Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#15851 Re: Zeničani

Post by avenija »

Image
korice
Posts: 30
Joined: 29/08/2007 11:58
Location: ...kad se hoće Velikom Medvjedu...

#15852 Re: Zeničani

Post by korice »

kakavdanakneiskustvu wrote:a kad su tu u istom danu popravili kvar?
Kažu dispečeri iz Grijanja (ako im se može vjerovati) da bi kvar trebalo da bude otklonjen do večeras.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65977
Joined: 03/08/2010 19:04

#15853 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

korice wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:a kad su tu u istom danu popravili kvar?
Kažu dispečeri iz Grijanja (ako im se može vjerovati) da bi kvar trebalo da bude otklonjen do večeras.

nek oni koji imaju grijanje jave je li im u toku dana doslo grijanje
Mustang1
Posts: 29916
Joined: 29/12/2010 17:31

#15854 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Pa zar mislis da bi rekli da ne mogu popraviti nocas? Vidjet ces kasnije obavijest, doslo do komplikacija nije do njih..
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65977
Joined: 03/08/2010 19:04

#15855 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

da,i to sto kazes
Bobi
Forum administrator
Posts: 38005
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#15856 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Nego, jel pratite vi one likove na temi "grijanje na struju" kako sa klima uredjajima dobro prolaze s ovim hladnocama, jel ima neko iz Zenice iskustva sa tim famoznim japanskim "hajtech" klimama ?
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#15857 Re: Zeničani

Post by avenija »

Bobi wrote:Nego, jel pratite vi one likove na temi "grijanje na struju" kako sa klima uredjajima dobro prolaze s ovim hladnocama, jel ima neko iz Zenice iskustva sa tim famoznim japanskim "hajtech" klimama ?
Imam ja sve do -15 je dobro , vec na -17 i dalje slabije grije mada temperatura ne pada ispod 22 stepena na naudaljenijoj poziciji u stanu ni kada radi na -20.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83426
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15858 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Casual's wrote:Nego, kako je SDA popušila raja sve manje priča o Njemačkoj. :D
Ma dje to?

P.S. Distortion je nas smogovac a jedan je od jacih na temi elektricnog grijanja. Valjalo bi ga zvat vamo da nam kaze koju.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#15859 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Eh, sad ovi sto su opravdavali pravljenje fontana prije rjesavanja problema grijanja neka idu do fontana i neka se griju. :D Zao mi je normlanog naroda, a drago mi je zbog ovih ljubitelja fontana.
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#15860 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Ooooooj pocrkat cemooo...

Poslano sa mog SM-J710F
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#15861 Re: Zeničani

Post by Norm »

Casual's wrote:Nego, kako je SDA popušila raja sve manje priča o Njemačkoj. :D
SDA je pobjedila samo nacelnik nije...
P.S.
...ja u majici kratkih rukava...naucio...da ne vjerujem nikome osim sebi... ;-)
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#15862 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Bobi wrote:Nego, jel pratite vi one likove na temi "grijanje na struju" kako sa klima uredjajima dobro prolaze s ovim hladnocama, jel ima neko iz Zenice iskustva sa tim famoznim japanskim "hajtech" klimama ?
Tesla (Srbija) - inverter klima fino grije 25 kvadrata, a troši dosta manje od konvektora.

@Norm, varaš se. Popušili su glavne stvari.
@Bata u mom društvu recimo, na poslu itd..
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83426
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15863 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Casual's wrote: Tesla (Srbija) - inverter klima fino grije 25 kvadrata, a troši dosta manje od konvektora.

@Norm, varaš se. Popušili su glavne stvari.
@Bata u mom društvu recimo, na poslu itd..
Inverter izgleda stvarno dobra investicija :)

Mislim da je to tvoj subjektivni dojam za Njemacku.
User avatar
plagijator1975
Posts: 2596
Joined: 13/07/2011 23:13

#15864 Re: Zeničani

Post by plagijator1975 »

Kod mene familija na Bristu nema ni struje
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#15865 Re: Zeničani

Post by Casual's »

_BataZiv_0809 wrote:
Casual's wrote: Tesla (Srbija) - inverter klima fino grije 25 kvadrata, a troši dosta manje od konvektora.

@Norm, varaš se. Popušili su glavne stvari.
@Bata u mom društvu recimo, na poslu itd..
Inverter izgleda stvarno dobra investicija :)

Mislim da je to tvoj subjektivni dojam za Njemacku.
Ovdje trenutno vlada drugačija atmosfera, i to već mjesec-dva. Priča se o Čeliku, lutalicama, kladionicama, zatim pokretanju nekih mrtvih stvari, a ne o Njemačkoj.
Nedavno su se zaposlila dva momka iz moje mahale i to sa liste onih kojima niko u porodici ne radi. Čujem da je tako i po drugim mahalama. Recimo, u Vitezu su se fino zabrinuli zbog izjava Fuada o odlasku novca gora, čak neki pričaju i o svojim direkcijama u Zenici. Gore je 80% ljudi u kancelarijama iz Zenice. Fali im stručnog kadra.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65977
Joined: 03/08/2010 19:04

#15866 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Bobi wrote:Nego, jel pratite vi one likove na temi "grijanje na struju" kako sa klima uredjajima dobro prolaze s ovim hladnocama, jel ima neko iz Zenice iskustva sa tim famoznim japanskim "hajtech" klimama ?

ja zadovoljan i sa konvektorima,prosli racun za struju mi bio 49 maraka a nismo se mrznuli u stanu
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65977
Joined: 03/08/2010 19:04

#15867 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Norm wrote:
Casual's wrote:Nego, kako je SDA popušila raja sve manje priča o Njemačkoj. :D
SDA je pobjedila samo nacelnik nije...
P.S.
...ja u majici kratkih rukava...naucio...da ne vjerujem nikome osim sebi... ;-)

i ja,suncan stan,malo konvektor ukljucim,istina malo vise
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65977
Joined: 03/08/2010 19:04

#15868 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

plagijator1975 wrote:Kod mene familija na Bristu nema ni struje

kod mene u soliteru u blatusi pola stanova nema a pola ima struju
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65977
Joined: 03/08/2010 19:04

#15869 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

mona lisa u posjeti u zenici

Image
User avatar
N.N.
Posts: 3542
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#15870 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Pa naravno da ce pucati i struja kada je trenutno ukljuceno mozda 20 000 grijalica :D

I kod mene "trepce" vala :-D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#15871 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ja sam u Babinoj rijeci, u zgradi uzas grijanje, iskljucio, ubacio dva konvektora Atlantic Altis. Prosli mjesec 153KM struje. Bojler stalno radi a zbog bebe je temperatura22 danju i 19 navecer. Otprilike bi toliko trosio i da imam grijanje a bilo bi mi hladnije.. Mada, investicija je bila 480KM, nije zanemarivo..
Danas u Shopping centru ludilo, nema nigdje grijalica, ljudi pokupovase sve
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#15872 Re: Zeničani

Post by Casual's »

I kod mene problemi sa strujom.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#15873 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Trecina grada bez struje
ne postoji sistem koji moze izdrzati ovoliko opterecenje
Bobi
Forum administrator
Posts: 38005
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#15874 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Trepče i kod mene ... :D
Kontam ovo da nabavim
Image
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#15875 Re: Zeničani

Post by Casual's »

kamen spoticanja wrote:Trecina grada bez struje
ne postoji sistem koji moze izdrzati ovoliko opterecenje
Itekako da postoji, recimo novo postrojenje ? Međutim, zna se šta se sve dešavalo i dešava oko istog.
Post Reply