
Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
-
hujdur007
- Posts: 174
- Joined: 08/09/2013 13:35
#15877 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Idu odmah epizode nakon premijere u USA, znači u pon oko 3 ujutro po našem vremenu imaš na HBO GO.ferratilis wrote:Da li neko od vas koristi HBO Go? Jesu li epizode GoT dostupne odmah nakon prikazivanja na HBO ili se mora malo cekati?
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#15878 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jel to pomjerena satnica sad je premijera u 2?
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#15879 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pici wrote:
![]()
![]()
![]()
![]()
Jedva čekam tu scenu između njih dvojice. Pretpostavljam da će biti nešto poput onog da me nisi gurnuo ne bi bilo to to i to i opraštam ti...
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15880 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
u 3h jos stoji na HBO ... ima i u 22h al mislim da je to prva epizode90minut wrote:Jel to pomjerena satnica sad je premijera u 2?
-
polacijela
- Posts: 364
- Joined: 24/04/2012 13:39
#15881 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ko u Kuduzu, Bećo, nek si me ubioMarlboroGold wrote:pici wrote:
![]()
![]()
![]()
![]()
Jedva čekam tu scenu između njih dvojice. Pretpostavljam da će biti nešto poput onog da me nisi gurnuo ne bi bilo to to i to i opraštam ti...
-
1Dante1
- Posts: 4226
- Joined: 21/07/2012 20:09
- Location: GB
- Contact:
#15882 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Bila je dostupna oko 4 i 15 ujutro, ne znam jel bude dostupna prije toga.ferratilis wrote:Da li neko od vas koristi HBO Go? Jesu li epizode GoT dostupne odmah nakon prikazivanja na HBO ili se mora malo cekati?
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#15883 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ma ja u 3 je kao svake godine zajebao se momak, a ja nisam gledao navece prvu pa zato sam pomislio da su mozda neke promjene napravili..pici wrote:u 3h jos stoji na HBO ... ima i u 22h al mislim da je to prva epizode90minut wrote:Jel to pomjerena satnica sad je premijera u 2?jebem ih mutave na eonu iste slike u 22 i 3h pa me trznu
Da eon je ljepota nedavno ga prikljucio i sjetim se ujutru da se može premotati i laganica nisam ni ustao iz kreveta pogledao prvu
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15886 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ferratilis wrote:Epizoda 2 leak
don't ban me pls
https://mega.nz/?fbclid=IwAR0SZkbOhmTEZ ... yfwpFrDko/
a jebiga ja se naostrio za 3h... nema prevoda
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#15887 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nemoj gledat, ima jedna socna scena koju moras pogledati u HD kvaliteti 
-
Kodi96
- Posts: 75
- Joined: 27/08/2017 14:42
#15888 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Zasto kod mene nece da pokreneeee
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#15889 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Kako se desi leak na ovom nivou?
Neko ko radi namjerno pusti krišom ili zajednicka odluka..
Sigurno nije bila ono prije par godina kad je nekoliko epizoda pušteno..
Baš nejasne stvari jer mogu mislit kakvo je osiguranje da se ovo ne desi..
Neko ko radi namjerno pusti krišom ili zajednicka odluka..
Sigurno nije bila ono prije par godina kad je nekoliko epizoda pušteno..
Baš nejasne stvari jer mogu mislit kakvo je osiguranje da se ovo ne desi..
- Doda37
- Posts: 1724
- Joined: 29/06/2007 23:11
#15890 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ide preko Megasync ali jako sporo cca 70 KB/sKodi96 wrote:Zasto kod mene nece da pokreneeee
-
Coconut
- Posts: 175
- Joined: 25/06/2012 19:16
- Location: Sarajevo
#15891 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Imaju i transkripti na redditu. Ja kreten procitala 
- Capajebo
- Posts: 22033
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#15892 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nemoj da bi ko pisao sta prije nego izađe zvanično epizoda. Našao bi ga gdje god da je i utukao drvenim čekićem!
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#15893 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sansa brateCapajebo wrote:Nemoj da bi ko pisao sta prije nego izađe zvanično epizoda. Našao bi ga gdje god da je i utukao drvenim čekićem!
- ferratilis
- Posts: 8376
- Joined: 25/11/2013 16:48
#15894 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Brienne of Tarth se skinula gola, Tormund posizio kad je vidio kolika joj je cuna. Necu vise nista spojlat. 
-
Kodi96
- Posts: 75
- Joined: 27/08/2017 14:42
#15895 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sad mi vise nece ni da otvori na linku koji je neko postavio
- pici
- Posts: 46391
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#15896 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
odgledao... ide repriza u 3h ipak

- Doda37
- Posts: 1724
- Joined: 29/06/2007 23:11
#15897 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Skinuo pregledao vidim da ima 55 min ( info za druge ko hoce da skida i gleda) necu ni gledati, veceras tj. ujutro se snima na HBO u 03h pa ujutro lagano uz kavicu
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#15898 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jel ti se dig'o?ferratilis wrote:Brienne of Tarth se skinula gola, Tormund posizio kad je vidio kolika joj je cuna. Necu vise nista spojlat.
-
drogon2
- Posts: 1423
- Joined: 30/05/2016 15:23
#15899 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
55min jer je izrezan intro i outro.Inace ep je kompletna.Neka raja koja pogleda ne spojla drugimaDoda37 wrote:Skinuo pregledao vidim da ima 55 min ( info za druge ko hoce da skida i gleda) necu ni gledati, veceras tj. ujutro se snima na HBO u 03h pa ujutro lagano uz kavicu
- Billy The Pljuc
- Posts: 4073
- Joined: 06/02/2015 07:59
- Location: Odakle sam bio više nisam...
#15900 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ima li gdje i prva epizoda da se skine, za nas koji nismo kući, nešto na ovaj fazon?

