Domodkaranana wrote:ima u penny marketima. nije lose.
gdje uzeti ona cuda za travu od caja da stavim u vrucu vodu?
vako nesto:
Gdje u Sa......
- CherryLips
- Posts: 1754
- Joined: 07/10/2008 19:55
#15876 Re: Gdje u Sa......
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#15877 Re: Gdje u Sa......
Safeta Zajke 85A 061/783-328 Nazovi vidi imaju li na stanju.. Ja sam uzimao sebi, mislim da sam placao 20-25km m2, a bila je neka promotivna cijenamed11 wrote:Kupiti 3d paneli za zidove, neko zove 3d tapete. Ne mislim na foto 3d.
-
med11
- Posts: 113
- Joined: 15/05/2013 05:43
#15878 Re: Gdje u Sa......
I kako izgleda i jesi li zadovoljan?mirzet87sa wrote:Safeta Zajke 85A 061/783-328 Nazovi vidi imaju li na stanju.. Ja sam uzimao sebi, mislim da sam placao 20-25km m2, a bila je neka promotivna cijenamed11 wrote:Kupiti 3d paneli za zidove, neko zove 3d tapete. Ne mislim na foto 3d.
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#15879 Re: Gdje u Sa......
Nemam na svim zidovima, samo na zidu gdje je tv.. Meni je lijepo i zadovoljan sam, gostima je malo na prvu neobicnomed11 wrote: I kako izgleda i jesi li zadovoljan?
-
BIONA
- Posts: 1340
- Joined: 02/09/2009 21:53
- Contact:
#15880 Re: Gdje u Sa......
Ljekarsko uvjerenje ali na engleskom jeziku? Da li to daju poliklinike na kojima uradim ljekarski pregled ili moram to zavrsiti kod sudskog tumaca?
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#15881 Re: Gdje u Sa......
Gdje kupiti malu rernu za sendvice i pice?
Nesto ovako:

Nesto ovako:

- moon_walker_90
- Posts: 2904
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#15882 Re: Gdje u Sa......
...kupiti dobru kljukusu ?
Za iftara 
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#15884 Re: Gdje u Sa......
Mislim da sam ovo za dlacice vidio u jysku
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#15885 Re: Gdje u Sa......
Čuh da ima dobra u Panerimoon_walker_90 wrote:...kupiti dobru kljukusu ?Za iftara
- moon_walker_90
- Posts: 2904
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#15886 Re: Gdje u Sa......
Ima li gdje oko malte,hrasnog,cvile,otoke,pofalica?JanuaryJones wrote:Čuh da ima dobra u Panerimoon_walker_90 wrote:...kupiti dobru kljukusu ?Za iftara
- aribes
- Posts: 353
- Joined: 18/05/2012 15:31
#15887 Re: Gdje u Sa......
Uradi normalan ljekarski i onda sudski tumač.BIONA wrote:Ljekarsko uvjerenje ali na engleskom jeziku? Da li to daju poliklinike na kojima uradim ljekarski pregled ili moram to zavrsiti kod sudskog tumaca?
- aribes
- Posts: 353
- Joined: 18/05/2012 15:31
#15888 Re: Gdje u Sa......
Imas u Bingu, Penny plus, Domod oko 100 KM košta, a eno ti sad na Second Hand Techno Shop "Koteebi" na FB žena prodaje za 59KMljevoruki wrote:Gdje kupiti malu rernu za sendvice i pice?
Nesto ovako:
-
DON_eARL
- Posts: 3846
- Joined: 31/10/2010 22:26
#15889 Re: Gdje u Sa......
Gdje očistiti dvogled koji je bio pod vodom i u koji je ušao mulj?
- ljevoruki
- Posts: 4758
- Joined: 20/05/2011 22:49
#15890 Re: Gdje u Sa......
aribes wrote: Imas u Bingu, Penny plus, Domod oko 100 KM košta, a eno ti sad na Second Hand Techno Shop "Koteebi" na FB žena prodaje za 59KM
Gdje je ovo?
- CherryLips
- Posts: 1754
- Joined: 07/10/2008 19:55
#15891 Re: Gdje u Sa......
Ko da sam ovo nekad i u katalogu Fisa vidjalaaCme wrote:Gdje naći ovu stvarčicu?
-
med11
- Posts: 113
- Joined: 15/05/2013 05:43
#15892 Re: Gdje u Sa......
To je i meni ideja bila samo na zid gdje ide tv.. jesi li sam postavljao?mirzet87sa wrote:Nemam na svim zidovima, samo na zidu gdje je tv.. Meni je lijepo i zadovoljan sam, gostima je malo na prvu neobicnomed11 wrote: I kako izgleda i jesi li zadovoljan?
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#15893 Re: Gdje u Sa......
jesam!med11 wrote: To je i meni ideja bila samo na zid gdje ide tv.. jesi li sam postavljao?
- aCme
- Posts: 4542
- Joined: 23/04/2010 01:06
#15894 Re: Gdje u Sa......
Ma nigdje ne mogu naći..kao da je ne znam ti ni ja štaCherryLips wrote:Ko da sam ovo nekad i u katalogu Fisa vidjalaaCme wrote:Gdje naći ovu stvarčicu?
- Hary10
- Posts: 51
- Joined: 13/01/2015 19:52
- Location: Sarajevo
#15895 Re: Gdje u Sa......

Imas i ovakve, mislim u DM-u da imaju
- CherryLips
- Posts: 1754
- Joined: 07/10/2008 19:55
#15896 Re: Gdje u Sa......
Uvijek je tako,kad ti sta treba,da grad prevrnes nema...aCme wrote:Ma nigdje ne mogu naći..kao da je ne znam ti ni ja štaCherryLips wrote:Ko da sam ovo nekad i u katalogu Fisa vidjalaaCme wrote:Gdje naći ovu stvarčicu?
-
Alhambra_
- Posts: 19
- Joined: 28/06/2010 15:25
#15897 Re: Gdje u Sa......
"Gdje naći ovu stvarčicu? "
Kerametal (16,00 KM), nekada je bilo i u Robotu.
Kerametal (16,00 KM), nekada je bilo i u Robotu.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#15898 Re: Gdje u Sa......
znam da sam negdje vidioaCme wrote:Ma nigdje ne mogu naći..kao da je ne znam ti ni ja štaCherryLips wrote:Ko da sam ovo nekad i u katalogu Fisa vidjalaaCme wrote:Gdje naći ovu stvarčicu?
http://megapopust.ba/50-popusta-na-apar ... -pouzecem#
-
AmirBaa
- Posts: 3213
- Joined: 05/07/2012 15:14
#15900 Re: Gdje u Sa......
kupiti koliko - toliko dobar kucni alarm do 250 KM ? Ispade najjeftinije na piku, a i taj na piku naruci sa ebaya za duplo jeftinije 


