila kožu lica, puder ne koristim, samo toniranu kremu, sta vi koristite za njegu lica, ima li iko slican problem :roll:
haj uslikaj pa posalji
cime se mazes, koja ti je rutina njege?
Sad sam na poslu pa cu Vam slikat' od kuce :D uglavnom namazem lice kokosovim uljem nakon skidanja sminke, vrlo cesto koristim maske s medom u koji stavim stosta, svaki put nesto drugo: limun ili cimet itd :roll:
mislim ne moras sebe slikati, nego samo obraz :)
limun isusuje kozu, to ti je sigurno.
kreme?
ako ne koristis kreme, onda je pod moranje.
da ne bude opet da sam ja nobl, ko onda kad sam rekla da je bitnija krema nego puder.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#15925 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Big Ang wrote:Šta je sad ona micelarna voda? :roll:
to izgleda bukvalno kao voda, ali "niko" nema alergiju na to i poprilicno dobro cisti necistose s lica (sminka, prasina i sl)
kao sto je nekad bio tonik za lice sad je micelarna ali nema hemije u njoj...tako kazu
Post Reply