Cega postrojenje?Casual's wrote:Itekako da postoji, recimo novo postrojenje ? Međutim, zna se šta se sve dešavalo i dešava oko istog.kamen spoticanja wrote:Trecina grada bez struje
ne postoji sistem koji moze izdrzati ovoliko opterecenje
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#15876 Re: Zeničani
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15877 Re: Zeničani
Proizvodnje pašteta.kamen spoticanja wrote:Cega postrojenje?Casual's wrote:Itekako da postoji, recimo novo postrojenje ? Međutim, zna se šta se sve dešavalo i dešava oko istog.kamen spoticanja wrote:Trecina grada bez struje
ne postoji sistem koji moze izdrzati ovoliko opterecenje

-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#15878 Re: Zeničani
Vidi pošta 6 neJma struje...a ni jalije pola
.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#15880 Re: Zeničani
Apelujem na nase sugradjane koji imaju vlastito grijanje da ugase televizore, sijalice i racunare da se mi ostali mozemo grijati
, hvala lijepo
.
- nacho_
- Posts: 754
- Joined: 21/02/2008 23:03
#15881 Re: Zeničani
Što ti je sda, sad i bukvalno živimo u mraku. 
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
#15882 Re: Zeničani
gledajuci ovo izgleda da je klima mnogo bolje rjesenje, ukoliko mi radi cijeli mjesec 25 KM vise na racunu a temperatura je izmedju 25 i 22 stepena .Throttle wrote:Ja sam u Babinoj rijeci, u zgradi uzas grijanje, iskljucio, ubacio dva konvektora Atlantic Altis. Prosli mjesec 153KM struje. Bojler stalno radi a zbog bebe je temperatura22 danju i 19 navecer. Otprilike bi toliko trosio i da imam grijanje a bilo bi mi hladnije.. Mada, investicija je bila 480KM, nije zanemarivo..
Danas u Shopping centru ludilo, nema nigdje grijalica, ljudi pokupovase sve
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#15883 Re: Zeničani
Zasad je kod mene dobro, mada 2-3 puta je bilo opasno zatreptalo, tv se bio sam isključio. 
-
Ci-Nick
- Posts: 6883
- Joined: 15/03/2015 17:38
#15884 Re: Zeničani
Imam u kući paket svijeća, mislim 20 komada, ako sad nestane još i struje onda ću ih sve zapaliti pa ću imati 20 svijeća rasvjete i 20 svijeća grijanja. Gdje je belfy da sračunamo koliko je to W/h. 
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#15885 Re: Zeničani
Ci-Nick wrote:Imam u kući paket svijeća, mislim 20 komada, ako sad nestane još i struje onda ću ih sve zapaliti pa ću imati 20 svijeća svjetlosti i 20 svijeća grijanja. Gdje je belfy da sračunamo koliko je to W/h.
Ja se dogovorio večeras na fuka sa nekom trebom a cijela Zenica u mraku. Božeee!
- Amagon
- Posts: 392
- Joined: 12/07/2007 16:10
- Location: Zenica-Sarajevo
#15886 Re: Zeničani
K'o u ratu da smo. Niti grijanja niti struje.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#15887 Re: Zeničani
Samo se vi zajebavajte, vidjet cu vas kad nestane baterije na mobitelima i laptopima 
- kamberovica polje
- Posts: 4101
- Joined: 28/01/2012 11:38
#15888 Re: Zeničani
Još bolje.Jimmy McNulty wrote:Ci-Nick wrote:Imam u kući paket svijeća, mislim 20 komada, ako sad nestane još i struje onda ću ih sve zapaliti pa ću imati 20 svijeća svjetlosti i 20 svijeća grijanja. Gdje je belfy da sračunamo koliko je to W/h.![]()
Ja se dogovorio večeras na fuka sa nekom trebom a cijela Zenica u mraku. Božeee!![]()
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#15889 Re: Zeničani
A u qrac, evo propade.Odo sa jaranom popit šta.kamberovica polje wrote: Još bolje.
- Amagon
- Posts: 392
- Joined: 12/07/2007 16:10
- Location: Zenica-Sarajevo
#15890 Re: Zeničani
Ako budete u ZS, eto i meneJimmy McNulty wrote:A u qrac, evo propade.Odo sa jaranom popit šta.kamberovica polje wrote: Još bolje.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15891 Re: Zeničani
Throttle wrote:Ja sam u Babinoj rijeci, u zgradi uzas grijanje, iskljucio, ubacio dva konvektora Atlantic Altis. Prosli mjesec 153KM struje. Bojler stalno radi a zbog bebe je temperatura22 danju i 19 navecer. Otprilike bi toliko trosio i da imam grijanje a bilo bi mi hladnije.. Mada, investicija je bila 480KM, nije zanemarivo..
Danas u Shopping centru ludilo, nema nigdje grijalica, ljudi pokupovase sve
ne gasis nikako konvektore?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15892 Re: Zeničani
Zato znaci radio Zenit stade
Drz'te se sugradjani!
Ti momci sto su se zaposlili, jesu li fakat u Mital primljeni ili gdje vec? Znam da je doFu to pricao ali nisam mu bas vjerovao previse
A firme iz Viteza bi selile direkcije u Zenicu ako sam te dobro skontao?
To mi je drago cuti ako je tako, ali i dalje mislim da je do tvog okruzenja. I ja se ovdje sto poslovno, sto privatno druzim sa situiranim ljudima i Njemacka uopste nije tema ili je vrlo rijetko. Medjutim kad dodjem u svoju mahalu i u svoju staru raju, Njemacka je medju glavnim temama. Tacno vidis razliku i skonto sam da je to ono sto me najvise ubi u pojamCasual's wrote:Ovdje trenutno vlada drugačija atmosfera, i to već mjesec-dva. Priča se o Čeliku, lutalicama, kladionicama, zatim pokretanju nekih mrtvih stvari, a ne o Njemačkoj.
Nedavno su se zaposlila dva momka iz moje mahale i to sa liste onih kojima niko u porodici ne radi. Čujem da je tako i po drugim mahalama. Recimo, u Vitezu su se fino zabrinuli zbog izjava Fuada o odlasku novca gora, čak neki pričaju i o svojim direkcijama u Zenici. Gore je 80% ljudi u kancelarijama iz Zenice. Fali im stručnog kadra.
Ti momci sto su se zaposlili, jesu li fakat u Mital primljeni ili gdje vec? Znam da je doFu to pricao ali nisam mu bas vjerovao previse
A firme iz Viteza bi selile direkcije u Zenicu ako sam te dobro skontao?
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#15893 Re: Zeničani
Valja, nazovemo te!Amagon wrote:Ako budete u ZS, eto i meneJimmy McNulty wrote:A u qrac, evo propade.Odo sa jaranom popit šta.kamberovica polje wrote: Još bolje.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#15894 Re: Zeničani
Ne gasim zbog bebe.. stalno je na podu, 6 mjeseci pa pokusava puzat itd...kakavdanakneiskustvu wrote:Throttle wrote:Ja sam u Babinoj rijeci, u zgradi uzas grijanje, iskljucio, ubacio dva konvektora Atlantic Altis. Prosli mjesec 153KM struje. Bojler stalno radi a zbog bebe je temperatura22 danju i 19 navecer. Otprilike bi toliko trosio i da imam grijanje a bilo bi mi hladnije.. Mada, investicija je bila 480KM, nije zanemarivo..
Danas u Shopping centru ludilo, nema nigdje grijalica, ljudi pokupovase sve
ne gasis nikako konvektore?
i bojler je stalno upaljen, ni njega ne gasim.. stan 40m2 sa osrednjom izolacijom.. nije suncana strana..
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#15895 Re: Zeničani
dosla struja na Jaliji
a vidim grijanja veceras definitivno nece biti (na zenicablogu pise)
a vidim grijanja veceras definitivno nece biti (na zenicablogu pise)
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15896 Re: Zeničani
Throttle wrote:Ne gasim zbog bebe.. stalno je na podu, 6 mjeseci pa pokusava puzat itd...kakavdanakneiskustvu wrote:Throttle wrote:Ja sam u Babinoj rijeci, u zgradi uzas grijanje, iskljucio, ubacio dva konvektora Atlantic Altis. Prosli mjesec 153KM struje. Bojler stalno radi a zbog bebe je temperatura22 danju i 19 navecer. Otprilike bi toliko trosio i da imam grijanje a bilo bi mi hladnije.. Mada, investicija je bila 480KM, nije zanemarivo..
Danas u Shopping centru ludilo, nema nigdje grijalica, ljudi pokupovase sve
ne gasis nikako konvektore?
i bojler je stalno upaljen, ni njega ne gasim.. stan 40m2 sa osrednjom izolacijom.. nije suncana strana..
da, i meni je prosle zime znao biti toliki racun,djetetu tad bilo godina i po,ovaj zadnji novembarski 49 km,sad ocekujem 70-80,jedan konvektor atlantic,drugi bosch
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#15897 Re: Zeničani
...hebiga naco, casual rece da je SDA izgubila/popusila...ko je sad? kriv?nacho_ wrote:Što ti je sda, sad i bukvalno živimo u mraku.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15898 Re: Zeničani
muhafuca wrote:dosla struja na Jaliji
a vidim grijanja veceras definitivno nece biti (na zenicablogu pise)
bilo je smijesno i ocekivati da ce grijanje danas doci
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#15899 Re: Zeničani
Fudo pao na ispitu. Vanredna situacija njega mane. I jos nije gotovo. 
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#15900 Re: Zeničani
Znao sam jbt. Smijesno. Ovo ne moze nikakvo umanjenje nadoknaditi. Mogu misliti samo kako je ljudima koji imaju djecu malu a nemaju alternativu.

