
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
korice
- Posts: 30
- Joined: 29/08/2007 11:58
- Location: ...kad se hoće Velikom Medvjedu...
#15852 Re: Zeničani
Kažu dispečeri iz Grijanja (ako im se može vjerovati) da bi kvar trebalo da bude otklonjen do večeras.kakavdanakneiskustvu wrote:a kad su tu u istom danu popravili kvar?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65977
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15853 Re: Zeničani
korice wrote:Kažu dispečeri iz Grijanja (ako im se može vjerovati) da bi kvar trebalo da bude otklonjen do večeras.kakavdanakneiskustvu wrote:a kad su tu u istom danu popravili kvar?
nek oni koji imaju grijanje jave je li im u toku dana doslo grijanje
-
Mustang1
- Posts: 29916
- Joined: 29/12/2010 17:31
#15854 Re: Zeničani
Pa zar mislis da bi rekli da ne mogu popraviti nocas? Vidjet ces kasnije obavijest, doslo do komplikacija nije do njih..
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65977
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15855 Re: Zeničani
da,i to sto kazes
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38005
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#15856 Re: Zeničani
Nego, jel pratite vi one likove na temi "grijanje na struju" kako sa klima uredjajima dobro prolaze s ovim hladnocama, jel ima neko iz Zenice iskustva sa tim famoznim japanskim "hajtech" klimama ?
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
#15857 Re: Zeničani
Imam ja sve do -15 je dobro , vec na -17 i dalje slabije grije mada temperatura ne pada ispod 22 stepena na naudaljenijoj poziciji u stanu ni kada radi na -20.Bobi wrote:Nego, jel pratite vi one likove na temi "grijanje na struju" kako sa klima uredjajima dobro prolaze s ovim hladnocama, jel ima neko iz Zenice iskustva sa tim famoznim japanskim "hajtech" klimama ?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83426
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15858 Re: Zeničani
Ma dje to?Casual's wrote:Nego, kako je SDA popušila raja sve manje priča o Njemačkoj.
P.S. Distortion je nas smogovac a jedan je od jacih na temi elektricnog grijanja. Valjalo bi ga zvat vamo da nam kaze koju.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#15859 Re: Zeničani
Eh, sad ovi sto su opravdavali pravljenje fontana prije rjesavanja problema grijanja neka idu do fontana i neka se griju.
Zao mi je normlanog naroda, a drago mi je zbog ovih ljubitelja fontana.
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#15860 Re: Zeničani
Ooooooj pocrkat cemooo...
Poslano sa mog SM-J710F
Poslano sa mog SM-J710F
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#15861 Re: Zeničani
SDA je pobjedila samo nacelnik nije...Casual's wrote:Nego, kako je SDA popušila raja sve manje priča o Njemačkoj.
P.S.
...ja u majici kratkih rukava...naucio...da ne vjerujem nikome osim sebi...
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15862 Re: Zeničani
Tesla (Srbija) - inverter klima fino grije 25 kvadrata, a troši dosta manje od konvektora.Bobi wrote:Nego, jel pratite vi one likove na temi "grijanje na struju" kako sa klima uredjajima dobro prolaze s ovim hladnocama, jel ima neko iz Zenice iskustva sa tim famoznim japanskim "hajtech" klimama ?
@Norm, varaš se. Popušili su glavne stvari.
@Bata u mom društvu recimo, na poslu itd..
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83426
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#15863 Re: Zeničani
Inverter izgleda stvarno dobra investicijaCasual's wrote: Tesla (Srbija) - inverter klima fino grije 25 kvadrata, a troši dosta manje od konvektora.
@Norm, varaš se. Popušili su glavne stvari.
@Bata u mom društvu recimo, na poslu itd..
Mislim da je to tvoj subjektivni dojam za Njemacku.
- plagijator1975
- Posts: 2596
- Joined: 13/07/2011 23:13
#15864 Re: Zeničani
Kod mene familija na Bristu nema ni struje
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15865 Re: Zeničani
Ovdje trenutno vlada drugačija atmosfera, i to već mjesec-dva. Priča se o Čeliku, lutalicama, kladionicama, zatim pokretanju nekih mrtvih stvari, a ne o Njemačkoj._BataZiv_0809 wrote:Inverter izgleda stvarno dobra investicijaCasual's wrote: Tesla (Srbija) - inverter klima fino grije 25 kvadrata, a troši dosta manje od konvektora.
@Norm, varaš se. Popušili su glavne stvari.
@Bata u mom društvu recimo, na poslu itd..![]()
Mislim da je to tvoj subjektivni dojam za Njemacku.
Nedavno su se zaposlila dva momka iz moje mahale i to sa liste onih kojima niko u porodici ne radi. Čujem da je tako i po drugim mahalama. Recimo, u Vitezu su se fino zabrinuli zbog izjava Fuada o odlasku novca gora, čak neki pričaju i o svojim direkcijama u Zenici. Gore je 80% ljudi u kancelarijama iz Zenice. Fali im stručnog kadra.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65977
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15866 Re: Zeničani
Bobi wrote:Nego, jel pratite vi one likove na temi "grijanje na struju" kako sa klima uredjajima dobro prolaze s ovim hladnocama, jel ima neko iz Zenice iskustva sa tim famoznim japanskim "hajtech" klimama ?
ja zadovoljan i sa konvektorima,prosli racun za struju mi bio 49 maraka a nismo se mrznuli u stanu
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65977
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15867 Re: Zeničani
Norm wrote:SDA je pobjedila samo nacelnik nije...Casual's wrote:Nego, kako je SDA popušila raja sve manje priča o Njemačkoj.
P.S.
...ja u majici kratkih rukava...naucio...da ne vjerujem nikome osim sebi...
i ja,suncan stan,malo konvektor ukljucim,istina malo vise
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65977
- Joined: 03/08/2010 19:04
#15868 Re: Zeničani
plagijator1975 wrote:Kod mene familija na Bristu nema ni struje
kod mene u soliteru u blatusi pola stanova nema a pola ima struju
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65977
- Joined: 03/08/2010 19:04
- N.N.
- Posts: 3542
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#15870 Re: Zeničani
Pa naravno da ce pucati i struja kada je trenutno ukljuceno mozda 20 000 grijalica
I kod mene "trepce" vala
I kod mene "trepce" vala
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#15871 Re: Zeničani
Ja sam u Babinoj rijeci, u zgradi uzas grijanje, iskljucio, ubacio dva konvektora Atlantic Altis. Prosli mjesec 153KM struje. Bojler stalno radi a zbog bebe je temperatura22 danju i 19 navecer. Otprilike bi toliko trosio i da imam grijanje a bilo bi mi hladnije.. Mada, investicija je bila 480KM, nije zanemarivo..
Danas u Shopping centru ludilo, nema nigdje grijalica, ljudi pokupovase sve
Danas u Shopping centru ludilo, nema nigdje grijalica, ljudi pokupovase sve
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15872 Re: Zeničani
I kod mene problemi sa strujom.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#15873 Re: Zeničani
Trecina grada bez struje
ne postoji sistem koji moze izdrzati ovoliko opterecenje
ne postoji sistem koji moze izdrzati ovoliko opterecenje
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38005
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#15874 Re: Zeničani
Trepče i kod mene ... 
Kontam ovo da nabavim

Kontam ovo da nabavim

- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#15875 Re: Zeničani
Itekako da postoji, recimo novo postrojenje ? Međutim, zna se šta se sve dešavalo i dešava oko istog.kamen spoticanja wrote:Trecina grada bez struje
ne postoji sistem koji moze izdrzati ovoliko opterecenje

