Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#15876 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

karanana wrote:ima u penny marketima. nije lose.


gdje uzeti ona cuda za travu od caja da stavim u vrucu vodu?
vako nesto:
Image
Domod
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#15877 Re: Gdje u Sa......

Post by mirzet87sa »

med11 wrote:Kupiti 3d paneli za zidove, neko zove 3d tapete. Ne mislim na foto 3d.
Safeta Zajke 85A 061/783-328 Nazovi vidi imaju li na stanju.. Ja sam uzimao sebi, mislim da sam placao 20-25km m2, a bila je neka promotivna cijena
med11
Posts: 113
Joined: 15/05/2013 05:43

#15878 Re: Gdje u Sa......

Post by med11 »

mirzet87sa wrote:
med11 wrote:Kupiti 3d paneli za zidove, neko zove 3d tapete. Ne mislim na foto 3d.
Safeta Zajke 85A 061/783-328 Nazovi vidi imaju li na stanju.. Ja sam uzimao sebi, mislim da sam placao 20-25km m2, a bila je neka promotivna cijena
I kako izgleda i jesi li zadovoljan?
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#15879 Re: Gdje u Sa......

Post by mirzet87sa »

med11 wrote: I kako izgleda i jesi li zadovoljan?
Nemam na svim zidovima, samo na zidu gdje je tv.. Meni je lijepo i zadovoljan sam, gostima je malo na prvu neobicno :D
BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#15880 Re: Gdje u Sa......

Post by BIONA »

Ljekarsko uvjerenje ali na engleskom jeziku? Da li to daju poliklinike na kojima uradim ljekarski pregled ili moram to zavrsiti kod sudskog tumaca?
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#15881 Re: Gdje u Sa......

Post by ljevoruki »

Gdje kupiti malu rernu za sendvice i pice?
Nesto ovako:
Image
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2904
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#15882 Re: Gdje u Sa......

Post by moon_walker_90 »

...kupiti dobru kljukusu ? :mrgreen: Za iftara :mrgreen:
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#15883 Re: Gdje u Sa......

Post by aCme »

Gdje naći ovu stvarčicu?
Image
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15884 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

Mislim da sam ovo za dlacice vidio u jysku
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#15885 Re: Gdje u Sa......

Post by JanuaryJones »

moon_walker_90 wrote:...kupiti dobru kljukusu ? :mrgreen: Za iftara :mrgreen:
Čuh da ima dobra u Paneri
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2904
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#15886 Re: Gdje u Sa......

Post by moon_walker_90 »

JanuaryJones wrote:
moon_walker_90 wrote:...kupiti dobru kljukusu ? :mrgreen: Za iftara :mrgreen:
Čuh da ima dobra u Paneri
Ima li gdje oko malte,hrasnog,cvile,otoke,pofalica?
User avatar
aribes
Posts: 353
Joined: 18/05/2012 15:31

#15887 Re: Gdje u Sa......

Post by aribes »

BIONA wrote:Ljekarsko uvjerenje ali na engleskom jeziku? Da li to daju poliklinike na kojima uradim ljekarski pregled ili moram to zavrsiti kod sudskog tumaca?
Uradi normalan ljekarski i onda sudski tumač.
User avatar
aribes
Posts: 353
Joined: 18/05/2012 15:31

#15888 Re: Gdje u Sa......

Post by aribes »

ljevoruki wrote:Gdje kupiti malu rernu za sendvice i pice?
Nesto ovako:
Image
Imas u Bingu, Penny plus, Domod oko 100 KM košta, a eno ti sad na Second Hand Techno Shop "Koteebi" na FB žena prodaje za 59KM
DON_eARL
Posts: 3846
Joined: 31/10/2010 22:26

#15889 Re: Gdje u Sa......

Post by DON_eARL »

Gdje očistiti dvogled koji je bio pod vodom i u koji je ušao mulj?
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#15890 Re: Gdje u Sa......

Post by ljevoruki »

aribes wrote: Imas u Bingu, Penny plus, Domod oko 100 KM košta, a eno ti sad na Second Hand Techno Shop "Koteebi" na FB žena prodaje za 59KM
:thumbup:

Gdje je ovo?
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#15891 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

aCme wrote:Gdje naći ovu stvarčicu?
Image
Ko da sam ovo nekad i u katalogu Fisa vidjala
med11
Posts: 113
Joined: 15/05/2013 05:43

#15892 Re: Gdje u Sa......

Post by med11 »

mirzet87sa wrote:
med11 wrote: I kako izgleda i jesi li zadovoljan?
Nemam na svim zidovima, samo na zidu gdje je tv.. Meni je lijepo i zadovoljan sam, gostima je malo na prvu neobicno :D
To je i meni ideja bila samo na zid gdje ide tv.. jesi li sam postavljao?
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#15893 Re: Gdje u Sa......

Post by mirzet87sa »

med11 wrote: To je i meni ideja bila samo na zid gdje ide tv.. jesi li sam postavljao?
jesam! :) nije tesko uopste
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#15894 Re: Gdje u Sa......

Post by aCme »

CherryLips wrote:
aCme wrote:Gdje naći ovu stvarčicu?
Image
Ko da sam ovo nekad i u katalogu Fisa vidjala
Ma nigdje ne mogu naći..kao da je ne znam ti ni ja šta :-)
User avatar
Hary10
Posts: 51
Joined: 13/01/2015 19:52
Location: Sarajevo

#15895 Re: Gdje u Sa......

Post by Hary10 »

Image

Imas i ovakve, mislim u DM-u da imaju
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#15896 Re: Gdje u Sa......

Post by CherryLips »

aCme wrote:
CherryLips wrote:
aCme wrote:Gdje naći ovu stvarčicu?
Image
Ko da sam ovo nekad i u katalogu Fisa vidjala
Ma nigdje ne mogu naći..kao da je ne znam ti ni ja šta :-)
Uvijek je tako,kad ti sta treba,da grad prevrnes nema...
Alhambra_
Posts: 19
Joined: 28/06/2010 15:25

#15897 Re: Gdje u Sa......

Post by Alhambra_ »

"Gdje naći ovu stvarčicu? "

Kerametal (16,00 KM), nekada je bilo i u Robotu.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#15898 Re: Gdje u Sa......

Post by supercali »

aCme wrote:
CherryLips wrote:
aCme wrote:Gdje naći ovu stvarčicu?
Image
Ko da sam ovo nekad i u katalogu Fisa vidjala
Ma nigdje ne mogu naći..kao da je ne znam ti ni ja šta :-)
znam da sam negdje vidio
http://megapopust.ba/50-popusta-na-apar ... -pouzecem#
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#15899 Re: Gdje u Sa......

Post by aCme »

@supercali

Puno hvala :izet:
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#15900 Re: Gdje u Sa......

Post by AmirBaa »

kupiti koliko - toliko dobar kucni alarm do 250 KM ? Ispade najjeftinije na piku, a i taj na piku naruci sa ebaya za duplo jeftinije :lol:
Post Reply